تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 78 اولاول ... 84854555657585960616268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

واقعيتش من يه مدت مصرف كردم حدودا 2 ماه . خيلي وزنم خوب شده بود . از 60 به 73 رسيدم . وقتي گذاشتمش كنار وزنم كم نشد تـــــا ماه رمضون . ديگه ماه رمضون همرو روزه گرفتم دوباره وزنم اومد پايين .

از مصرفش خيلي راضي بودم يعني تو اون مدتي كه مصرف كردم مشكلي واسم پيش نيومد . صورت‌و خيلي خوب چاق ميكنه . من خوشم اومد ازش اما فعلا دارم با بدنسازي وزنمو ميارم بالا .

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4umbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بچه ها من یدونه خریدم 6تومن ایا این قلابیه؟؟
    من که میخورم این افلاطونو فقط میخاستم اصل تر هم هست اخه قیمتش پایینه..

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

چه جالب هر چی میگن بده بچه ها بیشتر طرفش میرن
    نه عزیز شکل و قوطیش همینه این چیه که اصل و تقلبی داشته باشه
    من مصرف کردم البته بگم تو بدنهای مختلف اثرات مختلف داره
    اولین دلیل مصرف نکردن خصوصا برای افراد متاهل که در پست 7 هم توضیح داده شد
    با توجه به اثراتي كه پودر افلاطون روي بدن دارد مي توان گفت داراي تركيبات استروئيدي است چون فعاليت جنسي را بعد از 2-3 روز از شروع درمان كاملا متوقف مي كند و علايم ديگر آن مانند افزايش سريع حجم عضلات و كاهش تستوسترون و بعضا گر گرفتگي از نشانه هاي مواد ممنوعه استروئيد هاست.
    توصيه شديد مي كنم استفاده نكنيد ممكن است عواقب وخيمي مانند سرطان پروستات، عقيم شدن، نارسايي كبد و كليه و ... ايجاد كند.
    دوم خواب آور بودن شدید این محصول هست حتما اگه گوش نمی کنید و می خواید مصرف کنید زمانی که تو خونه هستید و نمی خواید کار مهم و یا رانندگی کنید تست کنید
    من خودم تا 4 کیلو زیاد کردم ولی به خاطر همین موارد نصفه نشده بود انداختمش بیرون
    توصیه من اینه اصلا نه به این روشهای سریع چاق شدن و لاغر شدن توجه نکنید واقعا اگه مناسب می بود و تایید شده سالیانه میلیاردها دلار در سرتاسر جهان صرف چاقی و لاغری نمی شد

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان نظرتون راجع به این چیه؟

پودر چاقي اهورا
    متشكل از34گياه دارويي
    بدون حتي 1ميلي گرم ماده شيمياي مثل كورتون و...
    طي2دوره مصرف(1:بارگيري،2:تثبيت)به منظور عدم بازگشت
    ويژه بانوان،آقايان
    بدون نياز به ورزش حرفه اي
    بدون هيچگونه عوارض جانبي
    افزايش وزن حداقل kg5 دريك دوره
    به ازاي خريدهر4بسته 1بسته به رايگان دريافت نماييد.
    بهمراه برنامه غذايي(وروش مصرف معجون)رايگان متناسب با وزن،سن وقدشما
    درمان لاغري**رفع گودي صورت**اشتهاآور**فرم دهنده اندام**نيروزا
    و50 خاصيت ديگر
    براي اخذ نمايندگي با شرايط ويژه با ماتماس بگيريد
    اين معجون متشكل از34گياه دارويي ميباشدكه مقدارهريك حساب شده است وبرپايه خاصيت اشتهاآوري _نيروزايي_افزايش وزن ساخته شده است.اما بدليل كثرت گياهان دارويي موجوددرآن داراي50خاصيت ديگرمي باشد كه درزير به تعدادي از آنها اشاره مي نماييم:
    1. سرشار ازانواع ويتامينهاوموادمعدني موردنيازبدن منجمله:ويتامينهايA,C,D,Eو خانواده Bوموادمعدني مانند آهن،فسفر،روي،فلورايد،كلسي م،پتاسيم،فيبر،پروتئين مي باشد.
    2. تقويت كننده اكثراعضاي بدن منجمله:معده،لوزالمعده،koliye
    ، مثانه، ‌كبد،روده كوچك،چشم،مثانه، دندان ولثه،استخوان،قلب،
    اعصاب،متابوليسم بدن سيستم دفاعي بدن.
    3. مفيددرجلوگيري ازانواع سرطانهاوجلوگيري ودرمان سنگ سازي كليه مثانه ولوزالمعده، پوكي استخوان،ميگرن،تشنج،تب وتصلب شرايين
    4. تحريك غددترشح هورمون هاي رشد وكمك به افزايش قد.
    5. اين معجون با تصفيه خون وكاهش كلسترول خون وتري گليسيريد آن از گرفتگي رگ ها وسكته قلبي جلوگيري كرده وباپاك سازي خون وكبدازايجاد لك وكك مك وسياهي پوست جلوگيري ودرمان ميكند.
    6. لازم به ذكراست بعضي افرادباوجودخوراك عالي بازهم لاغر ميباشند،اين موضوع به اين دليل است كه تنهادليل لاغري كم اشتهايي وخوراك كم نيست بلكه عوامل ديگري همچون اعصاب اسپاس معده سيستم جذب مواد مغذي در روده هاو...مؤثراست كه اين معجون بر همه ي اين عوامل تأثير بسزايي دارد.

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ما این پودر ها رو ( افلاطون و 007 ) رو آزمایش کردیم ، متاسفانه 2 تا ماده بیشتر توش نیست . یک ترکیب هورمونی کورتونایزر که خیلی شبیه ترکیب استروئید هست ( تقریبا میشه گفت ایزومرش هست ) و مخمر جو شیمیایی + پودر جوانه گندم .
    قانونا مصرف این مواد به دلیل شیمیایی بودن خطرناک هست و ارگانیسم بدن رو بهم میزنه و توصیه نمیشه .
    چاق شدن به عهده ترکیب کورتون هست که بیشتر با تشکیل چربی در اطراف شکم و صورت شکل میگیره و مخمر جو هم باعث پف کردن کل بدن ، گرسنگی شدید و تشنگی میشه .
    اگر از دوستان کسی بخواد آزمایش دقیق انجام بده پ خ بزاره من بدم آزمایشگاه تخصصی داروسازی دانشگاه اصفهان تا دقیق تر بگن چی توش هست .

6. 4 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ما این پودر ها رو ( افلاطون و 007 ) رو آزمایش کردیم ، متاسفانه 2 تا ماده بیشتر توش نیست . یک ترکیب هورمونی کورتونایزر که خیلی شبیه ترکیب استروئید هست ( تقریبا میشه گفت ایزومرش هست ) و مخمر جو شیمیایی + پودر جوانه گندم .
    قانونا مصرف این مواد به دلیل شیمیایی بودن خطرناک هست و ارگانیسم بدن رو بهم میزنه و توصیه نمیشه .
    چاق شدن به عهده ترکیب کورتون هست که بیشتر با تشکیل چربی در اطراف شکم و صورت شکل میگیره و مخمر جو هم باعث پف کردن کل بدن ، گرسنگی شدید و تشنگی میشه .
    اگر از دوستان کسی بخواد آزمایش دقیق انجام بده پ خ بزاره من بدم آزمایشگاه تخصصی داروسازی دانشگاه اصفهان تا دقیق تر بگن چی توش هست .
    اگه امکانش هست این اهورا را هم ازمایش کنید

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حتما ، گیرم بیاد میدم آزمایشگاه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

مخمر جو؟ اگه منظور همین مخمرهایی هست که داروخونه ها در جعبه های 250 تایی یا 500 تایی (یا هر تعداد دیگه ای ) میفروشن روی جعبه اشون نوشته میشه روزی 8-9 تا خورد ولی من قول میدم روزی 30 تا هم خورده بشه (فکر نکنم دیگه بیشتر از 30 تا توی اون یه قاشق مربا خوری که از افلاطون که روزانه خورده میشه وجود داشته باشه) این اشتها و و پف کردن رو نمیاره
    جسارت نباشه ولی لطفا مستندتر بحث کنید. منم الان میتونم بگم ازمایشگاه تخصصی داروسازی دانشگاه ساوجبلاغ افلاطون رو ازمایش کرده و داخلش شوید و شنبلیله است!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوستان نظرتون راجع به این چیه؟

پودر چاقي اهورا
    متشكل از34گياه دارويي
    بدون حتي 1ميلي گرم ماده شيمياي مثل كورتون و...
    طي2دوره مصرف(1:بارگيري،2:تثبيت)به منظور عدم بازگشت
    ويژه بانوان،آقايان
    بدون نياز به ورزش حرفه اي
    بدون هيچگونه عوارض جانبي
    افزايش وزن حداقل kg5 دريك دوره
    به ازاي خريدهر4بسته 1بسته به رايگان دريافت نماييد.
    بهمراه برنامه غذايي(وروش مصرف معجون)رايگان متناسب با وزن،سن وقدشما
    درمان لاغري**رفع گودي صورت**اشتهاآور**فرم دهنده اندام**نيروزا
    و50 خاصيت ديگر
    براي اخذ نمايندگي با شرايط ويژه با ماتماس بگيريد
    اين معجون متشكل از34گياه دارويي ميباشدكه مقدارهريك حساب شده است وبرپايه خاصيت اشتهاآوري _نيروزايي_افزايش وزن ساخته شده است.اما بدليل كثرت گياهان دارويي موجوددرآن داراي50خاصيت ديگرمي باشد كه درزير به تعدادي از آنها اشاره مي نماييم:
    1. سرشار ازانواع ويتامينهاوموادمعدني موردنيازبدن منجمله:ويتامينهايA,C,D,Eو خانواده Bوموادمعدني مانند آهن،فسفر،روي،فلورايد،كلسي م،پتاسيم،فيبر،پروتئين مي باشد.
    2. تقويت كننده اكثراعضاي بدن منجمله:معده،لوزالمعده،koliye
    ، مثانه، ‌كبد،روده كوچك،چشم،مثانه، دندان ولثه،استخوان،قلب،
    اعصاب،متابوليسم بدن سيستم دفاعي بدن.
    3. مفيددرجلوگيري ازانواع سرطانهاوجلوگيري ودرمان سنگ سازي كليه مثانه ولوزالمعده، پوكي استخوان،ميگرن،تشنج،تب وتصلب شرايين
    4. تحريك غددترشح هورمون هاي رشد وكمك به افزايش قد.
    5. اين معجون با تصفيه خون وكاهش كلسترول خون وتري گليسيريد آن از گرفتگي رگ ها وسكته قلبي جلوگيري كرده وباپاك سازي خون وكبدازايجاد لك وكك مك وسياهي پوست جلوگيري ودرمان ميكند.
    6. لازم به ذكراست بعضي افرادباوجودخوراك عالي بازهم لاغر ميباشند،اين موضوع به اين دليل است كه تنهادليل لاغري كم اشتهايي وخوراك كم نيست بلكه عوامل ديگري همچون اعصاب اسپاس معده سيستم جذب مواد مغذي در روده هاو...مؤثراست كه اين معجون بر همه ي اين عوامل تأثير بسزايي دارد.
    همونجور که قبلا گفتم از اونجایی که من همه ی روشها رو امتحان کردم این اهورا رو هم خریده بودم! متاسفانه یا خوشبختانه جدی جدی علف و گیاهه کلا یه قوطی پر از گیاهان خشک شده و اسیاب شده و بد مزه اس
    نه اشتها نه افزایش وزن نه تاثیر دیگه ای نداره! گیاهه دیگه! اگه قرار بود با این گیاهها ادم اشتهاش زیاد شه یا وزن بگیره پس شرکتهای داروسازی باید میرفتن کشک میسابیدن (توهین نشه به فعالان عرصه ی گیاهان دارویی )

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

همونجور که قبلا گفتم از اونجایی که من همه ی روشها رو امتحان کردم این اهورا رو هم خریده بودم! متاسفانه یا خوشبختانه جدی جدی علف و گیاهه کلا یه قوطی پر از گیاهان خشک شده و اسیاب شده و بد مزه اس
    نه اشتها نه افزایش وزن نه تاثیر دیگه ای نداره! گیاهه دیگه! اگه قرار بود با این گیاهها ادم اشتهاش زیاد شه یا وزن بگیره پس شرکتهای داروسازی باید میرفتن کشک میسابیدن (توهین نشه به فعالان عرصه ی گیاهان دارویی )
    خیلی از داروهایی مه شما می خورید همین علفها هستند که البته فرآوری می شند. حتی توصبه شده که علف ها رو بد نظر پزشک نخورید چون که دوزشون مثل قرص و اینا انداره گیری نشده و ممکنه بالا پایین شه. البته داروهای سنتزی هم وجود دارند که بازهم خیلیاشون مواد گیاهی رو به صورت مصنوعی فرآوری می کنند. اینا رو گفتم که فکر نکنید علف چیز کمیه
    ولی کلا برای دارو چاقی و لاغری من اعتقادی به این چیزای تبلیغاتی ندارم و فکر می کنم شاید خطر آفرینم باشند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •