تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 36

نام تاپيک: کمک برای خرید پاور 1000 وات به بالا

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض کمک برای خرید پاور 1000 وات به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید ،

دوستان عزیز من قصد خرید یک پاور 1000 وات دارم که در این پایین لیست 5 تا پاور رو گذاشتم که از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن تا من بهترین انتخاب رو انجام بدم
    در ضمن اگر پیشنهادی خارج از این لیست هم داشتید بفرمایید

اول از همه مشخصات سیستم من :

VGA : SapphiRe 4870x2 + Force3D 4870 Croos Fire-x Ready
    CPU : AMD Phenom,II x4- 965 البته چند ماه دیگه PhenomII x6 - 1055 میخرم واینو هم در نظر بگیرید لطفا
    Ram = 2*1GB DDR3 Bus 1600Mhz
    CPU Fan : Cooler Master Hyper 212 Plus
    HDD : 1GB Maxtor 32Mb
    Other : --- Card + 3*14cm LED Fan + 2*12cm LED Fan

1-CoolerMaster UCP 900w Price : 265.000
    2-Zalman ZM1000-HP (1000)w Price : 335.000
    3-Silver Stone Decathlon 1200w --100% Modular Price : 300.000
    4-Green GP1000B Gold - 1000w Price : 240.000
    5-Green GP1235B - 1235w Price : 210.000

فقط خواهشی که از دوستان دارم اینه که کارایی پاور رو در کنار قیمت پاور در نظر داشته باشند و خلاصه توجه ویژه ای نسبت به قیمتها داشته باشند(

در واقع پاور مورد نیاز من = کمترین قیمت + بهترین کارایی

خیلی ممنونم از راهنمایی دوستان
    Last edited by sina-star; 23-07-2010 at 23:44.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

برای اون سیستم gp885b کافی و حتی زیاده

اگر 1000 وات میخوای همین gp1000 gold 'گزینه خوبیه

3. این کاربر از HardWare Professor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

همینطور که خودتون گفتین کارایی در کنار ، بی شک گزینه اول گرین 1235 هست. با قیمت 200 تومان بهترین کارایی رو داره.

بین پاور های دیگه به نظر من هیچکدوم ارزش خرید نداره. یعنی قیمت منطقی ندران مگه گرین 1000 گولد که به واسط 80 پلاس کلد قابل خرید باشه.(البته کلن قیمت این پاور ها با این تاییدیه بالا هست)

ضمنن مورد دیگه اینکه شما حداکثر هزینه ای که میخاید برای پاور بپردازید رو نگفتید.این مورد رو بگید بهتر میشه نظر داد.

اما من باشم یا صبر میکنم پارو 1200 گلد گرین بیاد یا یک راست یه Antec 1200 وات میگیرم(پاور اولی با محدوده قیمت 270 تا 290 عرضه خاهد شد و دومی هم 270 تومان قیمت داره)

مورد دیگه اینکه یه پاور 1000 وات هم به خوبی جوابگوی کارت های شما هست. اگه زیاد نمیخاین هزینه کنید یه گرین 1035 یا Icute 1050 کافیه.

5. این کاربر از harrypotter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

برای اون سیستم gp885b کافی و حتی زیاده

اگر 1000 وات میخوای همین gp1000 gold 'گزینه خوبیه
    با عرض سلام
    والا دوست عزیز قبلا هم به من گفتم که برا این سیستم 850 به بالا کافیه ، ولی محدود میشه یه چند وقت دیگه اگر بخوایم چند تا قطعه رو عوض کنیم اون موقعه هست که دوباره دیگه نمیخوام پاور برام مشکلی بوجود بیاره

همینطور که خودتون گفتین کارایی در کنار ، بی شک گزینه اول گرین 1235 هست. با قیمت 200 تومان بهترین کارایی رو داره.

بین پاور های دیگه به نظر من هیچکدوم ارزش خرید نداره. یعنی قیمت منطقی ندران مگه گرین 1000 گولد که به واسط 80 پلاس کلد قابل خرید باشه.(البته کلن قیمت این پاور ها با این تاییدیه بالا هست)

ضمنن مورد دیگه اینکه شما حداکثر هزینه ای که میخاید برای پاور بپردازید رو نگفتید.این مورد رو بگید بهتر میشه نظر داد.

اما من باشم یا صبر میکنم پارو 1200 گلد گرین بیاد یا یک راست یه Antec 1200 وات میگیرم(پاور اولی با محدوده قیمت 270 تا 290 عرضه خاهد شد و دومی هم 270 تومان قیمت داره)

مورد دیگه اینکه یه پاور 1000 وات هم به خوبی جوابگوی کارت های شما هست. اگه زیاد نمیخاین هزینه کنید یه گرین 1035 یا Icute 1050 کافیه.
    سلام ،
    من خودم از طرفداران سرسخت گرین بخاطر کیفیت و کاراییش هستم و از مخالفان کولرمستر بخاطر قیمتش هستم ، و همیشه به همه گرین پیشنهاد میکنم ولی الان که نوبت خودمه میخوام بیطرف باشم و گفتم شاید این کولر مستر واقعا یک چیزهایی داره (ما که تا به حال ندیدیم)

در این مورد بنده حداکثر بودجم را با توجه به کیفیت مشخص می کنم ، یعنی اگر همه بیان بگن یک پاور 300 تومنی از اینها بهتره ، دیگه چاره ای نیست و باید 300 هزینه کنم ولی حالا که شما اینقدر به فکر من هستید
    من تا 240 ، حداکثر 250 مشکلی ندارم ولی از اون بیشتر برام مشکلی که البته بازم میگم که اگر بیشتر از 250 شد هم چاره ای نیست و تهیه می کنم

شما در این مورد اطلاعات موثقی دارین ؟ آخه من اصلا همچین چیزی نشنیدم ها ؟
    و اما در مورد این پاور Antec1200 که دیگه نگــــــــــــــــــــو
    آقا ما از هر کسی اینو پرسیدیم گفت خیلی خوبه ولی من ندارم !!! من که وجود خارجی این پاور رو نتونستم پیدا کنم و فقط عکسشو دیدم که البته اینم بگم که با آقای حسینی صحبت کردم و ایشونم گفتم که برام میارن ولی بقیمت 350 تومن (که دیگه این قیمت برام اصلا امکان پذیر نیست )

Icute 1050 این پاور کیفیتش چطوره ؟ به پای گرین میرسه ؟ شما بین این و گرین کدوم رو ترجیه میدین ؟
    راستی تو بازار پیدا میشه یا مثل Antec فقط اسمش هست !!

راستی تا یادم نرفته بگم : این پاور سیلور استون 1200 هم یکیش هست که گارانتیش تموم شده و بنا به گفته صاحبش اصلا به برق هم تا بحال وصل نشده ! که قیمتش رو یکم از 200 پایین تر میده !!! این چطوره ؟
    با تشـــــــکر از راهنمایی دوستان
    Last edited by sina-star; 24-07-2010 at 09:52.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

اگه صرفن تا 250 باشه خب بی شک اولین انتخاب گرین 1235 هست بعد هم 1000 گولد.

در مورد Antec و ICUTE هر دو رو کولینگ سیس وارد میکنه آکیوت گارانتی مادام العمر داره و Antec رو گویا بدون گارانتی زده(در سایتش گارنتی رو زده بی نیاز از گارانتی)

اما این رو بگم اگه واقعن بحث پولش براتون اهمیتی ندراه 279 تومان پول به این پاور بدید. تنها چیزی که باعث میشه من این رو انتخاب کنم درد پولداری هست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    fee.net/shop/index.php?productID=143

وگرنه خودم باشم همون 1235 رو انتخاب میکنم. ضمن اینکه یه کیفیت عالی با گارانتی و پشتیبانی خوب هم همراه این پاور هست.

پاور های icute هم من خودم چیز زیادی ازش نشنیدم توی نت هم چندان چیزی دستگیرم نشد. یه 900 واتش رو که دوستم گرفته پول کیفیتش خوب بود ولی نشد تستش کنیم.

8. این کاربر از harrypotter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

Icute 1050 این پاور کیفیتش چطوره ؟ به پای گرین میرسه ؟ شما بین این و گرین کدوم رو ترجیه میدین ؟
    پاور های icute هم من خودم چیز زیادی ازش نشنیدم توی نت هم چندان چیزی دستگیرم نشد. یه 900 واتش رو که دوستم گرفته پول کیفیتش خوب بود ولی نشد تستش کنیم.
    پاور زیاد جالبی نیست و 1050 ش حداکثر 900 وات ریل توان ریل میده
    در کل قابل رقابت با برندهای مطرح نیست ولی قیمت خیلی پایینی داره و برای بودجه های پایین گزینه بدی به شمار نمیاد

10. 2 کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

اگه صرفن تا 250 باشه خب بی شک اولین انتخاب گرین 1235 هست بعد هم 1000 گولد.

در مورد Antec و ICUTE هر دو رو کولینگ سیس وارد میکنه آکیوت گارانتی مادام العمر داره و Antec رو گویا بدون گارانتی زده(در سایتش گارنتی رو زده بی نیاز از گارانتی)

اما این رو بگم اگه واقعن بحث پولش براتون اهمیتی ندراه 279 تومان پول به این پاور بدید. تنها چیزی که باعث میشه من این رو انتخاب کنم درد پولداری هست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    fee.net/shop/index.php?productID=143

وگرنه خودم باشم همون 1235 رو انتخاب میکنم. ضمن اینکه یه کیفیت عالی با گارانتی و پشتیبانی خوب هم همراه این پاور هست.

سلام

آقا پیدات کردم دیگه ول نمیکنم

این سایتی رو که معرفی کردین من قبلا دیدم و از دوستان در موردش تحقیق کردم

فقط تنها مشکل من اینه که از این سایت تا به حال خرید اینترنتی نکردم و اصلا نمیشناسمش و واقعایتش اینکه زیاد هم شناخته شده نیست و از هر کس که پرسیدم کسی ازش خرید نکرده

حالا سوال من اینه که آیا میشه از اینجا خرید اینترنتی کرد ؟ واقعا قابل اطمینان هست که ما 280 تومن چشم بسته به حسابشون واریز کنیم ؟ و در ضمن شما از این سایت خرید اینترنتی کردین ؟

گارانتیش رو هم پرسیدم ازشون که گفتن بدون گارانتی هست

متشــــــــــــــــــــــ ـــــــکرم

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

پاور زیاد جالبی نیست و 1050 ش حداکثر 900 وات ریل توان ریل میده
    در کل قابل رقابت با برندهای مطرح نیست ولی قیمت خیلی پایینی داره و برای بودجه های پایین گزینه بدی به شمار نمیاد
    اولترا جون ، تا اینجا اومدی زحمت کشیدی

خوب نظرت رو راجع اصل موضوع بیان کن

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

اولترا جون ، تا اینجا اومدی زحمت کشیدی

خوب نظرت رو راجع اصل موضوع بیان کن
    خب بنده باشم اول به Antec و بعدش به Green GP1000 Gold فکر میکنم
    بعد اینا هیچکدوم نسبت به قیمت نمی ارزند
    پرشین فی هم سایت قابل اعتمادی به نظر میاد،چون تو تهران مغازه و دفتر فروش و... دارند و مطمئنا نمیاد اعتبارشو واسه 280 تومن زیر سوال ببره!!!

13. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

راستی تا یادم نرفته بگم : این پاور سیلور استون 1200 هم یکیش هست که گارانتیش تموم شده و بنا به گفته صاحبش اصلا به برق هم تا بحال وصل نشده ! که قیمتش رو یکم از 200 پایین تر میده !!! این چطوره ؟
    از دوستان چرا هیچ کدوم در این مورد نظرشون رو بیان نمیکنن ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

سلام

آقا پیدات کردم دیگه ول نمیکنم

این سایتی رو که معرفی کردین من قبلا دیدم و از دوستان در موردش تحقیق کردم

فقط تنها مشکل من اینه که از این سایت تا به حال خرید اینترنتی نکردم و اصلا نمیشناسمش و واقعایتش اینکه زیاد هم شناخته شده نیست و از هر کس که پرسیدم کسی ازش خرید نکرده

حالا سوال من اینه که آیا میشه از اینجا خرید اینترنتی کرد ؟ واقعا قابل اطمینان هست که ما 280 تومن چشم بسته به حسابشون واریز کنیم ؟ و در ضمن شما از این سایت خرید اینترنتی کردین ؟

گارانتیش رو هم پرسیدم ازشون که گفتن بدون گارانتی هست

متشــــــــــــــــــــــ ـــــــکرم
    سینا جان من خودم چهارشنبه هفته قبل ساعت 4.30 باجه عصر بانک بود که براش 200 تومن بابت کیس Antec 1200 واریز کردم. بعد که زنگ زدم و گفتم آدرس رو پرسیدن و منم گفتم. خودم از اونجا که عصر ساعت 5 بود و ممکنه تیپاکس باز نباشه امید نداشتم که هون روز بفرستن(یا تنبلی کنن بزارن یه راست برای فرداش) و به شنبه بکشه. ولی با خوش قولی تمام کیس رو همون چهاشرشنبه عصر فرستاده بودن و 5 شنبه که تیپاکس اومد کیس رو آورد کلی حال کردیم.

خاطرت جمع کاملن مطمعن هستن و هم خوش قول. مدیریت اش هم آقای علی نژاد هست. زنگ زدی با ایشون صحبت کن.

16. این کاربر از harrypotter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •