تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 44 اولاول ... 24303132333435363738 ... آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 438

نام تاپيک: کلوپ Dell Studio 1558

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

کسی برای حل مشکل نگفت که آپدیت کنن!
    کلا خوبه که سیستم رو آپدیت نگه دارن ،پردازش و خیلی چیز های دیگه ش سریع تر میشه!
    +شما دلی که ساخت چین هست رو با یه دل که غیر چینی هست مقایسه کردی که ببینی چه تفاوت های تابلویی دارن؟!!
    از 20 کیلومتری داد میزنه که من چینی ام!
    من نمیگم چینی هاش بد هست! نه ممکنه توش هم خوب باشه و اصلا همش خوب!ولی این تحت لیسانس ها قابل مقایسه نیس اصلا!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    192.168.1.1

پيش فرض

کسی برای حل مشکل نگفت که آپدیت کنن!
    کلا خوبه که سیستم رو آپدیت نگه دارن ،پردازش و خیلی چیز های دیگه ش سریع تر میشه!
    +شما دلی که ساخت چین هست رو با یه دل که غیر چینی هست مقایسه کردی که ببینی چه تفاوت های تابلویی دارن؟!!
    از 20 کیلومتری داد میزنه که من چینی ام!
    من نمیگم چینی هاش بد هست! نه ممکنه توش هم خوب باشه و اصلا همش خوب!ولی این تحت لیسانس ها قابل مقایسه نیس اصلا!!!
    شما 5 مدل لپتاپ دل غیر چینی و محل ساختشونو نام ببرید,

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

چرا موضوع تاپیک رو منحرف میکنی آخه؟!
    خود دل که میدونی آمریکاییه؟! و الان هم نمیدونم دیگه دل آمریکایی پیدا میشه یا نه یا تولید میکنه ..
    به جز این هم poland(lahestan) taiwan, chin, korea و vietnam
    که من خودم یه دل vostro xps از لهستان داشتم همون مدل کلی با ساخت چین متفاوت بود!
    حالا کلا واتس یور پوینت؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    192.168.1.1

پيش فرض

چرا موضوع تاپیک رو منحرف میکنی آخه؟!
    خود دل که میدونی آمریکاییه؟! و الان هم نمیدونم دیگه دل آمریکایی پیدا میشه یا نه یا تولید میکنه ..
    به جز این هم poland(lahestan) taiwan, chin, korea و vietnam
    که من خودم یه دل vostro xps از لهستان داشتم همون مدل کلی با ساخت چین متفاوت بود!
    حالا کلا واتس یور پوینت؟
    سلام
    اولا" شما کسی نیستی که به من بگی موضوع تاپیک. منحرف میکنم یا نه. این ادعای جنابعالی بود و حالا باید جوابشو بگیری. خواستی منحرف نشه بیا تو کلوپ دل تا قانعت کنم.

دوما" چرا جوش میاری؟ بیا بزن! یه کم احترام هم خوب چیزیه ها

سوما" دل هم مثل کمپانی نوکیا و هزاران کمپانی دیگه شعبه های کارخونه متفاوتی توی جای جای جهان داره که دفتر اصلی این شرکت امریکاست ولی طی دو سال گذشته فقط و فقط دستگاه های سفارشی و سیستم های سفارشیو میزنه پس گذشت زمانی که دل امریکایی بود!

چین تحت لیسانس امریکا میزنه و اگه نمیدونی بدون که تمامی تجهیزاتی که توی ویتنامو لهستان و تایوان و ..... هست چینیه پس............

این کشور های عتیقه ای که نام بردی شما فقط مدل های محدود دل رو میزنن که باز هم اون مدلا رو چین با کیفیت بالا و از همه مهمتر لوازم جانبی بسیار فراوان تری میزنه! پس حالا باید فهمیده باشی که در حال حاظر حدود 99% اجناس کارخونه ی دل رو چین میزنه و اون 1% رو هم بقیه کشور ها.

نوکیا 45% فنلاند میزنه حدود 40% چین و 5% هند! بقیشم کشور های دیگه!
    قرار بعدی ما کلوپ دل

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

شما 5 مدل لپتاپ دل غیر چینی و محل ساختشونو نام ببرید,
    این کشور های عتیقه ای که نام بردی
    LMAOOOO
    میای میگی 5تا کشور نام ببر ،بعد میگی عتیقه ان؟! =))
    برو پسر خوب ،برو با یکی دیگه قرار بزار که هم سطح خودت باشه آفرین
    تمامی تجهیزاتی که توی ویتنامو لهستان و تایوان و ..... هست چینیه پس............
    فقط چون خیلی فروتنی از خود نشون میدن این چینی ها روی تجهیزاتشون نمیزنن made in china که ریا نشه! شما از نزدیک دیدی قطعات رو بهتر در جریانی توی ویتنام و لهستان و تایوان چی میگذره
    اصلا دل چینی بهترین مارک لپتاپ دل هست =))
    رو دست چینی جنس نیومده،شما هم کلا هر وسیله ای خاصی بگیری چینی بگیر بحثی باقی نمی مونه ،میگی خوبه؟اوکی واسه شما خوب.
    Last edited by Facon_Archi; 30-12-2010 at 23:32.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    192.168.1.1

پيش فرض

LMAOOOO
    1-میای میگی 5تا کشور نام ببر ،بعد میگی عتیقه ان؟! =))
    2-برو پسر خوب ،برو با یکی دیگه قرار بزار که هم سطح خودت باشه آفرین

3-فقط چون خیلی فروتنی از خود نشون میدن این چینی ها روی تجهیزاتشون نمیزنن made in china که ریا نشه! شما از نزدیک دیدی قطعات رو بهتر در جریانی توی ویتنام و لهستان و تایوان چی میگذره
    4-اصلا دل چینی بهترین مارک لپتاپ دل هست =))
    5-رو دست چینی جنس نیومده،شما هم کلا هر وسیله ای خاصی بگیری چینی بگیر بحثی باقی نمی مونه ،میگی خوبه؟اوکی واسه شما خوب.
    1-چه ربطی داشت؟؟؟ خوب معلومه که این کشورا در قبال چین که غول تولید کننده ی اجناسه عتیقه هستن! انگاری چند روز پیش ندید امریکا و اروپا با چین مذاکره کردن که قیمت اجناسشو ببره بالا چون بازارهای امریکا داره با مشکل مواجه میشه! خوبه همین تلویزیون ایرانم گفت! تو داری چینو با کجا مقایسه میکنی؟ این اجناسی که داره واسه ایرن میاد از درجه 4 به بعده! مطمئن باش اگر واسه ایرانم لپتاپ میزد خیلی خیلی ارزون تر و البته ای کیفیت تر از این سیستمیه که الان شما داری! وقتی میری سرویس تگ لپتاپتو چم منی میبینی که چین واسه تمامی کشور های دنیا لپتاپ میفرسته ییشم لپتاپ شما یا من!یه نگاه به دوروورت بنداز ببین از 10تا چیزی که تو خونته چنتاش چینیه؟

تمامی تجهیزات adsl مخابرات چینیه. کلیه ی لوازم درجه 1 اتاق های عمل که قیمتشون از 30 40 میلیون کمتر نیست چینیه, یه نگاه به موتور پژو 405 glx جدیدا بنداز! روی نصف قطعاتش نوشته ,made in china!انگاری واقعا فکر کردی که چین همون کشوریه که یه جنسیو که میده 4 روز بعدش خراب میشه؟ 1میلیونوخورده ی تا 2 تومن پول دادی میخوای چی بهت بدن؟ نمیگم چین خوب! اما میگم دیگه از لهستان خوبتره!

یکی از فامیلامون از امریکا میخواست واسم همین n5010 DELL رو بیاره میگفت اینجا هم چینین.

2-شما برو به کارای هنریت برس و توی مسایل کامپیوتر و سخت افزار دخالت نکن عزیزم , هر کسی راه خودش. شما رو چه به نظر دادن در مورد لپتاپ؟ اونو بزار به عهده ی کسی که تخصصش اینه و داره 7 سال درس این رشته رو میخونه

3-چرا اتفاقا" میزنن! چند روز پیش با یکی از بچه ها رفتیم مرکز تحقیقات ژئو فیزیک تهران واسه بازدید از میکروسکوپ SEM , حدود قیمتش 30میلیون تومن بود و برنامه ای که اپراتورش باهاش کار میکرد ایرانی بود! کاملا" به زبان فارسی! گفتم مگه ایرانیها از این کارا بلدن؟!! گفت نه همونجا که خواست بیاد سفارش دادیم فارسی سازیش کردن, گفتم کجا؟ خودت بقیه راهو برو! حالا یه دستگاه 1 میلیونی گرفتی میخوای خود امریکا واست انحصاری بزنه؟

4-نمیگم خوب ولی میگم از بین بد و بدتر چینیش بده

5-توی این شکی نکن. چه بخوای چه نخوای همه چی چینیه حتی لباس تنت پسر خوب

بحثو تموم کن و بزار بچه ها مشکلاتشونو بپرسن تو هم شکلی داشتی بپرس وگرنه بهتره دیگه چیزی نگی خواستی بگی پ خ بکن تا جوابتو اونجا بدم

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

جوابی ندارم بهت بدم =))
    این شمایی که فقط توی یه رشته مثل اینکه سر رشته داری
    وگرنه من هم توی هنر سر رشته دارم هم آی تی هم پزشکی دلیلی هم نداره اینارو بگم ولی واسه روشن شدن موضوع واسه تو میگم
    من ایران زندگی نمیکنم میام و میرم فقط
    هیچ جنس چینی هم نیس دور و برم حتی لباس =)))) شما با جنس چینی ت حال کن من با غیر چینی !دعوا که نداریم برو حالش رو ببر...
    +
    این سیستم سیمکارت لپتاپ تنظیمی که نمیخواد؟من تهران بودم کار میکرد ولی الان توی بابلسر کار نمیکنه!
    پوشش نمیده این منطقه رو یعنی؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

بحثو تموم کن و بزار بچه ها مشکلاتشونو بپرسن تو هم شکلی داشتی بپرس وگرنه بهتره دیگه چیزی نگی خواستی بگی پ خ بکن تا جوابتو اونجا بدم
    شما بهتر بود خودت این کار رو میکردی.....نمیشه که یه طومار بنویسی بعد هم بگی دیگه ادامه نده

+ دوست عزیز اگر به عنوان و تعداد پست وابسته باشه ما هم باید به شما بگیم شما صبر کن هر وقت کاربر فعال لپ تاپ شدی نظر بده....

ربطی نداره که....پست های همین کاربر فعال هنر رو نگاه کنی احتمالا میبینی بیشتر از شما پست های تخصصی داده.....ولی این چیز ها به رخ کشیدن نداره.....

9. 2 کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    192.168.1.1

پيش فرض

شما بهتر بود خودت این کار رو میکردی.....نمیشه که یه طومار بنویسی بعد هم بگی دیگه ادامه نده

+ دوست عزیز اگر به عنوان و تعداد پست وابسته باشه ما هم باید به شما بگیم شما صبر کن هر وقت کاربر فعال لپ تاپ شدی نظر بده....

ربطی نداره که....پست های همین کاربر فعال هنر رو نگاه کنی احتمالا میبینی بیشتر از شما پست های تخصصی داده.....ولی این چیز ها به رخ کشیدن نداره.....
    درسته دوست من
    اگه بحث به رخ کشیدن بود مطمئن باشید که تعداد کل پست هایی که توی فروم های مختلف دادم و مدیریتام توی بخش های موبایل و کامپیوتر فروم های بزرگ خیلی خیلی بیشتر ایشونه. الان بحث این نبود که من کیم و ایشون کیه چون اول ایشون گفت : -برو پسر خوب ،برو با یکی دیگه قرار بزار که هم سطح خودت باشه آفرین
    من که داشتم باهاش صحبت میکردم و سر این مساله ی چینی بودن بحث میکردیم اما انگار ایشون با خودش هم درگیره!

راستی اینو بدونین که میزان تخصص آدما به تعداد پستاشون نیست, به اطلاعاتشونه دوست من

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اینجا چه خبره ؟! اینقدر شلوغ کردید !
    سعی کنید از مسیر تاپیک خارج نشید و درباره لپ تاپ بحث کنید .

بحث اصلی تون سر چی هست که اختلاف نظر دارید ؟

ممنون

12. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •