تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: عملکرد انجمن لپ تاپ در این 6 ماه اخیر ؟

راي دهنده
38. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عملکرد انجمن خوب بود

24 63.16%
  • عملکرد انجمن متوسط بود

9 23.68%
  • عملکرد انجمن ضعیف بود

5 13.16%
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: ارائه پیشنهاد و انتقاد های شما درباره انجمن لپ تاپ ( شماره 2 )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام عرض شد!
    چرا وقتی پستی داده میشه باید اول از همه مدیر ببینه و بعد اون رو تایید کنه تا نمایش داده بشه ؟؟ البته من در انجمن لپ تاپ ها این رو دیدم در بقیه ی انجمن ها پستی ندادم!
    این خیلی از سرعت تالار و بحث های داغ کم میکنه!
    در ضمن برای ویرایش کردن و یا پاک کردن پست هم همینطوره!
    لطف کنید یکمقدار بیشتر به کاربرانتون اعتماد کنید. این انجمن سطحش خیلی بالاس میشه گفت بهترین انجمن کامپیوتری در ایران هست... فوق فوقش تعداد کمی از کاربران در سال که بدخواه این سایت هستند میان و اینجا فحش میدن! مدیران محترم هم پستهاشون رو پاک میکنند!
    به نظر من این خیلی سخت گیریه! خوشحال میشم اگه بین مدیران و کاربران یک مشورت و یک نظرسنجی در این رابطه صورت بگیره!
    البته... این نکته به ذهن بنده رسید که شاید فقط کاربران تازه وارد با این سیستم رو به رو هستند و بقیه نه!
    باز هم ممنون!
    خدانگهدار

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام عرض شد!
    چرا وقتی پستی داده میشه باید اول از همه مدیر ببینه و بعد اون رو تایید کنه تا نمایش داده بشه ؟؟ البته من در انجمن لپ تاپ ها این رو دیدم در بقیه ی انجمن ها پستی ندادم!
    این خیلی از سرعت تالار و بحث های داغ کم میکنه!
    در ضمن برای ویرایش کردن و یا پاک کردن پست هم همینطوره!
    لطف کنید یکمقدار بیشتر به کاربرانتون اعتماد کنید. این انجمن سطحش خیلی بالاس میشه گفت بهترین انجمن کامپیوتری در ایران هست... فوق فوقش تعداد کمی از کاربران در سال که بدخواه این سایت هستند میان و اینجا فحش میدن! مدیران محترم هم پستهاشون رو پاک میکنند!
    به نظر من این خیلی سخت گیریه! خوشحال میشم اگه بین مدیران و کاربران یک مشورت و یک نظرسنجی در این رابطه صورت بگیره!
    البته... این نکته به ذهن بنده رسید که شاید فقط کاربران تازه وارد با این سیستم رو به رو هستند و بقیه نه!
    باز هم ممنون!
    خدانگهدار
    این مورد در تمامی تالار ها ( نه فقط لپ تاپ ) هست و فروم های بزرگ برای جلوگیری از حرکت های ناخواسته که ممکنه از سوی کسی سر بزنه اینکارو میکنن ، دست من و مدیر انجمن هم نیست و ادمین سایت قوانین رو تعیین میکنه ، یه مدت از فعالیتتون بگذره درست میشه
    ما هم همیشه سعی میکنیم پست ها و تاپیک ها رو در اولین فرصت رسیدگی کنیم .

با تشکر

در آغاز فعالیت Ramincs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

من چند مدت هست که به عنوان کاربر میهمان از قسمت لپ تاب دیدن میکنم .تو این مدت تقریبا جواب همه سوالام رو گرفتم و به نظرم تقسیم بندی ها خیلی خوبن من که همیشه راحت هر جا رو میخواستم پیدا کردم.خسته نباشید.

4. این کاربر از Ramincs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •