تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 38 اولاول ... 27333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 378

نام تاپيک: تاپیک تخصصی تسلیحات نظامی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

درود

حرف های شما و کاربر @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاملا درسته

این کسی ک میگید ک توی کار قاچاق ویدئو بوده ی نوع خلاف مجازی محسوب میشه؛ درسته؟

ولی (مرحوم) خانوم جوان "رومینا" ب دست پدرش چند روز پیش توی تخت خواب ب قتل رسید؛ پدرش با داس کاملا سرش رو برید

همسرش (مادر رومینا) گفت نمیخوام اصلا ببینمش.نمیتونم شوهرمو ببینم...فقط قصاص میخوام.همین

پدر بی همه چیز مرحوم رومینا از اعدام نجاتش دادن و گفتن ک 5.6 یا 7 سال حبس باید بکشه

ولی اونی ک توی کار قاچاق ویدئو هستش چرا باید مجازاتش بدتر از این باشه؟

رومینا توسط ی پسر بیناموس گول خورد و گفت باید با هم فرار کنیم و بریم ازدواج کنیم (رومینا 13 یا 14 سالش بود) گفت نمیام و پدرم منو میکشه و... گفت اگه نیای آبروتو میبرم با عکس هایی ک قبلا با هم گرفتیم (عکس های ساده و سلفی)..رومینا میترسه و قبول میکنه

جالب اینه ک معلم رومینا خانم هم گفته بود ک: این پسر همیشه میومده در ورودی مدرسه و واسه دخترا مزاحمت ایجاد میکرده.رومینا نا خواسته وارد این موضوع شد (چون گول خورد)

اصل ماجرا توی سایت "روزیاتو" هستش

بحثم اینه ک چرا قاچاق چی ویدئو (یا حتی لباس) چرا باید مجازاتش بیشتر از کسی باشه ک دختر خودشو ب قتل رسونده..(اونم وقتی دختر خواب بوده و برادر 6 سالش کنارش خوابیده..بخدا همینجوریه ک میگم..توی روزیاتو دقیقا موضوع رو نوشته)

ی لحظه خودتون تصور کنین ک ی دختر 13 ساله با برادر 6 ساله اش توی تخت خوابیدن بعدش باباشون بیاد با داس سر دخترشو توی خواب ببره و خونش هم بریزه روی داداش کوچیکش..تروخدا اعصابتون خراب نمیشه؟

انشالله روز مرگ همه ی مدیریت های ایران برسه..چیکار مردم و ما کردن!!.زندگی مون رو نابود کردن

درود

البته دروغ چرا .. من خودم از کشته شدن رومینا خیلی ناراحت نشدم و شاید حتی خوشحال هم شدم

این همه آدم . فقط مردن رومینا مهمه ؟؟

من نمیخوام دم از غیرت و ناموس بزنم ولی اگه شما دختر خودت بره با دوس پسرش حالا این رقم هیچی .. بعد هی تو اینستاگرام عکس و فیلم بزاره خوشحال میشید یا مشعوف ؟

میگم نمیخوام قضیه را غیرتی و ناموسی کنم مثل بعضی از هم وطنان مون که از هر دو کلمه ای میگن یکی ش یا غیرت ه یا ناموص

ولی هیشکی نمیخواد مردم (اونم مردم ایران) دخترشو به اسم فاحشه بشناسن

اون پسره هم معلومه از چه قشری هست . از طرفدارای امیر تتلو

2. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

درود

البته دروغ چرا .. من خودم از کشته شدن رومینا خیلی ناراحت نشدم و شاید حتی خوشحال هم شدم

این همه آدم . فقط مردن رومینا مهمه ؟؟

من نمیخوام دم از غیرت و ناموس بزنم ولی اگه شما دختر خودت بره با دوس پسرش حالا این رقم هیچی .. بعد هی تو اینستاگرام عکس و فیلم بزاره خوشحال میشید یا مشعوف ؟

میگم نمیخوام قضیه را غیرتی و ناموسی کنم مثل بعضی از هم وطنان مون که از هر دو کلمه ای میگن یکی ش یا غیرت ه یا ناموص

ولی هیشکی نمیخواد مردم (اونم مردم ایران) دخترشو به اسم فاحشه بشناسن

اون پسره هم معلومه از چه قشری هست . از طرفدارای امیر تتلو
    درود

حرف شما درسته

ولی من مجازات قتل و مجازات قاچاقچی ویدئو رو با هم مقایسه کردم

رومینا هم نباید ب حرف پسره گوش میکرد.مثل روز روشن تهدید اش کرد اما اون از ترس (فک کنم) تن ب این کار داد

Last edited by CORTANA; 01-09-2020 at 12:58.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

جنگ فقط این نیست که طرف مقابل شما رو بصورت نظامی و مستقیم مورد تجاوز قرار بده. وقتی اقتصاد کشور ما فلج شده و کم ارزش ترین واحد پول رو داریم، وقتی به لحاظ فرهنگی حرفی برای گفتن نداریم، وقتی به لحاظ سیاسی منزوی ترین کشور دنیا هستیم و حتی پیش همسایه های خودمون هم آبرویی برامون نمونده یعنی جنگ رو باختیم، بد هم باختیم. جامعمون روز به روز داره بیشتر به قهقرا میره. شما وجدانن کلاه خودت رو قاضی کن و بی طرف نظر بده. کشوری با این وسعت و موقعیت اینجوری باید اداره بشه؟ من نمیدونم شما چند سالته ولی این رو بدون که عمر و جوونی انسان های زیادی توی این شرایط تباه شده. آمریکا چه خوب چه بد سر جای خودش هست و رشد اقتصادی خودش رو داره و حداقل اینکه به مردمش رسیدگی میکنه وگرنه در خیلی از زمینه ها پیشرو نبود. آخه ما چی مون در حد و اندازه آمریکا هست که بخوایم باهاش بجنگیم؟ به چه قیمت؟ نابودی یه کشور و مردمش؟ آدم بعضی وقت ها نمیدونه چی باید بگه توصیف بعضی اشتباهات اصلا در هیچ جمله ای نمیگنجه.
    این چیزهارو قبول دارم وقتی دشمنت خیلی قوی تره بخواهی آشکارا دشمنی کنی همین میشه. از نظر نظامی آمریکا میدونه اگه حمله کنه چه گندی به بار میاد با روش های غیر انسانی مثل تحریم و تهاجم فرهنگی و جنگ داخلی میخواد بدون هزینه ایران رو لیبی و سوریه کنه مردم باید عاقل باشن تو دام آمریکا گرفتار نشن. شرایط میتونه بهتر بشه اگه بایدن بیاد امکان مذاکره دوباره و عادی شدن روابط وجود داره فقط مردم تا اون زمان امیدواری ندن بهشون مثل این بی غیرت هایی که از ترامپ دفاع میکنن یا وطن فروش هایی مثل مصی قمی نژاد که با پمپئو دیدار میکنن و درخواست تحریم های بیشتر ایران رو میکنن نباشن شرایط خیلی زودتر ممکنه درست بشه. هیچ کشوری با جنگ و انقلاب و درگیری و دودستگی به جای نرسیده و پیشرفت نکرده

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

این ژیان مثل این بچه های کوچک راهنمایی دبیرستان میمونه که بسیج مدرسه از این حرف‌ها بش میزنه و اره همه از ما میترسند و امریکا در رفته باور کن، اصلا تموم شد رفت صورت مسئله حل شد، ...حالا وقت چیه ؟! ساندیس!!! آقا یواش هوووو چخههه ساندیس گرفتی!؟ دیگه نداریم.

ژیان اینقدر خودت رو مورد تمسخر قرار نده، بایدن کیه دیگه؟! گفتم مجلس سنا که اکثریت جمهوریخواهند ایران رو تصویب میکنه. اینو برو زود به بسیج مدرستون بگو تا اون بگه نه آنها میترسند از ما الان تحریم یک سوت جمع شد. حالا ساندیس، یواش هوووو واستا بابا .....گرفتی؟! نه؟! پس زرنگ نبودی!
    Last edited by italodance; 01-09-2020 at 10:40.

6. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

این ژیان مثل این بچه های کوچک راهنمایی دبیرستان میمونه که بسیج مدرسه از این حرف‌ها بش میزنه و اره همه از ما میترسند و امریکا در رفته باور کن، اصلا تموم شد رفت صورت مسئله حل شد، ...حالا وقت چیه ؟! ساندیس!!! آقا یواش هوووو چخههه ساندیس گرفتی!؟ دیگه نداریم.

ژیان اینقدر خودت رو مورد تمسخر قرار نده، بایدن کیه دیگه؟! گفتم مجلس سنا که اکثریت جمهوریخواهند ایران رو تصویب میکنه. اینو برو زود به بسیج مدرستون بگو تا اون بگه نه آنها میترسند از ما الان تحریم یک سوت جمع شد. حالا ساندیس، یواش هوووو واستا بابا .....گرفتی؟! نه؟! پس زرنگ نبودی!
    بنده خدا بایدن بیاد احتمال مذاکره مجدد وجود داره سندرز که میومد اتوماتیک برجام دوباره زنده میشد اما یه چیز حتمیه آمریکا تصور حمله به ایران هم تو ذهنش نیست زیاد دلت رو خوش نکن کشوری که میلیون ها نفر واسه مرگ یه فرمانده اش اونجوری تو سر و کله اشون میزدن هیچ دشمن خارجی جرات وارد شدن بهش رو نداره حالا هی تهمت بزن که من ساندیسی هستم و این حرفها حقیقت تغییر نمیکنه مگر اینکه شخص روانی بیاد سرکار بخواد قتل عام کنه و از ثبت بزرگترین جنگ و کشتار تاریخ ترسی نداشته باشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بنده خدا بایدن بیاد احتمال مذاکره مجدد وجود داره سندرز که میومد اتوماتیک برجام دوباره زنده میشد اما یه چیز حتمیه آمریکا تصور حمله به ایران هم تو ذهنش نیست زیاد دلت رو خوش نکن کشوری که میلیون ها نفر واسه مرگ یه فرمانده اش اونجوری تو سر و کله اشون میزدن هیچ دشمن خارجی جرات وارد شدن بهش رو نداره حالا هی تهمت بزن که من ساندیسی هستم و این حرفها حقیقت تغییر نمیکنه مگر اینکه شخص روانی بیاد سرکار بخواد قتل عام کنه و از ثبت بزرگترین جنگ و کشتار تاریخ ترسی نداشته باشه.
    اره میبینیم میلیونها بله خوبه که بقیه رو نمیدونی، این همون میلیونها راه پیمایی ها هستند.

در هر صورت جمع کنیم هر کی بگه امریکا نمیدونم میترسه به ایران حمله بکنه و نمیدونم ایران خیلی قوی شده این حرف‌ها

سریع بگید

به همان دلیل که ایران از اسراییل میترسه و حمله بش نمیکنه.

9. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

اره میبینیم میلیونها بله خوبه که بقیه رو نمیدونی، این همون میلیونها راه پیمایی ها هستند.

در هر صورت جمع کنیم هر کی بگه امریکا نمیدونم میترسه به ایران حمله بکنه و نمیدونم ایران خیلی قوی شده این حرف‌ها

سریع بگید

به همان دلیل که ایران از اسراییل میترسه و حمله بش نمیکنه.
    ایرانم میترسه چرا نترسه؟ جنگ شوخیه مگه اگه بحث ترس و احتیاط نبود که اسرائیل با اون خاک کوچیکش تا الان نابود شده بود الان هم ایران خاکش رو محاصره کرده اسرائیل مثل گربه ای که کنج دیوار گیر کرده رفتارش تهاجمی تر شده چون اوضاع سوریه به ثبات برسه اسرائیل رسما تو محاصره افتاده. شما اصلا ظاهرا تو جریان تحولات منطقه نیستی همینجوری از روی کینه یه چیزی میگی مثل من بی طرف تحلیل کن
    من دفاع نمیکنم چون مخالف جنگ و درگیری هستم پس فحشش رو به من ندید شرایط رو اونجوری هم که هست دارم میگم میخواهی تحقیق کن میخواهی خیال پردازی کن

11. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

این چیزهارو قبول دارم وقتی دشمنت خیلی قوی تره بخواهی آشکارا دشمنی کنی همین میشه. از نظر نظامی آمریکا میدونه اگه حمله کنه چه گندی به بار میاد با روش های غیر انسانی مثل تحریم و تهاجم فرهنگی و جنگ داخلی میخواد بدون هزینه ایران رو لیبی و سوریه کنه مردم باید عاقل باشن تو دام آمریکا گرفتار نشن. شرایط میتونه بهتر بشه اگه بایدن بیاد امکان مذاکره دوباره و عادی شدن روابط وجود داره فقط مردم تا اون زمان امیدواری ندن بهشون مثل این بی غیرت هایی که از ترامپ دفاع میکنن یا وطن فروش هایی مثل مصی قمی نژاد که با پمپئو دیدار میکنن و درخواست تحریم های بیشتر ایران رو میکنن نباشن شرایط خیلی زودتر ممکنه درست بشه. هیچ کشوری با جنگ و انقلاب و درگیری و دودستگی به جای نرسیده و پیشرفت نکرده
    مشکل ما هم دقیقا همینه سرنوشت 80 میلیون نفر گره خورده به اما و اگر، اگر بایدن بیاد اگر ترامپ نیاد اگر اگر اگر ...
    این نحوه تصمیم گیری اشتباه هست، سیاست های کلی کشور ما اشتباه هست، کی قراره بفهمیم داریم اشتباه پشت اشتباه می کنیم؟ وقتی نصف جمعیت مهاجرت کردن؟ وقتی 90 درصد مردم رفتن زیر خط فقر؟ دوست عزیز شما با بعضی حرف هات شعور مخاطب رو زیر سوال میبری، حالا ما هیچی یه لطفی به خودت بکن و با انصاف و دقت بیشتری دور و برت رو نگاه کن ما واقعا داریم اشتباه می کنیم. در ضمن هر ایرانی هر جای دنیا حق داره در مورد کشورش نظر بده.

13. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

مشکل ما هم دقیقا همینه سرنوشت 80 میلیون نفر گره خورده به اما و اگر، اگر بایدن بیاد اگر ترامپ نیاد اگر اگر اگر ...
    این نحوه تصمیم گیری اشتباه هست، سیاست های کلی کشور ما اشتباه هست، کی قراره بفهمیم داریم اشتباه پشت اشتباه می کنیم؟ وقتی نصف جمعیت مهاجرت کردن؟ وقتی 90 درصد مردم رفتن زیر خط فقر؟ دوست عزیز شما با بعضی حرف هات شعور مخاطب رو زیر سوال میبری، حالا ما هیچی یه لطفی به خودت بکن و با انصاف و دقت بیشتری دور و برت رو نگاه کن ما واقعا داریم اشتباه می کنیم. در ضمن هر ایرانی هر جای دنیا حق داره در مورد کشورش نظر بده.
    گفتم که این چیزها رو قبول دارم اما اینکه میگی وطن فروشی که تو دامن آمریکا رفته بودجه نجومی میگیره که سگ اونها باشه میگی حق داره در مورد کشورش نظر بده نه قبول ندارم مدیریت ایران فاجعه است قبول دارم اما افکار دیگه اتون که قبلا باهاش آشنا شدم نه قبول ندارم بعضی از عقایدتون به قدری آلوده است آدم به همین مدیریت فاجعه راضی میشه فعلا تا چاه های بزرگتری جلوی پامون هست به همین چاله ها رضایت داریم هر وقت نردبان دیدیم جلوی پامون از چاله میاییم بیرون. شماهایی که تز حقانیت برداشتین اول چاه های عمیقی که جلوی مردم کندید رو پر کنید مطمئن باشید انقدر انسان حق طلب هست که حاضر باشن جونشون رو واسه عدالت بدن اما وقتی می بینن جبهه مقابلشون فاسدتر و خطرناک تر هست نیازی به تغییر نمی بینن.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

باید واستادیم تا یک رفراندوم آزادی ببینیم.

فعلا که زور و چماق بالای سرمون هست حرف بزنیم درجا محکوم به اعدامیم. اصلا نفس همون اعدامه فعلا

ژیان جان باز ممنون ازت راستی گرسنه نیستی که؟! پسر پاشو یک غذای نذری چرب روغن حیوانی اعلا با ساندیس بفرست پیش ژیان جان.

چی روغن حیوانی نداریم؟! مهم نیست با روغن پالم بپز و بده صوابش بیشتره.

Last edited by italodance; 02-09-2020 at 14:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •