تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: Wimax حسابگر/شهر کرمانشاه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض Wimax حسابگر/شهر کرمانشاه

اینترنت وایمکس تا آخر مرداد ماه در کرمانشاه راه اندازی می شود

مدیرعامل شرکت حسابگر در استان کرمانشاه، گفت: اینترنت بیسیم وایمکس تا آخر مرداد ماه در کرمانشاه راه اندازی می شود.

مسعود کرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به اینترنت بیسیم وایمکس، اظهار داشت: وایمکس سیستم دیجیتال ارتباط بیسیم است که با استفاده از منطقه بسیار وسیع تحت پوشش دکلهای وایمکس کل شهر را پوشش می دهد و اینترنت پرسرعت را برای سازمان ها، موسسات و شرکت های تجاری و همچنین منازل مسکونی و کلیه افراد در هر نقطه ای از مکان های تحت پوشش فراهم می آورد.

وی ادامه داد: وایمکس به گونه ای عمل می کند که کاربر قادر خواهد بود در هر لحظه و حتی در هر شهر دیگری که تحت پوشش وایمکس باشد، توسط رایانه اش به اینترنت پر سرعت متصل شود.

مدیرعامل شرکت حسابگر، گفت: مهمترین ویژگی وایمکس بیسیم بودن و سیار بودن آن در فواصل طولانی مانند یک شهر بزرگ است.

وی افزود: در این سیستم به هر مشترک یک شماره اختصاص داده می شود که می توان از طریق آن با دیگر مشترکین و یا تلفن و موبایل تماس گرفت.

کرانی تصریح کرد: عدم تداخل امواج، یکپارچگی مودم، فرستنده و گیرنده رادیویی در اندازه ای بسیار کوچک و هزینه های اندک توسعه و نگهداری از دیگر قابلیت های وایمکس می باشد.

وی با بیان اینکه شرکت اینترنت حسابگر تنها ارائه دهنده اینترنت بی سیم وایمکس در استان کرمانشاه است، گفت: شرکت حسابگر کرمانشاه نماینده شرکت موبین نت است که این شرکت نیز دارنده مجوز برای راه اندازی وایمکس در کل کشور است.

کرانی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته اینترنت بیسیم وایمکس در سال اول تنها در شهر کرمانشاه و در سال آینده در سایر شهرستان های استان کرمانشاه راه اندازی می شود که برای این مهم باید 35 دستگاه BTS در سطح استان نصب گردد.

مدیرعامل شرکت حسابگر تصریح کرد: در حال حاضر تعدادی از دستگاه های BTS در شهر کرمانشاه نصب شده اند و کار پیش ثبت نام را از متقاضیان آغاز کرده ایم و در مرحله تست اولیه اینترنت بیسیم در کرمانشاه می باشیم.

وی اظهار داشت: احتمالا تا آخر مرداد ماه اینترنت بیسیم وایمکس در شهر کرمانشاه راه اندازی خواهد شد.

منبع خبر :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از sajad-tnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

بلاخره بعد از مدتها ماهم وایمکسی میشیم!!!
    هـــــــــــــــــــــورا ...

به تمامی کرمانشاهی های عزیز تبریک عرض میکنم.

4. 2 کاربر از sajad-tnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

خیلی بد شد که وایمکس مبین نت دست حسابگر دزد افتاد
    من یکی که دور حسابگر و خط قرمز کشیدم
    بیشتر دوستامم دارن از این شرکت مزخرف کوچ میکنن
    یه خبر هم بهت بدم که من چند وقت پیش به روابط عمومی مخابرات زنگ زدم و گفتم که ADSL مخابرات در کرمانشاه راه اندازی نمیشه؟ گفت که تا یکی 2 ماه دیگه راه اندازی میکنن
    پیشنهاد من اینه که طرف حسابگر نری چون خیلی مثل من رفتن و پشیمون شدن و خرج مودم وایمکس هم نزار رو دست خودت بزار تا چند وقت دیگه ADSL مخابرات کرمانشاه راه اندازی شد از مخابرات بگیر
    Last edited by behnam-k; 28-07-2010 at 17:11.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

خیلی بد شد که وایمکس مبین نت دست حسابگر دزد افتاد
    من یکی که دور حسابگر و خط قرمز کشیدم
    بیشتر دوستامم دارن از این شرکت مزخرف کوچ میکنن
    یه خبر هم بهت بدم که من چند وقت پیش به روابط عمومی مخابرات زنگ زدم و گفتم که ADSL مخابرات در کرمانشاه راه اندازی نمیشه؟ گفت که تا یکی 2 ماه دیگه راه اندازی میکنن
    پیشنهاد من اینه که طرف حسابگر نری چون خیلی مثل من رفتن و پشیمون شدن و خرج مودم وایمکس هم نزار رو دست خودت بزار تا چند وقت دیگه ADSL مخابرات کرمانشاه راه اندازی شد از مخابرات بگیر
    واقعا دزدن ؟؟؟؟؟؟؟
    حالا کاری به دزد بودن یا نبودن ندارم . مهم اینه که وایمکسی شدیم .
    راستی جدی میگی ADSL مخابرات داره راه میوفته؟؟؟

داره خودمونی میشه XSS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کلا وایمکس طراحی شد که یک WAN بی سیم باشه برای همین خیلی از محدودیت های WiFi رو که بخاطر هزینه بود بر داشتن، مثلا اتصال Half-Duplex رو که در وایمکس بصورت Full-Duplex معماری کردن. ولی توی ایران دارن روی بستری که چنین پهنای باند بالایی داره و برای اینکار ساخته شده اینترنت 128 کیلوبیت ارائه میدن، ضمن اینکه برخلاف اینکه این بستر باید یه بستر پایدار برای اتصالات بی سیم باشه، کاملا این اتصالات ناپایداره و خیلی ها این موضوع رو میگن که اینترنتشون هر روز چند دقیقه ای قطعی داره.
    حتی مجوز تغییر سلول رو هم به کاربرا نمیدن. تنها مزیتی که داره اینه که بدرد کسانی که خطوط تلفنشون Pair Gain یا به اصتلاح عام PCM هست میخوره.
    مثل اینه که رو فراری موتور پیکان ببندن.

8. این کاربر از XSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

واقعا دزدن ؟؟؟؟؟؟؟
    حالا کاری به دزد بودن یا نبودن ندارم . مهم اینه که وایمکسی شدیم .
    راستی جدی میگی ADSL مخابرات داره راه میوفته؟؟؟
    دوست من چه از حسابگر بگیری یا نگیری نه چیزی به من میرسه نه چیزی از من کم میشه
    من فقط بهت پیشنهاد دادم
    در مورد مخابرات هم آره ADSL تا شاید اول مهر راه اندازی بشه شایدم زودتر

در آغاز فعالیت sadra98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض عدم تعهد نسبت به انجام وظیفه

با سلام

مدت دو سال هست که ازشرکت حسابگردرکرمانشاه edsl گرفته ام 64-128-512 که متاسفانه هیچکدام

بدلیل سرعت بسیار پایین راضی کننده نبوده.علی رغم تبلیغات هرگزاین شرکت جوابگوی تعهدات خودنمیباشد

آیا سرویس 512بایدمعدل دانلودش بین10تا20باشد؟یا64؟کسی پاسخگو نیست.واحدپشتیبانی شرکت هم با

جوابهای سربالاوعدم رسیدگی لازم گرهگشا نیست.چاره ای جز کوچ کردن نمی ماند. صدرا 98

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

با سلام

مدت دو سال هست که ازشرکت حسابگردرکرمانشاه edsl گرفته ام 64-128-512 که متاسفانه هیچکدام

بدلیل سرعت بسیار پایین راضی کننده نبوده.علی رغم تبلیغات هرگزاین شرکت جوابگوی تعهدات خودنمیباشد

آیا سرویس 512بایدمعدل دانلودش بین10تا20باشد؟یا64؟کسی پاسخگو نیست.واحدپشتیبانی شرکت هم با

جوابهای سربالاوعدم رسیدگی لازم گرهگشا نیست.چاره ای جز کوچ کردن نمی ماند. صدرا 98
    سلام
    ورودتون رو به انجمن تبریک می گم
    در این مورد تاپیک داریم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما قرار داتون رو فسخ کن و از مخابرات سرویس بگیر

در آغاز فعالیت محمود2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

تا حالا کسی تو کرمانشاه از وایمکس استفاده کرده ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض با سلام به دوستان عزيز

تا حالا کسی تو کرمانشاه از وایمکس استفاده کرده ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟

اينترنت وايمكس
    تنها دارنده امتياز وايمكس و تنها شركتي كه فقط نمايندگي وايمكس مبينت را در كرمانشاه دارد شركت مهندسي اهورا است كه در خيابان شريعتي روبروي دبيرستان جلال آل احمد مي باشد تلفن : 7280335
    ديگر نگران اينترنت خود نباشيد پهناي باند واقعي را از وايمكس مبينت دريافت نماييد

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •