تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: ورود از راه ADMINISTRATOR

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    خیلی از برنامه ها نیاز به run as admin دارند وگرنه کرش می کنند
    درضمن اگر دوتا ویندوز داشته باشید نمی تونید بدون ادمین وارد دسکتاپ اون یکی ویندوزتون بشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه danialsalehi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    http://www.sakhtesite.ir

پيش فرض

من هنوز جوابم رو نگرفتم یعنی راهی برای نفوذ به ویندوزی که رمز داره وجود نداره؟ میخوام بدون اجازه واردشم و کسی چیزی نفهمه
    سلام دوست عزیز
    تا اونجایی که میشه حدس زد شما میخواهید به هارد سیستم مورد نظر دست پیدا کنید.
    شما میتونید از یه مینی ویندوز (مثلا مینی ویندوز ایکس پی که تو هایرن بوت سی دی هست) استفاده کنید و وارد سیستم بشید و به اطلاعات داخل لپ تاپ دست پیدا کنید.
    هیچ کس هم نمیفهمه.
    نیازی هم به تغییر رمز یا ورود با administrator نیست.
    موفق باشید

3. این کاربر از danialsalehi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sajadrahimi72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    شهر ری

7

سلام دوست عزیز
    تا اونجایی که میشه حدس زد شما میخواهید به هارد سیستم مورد نظر دست پیدا کنید.
    شما میتونید از یه مینی ویندوز (مثلا مینی ویندوز ایکس پی که تو هایرن بوت سی دی هست) استفاده کنید و وارد سیستم بشید و به اطلاعات داخل لپ تاپ دست پیدا کنید.
    هیچ کس هم نمیفهمه.
    نیازی هم به تغییر رمز یا ورود با administrator نیست.
    موفق باشید
    تا حالا 20 بار از این مینی ویندوز ها xp,7 رانلود کردم ولی نتونستم استفاده کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه danialsalehi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    http://www.sakhtesite.ir

پيش فرض

تا حالا 20 بار از این مینی ویندوز ها xp,7 رانلود کردم ولی نتونستم استفاده کنم
    سلام
    من برای مینی ویندوز ایکس پی از پک hiren s boot cd 10.6 استفاده میکنم. درون این پک مینی ویندوز ایکس پی هم هست. که چندین بار نیز استفاده کردم و مشکلی نداشته.
    اینم توضیحات برای دانلودش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و لینک دانلود:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته الان Hiren s boot cd 11 نیز منتشر شده.
    برای شما نیز نمیدونم چرا نتونستید از مینی ویندوز استفاده کنید من از این پک استفاده میکنم و به راحتی از مینی ویندوز نیز استفاده کردم.
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام. راستش من تو یه شرکت کار میکنم که یه مسئول شبکه داره باهام لجه و همه سیستمهای شرکت هم با هم شبکه هستن ،من برای اینکه بخوام یه نرم افزار روی سیستمم نصب کنم باید چند روز دنبال قضیه رو بگیرم تا ایشون واسم نصب کنه چون فقط از طریق " ادمین استراتور" میشه نصب کرد. میخواستم ازتون کمک بگیرم و ببینم راحی هست که بشه باهاش بدون وارد شدن به ادمین برنامه روی سیتم نصب کرد؟ یا راحی هست که بشه وارد ادمین شد؟ در ضمن ویندوز هم سونه 7

مرسی

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام. راستش من تو یه شرکت کار میکنم که یه مسئول شبکه داره باهام لجه و همه سیستمهای شرکت هم با هم شبکه هستن ،من برای اینکه بخوام یه نرم افزار روی سیستمم نصب کنم باید چند روز دنبال قضیه رو بگیرم تا ایشون واسم نصب کنه چون فقط از طریق " ادمین استراتور" میشه نصب کرد. میخواستم ازتون کمک بگیرم و ببینم راحی هست که بشه باهاش بدون وارد شدن به ادمین برنامه روی سیتم نصب کرد؟ یا راحی هست که بشه وارد ادمین شد؟ در ضمن ویندوز هم سونه 7

مرسی

اکانت ادمین شما پسورد داره دیگه ؟ شما باید از طریق برنامه های تحت بوت پسورد رو بدست بیارید. برای بوت کردن ممکنه نیاز به تغییراتی در بایوز داشته باشـید
    که در پیرو اون ممکنه نیاز به دونستن پسورد بایوز هم داشته باشید ! ولی احتمالش کمه که بایوز پسورد داشته باشه. به هرحال شما بوت رو برای dvd رام تنظیم
    میکنید. بعد هم برنامه ی پایین رو طبق آموزشها دانلود میکنید و روی سی دی رایت میزنید ، روی سیستمی که محدود شده از طریق اون سی دی بوت میکنید و
    عملیات رمزگشایی رو انجام میدید. زیاد طول نمیکشه

آموزش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود image برنامه برای رایت زدن روی سی دی ( برای دانلود گزینه ی Download ophcrack LiveCD رو انتخاب کنید در صفحه ی بعدی ورژن مخصوص ویندوز ویستا و 7 رو انتخاب کنید )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •