تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: X58A-UD3R ها لطفا کمک نمایید

آخر فروم باز * SadeGh *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض X58A-UD3R ها لطفا کمک نمایید

با سلام
    بنده جدیدا این مادر برد را خریداری کردم یکسری مسائل دیدم ازش حالا نمیدانم طبیعی است یا بنده حساس شدم بهش!
    دوستان لطفا شما هم یه چک بفرمایید.

1)از زمانی که دکمه روشن را میزنم تا نمایش اولین تصویر و زدن بوق تقریبا 10 ثانیه است؟!
    2) اگر در تنظیمات بایوس فرکانس رمها را از 1066 بیشتر بگذارم(رمهای خودم 1600 است) مثلا 1333 یا 1600 و در زمان روشن شدن قبل از شنیدن صدا بوق(یعنی تو همون زمان 10 ثانیه) کامپیوتر را خاموش کنم یا ریستارت کنم در دفعه بعد که بالا میاد این پیغام را نمایش میده!

و اگر وارد قسمت MB intelligent Tweaker (M.I.T) بشم باز همان پیغام را این بار به این شکل نشان میده!

3)رمهارو از روش بر میدارم روشن میشه و بلافاصله خاموش میشه و چراغهای DDR Phase و NB Phase و Phase روشن میمانه اما بوقی مبنی بر نبود رم نمیزنه
    4)گرافیک را بر میدارم روشن میشه بلافاصله خاموش میشه و باز هم بوقی مبنی بر نبود گرافیک نمیزنه

*** تا اینجا از نظر کارشناس آواژنگ طبیعی است !

5)یه صدا سوت مانند هم از رو مادربرد حوالی CPU شنیده میشه!بیشتر زمانی این صدا به گوش میرسه که بخوام از هارد کار بکشم حالا هر کاری!

6)اول کار نصب ویندوز (7 64بیت)که تازه شروع به نصب کردم همچین طولانی است حالا اگه کابلهای ساتا رو جابه جا کنم درست می شه یعنی یه جورای هر بار مجبورم این روند و داشته باشم!

این دوتا مورد اخر را تازه متوجه شدم

ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

خوب برای اینکه فرکانس رو بذاری رو 1600 باید تایمینگ رم رو هم به صورت دستی ست کنی تایمینگ رمت هرچی هست همونو تو بایوس وارد کن.

پروفشنال manreza71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به نظر من هم میتونه از رمها باشه !!
    کلا رم با باس 1066 به بالا اینجور مشکلاتی رو درست میکنه !!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اول از همه بایوس رو دیقالت کن و اگه بخوای فرکانس رم رو بالا ببری باید تایمینگ رمت رو هم تنظیم کنی و به رمت ولتاژ بدی
    بایوس هم آپدیت باشه

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

خوب برای اینکه فرکانس رو بذاری رو 1600 باید تایمینگ رم رو هم به صورت دستی ست کنی تایمینگ رمت هرچی هست همونو تو بایوس وارد کن.
    به نظر من هم میتونه از رمها باشه !!
    کلا رم با باس 1066 به بالا اینجور مشکلاتی رو درست میکنه !!
    اول از همه بایوس رو دیقالت کن و اگه بخوای فرکانس رم رو بالا ببری باید تایمینگ رمت رو هم تنظیم کنی و به رمت ولتاژ بدی
    بایوس هم آپدیت باشه
    سلام
    ممنون از نظراتتون!
    دوستان بنده هیچ مشکلی با رم و فرکانس ندارم تایمینگ رم را هم ست میکنم،بحث بنده چیز دیگری است.

در بند 1 عرض کردم که یک فاصله زمانی 10 ثانیه ای از وقتی که دکمه روشن را میزنم تا زدن بوق(تک بوق) وجود دارد
    حالا اگه تو این فاصله زمانی 10 ثانیه خاموشش کنم این مسئله به وجود میاد اما اگه بعد از زدن بوق خاموشش کنم هیچ مسئله به وجود نمیاد!

همچنان منتظر نظرات دوستان هستم
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خوب شما وقتی بایوس رو دیفالت میکنید باز هم همینطوره یا بعد از تنظیمات بایوس این اتفاق میفته؟

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

خوب شما وقتی بایوس رو دیفالت میکنید باز هم همینطوره یا بعد از تنظیمات بایوس این اتفاق میفته؟
    سلام
    نه به صورت دیفالت اینطوری نمیشه!و بعد از تنظیمات بایوس اینطور میشه!
    اما یه مسئله ای که فراموش کردم بگم(نوشته قرمز)
    2) اگر در تنظیمات بایوس فرکانس رمها را از 1066 بیشتر بگذارم(رمهای خودم 1600 است) مثلا 1333 یا 1600 و در زمان روشن شدن قبل از شنیدن صدا بوق(یعنی تو همون زمان 10 ثانیه) کامپیوتر را خاموش کنم یا ریستارت کنم در دفعه بعد که روشنش میکنم اول یک بار روشن میشه بعد سریع خاموش میشه و مجددا روشن میشه و بعد این پیغام را نمایش میده!
    دوستان توجه کنن که تمامی بنده ها مجزا از هم هستند و بند های 1 و 3 و 4 و 5 و 6 هیچ ربطی به بنده 2 ( قرار دادن فرکانس رمها بر روی 1333 یا 1600) نداره!منظورم از اون بنده ها اینکه اون مسئل را هم باهاش دارم!

ممنونم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خوب شما وقتی بایوس رو تنظیم میکنید اینطور میشه
    پس یه جای کارتون ایراد داره که سیستم ناپایدار میشه

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

خوب شما وقتی بایوس رو تنظیم میکنید اینطور میشه
    پس یه جای کارتون ایراد داره که سیستم ناپایدار میشه
    سلام
    ببینید زمانی که سیستم داره میاد بالا یعنی قبل از اینکه تصویری نشان بده و بوق بزنه خاموشش کنم یا ریستارت کنم اینطوری میشه در غیر اینصورت مشکلی پیش نمیاد!در ضمن برای تنظیمات رمها از XMP استفاده میکنم که خودش ولت فرکانس و تایمینگ را به درستی ست میکنه!

شما از این مادربرد دارید؟

ممنونم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خوب این پیغام که میاد یعنی سیستم ناپایداره و برای بوت مشکل داره شما یه مقدار ولتاژ به رم و مقدار خیلی کم به cpu بده
    نتیجرو بگو

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •