تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 78 اولاول ... 2464707172737475767778 آخرآخر
نمايش نتايج 731 به 740 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من که هم پیش پزشک رفتم البته اینترنتی تحت نظرم و توی 12 روز 5 کیلو افزایش داشتم و فقط تغذیه شدید از بستنی گرفته تا فرنی و آجیل ووووو و تا 75 ادامه می دهم و هر دو هفته مشاوره میشوم ...
    جالبه! منظورتون از تغذیه شدید بستنی چیه؟ روز چند بار باید خورد؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

من که هم پیش پزشک رفتم البته اینترنتی تحت نظرم و توی 12 روز 5 کیلو افزایش داشتم و فقط تغذیه شدید از بستنی گرفته تا فرنی و آجیل ووووو و تا 75 ادامه می دهم و هر دو هفته مشاوره میشوم ...
    سلام دوست عزیز .
    شکی نیست که شما اختیار بدنِ خودتون رو دارید و هر تصمیمی بگیرین عواقب و مسئولیتش با خودتونه .
    بنده و دوستان دیگه اگر سوالی میپرسیم یا حرفی میزنیم یا از روی کنجکاوی هست یا از روی صداقت و دوستی . نظر بنده ی مخلص :

شما یا دارین داروی چاق کننده ای مثل کورتون میخورین که بسیار خطرناکه و باعث پوکی شدید استخوان و از کار افتادن کلیه میشه یا اینکه شما سیستم متابولیسم ( سوخت و ساز ) بدنتون به یک علت دچار اختلال شدید شده چون افزایش وزن با این سرعت هم غیر طبیعیه هم خطرناک .

بنده در تاپیکهای دیگه و همین تاپیک ذکر کردم که آدمهایی رو دیدم که برای کاهش یا افزایش چند کیلو , سلامتیشون رو از دست دادند و تبدیل شدند به مشتری دائمی مطبها و بیمارستانها و بعضیهاشون هم زیر تیغ جراحی رفتند برای جراحی کلیه .

اضافه وزن اگر بدون دارو و فقط با تغییر رژیم غذائی و ورزش مناسب باشه و از ماهی یک کیلو یا حداکثر 1.5 کیلو بیشتر نباشه ایمن هست وگرنه خیلی خطرناکه و عاقبت خوشی نداره .

امیدوارم از نصیحت و اطلاع رسانی این دوست مخلص ناراحت نشده باشین .
    فدا کردن سلامت برای رسیدن به هدفهای پیش پا افتاده ای مثل کاهش و افزایش چند کیلو اشتباه بزرگی هست و معامله ای زیان بار هست .

دنیا طوری طراحی و ساخته شده که کسی نمیتونه چیزی رو مجانی و بدونِ مقابل ازش بگیره .

هرگز چیز ارزشمند رو ندین چیز کم ارزش بگیرین وگرنه ضرر میکنین .

رادتمند
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 15-04-2014 at 22:13.

3. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

نگفتم!!!!....
    حالا برید دنبال دلایل صبحونه نخوردن!! یکیش میتونه مثل سابق بنده ساعت 11 صبح بلند شدن باشه، یکیش میتونه بیرون ساندویچ خوردن باشه یا میتونه مسائل دیگه باشه! (جسارت نباشه کلی میگم!! تحقیقات بنده نشون میده کسانی که شب قبل خواب خود ارضایی میکنن، صبح نمی‌تونن صبحونه بخورن! دلیلش رو نمی‌دونم و اینکه این مسئله در مرد ها هم نیست!! )

حالا، من الان صبحونه رو عین وحشی های غذا ندیده میخورم!! یعنی دو نوع مربا(سیب و الو!) با کره و با نون و بعدشم یه شیر موز و یه خورده ماست و خرما میخورم!!! تحرکم رو به شدت کم کردم(با اینکه قبلا سر کار نمی‌رفتم و الان میرم و کارم هم فنی هستش!)

برای اینکه بتونم برنج بخورم، از اب لیمو (ابلیمو نه!) اب لیمو کمک میگیرم! هم خوشمزه میکنه برنج رو، هم میتونم راحت بشقاب رو تموم بکنم!!

الان مشکل من فقط وعده‌های وسطی ایناست که معمولا متاسفانه با فلافل! پر میکنم...

از مامان قول گرفتم یه سری نوشیدنی و اینای کردی( ش ر ا ب خرما!) یا دوشاب برام درست بکنه که واقعا چیز خفنی هستش!!...

خودم هم یه جور غذا تو برنامه‌دارم که اختراع بکنم! ولی هنوز فرصتش نشده ولی به زودی درستش میکنم... (خرما و سویا و عسل و کره‌ی حیوانی)... این غذا بدجوری پر کالری هستش و میشه ازش لقمه‌ی سرد درست کرد(احتمالا!!) و خوردن دو لقمه‌اش بین دو وعده ها و همراه وعده ها، نزدیک به 800 کالری همینجوری اضافه میکنه به غذا! ....
    یعنی راحت هفته‌ای یک کیلو میتونم اضافه بکنم
    سلام یه کم فکر خودت باش همه چی در چاقی خلاصه نمیشه فکر کلیه و کبدت باش بعدا خدای ناکرده برات مشکل پیش میاد

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اقا معده‌ی عصبی چیه؟؟؟؟
    امروز با یکی از دوستان داشتم صحبت میکردم، گفتم من ساعت 6 صبحونه خوردم، ساعت 8 گرسنم شده برنج خوردم!! الان ساعت 10 هستش و من باز گرسنم!! الان ساعت 12 هستش و گرسنم(ساعت 10 غذا خوردم باز!)... یعنی تو معدم هیچی نیست!!....

میگفت معدت عصبیه و اسید زیاد میزنه و تند تند غذا رو هضم میکنه و نمی‌دونم از این حرفا...؟؟؟

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

12 روز 15 کیلو؟؟؟ واقعا؟

میشه دکتر مربوطه رو معرفی بنمایی؟؟؟
    15 کیلو نه 5 کیلووو

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

جالبه! منظورتون از تغذیه شدید بستنی چیه؟ روز چند بار باید خورد؟
    نگفتم فقط بستنی .. من هم کسی بودم که سال ها باورم این بود که وزنم بیشتر 50 کیلو نمیشه ولی به یاری خدا و همت خود و کمک از دکتر مورد نظر توانستم در 15 روز 5 کیلو وزن افزایش داشته باشم ...

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

سلام دوست عزیز . شکی نیست که شما اختیار بدنِ خودتون رو دارید و هر تصمیمی بگیرین عواقب و مسئولیتش با خودتونه . بنده و دوستان دیگه اگر سوالی میپرسیم یا حرفی میزنیم یا از روی کنجکاوی هست یا از روی صداقت و دوستی . نظر بنده ی مخلص : شما یا دارین داروی چاق کننده ای مثل کورتون میخورین که بسیار خطرناکه و باعث پوکی شدید استخوان و از کار افتادن کلیه میشه یا اینکه شما سیستم متابولیسم ( سوخت و ساز ) بدنتون به یک علت دچار اختلال شدید شده چون افزایش وزن با این سرعت هم غیر طبیعیه هم خطرناک . بنده در تاپیکهای دیگه و همین تاپیک ذکر کردم که آدمهایی رو دیدم که برای کاهش یا افزایش چند کیلو , سلامتیشون رو از دست دادند و تبدیل شدند به مشتری دائمی مطبها و بیمارستانها و بعضیهاشون هم زیر تیغ جراحی رفتند برای جراحی کلیه . اضافه وزن اگر بدون دارو و فقط با تغییر رژیم غذائی و ورزش مناسب باشه و از ماهی یک کیلو یا حداکثر 1.5 کیلو بیشتر نباشه ایمن هست وگرنه خیلی خطرناکه و عاقبت خوشی نداره . امیدوارم از نصیحت و اطلاع رسانی این دوست مخلص ناراحت نشده باشین . فدا کردن سلامت برای رسیدن به هدفهای پیش پا افتاده ای مثل کاهش و افزایش چند کیلو اشتباه بزرگی هست و معامله ای زیان بار هست . دنیا طوری طراحی و ساخته شده که کسی نمیتونه چیزی رو مجانی و بدونِ مقابل ازش بگیره . هرگز چیز ارزشمند رو ندین چیز کم ارزش بگیرین وگرنه ضرر میکنین . رادتمند

سلام از دوستانی که مثل شما رک و راحت صحبت می کنند خیلی خوشم میاد ...
    قبول دارم وزن نرمال ماهی 900 گرم هست که فرد باید افزایش داشته باشد ..
    متآسفانه هیچ دارویی مصرف نمی کنم ....
    ولی تمام روز در حال تغذیه با غذاهای پر کالری هستم و حتی در کتابی که پزشکم بهم داده ثبت شده رکورد دار افزایش وزن هم بوده که در 1 ماه 22 کیلو افزایش داشته ...
    بیشتر گردو و پسته و انجیر و کشمش خشک و شربت و جگر و همبر و بستنی و شیر موز شیر کاکایو شیر عسل و فرنی وووو مصرف می کنم و مواد مصرفی را روزانه در فایل WORD ثبت کرده ام .... تمام طبیعی هستند ...

9. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

برنامه غذایی 2 روزم رو ثبت می کنم ..... فقط اینو می گذارم بدونید دارو مصرف نکردم و کسی قبل از اینکه توسط پزشک چکاب نشود پر خوری نکند ...

روز یازدهم 22/1/93 :
    صبحانه : 5 لقمه نان پنیر گردو + 1 لیوان شیر کاکایو + ا لیوان شربت پرتقال
    ساعت 11 صبح : یک بستنی کیم + 3 عدد خرما + 2 عدد انجیر خشک + 7 عدد پسته خام + 10 عدد کشمش
    ناهار : 6 عدد کباب سرخ شده + خیار گوجه پیاز + 1 کاسه ماست پرچرب + 2 نان لواش و 3 قاشق سس هزار جزیره + 1 عدد شکلات + 3 عدد خرما + 1 لیوان شربت + 1 عدد شکلات
    عصرانه ساعت 4 : 10 عدد کشمش + 5 عدد پسته + 1 عدد گردو + 4 عدد کلوچه
    ساعت 6 عصر : 10 عدد بادام زمینی + 5 عدد پسته + 2 عدد انجیر + 1 کاسه ماست + 5 لقمه نان و کباب و خیار + 1 دانه خرما + 1 عدد گردو + 10 دانه کشمش
    شام : 1 کاسه لوبیا چیتی + 1 کاسه ماست خامه ای + 4 عدد خرما + 4 عدد پسته
    آخر شب : یک مشت آجیل + 1 کلوچه

روز دوازدهم 23/1/93 :
    صبحانه : 6 لقمه نان پنیر گردو + 1 لیوان شربت پرتقال + 3 عدد خرما
    ساعت 10 صبح : 10 عدد پسته + 1 مشت کشمش + 3 انجیر + 5 خرما + 2 عدد گردو + 1 لیوا ن شیر کاکایو
    ساعت 11 صبح : 1 تخم مرغ نیمرو و 1 نان لواش و 1 گوجه + 1 لیوان شربت پرتقال
    ناهار : 1 بشقاب برنج و خورشت قورمه سبزی + 1 نان و 1 کاسه ماست و 1 لیوان نوشابه + 1 لیوان شربت + 5 عدد خرما + قرص مخمر
    عصرانه ساعت 3 : 1 نان لواش + کره و پنیر و چای + 5 عدد بادام زمینی + 1 لیوان گندم شیرین بو داده
    عصرانه ساعت 7 : یک بستنی کیم و 1 لیو.ان گندم بو داده شیرین + 1 شیرینی
    شام : 1 بشقاب برنج و 1 نان لواش و خورشت قورمه سبزی + 1 کاسه ماست خامه ای + 1 لیوان شربت + 5 عدد خرما
    آخر شب : 2 عدد انجیر + 1 مشت کشمش + 5 دانه پسته + 2 عدد گردو + 5 عدد خرما + 1 کاسه ماست خامه ای و نصف نان لواش

11. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

عجب...
    این برنامه غذایی شما نصف برنامه غذایی روزانه من هم نیست :| (حالا پسته و خرما و اینا ندارم! ولی چیزای دیگه میخورم)...

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza4024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

روز یازدهم 22/1/93 :
    صبحانه : 5 لقمه نان پنیر گردو + 1 لیوان شیر کاکایو + ا لیوان شربت پرتقال
    ساعت 11 صبح : یک بستنی کیم + 3 عدد خرما + 2 عدد انجیر خشک + 7 عدد پسته خام + 10 عدد کشمش
    ناهار : 6 عدد کباب سرخ شده + خیار گوجه پیاز + 1 کاسه ماست پرچرب + 2 نان لواش و 3 قاشق سس هزار جزیره + 1 عدد شکلات + 3 عدد خرما + 1 لیوان شربت + 1 عدد شکلات
    عصرانه ساعت 4 : 10 عدد کشمش + 5 عدد پسته + 1 عدد گردو + 4 عدد کلوچه
    ساعت 6 عصر : 10 عدد بادام زمینی + 5 عدد پسته + 2 عدد انجیر + 1 کاسه ماست + 5 لقمه نان و کباب و خیار + 1 دانه خرما + 1 عدد گردو + 10 دانه کشمش
    شام : 1 کاسه لوبیا چیتی + 1 کاسه ماست خامه ای + 4 عدد خرما + 4 عدد پسته
    آخر شب : یک مشت آجیل + 1 کلوچه

روز دوازدهم 23/1/93 :
    صبحانه : 6 لقمه نان پنیر گردو + 1 لیوان شربت پرتقال + 3 عدد خرما
    ساعت 10 صبح : 10 عدد پسته + 1 مشت کشمش + 3 انجیر + 5 خرما + 2 عدد گردو + 1 لیوا ن شیر کاکایو
    ساعت 11 صبح : 1 تخم مرغ نیمرو و 1 نان لواش و 1 گوجه + 1 لیوان شربت پرتقال
    ناهار : 1 بشقاب برنج و خورشت قورمه سبزی + 1 نان و 1 کاسه ماست و 1 لیوان نوشابه + 1 لیوان شربت + 5 عدد خرما + قرص مخمر
    عصرانه ساعت 3 : 1 نان لواش + کره و پنیر و چای + 5 عدد بادام زمینی + 1 لیوان گندم شیرین بو داده
    عصرانه ساعت 7 : یک بستنی کیم و 1 لیو.ان گندم بو داده شیرین + 1 شیرینی
    شام : 1 بشقاب برنج و 1 نان لواش و خورشت قورمه سبزی + 1 کاسه ماست خامه ای + 1 لیوان شربت + 5 عدد خرما
    آخر شب : 2 عدد انجیر + 1 مشت کشمش + 5 دانه پسته + 2 عدد گردو + 5 عدد خرما + 1 کاسه ماست خامه ای و نصف نان لواش
    من اینا رو بخورم میشم آرنولد در یه هفته
    پر خوری خوب نیس و عوارض داره حالا هرچقدر هم طبیعی باشه
    شما بعدا باید یه همت دیگه کنین واسه آب کردن شکمتون اگه اینجوری پیش برین
    من تو یه ماه 10 کیلو کم کردم و تونستم تو یه ماه 10 کیلو هم اضاف کنم
    بدون هیچ رژیم غذایی و بدون دکتر
    فقط با ورزش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •