تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 44 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 438

نام تاپيک: کلوپ Dell Studio 1558

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

آقا من یه چند ماهیه که این لب تاپ و دارم.
    با یه سی دی درایور و یه سی دی ویندوز 64-7 گرفتمش.
    واسه ی دوستانی که میخوان ویندوز دیگه ای به غیر از 64-7 روش نصب کنن پیشنهاد میکنم که اصلا دوروبرش نرید چون ساپورت که نمیشه هیچ سرعت سیستم هم افت وحشتناکی میکنه.البته میتونید 32 بیتی رو روش امتحان کنید من درایوراش رو پیدا نکردم.
    در رابطه با مشکلاتی که بچه ها ذکر کردند و تو اکثر سایتها هم دیده شده، باید بگم که من اصلاً مشکل داغ کردنش رو ندارم باهاش بازیهای خیلی سنگینی هم کردم ولی اصلا داغ نکرده، خوب اگه منظورتون گرم کردنه که در مورد لب تاپها یه چیز کاملا عادیه.
    من یه E Table گرفتم انداختم زیرش دو تا فن کوچیک داره و کامل جواب میده.
    ولی در مورد رفلکس نور خورشید روی مانیتور، حق با سایتهایی که این و مشکل دونستند چون این مشکل رو داره.
    Last edited by tanatos; 30-08-2010 at 10:18.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام

من هفته گذشته اومدم اینجا و رضایت خودم اعلام کردم .اینبار اومدم که حرفمو پس بگیرم

از ابتدا شروع میکنم:

چند روز بعد از خرید لپتاپ این مشکل با فاصله های نامنظم پیش اومد:یا کاملا صفحه سیاه میشد یا صفحه freez میشد و موس سایزش بزرگتر میشد و همه چیز از کار می افتاد. در هر دوی این اتفاقات هیچ کاری جز خاموش کردن با دکمه power و دوباره روشن کردن نمیشد انجام داد.

بعد از چند بار مراجعه به زیگورات جوابشون این بود که مشکل از windows بوده و با restore کردن ؛مشکل حل میشه.

بعد از restore مشکل برطرف شد(البته من فکر میکردم که برطرف شده) تا چند روز پیش که همه چیز برگشت به شرایط اولش

توی اینترنت سرچ کردم و تا اونجایی که دستم اومد این مشکل رو خیلی از user های 1558 دارند که dell تا حالا راه حل نهایی اعلام نکرده.

حتی امروز هر وقت شارژ رو وصل میکنم یک ثانیه صفحه سیاه میشه و بعد برمیگرده به حالت اول

ممنون میشم اگر کسی از دوستان نظری داره درمیون بزاره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز جناب علی 312

من امکان ارسال پیغام خصوصی ندارم پس اینجا پاسخ میدم:

من مشکل داغ کردن با 1558 نداشتم اما توی فروم های سایت دل به این مشکل هم اشاره شده .به اونجا مراجعه کنید.

حتی چند نفری اشاره کرده بودند که بعد از آپدیت بعضی درایور ها این مشکل براشون پیش اومده.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

بچه ها من هم این مشکلات رو دارم.
    مشکل بزرگ شدن نشانگر ماوس و مشکل شطرنجی شدن صفحه.
    به لطف یکی از دوستان متوجه شدم که مشکل بزرگ شدن نشانگر با دیسیبل کردن تاچ پد حل میشه اما در موردمشکل دوم، سیاه شدن یا شطرنجی شدن صفحه هنوز به جایی نریسیدیم که اگه برسیم حتماً همینجا ذکر خواهد شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان
    دوستانی که براشون مشکل بزرگ شدن نشانگر ماوس و سیاه یا شطرنجی شدن مانیتور براشون پیش اومده فکر میکنم با آپدیت درایور گرافیگ یا نهایتا" ریکاوری کردن ویندوز مشکلشون حل بشه .در ضمن مگه لپ تاپ ها گارانتی ندارن پس وظیفه ی گارانتی اینجا چیه؟
    درپایان DiDaxجان از بابت اطلاعاتی که دادی ممنونم راستی شما مشکل دیویدی رایترت که کند بود حل شد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DiDaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام

من هفته گذشته اومدم اینجا و رضایت خودم اعلام کردم .اینبار اومدم که حرفمو پس بگیرم

از ابتدا شروع میکنم:

چند روز بعد از خرید لپتاپ این مشکل با فاصله های نامنظم پیش اومد:یا کاملا صفحه سیاه میشد یا صفحه freez میشد و موس سایزش بزرگتر میشد و همه چیز از کار می افتاد. در هر دوی این اتفاقات هیچ کاری جز خاموش کردن با دکمه power و دوباره روشن کردن نمیشد انجام داد.

بعد از چند بار مراجعه به زیگورات جوابشون این بود که مشکل از windows بوده و با restore کردن ؛مشکل حل میشه.

بعد از restore مشکل برطرف شد(البته من فکر میکردم که برطرف شده) تا چند روز پیش که همه چیز برگشت به شرایط اولش

توی اینترنت سرچ کردم و تا اونجایی که دستم اومد این مشکل رو خیلی از user های 1558 دارند که dell تا حالا راه حل نهایی اعلام نکرده.

حتی امروز هر وقت شارژ رو وصل میکنم یک ثانیه صفحه سیاه میشه و بعد برمیگرده به حالت اول

ممنون میشم اگر کسی از دوستان نظری داره درمیون بزاره
    سلام
    دقیقا منم همین مشکل رو دارم ولی با این تفاوت که واسه من زمانیه که یه فیلم باکیفیت بالا پخش میشه
    منم رفتم نمایندگی گارانتیش گفت ویندوز عوض کنی درست میشه ولی خب من هنوز فرصت نکردم
    شاید به همین علت بوده که بعضی گارانتی ها دیگه فقط با O.S Dos میفروشن و ویندوز نیست

بچه ها من هم این مشکلات رو دارم.
    مشکل بزرگ شدن نشانگر ماوس و مشکل شطرنجی شدن صفحه.
    به لطف یکی از دوستان متوجه شدم که مشکل بزرگ شدن نشانگر با دیسیبل کردن تاچ پد حل میشه اما در موردمشکل دوم، سیاه شدن یا شطرنجی شدن صفحه هنوز به جایی نریسیدیم که اگه برسیم حتماً همینجا ذکر خواهد شد.
    واسه منم اندازه موس بزرگ میشه گاهی اوقات و هنوز هم به نتیجه درستی نرسیدم واسه حلش
    یعنی تاچ پد رو از کار بندازیم ؟

دوستانی که براشون مشکل بزرگ شدن نشانگر ماوس و سیاه یا شطرنجی شدن مانیتور براشون پیش اومده فکر میکنم با آپدیت درایور گرافیگ یا نهایتا" ریکاوری کردن ویندوز مشکلشون حل بشه .در ضمن مگه لپ تاپ ها گارانتی ندارن پس وظیفه ی گارانتی اینجا چیه؟
    درپایان DiDaxجان از بابت اطلاعاتی که دادی ممنونم راستی شما مشکل دیویدی رایترت که کند بود حل شد؟
    خواهش میکنم دوست عزیز
    والا سرعتش کند که هست ولی بهتر شده

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام
    از دوستان کسی ویندوزشو عوض نکرده تا ببینه مشکل سیاه شدن صفحه حل میشه یا نه .
    آخه اگر این مشکل سیاه شدن صفحه حل بشه منم میخوام سریعتر این مودلو بگیرم .
    در کل بنظر دوستان بگیرمش یا نه یعنی اگر خودتون بخواین دوباره بخرین میخرینش یا نه ؟ فقط اگه میشه سریعتر جواب بدید ممنون میشم.
    راستی Didax عزیز شما چند خریدی؟
    باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام
    از دوستان کسی ویندوزشو عوض نکرده تا ببینه مشکل سیاه شدن صفحه حل میشه یا نه .
    آخه اگر این مشکل سیاه شدن صفحه حل بشه منم میخوام سریعتر این مودلو بگیرم .
    در کل بنظر دوستان بگیرمش یا نه یعنی اگر خودتون بخواین دوباره بخرین میخرینش یا نه ؟ فقط اگه میشه سریعتر جواب بدید ممنون میشم.
    راستی Didax عزیز شما چند خریدی؟
    باتشکر

سلام

با وجود اینکه بدون این مشکل واقعا کارایی عالی داره ؛ من اگر دوباره حق انتخاب داشتم این مدل را انتخاب نمیکردم.

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

این لپ تاپ خوبیه ، کسی ازش ناراضی نیست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

نه عزیز در مورد اکثر کاربران این مدل، مشکل ذکر شده با آبدیت درایور یا ریکاوری و حتی نصب دوباره ی ویندوز حل نمیشه.
    در مورد گارانتی هم مطمئن باشید که کاری جز دیفلت کردن براتون انجام نمیدند که این و خودتون هم میتونید انجام بدید و در نهایت همونی میشه که بود.
    فقط این وسط یه سری اطلاعات دارید که باید قبل از ارسال برای گارانتی اونها رو منتقل کنید پس میبینید که فقط برای خودتون دردسر تراشیدید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •