تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: ما بالاخره نفهمیدیم intel و amd چه فرقی با هم دارن؟!

داره خودمونی میشه Smoke_1110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    در محضر خدا

پيش فرض

من الان دارم با اینتل کار میکنم 5 سال و خیلی خوب هم کار میده و اصلا فنش صدا نداره نه داغ میکنه نه حرارت ولی amdبدرد امروزی ها میخوره نه ما
    اگه اولین پست منو خونده باشید من گفتم حدود 8 سال بود که با اینتل کار می کردم .بعدش گفتم بیام با AMD یه مدت کار کنم دیدم AMD بهتر پاسخگوی کارهای من بود حالا هم که دارم از AMD استفاده می کنم اصلا از اینتل ناراضی نیستم چون حتی یه بار هم در این مدت باعث اذیت نشد( من حدود 8 سال یکضرب از Pentium 4 2.4GHz استفاده کردم)
    حالا دیگه نمی دونم امروزیها و دیروزیها و فردایی ها از چه برندی استفاده می کنند؟!
    Last edited by Smoke_1110; 29-07-2010 at 17:36.

2. 2 کاربر از Smoke_1110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

AMD fot ever

4. 3 کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه salarhiv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

عزیز خییلی نباید وسواس نشون داد.فرمت پردازش یکی هست و فقط تکنولوژی های معادل با هم متفاوته.
    تفاوت و رنج قیمت رو هم که براتون توضیح دادم.اگه قصد خرید با بودجه ی 100 تومان داری اصلا اینتل چیز مهمی در این رنج نداره.ولی اصل بازار AMD همین جاست.
    بستم
    من خودم تا حالا 50 تا سیستم حرفه ای چه PenomII چهqx , core i7 بستم.ولی سیستم خودم رو یک پردازنده ی AMD Athlon II x2 250 پردازش میکنه که باهاش همه کاری می کنم و هیچ مشکلی نداره(برنامه نویسی,بازی ,تدوین فیلم با پریمیر و ...).حتی قابلیت اورکلاک بالایی هم داره.!!!

---------- Post added at 02:32 AM ---------- Previous post was at 02:28 AM ----------

بدون تعصب 100% تایید میشه!!!

البته پای مشاوره که باشه هیچ فرقی ندارن.ولی خودم تا زمانی که ورشکست نشه دست از سرش برنمیدارم!!

6. 2 کاربر از salarhiv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

ممنون به خاطر نظر ها
    نظر دیگه ای هست؟

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

مقایسه مثل سونی و سامسونگ هست
    اینتل پیشنهاد حرفه ای هاست و تمام سرور ها و لب تاپ های خوب و سیستم های اماده سونی و دل و .... از اینتل استفاده میکنن
    حرفه ای ، کیفیت و امکانات بالاتر ، قیمت بالاتر ، و تایید شده از نظر حرفه ای ها !!
    کیفیت و سرعت هم جای خود داره
    AMD هم مثل سامسونگ میمونه ! ارزان تر ولی شناخته شده و کیفیت و کارایی بالا ولی به پای سونی نمیرسه و قدمت اونو نداره
    جفتشون رو نمیشه اصلا مقایسه کرد ، فناوری ساختشون متفاوته و فقط برای کارای حرفه ای میشه این تفاوت ها رو احساس کرد
    باید دو تا سیستم با مشخصات یکسان جمع کرد و تو یکی از اینتل و تو اون یکی از ای ام دی استفاده کرد ( با مشخصات یکسان )
    بعد تو بازی یا کار های گرافیکی و استفاده از سایر برنامه ها میشه تفاوت رو حس کرد !

9. 2 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

من خودم از جفتشون استفاده میکنم ولی اینتل یه چیز دیگه ای هست !!

11. 2 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تو اروپا که بیشتر از amd استفاده می کنند و فروشندگان کشورهای اروپای amd رو پیشنهاد می کنند
    و معتقد هستند که سرعت بیشتری نسبت به intel داره.
    ولی به نظر من اگه در ایران زندگی می کنند (( بخصوص مناطق گرم و خشک )) از cpuهای شرکت intel استفاده کنید
    چون amd بدرد هوای ایران نمیخوره (( زیاد داغ میکنه ))
    در کل شامل تفاوت خاصی نمیشن.

13. این کاربر از pooriya_hp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mehrdadtk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

منم کاملا با حرفای ALIL 1369 موافقم چرا که اینتل بزگترینه،من و داداشم دو تاسیستم با سی پی یو های 1090T AMD و CORE I7 870 داریم که خدا وکیلی سیستم من (CORE I7) خیلی بهتر عمل می کنه، حتی داداشم تصمیم به تعویض سیستمش داره.البته اینو هم اضافه کنم که در همه کارها(گرافیک،بازی،3D،حسابر ی و ریاضی) ما این تستا رو گرفتیم.**ONLY INTEL**

15. 3 کاربر از Mehrdadtk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Smoke_1110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    در محضر خدا

پيش فرض

مقایسه مثل سونی و سامسونگ هست
    اینتل پیشنهاد حرفه ای هاست و تمام سرور ها و لب تاپ های خوب و سیستم های اماده سونی و دل و .... از اینتل استفاده میکنن
    حرفه ای ، کیفیت و امکانات بالاتر ، قیمت بالاتر ، و تایید شده از نظر حرفه ای ها !!
    کیفیت و سرعت هم جای خود داره
    AMD هم مثل سامسونگ میمونه ! ارزان تر ولی شناخته شده و کیفیت و کارایی بالا ولی به پای سونی نمیرسه و قدمت اونو نداره
    جفتشون رو نمیشه اصلا مقایسه کرد ، فناوری ساختشون متفاوته و فقط برای کارای حرفه ای میشه این تفاوت ها رو احساس کرد
    باید دو تا سیستم با مشخصات یکسان جمع کرد و تو یکی از اینتل و تو اون یکی از ای ام دی استفاده کرد ( با مشخصات یکسان )
    بعد تو بازی یا کار های گرافیکی و استفاده از سایر برنامه ها میشه تفاوت رو حس کرد !
    به این قیاس شما در اصطلاح علمی میگن قیاس مع الفارق ولی با خط آخرتون موافقم

17. این کاربر از Smoke_1110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه salarhiv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

باز این بحث اینتل,AMD بالا گرفت!!!
    بابا بخدا AMD تو هیچ جای کنفرانس هاش حرفی از حرفه ای بودن نمی زنهودر حال که فقط 2 سال وارد بازار extreme stream شده الان محصولات خیلی خوبی در برابر اینتل با قدمت ارایه کرده..تمرکز AMD فقط رو بازار mainstream هست.و تکنولوژیو هزینه ی ساخت بالای پردازنده های اینتل بهش اصلا اجازه نمی ده تو این بازار پر فروش وارد شه.

مثلا در بدو ورود PhenomII 955 خیلی بین این پردازنده با پردازنده های Core i7 ,core i5 مقایسه می شد.

اونموقع core i7 870قویترین پردازنده اینتل و core i7 860 میان قیمت!! و core i5 750 ارزون ترین بود.

ارزان ترین پردازنده ی اینتل core i5 750, قیمت خیلی بیشتری از 955 داشت. ,ولی در تست فاصله های کمی بین این دو پردازنده بود و حتی در خیلی از تست ها مثل تست معتبر PC MARK 2005 PenomII 955 بالاتر از core i7 860 قرار می گرفت.در حالی اختلاف قیمت این دوتا 200 هزار تومانه!!

الانم که روز به روز AMD داره خودش رو به اکستریم های اینتل نزدیک میکنه و خطری برای اینتله.
    چون تا دو سال پیش فقط اینتل در این کلاس فعالیت می کرد و توی دو سال این پیشرف یه معجزه واسه AMD هست!!

االبته ما نباید بر اساس تعصب از این رقابت ناراحت بشیم.چون هر چی رقابت نزدیکتر شه این به

نفع END User یعنی ما هست=قیمت ارزونتر+تکنولوژی بالاتر

19. این کاربر از salarhiv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •