تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: علت خاموش نشدن سيستم؟

پروفشنال beckham7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

ببخشید اشتباه شد!!مشکل حلشده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اگه مینویسه ITS SAFE TO TURN OFF COMPUTER مشکلی نیست شما به صورت دستی دکمه ی پاور رو برای چند لحظه فشار میدی سیستم خاموش میشه ( یه نسخه ی ویندوز دیگه امتحان کن مشکلت حل میشه )
    اقا سلام
    میگم من موقع نصب ویندوز اول کار یک پیغامی میده و گزینه ای دیگه نمیشه انتخاب کرد فکر کنم
    Standard system هست پیغامش
    اینکه بزنی این پیغام میاد و باید با ددست سیستم خاموش کنی
    بعد اگر چند دقیقه بعد بری با همون سی دی ویندوز رو عوض کنی دیگه فقط گزینه استاندارد سیستم نمیاد و انتخاب های دیگر هم بزنی دیگه بعد از نصب سیستم مشکل حل میشه
    باور کنید چند وقت هست به هر که میگم بلد نیست
    مال دوستم هم ویندوز عوص کردم همین ارور میدادچه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ویندوزش چیه
    سیستمای قدیمی به خاطر مین بورد تو بعضی ویندوزا نمیشه از طریق نرم افزاری خاموش کرد
    و پیغام Its now safe to turn off your computer میاد که اصلا مهم نیست و با زدن دکمه ی پاور سیستم خاموش میشه
    بله دقيقاً همين پيغام بود و ويندوز XP .
    تشكر از راهنمايي همه دوستان خوبم!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کمک نمیکنید>؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض در خاست كمك

با عرض سلام بايد بگم براي من هم همين مشكل بيش اومده يعني وقتي ويندوز رو تورن اف ميكني ويندوز بايين ميره ولي سيستم خوموش نميشه يعني كيس هنوز برق داره وبايد ازبشت سيستم دكمه خاموش رو بزنيم براي روشن روشن كردن هم بايد دكمه بشت كيس رو بزنيم ايا كسي ميتونه كمك كنه ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با عرض سلام بايد بگم براي من هم همين مشكل بيش اومده يعني وقتي ويندوز رو تورن اف ميكني ويندوز بايين ميره ولي سيستم خوموش نميشه يعني كيس هنوز برق داره وبايد ازبشت سيستم دكمه خاموش رو بزنيم براي روشن روشن كردن هم بايد دكمه بشت كيس رو بزنيم ايا كسي ميتونه كمك كنه ممنون
    ممکنه از تنظیمات power option باشه
    شما اول از همه ویندوز رو عوض کنید ممکنه ویندوز ایراد داشته باشه
    اگه با تعویض ویندوز مشکل حل نشد ممکنه کابل برق ایراد داشته باشه
    یا ایراد از پاوره یا مین

پروفشنال xlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هرجا آسمان باشد من همانجایم

پيش فرض

سلام خدمت دوستان .
    مشکلی که من دارم اینه که وقتی کامپیوترم روshut down ‎میکنم کامپیوتر خاموش میشه اما بعد از 1 ثانیه یهو روشن میشه مشکل چیه?

پروفشنال xlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت

پيش فرض

از محيط ويندوز خارج ميشه و پيغامي هم كه براي اماده شدن براي خاموشي بعد از Turn OFF وجود داره ظاهر ميشه و همونجا ميموونه!!
    براي روشن شدن هم مثل كامپيوتر هاي ديگه طبيعي روشن ميشه مشكلي نداره
    فقط يادمه كه قبل از نصب ويندوز از كيس يه صداي جيغي اومد كه قطع نميشد منم يه بار خاموش و روشنش كردم! تا حالا كه جيغ نزده!
    احتمالا اون جیغ از رمتون بوده که دادش دراومده بوق به صورت پشت سرهم یکسره مشکل از رم سیستمه اگه اینطور باشه با صفحه آبی و ریستارت شدند مواجه میشید و دیگه ناشی از سی پی یو یا درست جاش نداداند یا دمای توی کیس واسش جهنم شده و فنش خرابه یا خمیرش دیگه خمیر نیست که اگه اینطور باشه از همون بوت سیستم خاموش میشه
    و چون شما گفتید قبل از نصب ویندوز شاید دیسکت ویندوز توش بوده یک جورایی با سی دی رام کل کلش شده زورش نرسیده جیغ زده تا شما یک کار کنید یا از خود سی دی رام بود یا از هارد دیسک من شنیدام زیاد که هارد صدا داره اما خودم ندیدام
    واسه مشکل خاموش نشدن سیستم همونطور که دوستمون گفتن یا قدیمی بودن سیستم هستش که سیستمهای قدیمی از پشت خاموش میشداند و این فرضیه فسخ میشه اخه این سیستمهای عصربوق الان تو موزه هستند تا آموزشگاه هر چند به قول دوستان (اینجا ایران است)
    اما این مشکل درسیستمها جدید کم وبیش دیده شده که به احتمال زیاد عیب از رم باشه که سوخته یا اسلاتی که توی اون جا خوش کرده از کار افتاده باید رم رو درصورت خراب بودن عوض کرد یا اگه دلتون خوشه که سالمه توی یک اسلات دیگه قرارش بداید یا رمتون توان نداره از همچین سیستم مدرنی پشتیبانی بکنه و راه حل دیگه رست کردن تنظیمات مادربورد وبرگردوندن اون به تنظیمات کارخانه و روشی که شاید هم بهترین پیشنهاد باشه هم بدترین آپدیت بایوس مادربورد که حلال تمام مشکلاته ازما گفتن اگه بعد از آپدیت مشکلات دیگه پیش بیاد تقصیر بنده نیست واخرین راه حل که خیلی هم آسونه نصب ویندوز دیگه شما که چیزی از نصب سیستم عامل جدید حرف نزداید فقط همون ویندوز سابق رو دوباره نصب کرداید%
    درضمن خدا خیرتون بده حل مشکل بنده رو هم فراموش نکنید

9. این کاربر از xlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Perpetual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

احتمالا hibernate میشه
    تو تنظیمات power option برو ببین .

پروفشنال xlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت

پيش فرض

سلام خدمت دوستان .
    مشکلی که من دارم اینه که وقتی کامپیوترم روshut down ‎میکنم کامپیوتر خاموش میشه اما بعد از 1 ثانیه یهو روشن میشه مشکل چیه?
    دوستان لطفا واسه مشکل من یه جوابی بدید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •