تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 24 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 232

نام تاپيک: برنامه‌ی ماه عسل / رمضان 89

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سر و ته يه كرباس!!
    يكي از يكي چندش تر! اون عليخاني يجور رو مخه اين يكي هم همينطور!

2. این کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این ماه عسل یعنی چی ؟ چندتا زن رو دعوت می کنند تا با مجری به ماه عسل برن ؟
    من هر چه گوگل هم سرچ کردم جز دانلود تیتراژ و نقد مجری چیزی عایدم نشد . مثل اینکه خود برنامه اصلا برای کسی مهم نیست

4. 5 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه errmii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

این ماه عسل یعنی چی ؟ چندتا زن رو دعوت می کنند تا با مجری به ماه عسل برن ؟
    من هر چه گوگل هم سرچ کردم جز دانلود تیتراژ و نقد مجری چیزی عایدم نشد . مثل اینکه خود برنامه اصلا برای کسی مهم نیست
    هر روز یک یا چند مهمون خاص دعوت میکنن و در مورد رشتشون یا مسائل مختلف دیگه صحبت می کنن

6. این کاربر از errmii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز molaali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

بايد ديد تا بشه نظر داد.
    ولي من كلاً عليخاني رو به حسني ترجيح ميدم

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

از حسنی خوشم نیومده هیچوقت...از علیخانی هم...ولی به حسنی ترجیحش میدم!

9. این کاربر از rosenegarin13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هر روز یک یا چند مهمون خاص دعوت میکنن و در مورد رشتشون یا مسائل مختلف دیگه صحبت می کنن
    خب این چه ارتباطی به اصطلاح "ماه عسل" داره . ماه عسل در مورد ارتباط عاشقی زن و شوهر بعد از قانونی شدن مربوطه که البته ریشه غربی هم داره و هر جور فکر می کنم به ماه رمضون و مصاحبه ... !

11. این کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز RoYaYeEe_NiIiLi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    >>زندان<<

پيش فرض

خب این چه ارتباطی به اصطلاح "ماه عسل" داره . ماه عسل در مورد ارتباط عاشقی زن و شوهر بعد از قانونی شدن مربوطه که البته ریشه غربی هم داره و هر جور فکر می کنم به ماه رمضون و مصاحبه ... !
    در واقع مهمون های این برنامه کسایی هستن که یه جورایی خاص هستن
    مثل معلول های موفق و کسایی که در زندگیشون موفق بودند
    و در مورد ماه عسل هم اینکه:ماه عسل در واقع استعاره ایی از ماه رمضان است
    ماه رمضان=ماه عسل
    و در مورد مجری:
    من حالم از این علیخانی به هم میخوره...اولا که اینکه همش تو حرف مهموناش مید و بعد هم اینکه برای اینکه فضا رو معنوی کنه میزد زیر گریه و کاملا هم مشخص بود که داره گریه میکنه
    بیشتر از همیشه من وقتی ازش متنفر شدم که نمیدونم ماه عسل دو سال پیش بود که یه دختر رو آورده بودن که معلول بود و روی ویلچر بود...خلاصه اینکه مامان این دختر وقتی بچه بوده ولشون میکنه...
    حالا علیخانی چی کار میکنه؟
    میگه:مامانتو بخشیدی؟یعنی جدا مامانتو بخشیدی؟
    دختره:آره.من همون موقع که من رو رها کرد بخشیدمش.اونم یه زندگی داشت
    همچین گیر داده بود به مامان دختره که دختر بیچاره داشت از بغض خفه میشد....
    آخه مجبور بود همچین سوال مسخره ایی بپرسه؟
    کلا اینکه به نظر اصلا مجری خوبی نبود و نیست چون فقط موقع اجرا نقش بازی میکنه

13. 8 کاربر از RoYaYeEe_NiIiLi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آره ماه عسل رو فکر کنم منظورشون همون ماه رمضون باشه

ولی در مورد خود اصطلاح ماه عسل,ماه عسل یه سنت آلمانی بوده در گذشته که عروس و داماد یک ماه بعد از ازدواج غذا فقط عسل می خورن یا اینکه هر غذایی می خوردن همراهش عسل هم بوده واسه همین به این یک ماه می گفتن ماه عسل
    حالا علت خوردن عسل تو این یک ماه رو من نمی دونم چی بوده

در واقع مهمون های این برنامه کسایی هستن که یه جورایی خاص هستن
    مثل معلول های موفق و کسایی که در زندگیشون موفق بودند
    و در مورد ماه عسل هم اینکه:ماه عسل در واقع استعاره ایی از ماه رمضان است
    ماه رمضان=ماه عسل
    و در مورد مجری:
    من حالم از این علیخانی به هم میخوره...اولا که اینکه همش تو حرف مهموناش مید و بعد هم اینکه برای اینکه فضا رو معنوی کنه میزد زیر گریه و کاملا هم مشخص بود که داره گریه میکنه
    بیشتر از همیشه من وقتی ازش متنفر شدم که نمیدونم ماه عسل دو سال پیش بود که یه دختر رو آورده بودن که معلول بود و روی ویلچر بود...خلاصه اینکه مامان این دختر وقتی بچه بوده ولشون میکنه...
    حالا علیخانی چی کار میکنه؟
    میگه:مامانتو بخشیدی؟یعنی جدا مامانتو بخشیدی؟
    دختره:آره.من همون موقع که من رو رها کرد بخشیدمش.اونم یه زندگی داشت
    همچین گیر داده بود به مامان دختره که دختر بیچاره داشت از بغض خفه میشد....
    آخه مجبور بود همچین سوال مسخره ایی بپرسه؟
    کلا اینکه به نظر اصلا مجری خوبی نبود و نیست چون فقط موقع اجرا نقش بازی میکنه
    من نمی دونم چرا بعضی از این مجریها فکر می کنن صحنه اجرای برنامه مثل رینگ بوکس یا کشتی کجه که باید با سوالاشون میهمان برنامرو ببرن گوشه رینگ و تا میخوره بزننش و میهمان هم باید نهایت سعیشو بکنه تا ناک اوت نشه
    یا حرفای نامربوط بزنن و اسرار طرف رو فاش کنن مثل رشیدپور که شهید شدن برادر احمدرضا درویش رو لو داد تو تلویزیون و باعث شاکی شدن احمدرضا درویش شده بود و گفت من اصلا نمی خواستم این رو کسی بدونه
    میخوان همش مهمون برنامرو ضایع کنن یا ازش اتو بگیرن
    شاید اینجوری فکر می کنن خیلی مجری توانایی هستن!
    البته بی تعارف و بی پرده حرف زدن خوبه ولی مجریهای ایرانی اینو اصلا بلد نیستن جوری که میزنه تو ذوق بیننده
    Last edited by errmii; 01-08-2010 at 14:08.

15. 3 کاربر از errmii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

این فرزاد می آید، آن فرزاد می رود و...
    پشت پرده تعیین مجری ویژه برنامه های سحر و افطار چیست؟

در حالی که هر ساله با نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، حدس و گمان‌ها درباره برنامه‌های تلویزیونی ویژه این ماه به صورت روزافزونی افزایش می‌یابد، با این وجود برخی رسانه‌ها و نشریات با جعل شایعاتی درباره این برنامه‌ها، می‌کوشند به گونه‌ای سیاست‌های مطلوب خود را در این برنامه‌ها پیاده کنند.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، در روزهای اخیر نیز بحث‌های فراوانی درباره اجرای ویژه‌برنامه‌های افطار و سحر ماه مبارک رمضان درگرفته است.

بنا بر این گزارش، بخش زیادی از این مشاجرات و حتی شایعات درباره مجریان این ویژه ‌برنامه‌هاست؛ اشخاصی که در روزهای اخیر، شایعات زیادی درباره آنان و برنامه‌هایشان منتشر شده است به گونه‌ای که می‌توان گفت، تمرکز مدیران تلویزیون را برای استفاده از مجری‌هایی که بیشترین محبوبیت، توانایی، آگاهی را برای اجرا دارند، بر هم زده است.

این گزارش می‌افزاید: از جمله این شایعات می‌توان به تلاش وحید یامین‌پور برای اجرای برنامه ویژه سحر ماه رمضان اشاره کرد؛ ماجرایی که بنا بر اطلاع خبرنگار «تابناک»، اساسا دروغ بوده و نه یامین‌پور از خود علاقه‌ای برای اجرای برنامه سحر ماه مبارک رمضان نشان داده است و نه مدیران تلویزیونی قصدی برای کنار گذاشتن فرزاد جمشیدی دارند، چراکه به نظر می‌رسد، توانایی و دانش فرزاد جمشیدی برای اجرای چنین برنامه‌ای، بر هیچ کس پوشیده نیست.

از سوی دیگر، مجری توانمندی همچون فرزاد حسنی هم که به نظر می‌رسد در ماه مبارک رمضان پس از مدتی به تلویزیون برگردد، اسباب جوسازی‌هایی در بین رسانه‌ها و موضع‌گیری‌هایی علیه او شده است.

بدیهی است، هر شخصی از جمله فرزاد حسنی در کارش معایب و نواقصی دارد که ممکن است از دید برخی مخاطبان نامطلوب تلقی می‌شود؛ اما این باعث نمی‌شود که توانایی و سطح اطلاعات وی و همچنین محبوبیتش در بین مردم نادیده گرفته شود و با ایجاد جوسازی‌هایی، به دوری وی از تلویزیون دامن زده شود.

در پایان ذکر این نکته ضروری می نماید که ایجاد این شایعات، باعث می‌شود مدیران تلویزیون بعضا تحت تأثیر قرار گرفته و در مواقعی به انتخاب‌هایی دست بزنند که توقعات مردم فهیم کشورمان را برآورده نسازد و اشخاص توانمند را هم منزوی و خانه‌نشین کند؛ پس بجاست دست کم در برنامه هایی که رنگ و بوی سیاسی نداشته، به ویژه درباره برنامه های ماه مبارک رمضان که صبغه ای فرهنگی و معنوی دارند، عوامل موثر و تصمیم گیرنده به باندبازی های درون سازمانی دامن نزنند و ارتقای کیفی برنامه ها ـ بنا بر فرموده حضرت امام(ره) مبنی بر دانشگاه بودن صداوسیما ـ و در نظر گرفتن مقبولیت مردمی برایشان اولویت داشته باشد.

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

اصلا از این فرزاد حسنی خوشم نمیاد

خیلی پر رو تشریف دارن

یه بار جلوی سینما آفریقا دیده بودمش

یه جوری ایستاده بود و ژست میگرفت که انگار از دماغ فیل افتاده

آدم به شدت مزخرفیه

کمی هم لوس

18. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •