تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 21 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 206

نام تاپيک: از دوستان کسی مصاحبه آموزش و پرورش نداشته؟

پروفشنال oranoos_92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

واسه من هم اومدن تو محل تحقیق
    نتایج هم روزنامه خراسان نوشته بود آخر مرداد اعلام میشه
    امیدوارم موفق بشید همگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه negar13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    هرمزگان

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی این چند روزه واسه استخدامی آموزش و پرورش مصاحبه علمی نداشته؟
    یا اقوامتون داشته باشه؟
    اگه داشتید ممنون میشم بفرمائید چی ها میپرسند
    با تشکر
    سلام من چهار سال پیش مصاحبه آموزش پرورش دادم ولی رد شدم
    قرآن خوندن
    سوال درمورد اشخاص گنده مملکت
    دلیل اینکه میخوای آموزش پرورش استخدام بشی
    چه جوری با دانش آموز رفتار میکنی؟
    چند تا سوال در مورد خودت و خونوادت می پرسن
    به چه چیزایی علاقه داری
    اعتقاداتت چه جوریه؟
    بیشتر سعی میکنن وارد جزئیات بشن تا اینکه کلی در مرود چیزی بپرسن .
    راستی اطلعات عمومی هم یادت نره
    امیوارم موفق باشی گلم

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض زمان اعلام نتایج استخدام فرهنگیان

نتایج مصاحبه های تخصصی از طریق وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود و پذیرفته شدگان در رشته های مختلف از ابتدای مهر در 27 منطقه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مشغول به کار می شوند.
    مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: نتایج مصاحبه حدود 5400 پذیرفته شده آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در حوزه این اداره کل، حداکثر تا دو هفته آینده اعلام می شود.

سیدعلی یزدی خواه در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: نتایج مصاحبه های تخصصی از طریق وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود و پذیرفته شدگان در رشته های مختلف از ابتدای مهر در 27 منطقه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مشغول به کار می شوند.

وی گفت: برای جذب حدود 5400 نیرو از میان سه برابر این ظرفیت یعنی حدود 17 هزار پذیرفته شده در مرحله نخست آزمون استخدامی، مصاحبه های تخصصی از 2 مرداد در 10 شهرستان استان تهران آغاز شد که آخرین مرحله آن تا پس فردا ادامه دارد.
    منبع:تابناک
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام نگار جان زمان آرمون تخصصي تموم شده.

ميشه لطف كني بگي،از طريق اينترنتي اعلام ميكنن چه كساني قبولند؟ مشخص ميشه كه به چه دليل رد شدي؟ منظورم اينه كه بحث نمره وجود داره؟

اگه امكان داره و اگه تمايل داري مي توني بگي به نظر خودت دليل قبول نشدنت چي بوده؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من كه نمي تونم پيام خصوصي بزنم نگار جان اگه خواستي شما بزن

در آغاز فعالیت armin34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Azerbaycan

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.آقا من خانمم قبول شده.اول رفتیم تطبیق مدارک.بعد معاینه پزشکی.فداش آزمون تخصصی گرفتند هم کتبی هم عملی.پس فرداش مصاحبه عمومی(احکام).تا اینکه دوباره از هسته گزینش تماس گرفتند و پنج شنبه 21 صبح 11 رفتیم دوباره مصاحبه احکام .که در کل عالی بوده.والا دیگه نمیدونم چی میشه.به ما که گفتند این برای تکمیل پرونده هستش.بعد پرونده ها به تهران ارسال میشه.حتی من از روابط عمومی پرسیدم که میگن اونهایی که مشکل دارند دوباره به هسته گزینش دعوت شدند.گفت همچین چیزی دروغه محض.و پرسیدم که آیا همه قبولشدگان دعوت میشن؟؟گفتن نه.اصلا خیلی گنگه.یکی هم میگفت اینایی که اونجا دعوت شدن دیگه قبولیشون نهایی شده.البته اینم بگم که سهمیه دار هستش(جانبازی)انشاله که همه قبول بشن.در ضمن من از افراد و دبیران پرسیدم گفتن اگر کسی به هسته گزینش دعوت بشه یعنی 99 % کارش حله.چون میگفتند ما هم این مراحل رو طی کردیم.اصل کاری تو هسته های گزینشه.

7. این کاربر از armin34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت armin34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Azerbaycan

پيش فرض

برای دوست برادرم اومدن از همسایه هاشون تحقیق کردن ولی بازم خواستنش!!!!!!
    برای برادرم که فقط از یک نفر تحقیق کردن و به محل نیومدن دوباره نخواستنش!!!!!!
    خدا کنه اونهایی که خواستن قبول شده ها نباشن
    دستت درد نکنه دوست عزیز آرزوی خوبی بکن.مگه اونا انسان نیستن؟عین شما جوون هستن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه malaki_mall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    آرامگاه(منزل)

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.آقا من خانمم قبول شده.اول رفتیم تطبیق مدارک.بعد معاینه پزشکی.فداش آزمون تخصصی گرفتند هم کتبی هم عملی.پس فرداش مصاحبه عمومی(احکام).تا اینکه دوباره از هسته گزینش تماس گرفتند و پنج شنبه 21 صبح 11 رفتیم دوباره مصاحبه احکام .که در کل عالی بوده.والا دیگه نمیدونم چی میشه.به ما که گفتند این برای تکمیل پرونده هستش.بعد پرونده ها به تهران ارسال میشه.حتی من از روابط عمومی پرسیدم که میگن اونهایی که مشکل دارند دوباره به هسته گزینش دعوت شدند.گفت همچین چیزی دروغه محض.و پرسیدم که آیا همه قبولشدگان دعوت میشن؟؟گفتن نه.اصلا خیلی گنگه.یکی هم میگفت اینایی که اونجا دعوت شدن دیگه قبولیشون نهایی شده.البته اینم بگم که سهمیه دار هستش(جانبازی)انشاله که همه قبول بشن.در ضمن من از افراد و دبیران پرسیدم گفتن اگر کسی به هسته گزینش دعوت بشه یعنی 99 % کارش حله.چون میگفتند ما هم این مراحل رو طی کردیم.اصل کاری تو هسته های گزینشه.
    اون یه درصد باقیمونده چیه اونوقت؟

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دستت درد نکنه دوست عزیز آرزوی خوبی بکن.مگه اونا انسان نیستن؟عین شما جوون هستن.
    منظور من این نبود که اونها ادم نیستن..
    اگر اونهایی که 2 باره رفتن برای مصاحبه قبول شده ها باشن..اون بدبختهایی که دفعه دوم نخواستنشون باید از همین الان خود کشی کنن....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

منظور من این نبود که اونها ادم نیستن..
    اگر اونهایی که 2 باره رفتن برای مصاحبه قبول شده ها باشن..اون بدبختهایی که دفعه دوم نخواستنشون باید از همین الان خود کشی کنن....
    من نمیدونم ای اموزش پرورش اگه واسه استخدام پارتی بازی نمیکنه و مسایل سیاسی رو دخالت نمیده چرا از اول همه
    شرایط و مراحل رو اعلام نمیکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •