تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما بهترین برنامه برای ریپ کردن دی ودی دی چیه ؟

راي دهنده
53. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Total Video Converter

11 20.75%
  • Auto Gordian Knot

24 45.28%
  • Any Video Converter

0 0%
  • #1 DVD Ripper

5 9.43%
  • دیگر برنامه ها

13 24.53%
صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 62

نام تاپيک: سوالات در رابطه با کلیه مباحث دیسکهای DVD (ریپ کردن، اعمال تغییرات، رایت و...)

آخر فروم باز FARID88's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

برنامه ای که دوستمون در پست دو معرفی کردند برنامه ای بسیار حرفه ای برای ریپ فیلمها محسوب میشه که تنظیمات بسیار زیاد و پیچیده داره و به درد ریپرهای حرفه ای میخوره و نه استفاده غیر حرفه ای اما بین برنامه هایی که شما دارید با CloneDVD-Mobile بهترین نتیجه رو میشه گرفت البته با کمی دستکاری در کدکها ( مثلا اضافه کردن کدک رایگان XviD به برنامه ئ) میشه نتایجی در حد ریپهای بسیار حرفه ای گرفت.

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

احسان عزیز
    ممنون از توجهتون
    میشه بگین این چندتا برنامه که من دارم کدومش بهتره
    Magic.DVD.Ripper.v5.4
    CloneDVD_2.9.1.9_Final
    Joboshare_DVD_Ripper_Platinum_2.66
    #1.DVD rip
    از برنامه ای که گفتید هم سعی می کنم استفاده کنم
    خواهش می کنم ، من متاسفانه با هیچ کدوم کار نکردم و نمی دونم کدوم بهتره ، اگر که وقت داری و حوصله

یک فیلم را با هر کدوم ریپ کن ببین با کدوم بهتر میشه ، وقت میبره اما به کسب تجربش می ارزه

برنامه ای که دوستمون در پست دو معرفی کردند برنامه ای بسیار حرفه ای برای ریپ فیلمها محسوب میشه که تنظیمات بسیار زیاد و پیچیده داره و به درد ریپرهای حرفه ای میخوره و نه استفاده غیر حرفه ای اما بین برنامه هایی که شما دارید با CloneDVD-Mobile بهترین نتیجه رو میشه گرفت البته با کمی دستکاری در کدکها ( مثلا اضافه کردن کدک رایگان XviD به برنامه ئ) میشه نتایجی در حد ریپهای بسیار حرفه ای گرفت.
    نه ، اتفاقا ورژنی که من معرفی کردم نسبت به ورژنهای قبلی تنظیمات کمتر و راحتری داره :

آموزش ورژن 2.40 (تفاوت زیادی با ورژن 2.45 نداره ولی ورژن 2.45 را پیدا و دانلود کن) :

نویسنده : AMIN تهیه کننده : ehsan30
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بای
    Last edited by ehsan30; 18-08-2009 at 13:23.

3. این کاربر از ehsan30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان گرامی دسستون درد نکنه
    سعی می کنم پیشنهاد آقا احسان رو عملی کنم یعنی با هر کدوم یه فیلم ریپ می کنم ببین کدوم بهتره. نتیچه رو خبر میدم

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همون جا ادامه بدید
    پست ها منتقل داده میشه

داره خودمونی میشه MrTp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من با برنامه های زیادی کار کردم اما DVD Ripper Platinum و HandBrake یه چیز دیگه است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

من با برنامه های زیادی کار کردم اما DVD Ripper Platinum و HandBrake یه چیز دیگه است
    میشه بگید دلیل برتر دونستن این 2 تا نرم افزار چیه؟؟ایا امکانات بخصوصی دارند؟؟ممنون

بای

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

درود بر شما
    بچه ها من تازه آزاد شدم
    یه معذرت خواهی به یکی از دوستان بدهکارم که اسمشو نمی یارم. مارو حلال کن.
    راستی من تقریبا تمام برنامه هایی که تا الان بچه گفتن امتحان کردم. بزودی نتیچه رو براتون می فرستم

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من با برنامه های زیر کار کردم و با همشون یک فیلم یکسان با کیفیت DVD رو ریپ کردم . دقت زیادی در کیفیت های بدست آمده کردم ( واقعا زیاد) و همچنین سرعت ریپ کردن. حالا نتایج از این قراره :
    اولا بگم که یک تیکه فیلم با حجم 500 مگ و کیفیت DVD مورد آزمایش بود.
    دوما سیستم من سی پی یو 2.4 و رم 512 هست ، طبیعتا هرچه سیستم قوی تر باشه سرعت ریپ بیشتره ( سیستم فقط در سرعت تاثیر داره و نه در کیفیت)
    سوما تمام فرمت های خروجی روی DVD DivX تنظیم شده بود به جز برنامه #1 DVD Ripper

1- #1 : DVD Ripper کیفیت بسیار عالی. زمان طولانی( 17 دقیقه) . امکان تنظیم حجم خروجی و سایز نمایش وجود ندارد مگر اینکه کیفیت خروجی رو تغییر بدیم . سایز خروجی در حالت پیش فرض سایز اورجینال فیلم اصلی است.
    2- Total Video Converter: کیفیت بسیار عالی. زمان طولانی( 20 دقیقه) . امکان تنظیم حجم خروجی وجود ندارد اما سایز خروجی را می توان تنظیم کرد. خوبیه این برنامه اینکه که حتما لازم نیست فایل های ifo فیلم اصلی وجود داشته باشد. در برنامه های دیگر حتما باید خوده dvd فیلم یا کپی آن را داشته باشید
    3- DVDFab : کیفیت قابل قبول( تقریبا عالی) . زمان کم( 9 دقیقه). امکان تنظیم حجم خروجی وجود دارد اما هرچه حجم رو کم کنیم سرعت ریپ کردن کم میشود یعنی زمان طولانی تر. مثلا می توان حجم فایل خروجی را روی 700 مگ تنظیم کرد (حجم فیلم اصلی هرقدر هم زیاد باشد فرقی ندارد) اما سرعت نصف زمانی است که حجم فایل خروجی 1.4 گیگ می باشد.
    4- Ultra DVD to DivX Converter: کیفیت متوسط. زمان کم ( 8 دقیقه)
    5- Joboshare DVD Ripper Platinum : کیفیت کم. زمان متوسط ( 14 دقیقه)
    6- Magic DVD Ripper : کیفیت بد. زمان متوسط( 14 دقیقه)

نکته: فرمت تمام فیلم های بدست آمده Avi می باشد.
    از بین تمام برنامه های بالا من DVDFab رو پیشنهاد می کنم چون هم سرعت ریپ بالایی داره و هم کیفیت خوبی بدست میده و هم حجم رو میشه تنظیم کرد.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

سلام دوستان
    من با برنامه های زیر کار کردم و با همشون یک فیلم یکسان با کیفیت DVD رو ریپ کردم . دقت زیادی در کیفیت های بدست آمده کردم ( واقعا زیاد) و همچنین سرعت ریپ کردن. حالا نتایج از این قراره :
    اولا بگم که یک تیکه فیلم با حجم 500 مگ و کیفیت DVD مورد آزمایش بود.
    دوما سیستم من سی پی یو 2.4 و رم 512 هست ، طبیعتا هرچه سیستم قوی تر باشه سرعت ریپ بیشتره ( سیستم فقط در سرعت تاثیر داره و نه در کیفیت)
    سوما تمام فرمت های خروجی روی DVD DivX تنظیم شده بود به جز برنامه #1 DVD Ripper

1- #1 : DVD Ripper کیفیت بسیار عالی. زمان طولانی( 17 دقیقه) . امکان تنظیم حجم خروجی و سایز نمایش وجود ندارد مگر اینکه کیفیت خروجی رو تغییر بدیم . سایز خروجی در حالت پیش فرض سایز اورجینال فیلم اصلی است.
    2- Total Video Converter: کیفیت بسیار عالی. زمان طولانی( 20 دقیقه) . امکان تنظیم حجم خروجی وجود ندارد اما سایز خروجی را می توان تنظیم کرد. خوبیه این برنامه اینکه که حتما لازم نیست فایل های ifo فیلم اصلی وجود داشته باشد. در برنامه های دیگر حتما باید خوده dvd فیلم یا کپی آن را داشته باشید
    3- DVDFab : کیفیت قابل قبول( تقریبا عالی) . زمان کم( 9 دقیقه). امکان تنظیم حجم خروجی وجود دارد اما هرچه حجم رو کم کنیم سرعت ریپ کردن کم میشود یعنی زمان طولانی تر. مثلا می توان حجم فایل خروجی را روی 700 مگ تنظیم کرد (حجم فیلم اصلی هرقدر هم زیاد باشد فرقی ندارد) اما سرعت نصف زمانی است که حجم فایل خروجی 1.4 گیگ می باشد.
    4- Ultra DVD to DivX Converter: کیفیت متوسط. زمان کم ( 8 دقیقه)
    5- Joboshare DVD Ripper Platinum : کیفیت کم. زمان متوسط ( 14 دقیقه)
    6- Magic DVD Ripper : کیفیت بد. زمان متوسط( 14 دقیقه)

نکته: فرمت تمام فیلم های بدست آمده Avi می باشد.
    از بین تمام برنامه های بالا من DVDFab رو پیشنهاد می کنم چون هم سرعت ریپ بالایی داره و هم کیفیت خوبی بدست میده و هم حجم رو میشه تنظیم کرد.
    ممنون از اطلاعاتتون ولی شما چرا برنامه Auto Gordian Knot 2.45 را تست نکردی؟؟می خواستم مقایسه این برنامه

را هم ببینم خیلی برنامه خوبیه فقط زمانش زیاده بین 2 الی 3 ساعت شما هم تست کن ببین اینقدر زمان

می بره ؟؟ ممنون بای

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

احسان عزیز تا اونجایی که من می دونم راجع به این برنامه ی Auto Gordian Knot مطلب زیاد هست و شما حتما قبلا اونها رو دیدی. فکر می کنم اطلاعات این تاپیک کافی باشه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به علاوه چون من فکر کردم این برنامه زمان زیادی می خواد اصلا روش کار نکردم. ولی چشم اگر وقت داشتم حتما این برنامه رو هم بررسی می کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •