تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 78 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

پروفشنال ELDORAMO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

در نظر داشته باشید که افت قند مساله بسیار خطرناک و در مواردی کشنده می باشد .
    اگه موضوع افت قند هست که به سادگی قابل پیشگیری و درمانه
    دکتری که بنده بهش مراجعه کردم دیابت داشت و گلیبن کلامید مصرف میکرد و اون هم میگفت حتی خودش موقع مصرف همیشه شکلات و شیرینی همراه خودش داره که اگه اون روز قرص بیش از حد قند خونش رو پایین کشید دچار افت قند نشه
    من بدون کوچترین عوارضی این قرص رو با نتایج چشمگیری مصرف می کنم هرچند برای نمونه خارجی و قاچاق اون مجبور شدم قرصی هزار تومان پرداخت کنم اما تنها نگرانیم اینه که این قرص برای افراد سالم یا دیابتی جز کاهش قند خون عارضه دیگه ای داره؟
    سرطان یا مشکلات کبدی یا هر چیز دیگه نکته مهم هم اینه که فرد سالم بر خلاف فرد مبتلا به دیابت نیازی به دوز بالا نداره! یعنی یک قرص یا نصف قرص به اندازه کافی قند خونش رو کاهش میده و با تحمل فشاری کمتر به پانکراس نسبت به فرد مبتلا، به نتیجه مطلوبش میرسه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

چگونه وزن خود را افزایش دهیم؟

تغذیه مناسب و ورزش به افزایش وزن کمک می کند. با وجود آنکه بسیاری از مردم به دنبال رژیم های لاغری هستند، اما در مقابل بسیاری نیز به دنبال رژیم هایی برای اضافه وزن هستند.

در این مطلب به بررسی یک روش برای افزایش وزن می پردازیم. قبل از مطالعه توصیه های موجود در این مطلب، توجه کنید که اگر به کمبود وزن جدی دچار هستید یا به دنبال یک برنامه غذایی صحیح هستید، باید به پزشک متخصص تغذیه مراجعه کنید. آنچه در اینجا خواهید خواند، تنها توصیه هایی مفید و بی ضرر برای تغییر برنامه تغذیه و فعالیت شما است نه یک دستور غذا یا رژیم. عمل کردن به نکات زیر موجب میشود به تدریج وزنتان اضافه شود، اما فراموش نکنید که اضافه شدن وزن با چاقی (انباشته شدن چربی) متفاوت است، پس داشتن یک برنامه ورزشی مناسب، به قوی شدن و شکل گیری ماهیچه ها کمک میکند و برای شما اندامی متناسب به ارمغان می آورد.
    فراموش نکنید که در بعضی مناطق بدن ماند شکم، خواه ناخواه چربی اندکی جمع خواهد شد که به تدریج با ورزش و تغذیه صحیح از بین خواهد رفت.
    همانطور که میدانید، اضافه کردن وزن کار آسانی نیست، به خصوص اگر شما صاحب بدنی باشید که به طور ژنتیک لاغر است.در چنین افرادی، هضم سریع غذا موجب میشود که افزایش وزن به کندی صورت بگیرد. کلید حل مشکل، در تغییر برنامه غذایی و فعالیت بدنی است. در اینجا به 5 نکته مهم اشاره میکنیم:
    1. مقدار کالری مصرفی خود را در یک روز عادی اندازه بگیرید. هیچ یک از برنامه های غذایی خود را تغییر ندهید و مانند هر روز غذا میل کنید و کالری آن را محاسبه کنید. این کار، مهمترین قدم در افزایش وزن است. در ساعت مشخصی از روز(صبح یا شب) خود را وزن کنید.
    2. در روز بعد از اندازه گیری، 500 کالری به مقدار کالری مصرفی خود اضافه کنید. برای مثال اگر شما در روز 2000 کالری مصرف میکردید، از این روز تا آخر هفته، روزی 2500 کالری مصرف کنید. به جای خوردن سه وعده غذای مفصل یا خرده خوری در طی روز، این میزان کالری را بین 5 تا 6 وعده غذا تقسیم کنید و هر 2 تا 3 ساعت یک بار غذا میل کنید.
    3. ورزشهای وزنه برداری (از دمبلهای کوچک گرفته تا کار با دستگاههای وزنه برداری) انجام دهید. این هم یکی از مهمترین مراحل افزودن صحیح وزن است و باید به طور صحیح انجام شود. اگر فرصت ندارید که هر روز به باشگاه بروید، چند جلسه حرکات ساده و قابل انجام دادن در خانه را با مربی تمرین کنید و سپس در خانه به ورزش ادامه دهید.
    4. در پایان هفته، خود را وزن کنید. خواهید دید که در طی یک هفته در حدود یک تا یک و نیم کیلوگرم به وزن شما اضافه شده است. به این ترتیب شما در طول یک ماه بین 4 تا 6 کیلو سنگین تر خواهید شد.
    5. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که در بعضی مواقع، وزنه شما افزایش وزنی را نشان نخواهد داد، در چنین مواقعی باید به مقدار غذای خود بیافزایید، در نتیجه، اگر پس از دو هفته، افزایش وزن شما متوقف شد، 250 کالری دیگر به میزان غذای روزانه خود بیافزایید. این کار را هر بار که دچار وقفه دو هفته ای شدید انجام دهید.
    و چند توصیه دیگر
    1. از چربی ها دوری کنید! هرچند که هدفتان اضافه کردن وزن است، اما قرار نیست چاق و نا متناسب شوید. پس از چیپس و شیرینی، غذاهای آماده و سرخ کردنی ها دوری کنید. در عوض عادت کنید که از پروتئینهای کم چربی، سبزیجات و میوه استفاده کنید. اگر مشکل قند ندارید، مصرف کمپوتهای خانگی (بدون مواد نگهدارنده) ، شربت و آب میوه شیرین ، خامه و بستنی برای افزایش میزان کالری روزانه بلا مانع است.
    2. آب بنوشید! شما باید حداقل روزی 1.5 لیتر آب بنوشید، این مقدار آب زیادی است و برای تنظیم سوخت و ساز بدنتان و اضافه شدن وزن شما لازم است.
    3. خواب را فراموش نکنید. این ساده ترین مرحله است که غالبا به آن کم توجهی میشود. حداقل خواب شب شما باید 8 ساعت باشد.

Last edited by F l o w e r; 03-07-2012 at 16:37. دليل: تبلیغات

3. 3 کاربر از parvanehparisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

در عمل امکان پذیر نیست
    بسیاری افراد مشکل بی اشتهایی دارن حتی روزی دوبار به زور غذا می خورن و میل به خوردن هرچیزی هم ندارن

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگه موضوع افت قند هست که به سادگی قابل پیشگیری و درمانه
    دکتری که بنده بهش مراجعه کردم دیابت داشت و گلیبن کلامید مصرف میکرد و اون هم میگفت حتی خودش موقع مصرف همیشه شکلات و شیرینی همراه خودش داره که اگه اون روز قرص بیش از حد قند خونش رو پایین کشید دچار افت قند نشه
    من بدون کوچترین عوارضی این قرص رو با نتایج چشمگیری مصرف می کنم هرچند برای نمونه خارجی و قاچاق اون مجبور شدم قرصی هزار تومان پرداخت کنم اما تنها نگرانیم اینه که این قرص برای افراد سالم یا دیابتی جز کاهش قند خون عارضه دیگه ای داره؟
    سرطان یا مشکلات کبدی یا هر چیز دیگه نکته مهم هم اینه که فرد سالم بر خلاف فرد مبتلا به دیابت نیازی به دوز بالا نداره! یعنی یک قرص یا نصف قرص به اندازه کافی قند خونش رو کاهش میده و با تحمل فشاری کمتر به پانکراس نسبت به فرد مبتلا، به نتیجه مطلوبش میرسه
    بنده در جواب شما هر چه استدلال علمی و منطقی میارم شما حرف خودتون را میزنید . پس بنابر این چیز دیگری نمی گویم و فقط میگم که انشا الله که موفق باشید

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

به گوشه بالا سمت راست دقت کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

دوست گلم کافیه به همون شماره اعتباری که اعلام کرده توجه کنی می فهمی موضوع فقط کلاهبرداریه

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

فکر نکنم دلیل بشه.............
    مارک مکمل پاور سیلم نوشته . دوستان تجربه داشتند؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

روش افزایش وزن برای رفع بی اشتهایی

یک دوره باشگاه بدن سازی رو شروع کنید صبح ها ساعت 12 تا 1 الی 2 ورزش کنید و در نهایت هر جلسه تمرینات شکم رو به صورتی که فشار زیادی به بدن وارد کنه انجام بدید بیشتر ضعف و گرسنگی که حاصل میشه بابت تمرینات شکم هست تا حدی که کاملا ضعف کنید این تمرینات رو انجام بدید
    از یک ربع قبل از تمرین تا پس از تمرین به هیچ وجه شیرینی نخورید و بعد از تمرین متوجه احساس گرسنگی شدید میکنید.
    صبحانه هم بهتره حداکثر تا قبل از 9 الی 9 و نیم میل کنید بعد از این ممکنه برای نهار دیرتر احساس گرسنگی کنید

بعد از باشگاه و صرف ناهار یک قرص گلیبن کلامید خارجی ( کمترین دوز موجود ) را مصرف کنید دقیقا 8 ساعت بعد سر دل شما احساس سوزش میکنه و قند خون به شدت کاهش پیدا میکنه. از زمان مصرف قرص تا 6-7 ساعت بعد به جز 1-2 لیوان اب میوه چیز شیرین دیگه ای نخورید اما از حدود 7-8 ساعت بعد یعنی زمانی که قرص به حداکثر عمل خودش میرسه حتما دقت کنید در صورت بروز احساس ضعف و افت قند خون در صورتی که کم باشه صبر کنید و در صورتی که شدید باشه حتما عسل یا گلوکز و یا مواد قندی که سریع جذب میشن رو مصرف کنید ( به صورت مایع )
    در حدود 6-7 ساعت بعد از مصرف قرص میل به شیرینی به وجود میاد که کم کم زیاد و زجر اور میشه اما اگر شیرینی مصرف نکنید کم کم احساس گرسنگی ظاهر میشه اما باید توی همین زمان شام رو میل کنید وگرنه قند خون بیش از حد کاهش پیدا می کنه و حالتون بد میشه دیگه شام هم نمیتونید بخورید
    بعد از مصرف شام فورا قند و شیرینی مصرف کنید که میل به شیرینی تمام بشه عوارض قرص هم ظاهر نشه
    با این برنامه هم ظهر و هم شب شدیدا گرسنه میشید و من شخصا طی یک ماه در حد چشمگیری با این روش وزنم رو زیاد کردم نه عوارضی مشاهده کردم و نه هیچ مشکلی
    قبل از هر چیز اطلاعات کافی در مورد این قرص بدست بیارید چون شوخی بردار نیست
    یادتون نره بعد از نهار مصرف کنید همراه نهار یا مخصوصا چند ساعت بعد مقداری شیرینی برای پیشگیری از افت شدید قند مصرف کنید و تا زمان ظهور حس گرسنگی دست به شیرینی نزنید وگرنه اثر قرص ناپدید میشه بعد از صرف شام هم حتما شیرینی میل کنید
    در صورتی که قرص رو مصرف کنید و به موقع به شما شیرینی نرسه حتی تا حد کما و مرگ هم میتونید پیش برید

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

فکر نکنم دلیل بشه.............
    مارک مکمل پاور سیلم نوشته . دوستان تجربه داشتند؟
    باید بیشتر تحقیق کنید اما دوست عزیزم این تاپیک صرفا برای درمان لاغری هست

10. 2 کاربر از ELDORAMO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Navid1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    داداش گلم... آخه چرا وقتی تمام جنبه های یک پیشنهاد رو نمیدونی الکی با قاطعیت تجویزش میکنی؟
    من الان 2ساله دارم بدنسازی کار میکنم... همونطورم که میدونی بدنسازی تنها رشته ایه که ماشالا به هیچ دارویی تو هر رزمینه ای نه نمیگه.... از داروهای هورمونی دامداری اسب و گاو و خوک و بیماران دیابتی بگیر تا آمپولهای سوختگی و اینا.... یعنی برای افزایش وزن مفید همه چیو امتحان کردن....میخوای یه چیزی تجویز کنم یخچال رو با محتویاتش بخوری سیر نشی؟... این قرصی که شما معرفی میکنید دیگه خیلی قدیمی شده برای افزایش اشتها.... و چون شما فعلا اثرات جانبیش رو مشاهده نکردید دلیل نمیشه بدون ضرر باشه و واسه بقیه مفید.... قرص گلی بن کلامید صرفنظر از هیپوگلیسمی که شاید بوجود بیاره بعد از مدتی حساسیت رسپتورهای قندی رو بشدت کاهش میده.... اونوقت اگه فرد به دیابت خفیف مبتلا شد شما جوابشو میدی عزیزم؟ افزایش وزن به چه قیمت؟ من خیلی چیزا رو امتحان نکردم و نمیکنم... مثلا همین پودرای چاقی رو که خودتون گفتید... آخه کدوم عقل سالمی میتونه افزایش 10 کیلو تو ماه رو بپذیره؟ توش یا کورتونه یا دگزامتازون یا مشتقات اینا....ی خرده به مغزمون فشار بیاریم بد نیستا....متاسفانه همه دنبال نتیجه گیری سریع هستن و بدون زحمت میخوان مانکن شن..تمام این تبلیغات پودر و کپسول و قرص چاقی هم همین خصلت ما رو نشونه گرفته.... نمیییییشه عزیزان دل... تا از وسط به دو نیم نشی نمیشه.... من به دوستان توصیه میکنم دنبال هیچ قرص و دارویی نرن... جاده ای که شما دارید میرید رو من خودم خطکشی کردم.... تنها راه افزایش وزن بدون عوارض اینه: باشگاه بدنسازی.... خواب (8ساعت تو روز)... تغذیه ی خوب..... حالا شما میاید میگید که من چیزی نمیتونم بخورم. یعنی اشتهام کلا فلجه... خب اینم راه داره: صبح زود ساعت 7 از خواب بیدار شو (توجه کنید 7 و نه هیچ ساعت دیگه ای)... قشنگ بشینید صبحانه بخورید... (کره ی بادوم زمینی و نون بربری گزینه ی خوبیه).... 3 ساعت بعدش مطمئن باش دوباره گرسنت میشه... (الان پیش خودت میگی: چرا درک نمیکنی؟ ما گرسنمون نمیشه.. :-ی) اما منم شبیه شمام اشتهام بشدت کمه.... خلاصه ساعت 10 هم هرچی گیرت اومد بخور (یک لیوان شیرموزپسته گردو عسل خوبه :-ی) ساعت 1 هم نهار بخور... ساعت 4 دو تا سیب زمینی بخور برو باشگاه ... بعد از باشگاه هم سریعا مواد قندی به بدنت برسون (خرما-عسل-بستنی- حتی آب قند) اومدی از باشگاه هم شام بخور... موقع خوابم حتما شیرموز یادت نره.... فراموش نکنید برای افزایش وزن ما باید در دفعات بیشتر مواد غذایی کمتر بخوریم.... مثل همین برنامه ی بالا... فرض کنید تمام مواد بالا رو جمع کنیم و با هم بعد از 16 ساعت تحمل گرسنگی بخوریم... خب معلومه که فایده ای نداره...یادت باشه ساعت 12 باید خواب باشی فدات شم... شب زنده داری ممنوع.... الکل و مشروب ممنوع...... سیگار ممنوع....... در ضمن اگر همراه غذات قرص مولتی ویتامینم مصرف کردی خوب میشه... سعی کنید هفته ای دوبار هم آمپول ب کمپلکس بزنید...... من بعد از 2 سال تمرین با قد 184 از وزن 55 کیلو اومدم رو 75 کیلو.... اما 75 کیلوی خشک... که عضلست و نه چربی.... این 75 کیلو هیکلو اندازه ی 85 کیلو نشون میده.... شما اگر وزنت نمیره بالا عزیز من نمیخوای بهاشو بپردازی... سخته... خیلی سخت.... خیلی خیلی سخت.... در ضمن برنامه ی بالا برای افراد مبتدیه ها..... نه کسی که از 70 کیلو میخواد بره رو 80 کیلو......

12. 5 کاربر از Navid1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

[QUOTE=Navid1367;6913991] سعی کنید هفته ای دوبار هم آمپول ب کمپلکس بزنید......QUOTE]
    سلام
    دلیل زدن این آمپول چیه؟
    آزاد میشه خرید و تزریق کرد؟
    برای کسانی که کم خونی دارند مشکلی پیش نمیاد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •