تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: از کدوم گارانتی هارد راضی هستین؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هارد 1 تراباتم مکستورم سوخت. فکر کنم در اثر گرمای زیاد داخل کیس سوخت..گارانتیش سازگار بود ..

بردم گارانتی سازگار گفتن 3 روز دیگه بیا رفتم و یه هارد نو 1 ترابایت بهم دادند سیگیت..

بعدشم یه عالمه فیلم و ...... رو از دست دادم تو اون هارده بود.

و در کل سازگار گارانتی عالیه ...

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ماتریکس هم افتاده توی کار گارانتی کردن هارد های سیگیت فکر نمیکنم بد باشه.

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

ماتريكس نشان داده زياد قبل اطمينان نيست . چند سال قبل هم خيلي از كاربر ها به دليل مادربردهاش ضرر كرند . من قبولش ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

هارد من که همین مشکل صددادن رو میده دوماه ازگارانتیش مونده ایا گاانت یکی بجش میده گارانتیمم ویستایه؟/

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد من که همین مشکل صددادن رو میده دوماه ازگارانتیش مونده ایا گاانت یکی بجش میده گارانتیمم ویستایه؟/
    همه هارد دیسکها در حین کار صدا ایجاد میکنند . بعضیها صدای بیشتری دارند و بعضی ها صدای کمتری تولید میکنند که این بستگی به مدل هارد دیسک داره .

بغیر از صدا مشکل دیگه ای دارید ؟ مثلاً هنگ کردن و فریز شدن سیستم ؟ شناسایی نشدن هارد دیسک ؟ SMART Status هارد دیسک را چک کردید ؟ اگر هارد دیسک از AAM پشتیبانی میکنه میتونید صدای هارد دیسک رو تا حدی کم کنید .

هارد دیسک اگر سالم باشه و مشکلی در کارکرد نداشته باشه دلیلی وجود نداره که گارانتی تعویضش کنه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

همه هارد دیسکها در حین کار صدا ایجاد میکنند . بعضیها صدای بیشتری دارند و بعضی ها صدای کمتری تولید میکنند که این بستگی به مدل هارد دیسک داره .

بغیر از صدا مشکل دیگه ای دارید ؟ مثلاً هنگ کردن و فریز شدن سیستم ؟ شناسایی نشدن هارد دیسک ؟ SMART Status هارد دیسک را چک کردید ؟ اگر هارد دیسک از AAM پشتیبانی میکنه میتونید صدای هارد دیسک رو تا حدی کم کنید .

هارد دیسک اگر سالم باشه و مشکلی در کارکرد نداشته باشه دلیلی وجود نداره که گارانتی تعویضش کنه .
    مدل هاردم 2ترابایت وسترن هست که هزاروشصد گیگش پر از اطلاعات ارزشمند بود.هاردم از دستم افتاد که این مشکل صدای تیک تیک براش پیش اومد البته وقتی به کامپیوتر وصل میکنم صدا میده وشناسایی میشه ولی اطلاعات هاردو نمیاره البته بعد سه چار دقیقه صداش میره وفقط چراغش همونطور چشمک میزنه وتوdevic manager قسمت disk اسمش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی ناامیدم لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

مدل هاردم 2ترابایت وسترن هست که هزاروشصد گیگش پر از اطلاعات ارزشمند بود.هاردم از دستم افتاد که این مشکل صدای تیک تیک براش پیش اومد البته وقتی به کامپیوتر وصل میکنم صدا میده وشناسایی میشه ولی اطلاعات هاردو نمیاره البته بعد سه چار دقیقه صداش میره وفقط چراغش همونطور چشمک میزنه وتوdevic manager قسمت disk اسمش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی ناامیدم لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟
    ممکنه بشه اطلاعاتش رو استخراج کرد (حالا یا خودتون، یا گارانتی، یا بیرون که گرون تر از گارانتی میگیرن). در حال حاضر روشنش نکنید و تکانش ندید زیاد که آسیب بیشتر نشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ممکنه بشه اطلاعاتش رو استخراج کرد (حالا یا خودتون، یا گارانتی، یا بیرون که گرون تر از گارانتی میگیرن). در حال حاضر روشنش نکنید و تکانش ندید زیاد که آسیب بیشتر نشه.
    آیا گارانتیش اگه تعمیرنشه یکی نو میده دوماه مونده تا تموم شه گارانتیش ویستاست اگه نه میشه بگید اونا درچه صورت تعویض میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیا گارانتیش اگه تعمیرنشه یکی نو میده دوماه مونده تا تموم شه گارانتیش ویستاست اگه نه میشه بگید اونا درچه صورت تعویض میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    گارانتي تعويض نميكنه چون مشكل پيش اومده از جانب شما بوده .

هزينه ريكاوري اطلاعات از هارد ديسكهاي كه به اين شكل صدمه ميبينند بالا هست و حتي شايد نياز به جراحي و تعويض قطعات داشته باشه . براي تعويض قطعات هم (مثلاً هد) از هارد ديسك سالم ديگري استفاده ميشه و براي كپي اطلاعات هم نياز به هارد ديسك سالم ديگري هست . بنابراين سعي كنيد به طريق ديگري مثلاً دانلود مجدد از اينترنت يا خريد از ديگران اطلاعات رو دوباره بدست بياريد كه مقرون به صرفه تر هست .

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •