تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 78 اولاول ... 64652535455565758596066 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

پروفشنال ELDORAMO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

قرص گلی بن کلامید صرفنظر از هیپوگلیسمی که شاید بوجود بیاره بعد از مدتی حساسیت رسپتورهای قندی رو بشدت کاهش میده.... اونوقت اگه فرد به دیابت خفیف مبتلا شد شما جوابشو میدی عزیزم؟
    برای مدت زمان کوتاه صرفا جهت افزایش حجم معده و ایجاد روحیه مثبت برای تغذیه و همچنین تلقین مثبت فوق العاده خوبه
    اما همون طور که گفتم دوستان اول در موردش اطلاعات بدست بیارن چون مثل برخی قرص ها باعث عادت میشه اما دست کم توی این یکی دو ماه مشکلی پیش نمیاد چون برای من هم پیش نیامده
    توجه به دوز دارو و کیفیت داروی خریداری شده هم مهمه
    اگه فرد تا حدی مصرف کنه که قند خونش بیش از حد پایین بیاد صد در صد عوارضش ظاهر میشه جدای از این اگه طولانی مدت هم مصرف کنه بحثی که شما کردی پیش میاد
    من خودم اوایل هر دفعه یه جور دچار عوارض میشدم اما با تنظیم میزان قرص همه چی درست شد گیرنده های انسولین هم به این سادگی از کار نمی افتن مدتی عادت می کنن و بعد مجدد به روال طبیعی برمیگردن

---------- Post added at 12:26 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

دلیل زدن این آمپول چیه؟
    آزاد میشه خرید و تزریق کرد؟
    برای کسانی که کم خونی دارند مشکلی پیش نمیاد؟

2. این کاربر از ELDORAMO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Navid1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

[QUOTE=moslem47;6914041]
    سعی کنید هفته ای دوبار هم آمپول ب کمپلکس بزنید......QUOTE]
    سلام
    دلیل زدن این آمپول چیه؟
    آزاد میشه خرید و تزریق کرد؟
    برای کسانی که کم خونی دارند مشکلی پیش نمیاد؟

این آمپول فقط ویتامینه... به افزایش اشتها کمک میکنه... واسه اعصابم خوبه.... البته فرم خوراکیشم هست...

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

داداشی من که نگفتم از کار میفتن گفتم حساسیتشون کم میشه
    بدن انسان کلا طوری طراحی شده که به همه چی عادت میکنه ولی در عین حال همش دوست داره به حالت اولیه برگرده

4. 2 کاربر از Navid1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

[QUOTE=Navid1367;6914049]

این آمپول فقط ویتامینه... به افزایش اشتها کمک میکنه... واسه اعصابم خوبه.... البته فرم خوراکیشم هست...

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

بدن انسان کلا طوری طراحی شده که به همه چی عادت میکنه ولی در عین حال همش دوست داره به حالت اولیه برگرده
    این خوراکیش را میشه معرفی کنید. مشخصات مارک و قیمت؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

شما اول به دکتر مراجعه کن ترجیحا یک ازمایش هم بده اگه دکتر تغذیه باشه که بهتر
    اون خودش بهت میگه چی مصرف کنی داروها هزارنوع دارن شاید خوراکیش به اندازه تزریقش تاثیر مثبتی نذاره شاید هم برای شما تزریق مناسب نباشه . معیارهای زیادی وجود داره بهتره به دکتر مراجعه کنی

---------- Post added at 10:04 AM ---------- Previous post was at 10:01 AM ----------

گلیبن کلامید

از دسته دارویی سولفونیل اوره

گاهی اوقات به نام های دیگر مثل:

Glibotex
    Apogliburide
    Daonil
    نیز عرضه می شود.

می توان گفت داروی خط دوم درمان در افراد مبتلا به دیابت تیپ 2 می باشد.

دنباله در ادامه مطلب...

شکل دارویی

در ایران به شکل قرص های سفید رنگ، گرد یا مستطیلی شکل 5 میلی گرمی در داروخانه ها توزیع می گردد.

مکانیسم اثر

سلولهای بتای پانکراس را وادار به تولید بیشتر انسولین می نماید. (مانند شلاق بر پیکر پانکراس فرود آمده و آنرا وادار به تولید بیشتر انسولین می نماید!)

این دارو پایین آورنده قند خون است، پس همواره می تواند باعث افت قند خون (هیپوگلیسمی) بشود.

شروع اثر

تقریبا با اولین دوزی که مصرف می شود اثرات دارو شروع می گردد.

حداکثر دوز موثر

تقریبا 95% تاثیر این دارو با مصرف 10 میلی گرم از آن در روز (2قرص) حاصل می شود، در حالیکه افزایش آن به 4قرص در روز تنها موجب 3% افزایش قدرت اثر دارو می گردد. باید بدانید که افزایش دارو به بیش از 4 قرص در روز نه تنها نمی تواند تفاوت چندانی در افزایش قدرت اثر دارو داشته باشد، بلکه فشار بیشتری هم بر سلولهای بتای پانکراس وارد خواهد ساخت.

عوارض جانبی شایع

اصلی ترین عارضه ی این دارو افت قند خون است که بلافاصله باید درمان شود.

افزایش وزن عارضه ی دیگری است که معمولا بیماران از آن ناراحت می شوند.

چگونگی مصرف

روزانه 1 تا 2 بار، حدود 30 دقیقه قیل از غذا مصرف می شود. برای پیشگیری از افت قند لازم است بدانید که خوردن غذا بعداز گلیبن کلامید نباید فراموش شود. در شروع درمان معمولا با دوز کم شروع و پس از شروع اثرات دارو، دوز آنرا بتدریج افزایش داده تا مقدار آن به اندازه ای که مورد نظر پزشکمان است برسد.

بطور معمول بیش از 2 بار در روز مصرف نمی شود.

منع مصرف

در نارسایی کلیوی مصرف نمی شود. در کسانیکه دچار سکته قلبی شده اند و یا تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفته اند(CABG) یا استنت گذاری کرده اند بهتر است استفاده نشود، زیرا مطالعات نشان داده اند که اینکار ریسک بروز حمله قلبی بعدی را افزایش می دهد.

یادآوری چند نکته مهم

اگر در حال درمان با ترکیبی از چند دارو هستید و دچار عارضه ی حاد افت قند خون شدید (قند کمتر از 70 میلی گرم) با مشورت پزشک خود از مقدار گلیبن کلامیدتان کم کنید.
    داروهایی که باعث تولید بیشتر انسولین در بدن می شوند مانند تازیانه بر پیکر پانکراس فرود می آیند!
    در صورت بروز افت قند خون
    اگر فاصله ی زیادی با وعده غذایی اصلی دارید، 4 حبه قند میل کرده و در صورت نیاز یک لقمه ی کوچک غذا نیز میل کنید (یک واحد کربوهیدرات)
    اگر فاصله کمی تا وعده ی غذای اصلی دارید، 2 حبه قند میل کرده و بعداز آن، غذای خود را میل کنید.
    اگر در اثر مصرف همزمان گلیبن کلامید و آکاربکس دچار افت قند خون شدید، حتما می بایست با مصرف گلوکز (قند یا شربت) با آن مقابله کنید.
    اگر با مصرف 10 میلی گرم گلیبن کلامید (2 قرص) و دوز مناسبی از متفورمین به هدف درمانی خود نرسیده اید (HbA1c< (7% جهت شروع انسولین درمانی با پزشک خود مشورت کنید.

اینها اطلاعات کلی مربوط به گلیبن کلامید هستن که از وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر داشت شدن اما برای بیماران دیابتی مطرح شده صرفا جهت اشنایی با دارو این مطالب رو قرار دادم

همون طور که توی مطالب هم گفته شده، زیاد کردن دوز دارو تاثیری بر اثر دارو نداره و صرفا به پانکراس آسیب بیشتری میرسونه پس دوستان یادشون نره که مثل بسیاری از داروها خصوصا سپروهپتادین مصرف این قرص بعد از مدتی سبب عادت بدن شما میشه و بهتره به هیچ وجه دوز دارو رو زیاد نکنید و فقط به عنوان یک درمان موقت برای بی اشتهایی عصبی از اون بهره بگیرید من خودم هر روز قرص نمیخورم صرفا روزهایی که به لحاظ روحی تحت فشار هستم و اشتهای کمتری دارم با رسیدن به وزن دلخواهم دارم کم کم قرص رو از برنامه خارج میکنم و باشگاه رو جایگزینش میکنم
    Last edited by ELDORAMO; 19-03-2012 at 09:10.

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

[QUOTE=moslem47;6914120]

داداشی زیاد سخت نگیر.... میری داروخونه میگی مولتی ویتامین بده.... ترجیحا مارک مولتی دیلی باشه.... قیمتشم خبر ندارم

بعدشم این ویتامینه دیگه نیازی به رفتن و تجویز دکتر نداره... جالبه... داداشمون برای ویتامین دکتر رو پیشنهاد میکنن ولی برای گلی بن کلامید تجویز خودشونو کافی میدونن..... بهانه ی کمبود اطلاعات دکترها اصلا دلیل خوبی برای استفاده ی سرخود از این قرص نیست...

8. این کاربر از Navid1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

در ضمن کاملا مشخصه که دوست عزیزمون EDLORAMO نیت پاکی دارن و از سر دلسوزی این حرفا رو میزنن...اما من حرفهای آخرمو تو این پست میزارم تصمیم گیریش با شما: بزارید یکی دیگه از معایب استفاده از این قرص رو بگم... همونطور که میدونید هورمون انسولین که این قرص باعث ترشحش میشه هم نسبت به چربی ها آنابولیکه هم عضلات.... حالا این ینی چی؟ بطور ساده میگم: اگر شما نرید باشگاه... یا اگر برید باشگاه و بصورت خیلی منظم و حرفه ای تمرین نکنید... و همچنین اگر تو وعده ی غذایی که بعد از استفاده ی این قرص میخورید بمقدار کافی آمینو اسید و پروتئین نباشه 70% وزنی که با این قرص میگیرید بصورت آب و چربی هست...شاید خیلیاتون بگید ما به همون چربیش هم راضی هستیم بخدا....اما چنین کاری نکنید.....من بازم میگم هنوز از تمام اثرات عوارض این قرص آگاه نیستیم ..... فقط میدونم اگر واقعا اثر بدون عوارض داشت تو ورزش بدنسازی موندگار میشد.... خلاصه خودتون بهتر میدونید..... متاسفانه ما فقط به فکر نتیجه ی نهایی هستیم و به اثراتی که شاید خواسته و ناخواسته رو دیگر اعضا بزاره اصلا توجهی نمیکنیم...... من اصلا چنین قرصی رو پیشنهاد نمیکنم اما اگر دوستان پاشون رو برای استفاده از این قرص کردن تو یه کفش کردن حداقل موارد ایمنی رو رعایت کنن: همیشه یه شیشه گلوکز طبیعی دم دستتون باشه و به محض احساس لرزش دستها و تعرق یا سرگیجه یا تپش قلب که از علائم هیپو گلیسمی هستش فوری بخوریدش (بهترین گزینه اینه که برید داروخونه و پودر توان بگیرید... حول و حوش 4000 تومنه).... از مصرف این قرص تو ساعاتای آخر شبم خودداری کنید (چون مطمئن باشید تو خواب اگر دچار شوک انسولینی بشید یک راست رفتید اون دنیا)

نکته: اینکه میگم دچار علائم هیپوگلیسمی یا همون افت قند میشید به این صورت نیست که رو خیلی از داروها مینویسن عوارض احتمالی جانبی مثلا اینا هستن که بیشتر اتفاق نمیفتن... اگه دچار هیپوگلیسمی بشید تمام موارد بالا (تعرق و سرگیحه و ......) رو با هم و یکجا تجربه خواهید کرد... :-ی

10. 2 کاربر از Navid1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

بعدشم این ویتامینه دیگه نیازی به رفتن و تجویز دکتر نداره... جالبه... داداشمون برای ویتامین دکتر رو پیشنهاد میکنن ولی برای گلی بن کلامید تجویز خودشونو کافی میدونن..... بهانه ی کمبود اطلاعات دکترها اصلا دلیل خوبی برای استفاده ی سرخود از این قرص نیست...
    توی پست های قبلی خودم بارها تذکر دادم که اطلاعات بدست بیارید و به دکتر هم مراجعه کنید
    مثلا من برای اشتها که مراجعه کردم و ازمایش دادم زینک خونم پایین بود و به من زینک تجویز کردن دامنه ویتامین ها گسترده هست اگه بفهمید کدومش کمتر تولید میشه میتونید بهتر کنترلش کنید ویتامین هایی مثل ب نیازی به دکتر ندارن اما به نظرم بهتره قبلش عامل اصلی بی اشتهایی رو پیدا کنید تا همون ویتامین رو دقیقا مصرف کنید اثرش بهتره
    قرص فارماتون هم 5-6 تا بگیر امتحان کن ببین بعدش اشتهات باز میشه یا نه روی من اثر خوبی داشته البته به هیچ عنوان با معده خالی نخوری که حالت بد میشه

حداقل موارد ایمنی رو رعایت کنن: همیشه یه شیشه گلوکز طبیعی دم دستتون باشه و به محض احساس لرزش دستها و تعرق یا سرگیجه یا تپش قلب که از علائم هیپو گلیسمی هستش فوری بخوریدش (بهترین گزینه اینه که برید داروخونه و پودر توان بگیرید... حول و حوش 4000 تومنه).... از مصرف این قرص تو ساعاتای آخر شبم خودداری کنید (چون مطمئن باشید تو خواب اگر دچار شوک انسولینی بشید یک راست رفتید اون دنیا)

نکته: اینکه میگم دچار علائم هیپوگلیسمی یا همون افت قند میشید به این صورت نیست که رو خیلی از داروها مینویسن عوارض احتمالی جانبی مثلا اینا هستن که بیشتر اتفاق نمیفتن... اگه دچار هیپوگلیسمی بشید تمام موارد بالا (تعرق و سرگیحه و ......) رو با هم و یکجا تجربه خواهید کرد... :-ی
    کاملا درسته اما باید به میزانی مصرف کنید و در طول زمان مصرف تا زمان فعال شدن قرص قند خونتون رو به میزانی نگه دارید که اصلا این علایم ظاهر نشه

باز هم تاکید می کنم این اطلاعات فقط در حد تحقیق و تجربه خودم هست و دکترهای که باهاشون بحث کردم همون اول گفتن اطلاعاتی در این مورد ندارن چون عملا کسی اثر قرصی رو روی انسان سالم بررسی نمیکنه اما با این حال اگه بتونید با یک دکتر حرفه ای صحبت کنید که با اندازه گیری قند خونتون و بررسی های لازم یک دوز دقیق به شما بده عوارض رو پایین تر میارید
    هر قرصی عوارض خودش رو داره اما ما بین بد و بدتر فقط بد رو انتخاب کردیم وادار کردن پانکراس به ترشح انسولین چه در افراد سالم و چه افراد مبتلا به دیابت عمل خوبی نیست اما با قاطعیت میتونم بگم از تموم موادی که توی اولین پستم معرفی کردم این قرص عوارضش کمتر و اثرش به نسبت بهتره

اگر تو وعده ی غذایی که بعد از استفاده ی این قرص میخورید بمقدار کافی آمینو اسید و پروتئین نباشه 70% وزنی که با این قرص میگیرید بصورت آب و چربی هست...شاید خیلیاتون بگید ما به همون چربیش هم راضی هستیم بخدا....اما چنین کاری نکنید.....
    این رو هم فراموش نکنید که اگه دارید ریسک عوارض رو قبول می کنید پس سعی کنید از این اشتهایی که ایجاد میشه به بهترین شکل استفاده کنید نه با چربی و آب حجم بدن رو زیاد کنید سعی کنید حالا که اشتها باز شده حسابی به خودتون برسید روی حجم معده هم تمرکز کنید هرچی بزرگترش کنید و بهش فشار بیارید در زمانی که قرص مصرف نمی کنید غذای بیشتری می تونید بخورید معده رو مدت زیادی خالی نگه دارید حجمش به حالت اول برمیگرده و مجدد دوره بی اشتهایی شروع میشه
    Last edited by ELDORAMO; 19-03-2012 at 15:52.

در آغاز فعالیت david toomy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همشهری MEHDI

پيش فرض

سلام به همه دوستان

همونطور که دوست عزیزمون (majid322)گفتن بهترین و اصولیترین راه برای افزایش وزن ورزش بید
    در کنار ورزش بجای استفاده از مکمل میتونین از یه متخصص تغذیه کمک بگیرین که اونجوری میشین مثه مردان آهنین قوی و با مرام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام
    من 25 سالمه تا 6 ماه پیش وزنم حدود 60 کیلو بود قدمم 180 سانت بود هر دکتری که فکرشو بکنید رفتم از دکتر کرمانی گرفته تا هر چیز ذیگه ....

ولی تغییر ی به اون صورت حاصل نشد تا از طریق سایت behface.com/shop (تبلیغ حساب نشه)
    با پودر افلاطون آشنا شدم

خدایی ظرف مدت 2 ماه که مصرف کردم 10 کیلو چاق شدم جوری که خیلیا منو اصن نشناختن
    هر چی می خورم انگار جذب می شن پر انرژی تر و با نشاط تر هم شده بودم

الان حدود 3 ماهی میشه دیگه مصرف نمی کنم
    وزنم همون جوری مونده ولی اشتهام کم شده می خوام بدونم آیا اگه بازم بخوام یه دوره دیگه بخورم مشکلی پیش میاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام
    من 25 سالمه تا 6 ماه پیش وزنم حدود 60 کیلو بود قدمم 180 سانت بود هر دکتری که فکرشو بکنید رفتم از دکتر کرمانی گرفته تا هر چیز ذیگه ....

ولی تغییر ی به اون صورت حاصل نشد تا از طریق سایت behface.com/shop (تبلیغ حساب نشه)
    با پودر افلاطون آشنا شدم

خدایی ظرف مدت 2 ماه که مصرف کردم 10 کیلو چاق شدم جوری که خیلیا منو اصن نشناختن
    هر چی می خورم انگار جذب می شن پر انرژی تر و با نشاط تر هم شده بودم

الان حدود 3 ماهی میشه دیگه مصرف نمی کنم
    وزنم همون جوری مونده ولی اشتهام کم شده می خوام بدونم آیا اگه بازم بخوام یه دوره دیگه بخورم مشکلی پیش میاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    قبلا هم چندین بار گفته شده این نوع مواد کلا توصیه نمی شوند حتی برای یک بار چه برسد برای تکرار

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •