تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین رشته ی دانشگاهی از نظر شما کدام است؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مهندسی مکانیک

52 17.05%
  • مهندسی برق

57 18.69%
  • مهندسی صنایع

19 6.23%
  • مهندسی عمران

28 9.18%
  • مهندسی معماری

11 3.61%
  • مهندسی هوا فضا

12 3.93%
  • مهندسی الکترونیک

5 1.64%
  • مهندسی کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار)

82 26.89%
  • مهندسی شیمی(پلیمر و ....)

12 3.93%
  • مهندسی نساجی

1 0.33%
  • مهندسی کشاورزی

2 0.66%
  • مهندسی معدن

3 0.98%
  • مهندسی پزشکی

9 2.95%
  • مهندسی نفت

12 3.93%
صفحه 18 از 18 اولاول ... 81415161718
نمايش نتايج 171 به 174 از 174

نام تاپيک: >> بهترین رشته چیست ؟ <<

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

من خودم دانشجوی مهندسی نرم افزارم

اما به جرات میتونم بگم واقعا سیستم اموزسی-دانشگاهی ایران به اندازه 0 هم نمی ارزه

واقعا تو دوستام و اشنایانی که تو دانشگاه دارم شاید 5 درصدشون برنامه نویسی بلد باشن.بقیه فقط اومدن با زور یه مدرک بگیرن.......

یادمه 2 ترم پیش که معماری کامپیوتر داشتیم(دوستانی که رشتشون نرم افزاره میدون این کتاب چقدر سخته) تقریبا بیشتر بچه ها با یه ایمیل زدن به استاد نمره 10 گرفتن

این که نشد واحد پاس کردن.....یا برخی از دانشگاه ها فقط یه جزوه 50 صفحه ای به دانشجو میدن که اونو تو 2 روز قبل از امتحان به راحتی میشه خوند و درسارو پاس کرد

واقع جای تحقیق و پروژه و پژوهش تو اکثر دانشگاه ها خالیه و فقط بعد از یه پروسه 4 یا 5 ساله یه عدهبا مدرک میان بیرون و انتظار دارن از فرداش برن شرکت نفت پشت میز بشین در حالی که هیچی بلد نیستند

2. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه CCcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من خودم دانشجوی مهندسی نرم افزارم

اما به جرات میتونم بگم واقعا سیستم اموزسی-دانشگاهی ایران به اندازه 0 هم نمی ارزه

واقعا تو دوستام و اشنایانی که تو دانشگاه دارم شاید 5 درصدشون برنامه نویسی بلد باشن.بقیه فقط اومدن با زور یه مدرک بگیرن.......

یادمه 2 ترم پیش که معماری کامپیوتر داشتیم(دوستانی که رشتشون نرم افزاره میدون این کتاب چقدر سخته) تقریبا بیشتر بچه ها با یه ایمیل زدن به استاد نمره 10 گرفتن

این که نشد واحد پاس کردن.....یا برخی از دانشگاه ها فقط یه جزوه 50 صفحه ای به دانشجو میدن که اونو تو 2 روز قبل از امتحان به راحتی میشه خوند و درسارو پاس کرد

واقع جای تحقیق و پروژه و پژوهش تو اکثر دانشگاه ها خالیه و فقط بعد از یه پروسه 4 یا 5 ساله یه عدهبا مدرک میان بیرون و انتظار دارن از فرداش برن شرکت نفت پشت میز بشین در حالی که هیچی بلد نیستند

منم نرم افزارم ؛ کاملا حرفا تو تایید میکنم

مخصوصا وقتی دانشگات جز دانشگاه های برتر نباشه..

الان بعضی از بچه های ما هم با این که ترم های بالا هستند ولی هنوز یه دونه زبان برنامه نویسی رو هم قشنگ یاد نگرفتن , دیگه اونایی که تازه ترم چهارم یاد گرفتن ایمیل بسازن رو نمیگم!

پروژه ها رم مستقیم میبرن انقلاب!

البته تقصیر اساتید هم هست , تا حالا شاید فقط 2 تا استاد داشتیم که اومده به بچه ها واقعا انگیزه درس و.. داده

بقیه میان یه جزوه میگن همون رم امتحان میگیرن , هیچ کی نمیاد بگه این درسی که میدم کاربردش چیه به چه دردی میخوره و ....

4. این کاربر از CCcom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه omidariyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دانشگاه ما با اینکه غیر انتفاعی هست ولی درس های تخصصی کامپیوتر رو خیلی سخت گیری میکنن

به نظر من بیشترش تقصیر خود دانشجو هست.اون روز آز کامپیوتر داشتیم استاد یه ساعت راجع به سی پی یو و مین برد صحبت کرد آخر کلاس یکی پرسید :استاد سی پی یو تو کیسه؟ به این میگن دانشجوی کامپیوتر یا جلبک؟

6. این کاربر از omidariyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

CCcom جان به خاطر همین ندونم کاریاس که امار کاردان و کارشناس مشغول به کار انقدر پائینه

یکی از آشناهامون تو شرکت ایرانسل کار میکنه. گفت چند وقت پیش تعدادی مهندس نرم افزار برای طراحی و توسعه وب میخواستیم.میگفت از 5000 هزار نفری که بریا استخدام اومده بودن و ازشون تست گرفته شد فقط نزدیک 300 نفر اونم با ارفاق تونستن برن برای مرحله بعدی تست که از بین این تعداد 100 نفر رو برای تمام شعبه های ایرانسل میخواستن

خودش شاخ دراورده بود و میگفت اینا پس تو دانشگاه چی کار میکنند.....

یه مدت بعدش اومد گفت از اون 100 نفر تقریبا نزدیک 30 تاشون دیپلم دارن و بعضی هاشونم اصلا مدرکشون مرتبط با نرم افزار نیود اما چون کار بلد بودن استخدام شدن

البته این موضوع برای دانشجویهای دیگر رشته ها هم صدق میکنه

8. 2 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •