تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 44 اولاول ... 30363738394041424344 آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 438

نام تاپيک: کلوپ Dell Studio 1558

داره خودمونی میشه ashibad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلامی دوباره

استید عزیز من شدیدا با این dvd رام و رایتر این لپ تاپ مشکل دارم

وقتی cd یا dvd رایت شده با یک رایتر دیگه میزارم توش میگه خالیه {باهر سرعتی که فکرشو بکنید تست کردم میزنه خالیه} در صورتی که رایت شده حنی dvd و یا cd که خودش رایت میکنه درست رایت میکنه و وقتی در میارم میزارم توش دوباره میزته خالیه!!!!!

هر dvd رو نمی خونه dvd های صفحه نقره ای نمیخونه فقط dvd های صفحه طلایی میخونه

این عادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

جواب خودمو خودم میدم
    بردم گارانتی تر خدا حرفای گارانتی رو ببینید و حالشو ببرید

من: سلام - لپ تاپم بعضی از dvd هارو نمیخونه و cd و dvd رایت نمیکنه
    جناب گارانتی : سلام - خوب حتما دوست نداره !!! آقا شما چند بار این لپ تاپو آوردی ایجا !! خانوم x این لپ تاپو پذیرش کنید !! آقا این مدل dvd r ها که به صورت وکیو هست هر مدلی بندازی بعد 3 ماه همینه وضعش من واست عوض میکنم ولی 3 ماه دیگه شاید کمتر ایجای !!!!

راستی یادم رفت بگم dvd samsung بود درش آورد و panasonic انداخته !!! اعتراض کردم گفت همینی که هست!!!!

دوستان پیشنهاد من اینه حتی اگرم پولش براتون مهم نیست هرگز هرگز هرگز این مدل رو خریداری نکنید من بشدت پشیمونم ازین موضوع
    حیف پولم !!!

2. این کاربر از ashibad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام
    من حدود 6 ماهه که این لبتاپ رو دارم. وقتی باهبش فیلم تماشا می کنم بعد از حدود یه ساعت یا بیشتر لبتاپ شات داون می شه تازه گی ها هم مشکل سیاه شدن صفحه نمایش برام پیش اومده که خیلی آزاردهندست .
    آیا برای مشکلات بالا راه حلی از طرف شرکت سازنده یا دوستان باتجربه پیشنهاد شده ؟
    آیا این مشکلات سخت افزاریه و باید لبتاپ را برای گارانتی ببرم یا نه؟
    سلام

اگر گارانتیش معتبره ( زیگورات) حتما ببر گارانتی من فکر میکنم مشکل شما سخت افزاری هست

یکم واضح تر توضیح بدی شاید راحت تر اساتید کمکت کنن

مثلا صفحه سیاه میشه لپ تاپ دیگه بر میگرده بدون شات داون یا اوتو ماتیک بعد سیاه شدن به هیچ وجه روشن نمیشه وریست میشه

یکم بیشتر بگو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام

اگر گارانتیش معتبره ( زیگورات) حتما ببر گارانتی من فکر میکنم مشکل شما سخت افزاری هست

یکم واضح تر توضیح بدی شاید راحت تر اساتید کمکت کنن

مثلا صفحه سیاه میشه لپ تاپ دیگه بر میگرده بدون شات داون یا اوتو ماتیک بعد سیاه شدن به هیچ وجه روشن نمیشه وریست میشه

یکم بیشتر بگو
    سلام
    هنگام تماشای فیلم دستگاه شات داون و خاموش میشه و باید دوباره خودم روشنش کنم.تازه گی ها هم بعد از کار طولانی با دستگاه صفحه نمایش سیاه میشه ولی دستگاه خاموش نیست و کار می کنه و باید خودم با کلید پاور خاموشش کنم.
    گارانتی من اسپیناس هست نمی دونم چی کار کنم.
    یکبار گرافیک را دوباره نصب کردم و دو بار هم بایوس رو آپدیت کردم.a11

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری (( با توجه به کارهای که انجام داده ید )) ببرید گارانتی !!!

---------- Post added at 10:29 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

جواب خودمو خودم میدم
    بردم گارانتی تر خدا حرفای گارانتی رو ببینید و حالشو ببرید

من: سلام - لپ تاپم بعضی از dvd هارو نمیخونه و cd و dvd رایت نمیکنه
    جناب گارانتی : سلام - خوب حتما دوست نداره !!! آقا شما چند بار این لپ تاپو آوردی ایجا !! خانوم x این لپ تاپو پذیرش کنید !! آقا این مدل dvd r ها که به صورت وکیو هست هر مدلی بندازی بعد 3 ماه همینه وضعش من واست عوض میکنم ولی 3 ماه دیگه شاید کمتر ایجای !!!!

راستی یادم رفت بگم dvd samsung بود درش آورد و panasonic انداخته !!! اعتراض کردم گفت همینی که هست!!!!

دوستان پیشنهاد من اینه حتی اگرم پولش براتون مهم نیست هرگز هرگز هرگز این مدل رو خریداری نکنید من بشدت پشیمونم ازین موضوع
    حیف پولم !!!
    اولا تشکر می کنم بابت اینکه تجربه تون رو به دوستان منتقل می کنید تا عزیزان دیگه اشتباه شما رو نکنند !!!

دوما گارانتی های ایران همشون همین هستند !! (( در یک کلام مزخرف ))

سوما بهتر بود قبل از خرید یه مشاوره به بچه های انجمن میکردید !!

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    هنگام تماشای فیلم دستگاه شات داون و خاموش میشه و باید دوباره خودم روشنش کنم.تازه گی ها هم بعد از کار طولانی با دستگاه صفحه نمایش سیاه میشه ولی دستگاه خاموش نیست و کار می کنه و باید خودم با کلید پاور خاموشش کنم.
    گارانتی من اسپیناس هست نمی دونم چی کار کنم.
    یکبار گرافیک را دوباره نصب کردم و دو بار هم بایوس رو آپدیت کردم.a11
    سلام

از منو کنترل پنل برو تو قسمت پاور آپشن ( حتما لارج آیکون رو از اون قسمت بالای صفحت انتخاب کن تا راحت تر پیداش کنی) داخل پاور آپشن 2 تا گزینس dell و power server جلو هر جفتش change هست اولا که باید گزینه dell انتخاب شده باشه بعد گزینه change رو بزن 2 تا گزینه داره turn of display و put the compiuterto sleep جلوی این دو گزینه 2 تا آیتم قابل تغییر هست که یکی ماله باطریه یکی دیگه ماله وقتی به کابل آداپتورش وصله قسمت put the compiuter sleep رو در هر دو حالت چه باطری چه کابل آداپتور never رو انتخاب کن و حتما save changes رو بزن

اگه با این کار مشکلت حل نشه 100% مشکلت سخت افزاریه گارانتیتم تعریفی نداره ولی چاره ای نیس از من میشنوی اگه خاصتی ببری گارانتی حتما یک بک آپ از فایل های که واست مهمه بگیر اگه از یک هارد اکسترنال واسه این کار استفاده کنی مطمئن تره چون اولین کاری که میکنه ریکاوری هست اونم نه با dvd های ریکاوری خودت چون فقط dvd های خودشون رو قبول دارن

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری (( با توجه به کارهای که انجام داده ید )) ببرید گارانتی !!!

---------- Post added at 10:29 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

اولا تشکر می کنم بابت اینکه تجربه تون رو به دوستان منتقل می کنید تا عزیزان دیگه اشتباه شما رو نکنند !!!

دوما گارانتی های ایران همشون همین هستند !! (( در یک کلام مزخرف ))

سوما بهتر بود قبل از خرید یه مشاوره به بچه های انجمن میکردید !!

اولا خواهش میکنم

دوما باهاتون کاملا موافقم

سوما من تو صفحات اولیه گفتم که این مدل بسیار بسیار شانسی خریداری شد وگرنه اصلا تصمیم من این مدل نبود

7. این کاربر از ashibad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

[QUOTE=ashibad;5956509]سلام

از منو کنترل پنل برو تو قسمت پاور آپشن ( حتما لارج آیکون رو از اون قسمت بالای صفحت انتخاب کن تا راحت تر پیداش کنی) داخل پاور آپشن 2 تا گزینس dell و power server جلو هر جفتش change هست اولا که باید گزینه dell انتخاب شده باشه بعد گزینه change رو بزن 2 تا گزینه داره turn of display و put the compiuterto sleep جلوی این دو گزینه 2 تا آیتم قابل تغییر هست که یکی ماله باطریه یکی دیگه ماله وقتی به کابل آداپتورش وصله قسمت put the compiuter sleep رو در هر دو حالت چه باطری چه کابل آداپتور never رو انتخاب کن و حتما save changes رو بزن

اگه با این کار مشکلت حل نشه 100% مشکلت سخت افزاریه گارانتیتم تعریفی نداره ولی چاره ای نیس از من میشنوی اگه خاصتی ببری گارانتی حتما یک بک آپ از فایل های که واست مهمه بگیر اگه از یک هارد اکسترنال واسه این کار استفاده کنی مطمئن تره چون اولین کاری که میکنه ریکاوری هست اونم نه با dvd های ریکاوری خودت چون فقط dvd های خودشون رو قبول دارن

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

سلام دوست عزیز
    کارهایی که گفته بودی را انجام دادم ولی این مشکلات یعنی سیاه شدن و شات دان شدن دوباره پیش اومد.امروز پیام یکی از دوستان رو دیدم که گفته بود علتش می تونه از فن cpu باشه ولی من نمیتونم این مورد را قبول کنم آخه این مشکلات فقط هنگام تماشای فیلم یا بازی پیش می یاد و در موارد دیگه من تا 6-7 ساعت با این لبتاب کار می کنم و مشکلی پیش نمی یاد نظر شما چیه یعنی ؟ بازم به نظرتون این مشکل سخت افزاریه؟
    بعضی از بچه ها گفتن که با نصب ویندوز 32 بیتی مشکل سیاه شدن صفحشون حل شده چون اونها هم همین مشکلات را داشتن .

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

سلام

این مدل مگه بلوتوث نداره ؟ پس چرا من پیداش نمیکنم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام

این مدل مگه بلوتوث نداره ؟ پس چرا من پیداش نمیکنم ؟
    کلید f2 رو بزنی باید بلوتوثش روشن بشه اگر با این کار مشکلت حل نشد درایور بلوتوث رو دوباره نصب کن احتمال 90 درصد مشکلت حل میشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

[QUOTE=m.hg_123;5962459]
    سلام

سلام دوست عزیز
    کارهایی که گفته بودی را انجام دادم ولی این مشکلات یعنی سیاه شدن و شات دان شدن دوباره پیش اومد.امروز پیام یکی از دوستان رو دیدم که گفته بود علتش می تونه از فن cpu باشه ولی من نمیتونم این مورد را قبول کنم آخه این مشکلات فقط هنگام تماشای فیلم یا بازی پیش می یاد و در موارد دیگه من تا 6-7 ساعت با این لبتاب کار می کنم و مشکلی پیش نمی یاد نظر شما چیه یعنی ؟ بازم به نظرتون این مشکل سخت افزاریه؟
    بعضی از بچه ها گفتن که با نصب ویندوز 32 بیتی مشکل سیاه شدن صفحشون حل شده چون اونها هم همین مشکلات را داشتن .
    سلام

من هم با شما موافقم ربطی به فن سی پیو نداره چون شما حرفی از گرمای بیش اندازه قسمت پایینی کیبورد نزدی

به نظر من مشکلت سخت افزاریه و حتما ببر گارانتی بک آپ یادت نره
    میتونه از گرافیک و خیلی از قطعات دیگه باشه نظری در این مورد ندارم چون 1.باید تست شه 2.باید باز شه اونم به دست گارانتیت نه هیج جای دیگه

راجعبه ویندوز هم به نظر شخصی من این کار نکنی بهتره و مطمئنم با این کارها مشکلت حل نمیشه

12. این کاربر از ashibad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

سلام به همگی
    من مدت طولانیی بود که به این تاپیک سر نزده بودم
    متاسف شدم که هنوز دوستان با این لپ تاپ مشکل دارند.
    حرف دوست خوبم ashibad رو هم تایید میکنم اونهایی که حرفه ای نیستند و کله ی سر و کله زدن با لپ تاپ رو ندارند اصلا سراغ این مدل نرند.
    به هر حال من مشکلاتم رو با این لپ تاپ (خدا رو شکر) کاملا حل کردم و الان حدودا شش یا هفت ماهه که هیچ مشکلی با این لپ تاپ ندارم.
    امیدوارم که دوستان هم بتونند مشکلاتشون رو رفع کنند.
    Last edited by tanatos; 30-03-2011 at 18:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •