تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: کمک برای تنظیم شکایت از مخابرات داستان خطوط pcm

داره خودمونی میشه javad1361839's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

منم سه ماه پیش یه خط تلفن گرفتم، رفتم که از پارس آنلاین ADSL بگیرم دو روز بعد زنگ زدن گفتن خط شما PCM هست و نمیشه. یکی از بچه ها گفت اگه از مخابرات ADSL بگیری PCMرو برمیدارن ، منم رفتم (مجبور شدم) از مخابرات 128 یه ماهه گرفتم. بعد یه ماه که سرویسم تموم شد درخواست تخلیه خط دادم که از پارس بگیرم (از تحت رانژه مخابرات خارج شه). اشغالای عوضی، خطو دوباره به حالت PCM دراوردن، رفتم بازرسی مخابرات که چرا همچین کاری کردین برمیگرده بم میگه مخابرات یه شرکت خصوصیه دنبال درآمدزاییه و از اینجور حرفا....... تو شهرستان هم که وایمکس ارائه نمیشه! از مخابرات هم نمیخوام سرویس بگیرم، کجا باید شکایت کنم خواهشا یکی مارو راهنمایی کنه :: با تشکــــر

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

منم سه ماه پیش یه خط تلفن گرفتم، رفتم که از پارس آنلاین ADSL بگیرم دو روز بعد زنگ زدن گفتن خط شما PCM هست و نمیشه. یکی از بچه ها گفت اگه از مخابرات ADSL بگیری PCMرو برمیدارن ، منم رفتم (مجبور شدم) از مخابرات 128 یه ماهه گرفتم. بعد یه ماه که سرویسم تموم شد درخواست تخلیه خط دادم که از پارس بگیرم (از تحت رانژه مخابرات خارج شه). اشغالای عوضی، خطو دوباره به حالت PCM دراوردن، رفتم بازرسی مخابرات که چرا همچین کاری کردین برمیگرده بم میگه مخابرات یه شرکت خصوصیه دنبال درآمدزاییه و از اینجور حرفا....... تو شهرستان هم که وایمکس ارائه نمیشه! از مخابرات هم نمیخوام سرویس بگیرم، کجا باید شکایت کنم خواهشا یکی مارو راهنمایی کنه :: با تشکــــر
    برای منم هیمن مشکل پیش اومد. بذار راحتت کنم. به هیچ جا نمیرسه شکایتت. و اینکه اصلا خطت PCM نیست. وگرنه جمع کردن PCM در عرض 1-2 ساعت امکان نداره. PCM در اصل به این شکله که از یک کابل مسی که در اصل باید مختص یک خط تلفن باشه برای 4 خط تلفن استفاده می کنن. به همین دلیل دیتا رو نمیتونن از این طریق انتقال بدن. این نوع خط نیازمند تجهیزات هم در مخابرات هم بر روی خط تلفن هست. این کار به این خاطر انجام میشه تا مشترکین جدید زیاد معطل نمونن. روی کاغذ موقتی هست و به محض داشتن تجهیزات باید برداشته بشه. من از طریق مرکز هم پیگیری کردم. فقط خود کارمندای مخابرات قبول دارن که خط PCM نیست و اینا همش الکیه. حتی پارس آنلاین هم همینو بهم گفت. سعی کن با رئیسش حرف بزنی راضیش کنی وگرنه باید همون مخابرات بگیری. اگر قول نکرد حداقل 256 بگیر.

3. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه javad1361839's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

7

الان رفتم تو سایت " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " تو بخش "آخرین اخبار سازمان" این مطلب رو نوشته ::

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1391/5/4 چهارشنبه
    حسن رضواني اعلام كرد :
    بخشنامه رانژه خطوط مشتركان ADSL قابل اجرا نيست
    معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي اعلام كرد: شركت مخابرات ايران و شركتهاي مخابرات استاني مجاز نيستند بخشنامه مربوط به رانژه خطوط مشتركين شركتهاي PAP را اجرا كنند.
    به گزارش روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي حسن رضواني گفت: شركت مخابرات ايران بخشنامه‌اي به شركتهاي مخابرات استاني ابلاغ كرده است كه براساس آن، از اين پس شركتهاي مخابرات استاني مجاز شده‌اند بابت رانژه كردن خطوط مشتركان شركتهاي اينترنتي هزينه دريافت كنند.
    وي افزود: اين بخشنامه براساس بخشي از توافق شركتهاي PAP و شركت مخابرات ايران تهيه شده است و با توجه به عدم اجراي كامل تعهدات طرفين به يكديگر مطابق اين توافقنامه و همينطور برآورده نشدن الزامات مفاد مصوبه 97 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در قالب آئين‌نامه تعاملي واگذاري خدمات شركتهاي مخابراتي و شركتهاي ندا، اين بخشنامه مورد تائيد رگولاتوري نيست و شركت مخابرات ايران و شركتهاي مخابرات استاني تا زمان تائيد موافقتنامه بين اين شركت و شركتهاي PAP در سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي مجاز به اجراي آن نيستند.
    رضواني با اشاره به اينكه تمامي اپراتورها بايد در چارچوب پروانه فعاليت شان نسبت به ارائه خدمات و تعرفه‌گذاري اقدام كنند، اظهار كرد: چنانچه شركت مخابرات ايران نيز به عنوان يكي از اپراتورهاي اين حوزه چارچوب مصوبات و مفاد پروانه را رعايت نكند، مقررات لازم در مورد آن اعمال مي‌شود.

با توجه به این بخشنامه یکی روشنمون کنه (هنگ کردم!)

5. این کاربر از javad1361839 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

قبلا تو یه خونه زندگی میکردم که خطش pcm بود رفتم مخابرات با رییس مرکز صحبت کردم گرفتن درستش کردن و adsl ارایه دادن .
    الان اومدیم تو یه خونه دیگه و میرم که adsl بگیرم میگن که خطتتون pcm هستش و به هیچ وجه امکان ارایه adsl وجود ندارد . گفتم برم wimax بگیرم دیدم که مفت گرونه . جان هر کی رو که دوست دارین بگین من چکار کنم ؟ ایا امکان حل این مشکل هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2021

پيش فرض

سلام
    منم همچین مشکلی دارم و خطم pcm شده و واقعا نیاز شدید دارم
    اگه امکانش هست راهنمایی کنید بنده رو (لاین خالی در مرکز پستی ما وجود نداره متاسفانه)

راه ارتباطی
    09190808747

در آغاز فعالیت robobo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم با مخابرات اهواز این مشکل pcm رو دارم. کسی راهی نداره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

منم با مخابرات اهواز این مشکل pcm رو دارم. کسی راهی نداره؟

کسایی که pcm دارن

معمولا میرن دفتر پیشخوان دولت

اونجا میگی که خط من روش pcm هست.
    یا اصطلاحی که متداول شده میگن "خطوط فیبر نوری" ...

نمیتونم adsl درست استفاده کنم ؛
    یا از هر شرکتی بگیرم .

یه فرم میدن پر میکنی برای یه جفت سیم مسی بدون pcm
    قید میکنی که مشکل ات pcm هست و adsl

مخابرات منطقه تون امکان سنجی میکنه
    اگه داشته باشن یه جفت مسی بهتون میدن ..

195 فایده ای نداره
    یه چیز فرمالیته هست ، نمایشی
    همون جوابی را بهتون میدن که خود مخابرات میگه .

درود
    موفق باشی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام
    منم همچین مشکلی دارم و خطم pcm شده و واقعا نیاز شدید دارم
    اگه امکانش هست راهنمایی کنید بنده رو (لاین خالی در مرکز پستی ما وجود نداره متاسفانه)

راه ارتباطی
    09190808747
    دوست گرامی

اگر دفتر پیشخوان رفتید و مخابرات گفتن نه نداریم
    به احتمال زیاد ندارن و دبه در نمیارن

تنها راهش استفاده از انواع دیگر اینترنت هست
    ftth ، tD LTE ، وایرلس و غیره ...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •