تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 77 از 78 اولاول ... 2767737475767778 آخرآخر
نمايش نتايج 761 به 770 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

ليست 1440 کالري ميان وعده ها
    وقت ميان وعده نوع غذا مقدار کالري
    بعداز صبحانه یک عدد سیب یا موز درشت 100
    10 صبح نان و كره و عسل + یک عدد میوه 350
    بعد از ناهار یك ماده شیرین 120
    عصرانه آب میوه با شكر+ یك تكه كیك + میوه 450
    بعد از شام یك كاسه جوانه + 2 قاشق عسل 200
    صبح تا شب دو لیوا ن شیر یا ماست 220
    در طول 24 ساعت مجموع كل دریافتی بین وعده ها 1440

2. 2 کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام لیلا خانم
    اهان این شد یه پست درست و حسابی
    خوشحالم که بر خلاف حدسی که من زدم بدنسازی کار میکنید البته برای دخترا میگن پرورش اندام.
    اینکه نوشتین اماتور مهم نیست همینکه کار می کنید خیلی خوبه البته ننوشتید که تو خونه یا تو باشگاه..
    ببینید فرمول وزن میگه که شما یه چیزی حدود 10 کیلو وزن کم دارید تا به تناسب برسید که فقط میتونید با مکمل اونو بدست بیاورید
    من الان حدود سه ساله بدنسازی کار میکنم (البته وقفه هم بینش زیاد افتاده)تو این مدت به این نتیجه رسیدم که فقط با مکمل میشه وزن و حجم رو اون چیز دلخواه رسوند.این که نوشتین یه کم شکم اوردید نشون میده که خوب کار نمی کنید ای کاش به هنگام مصرف مکمل روزی حداقل صد تا دراز و نشست و شکم میزدید چون در اون صورت شکم نمی اوردید البته مطمئنا با سه کیلو کسی شکم نمیاره و شما هم همینطور ولی منظور من همون خیلی کم هست.
    البته معمولا تابستان فصل خوبی برای وزن زیاد کردن نیست و بیشتر به فصل نگه داری معروف هست.
    اما پیشنهاد من اینه که شما یه گینر خوب بگیرین + کراتین +مولتی ویتامین مینرال

گینر چیست:گینر به مکملی گفته میشه که درصد کربو هیدرات اون از پروتئین بیشتر باشه
    اگه مکملی درصد کربو هیدرات اون بیشتر باشه(مثلا سه تا کربو هیدرات یکی پروتئین)که بهش گینر میگن ،بیشتر باعث بیشتر شدن وزن میشه تا حجم اما اگه مکملی درصد پروتئین اون نسبت به کربو هیدراتش بیشتر باشه ،بیشتر حجم به فرد میدهد.

اما شما چون فعلا بیشتر نیز به وزن دارید باید گینر مصرف کنید
    ببین من وزنم 61 کیلو بود و قدم 177 (سن 23)بود پس یه گینر 5 کیلویی + کراتین هر دو از شرکت دایماتیز گرفتم(گینر 80 تومن کراتین 20 تومن شد) وبعد از استفاده (بعد از یه ماه )وزنم رسید به 68 ولی از لحاظ حجم (سایز) خیلی تفاوتی نکردم چون اول باید کمبود وزنم جبران میشد بعد حجم میاوردم و دوره بعدی یه مکمل پروتئینی به نام مزو تچ meso tech از شرکت معروف ماسل تچ (که درصد پروتئینش خیلی بیشتر از کربو بود چون دیگه نیاز به حجم داشتم)+ یه کربو هیدرات خالص 2 کیلویی (اولی 50 تومن دومی 20 تومن)گرفتم و بعد از استفاده وزنم شد 72 ولی حجم خوبی بهم داد حتی اون تی شرتم برام تقریبا تنگ شده بود.و همه دوستام بهم میگفتم الان به تناسب رسیدم.البته اگه من باشگاه نمی رفتم مطمئنا بیشتر اطراف شکمم گنده میشد

این ها رو براتون نوشتم که حساب کار دستتون بیاد بدونید باید چیکار کنید.
    خب برای خرید گینر انتخاب با خودتون هست اما توی این صفحه میتونید انواع گینر های مرغوب رو ببینید تقریبا اکثر مکمل هایی که تو این صفحه معرفی شدند جزو معروف ترین ها و بهترین ها هستند
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بهر حال لیلا خانوم اینو هم در نظر بگیرید لاغر بودن عیب نیست ،بد هم نیست اما چاق بودن هم بد هست و هم
    خطرناک .مخصوصا برای دخترها لاغر بودن خیلی بیشتر طرفدار داره تا چاق بودن(شرمنده اگه اینقدر رک دارم میگم)
    خسته شدم بس که تایپ کردم امیدوارم که این مطالب بکارت بیاد.فقط یادت باشه خرید مکمل اصل یکی از سخت ترین کار های ممکنه در این کشور هست خیلی دقت کنید البته شهر شما رو نمیدونم کجاست ولی دقت کنید
    موفق باشید

دوست عزیز این سایتی که آدرسش رو دادی باز نمیکنه در ضمن گینر چی پیشنهاد میکنی و دارو خونه هم داره

4. این کاربر از mostafa017 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان نظرتون درمورد گین اپ بزرگسالان چیه؟
    چقدر بعد از غدا باید خورد؟
    کسی سابقه مصرف داره راهنمایی کنه

با تشکر

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دارو نخورید! ....
    (نظر شخصی...)

راستی وزنم از 72 رسیده به 77! ولی همچنان همونجوری استخونی هستم :|

بعد اون موقع که شروع کردم، 2 تا شنا میتونستم برم!!!!‌تا دو هفته پیش 36 تا و از دو هفته پیش تا 3 روز پیش 50 تا و از امشب به بعد 60 تا شنا میزنم! .... خیلی عالیه و فک میکنم کمی دست‌هام قوی تر شدن و مثل پاهامن( من 1.8 کیلومتر رو توی ۲۰ دقیقه پیاده روی میکنم که از چند نفر پرسیدم گفتن عالیه.... البته این ۲۰ مین وسطش وایسادن و وقت تلف شدن و اینا هم داره که مثلا دقیق بخوام بگم میتونم روی مثلا 14-16 دقیقه حساب کنم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دارو نخورید! ....
    (نظر شخصی...)

راستی وزنم از 72 رسیده به 77! ولی همچنان همونجوری استخونی هستم :|

بعد اون موقع که شروع کردم، 2 تا شنا میتونستم برم!!!!‌تا دو هفته پیش 36 تا و از دو هفته پیش تا 3 روز پیش 50 تا و از امشب به بعد 60 تا شنا میزنم! .... خیلی عالیه و فک میکنم کمی دست‌هام قوی تر شدن و مثل پاهامن( من 1.8 کیلومتر رو توی ۲۰ دقیقه پیاده روی میکنم که از چند نفر پرسیدم گفتن عالیه.... البته این ۲۰ مین وسطش وایسادن و وقت تلف شدن و اینا هم داره که مثلا دقیق بخوام بگم میتونم روی مثلا 14-16 دقیقه حساب کنم!

چیکار کردی وزنت زیاد شده من ورزش میکنم وزنم کم میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان نظرتون درمورد گین اپ بزرگسالان چیه؟
    چقدر بعد از غدا باید خورد؟
    کسی سابقه مصرف داره راهنمایی کنه

با تشکر
    من که ندارم ولی تو اینتر نت سرچ کنی هست در ضمن بعد از مصرف تاثیرش رو بهم بگو الان مشخصات وزن و قدت چیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز wildfire.m
    تاحالا پیش کارشناس تغذیه رفتی؟
    Last edited by محمد قدیمی; 21-07-2014 at 12:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

با سلام به محمد آقا منم میخوام گین آپ بگیرم تا حالا هم پیش کارشناس تغذیه نرفتم کلی هم آزمایش دادم اما میگن همه چیت میزونه 45 کیلو ام قدم 170
    هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

واقعا مطلاب مزخرفی داشتیم در مورد افزایش وزن بجز برخی موارد که دوستمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتن
    خب این قرص های عطاری طعم دهنده گیاهی به اضافه سیپروهپتادین و کورتونن که مصرفشون اصلا پیشنهاد نمیشه هرگز از عطاری خرید نکنید.
    مکمل های ایرانی همشون تقلبین از چین میارن حتی داروخانه ای رو دو مرحله پر میکنن دلشون نمیاد پروتیین بریزن فقط کربو میریزن توش پس اینو هم خط بزنید روش
    استرویید های انابولیک هم که باید بلد باشی طرز مصرفشو و دوره پاکسازی و ریکاوری تازه یه چیزی بهت ندن تقلبی بشه و عوارض بده واریکوسل کنه خودم تجربشو داشتم
    بهترین روش اینه برید فیتنیس بدن سازی و تغذیه درست وسط غذا یه نوشابه بنوشی غذات هیچه خیلی اشتباهات بزرگی داریم ما...اینارو نمیشه اینجا نوشت خواهشا مکمل مصرف نکنید چون شرو میکنید به استرویید بعدش دارو های خطرناک میان دنبالش انسولین و قرص های صد سکته و ضد افسردگی یهو فوت میکنید بر اثر یه اشتباه هر ماه یه بدنساز معروف فوت میکنه.
    خواهشا پولتونو اشغال نریزید ....کشور ایران واردات فقط دارو و گوشی میاره اقتصاد مقاومتی قول مربی های باشگاهو نخورید اونا خودشون از عمده فروش میارن نه دوبی.
    و اخرین چیز در بهبود لاغری اعصابه اعصابتون خوب نباشه افسرده باشید همه جای بدنتون خوب کار نخواهد کرد...
    اینا تجربیات بنده هستن خواهشا به جای انتقاد یه دعای کوچیکی لازم دارم وضعیتم خوب نیس تشکر از همه

12. این کاربر از gymclass.heroes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

دوستان ای کاش کسی ترکیبات این قرص های هیمالیا رو ازمایش میداد لازم دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •