تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 45 از 78 اولاول ... 3541424344454647484955 ... آخرآخر
نمايش نتايج 441 به 450 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام به همگی مث اینکه دیر اومدم
    ااولا هر چی که تو داروخانه عرضه میشه صرفا دلیل بر مورد تایید بودن و بی ضرری اون نیست.
    اون جوری که از ای دی شما مشخصه اینه که دخترین شما ای کاش دلیل اصلی مصرف این مکمل رو هم ذکر می کردید.
    منظور من اینه که وقتی شما میگی میخوام چاق بشم دقیقا منظورت چیه؟
    ببین شما با مصرف این مکمل سه کیلو اضافه کردی .اما این سه کیلو به کجا اضافه شده؟
    چون شما ورزش نمیکنید(البته این احتمالی هست که من میدم)این وزن بیشتر به نواحی اطراف شکم شما اضافه شده.
    اگه منظور شما از چاق شدن ،فقط اضافه کردن وزن باشه که بهش رسیدین ولی اگه مراد اضافه کردن حجم باشه احتمالا بهش نرسیدین .کاش مینوشتی که چند سالته و قدت چقدر هست و چقدر وزنته .البته دخترا معمولا این چیز ها رو نمیگن..
    به نظر من برای بهتر به نتیجه رسیدن یه دوره دیگه هم مکمل استفاده کنید اما نه اینی که خوردید(البته گین اپ خوبه ولی چیزهای خیلی بهترهم هست)اگه بتونید حدود 100 تومن خرج کنید یه چیز توپ گیرتون میاد خوبیش اینه که حداقل این وزنی که الان بدست اوردید براتون ثابت میمونه اخه این 3 کیلویی که الان به راحتی بدست اوردی براحتی خواهد پرید... باورتون نمیشه یه بیست روز دیگه به حرف من خواهید رسید

2. این کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    iranzamin

پيش فرض

اون جوری که از ای دی شما مشخصه اینه که دخترین شما ای کاش دلیل اصلی مصرف این مکمل رو هم ذکر می کردید.
    منظور من اینه که وقتی شما میگی میخوام چاق بشم دقیقا منظورت چیه؟
    ببین شما با مصرف این مکمل سه کیلو اضافه کردی .اما این سه کیلو به کجا اضافه شده؟
    لیلا هستم
    میخوام کلا چاق شم نه فقط شیکم و باسن(با عرض معذرت)
    الان هم یه کمی شیکم آوردم
    چون شما ورزش نمیکنید(البته این احتمالی هست که من میدم)این وزن بیشتر به نواحی اطراف شکم شما اضافه شده.
    بدنسازی در حد آماتور کار میکنم
    کاش مینوشتی که چند سالته و قدت چقدر هست و چقدر وزنته .البته دخترا معمولا این چیز ها رو نمیگن..
    قد: 157
    وزن: 40
    به نظر من برای بهتر به نتیجه رسیدن یه دوره دیگه هم مکمل استفاده کنید اما نه اینی که خوردید(البته گین اپ خوبه ولی چیزهای خیلی بهترهم هست)
    چشم حتما
    اگه بتونید حدود 100 تومن خرج کنید یه چیز توپ گیرتون میاد خوبیش اینه که حداقل این وزنی که الان بدست اوردید براتون ثابت میمونه اخه این 3 کیلویی که الان به راحتی بدست اوردی براحتی خواهد پرید... باورتون نمیشه یه بیست
    نمیخوام به حرف شما برسم
    اگه مکمل یا دارو یا هر چیز خوبی میشناسید دریغ نکنید
    بسیار ممنونم

4. 2 کاربر از *atishparew* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

لیلا هستم
    میخوام کلا چاق شم نه فقط شیکم و باسن(با عرض معذرت)
    الان هم یه کمی شیکم آوردم

بدنسازی در حد آماتور کار میکنم

قد: 157
    وزن: 40

چشم حتما
    نمیخوام به حرف شما برسم
    اگه مکمل یا دارو یا هر چیز خوبی میشناسید دریغ نکنید
    بسیار ممنونم
    سلام لیلا خانم
    اهان این شد یه پست درست و حسابی
    خوشحالم که بر خلاف حدسی که من زدم بدنسازی کار میکنید البته برای دخترا میگن پرورش اندام.
    اینکه نوشتین اماتور مهم نیست همینکه کار می کنید خیلی خوبه البته ننوشتید که تو خونه یا تو باشگاه..
    ببینید فرمول وزن میگه که شما یه چیزی حدود 10 کیلو وزن کم دارید تا به تناسب برسید که فقط میتونید با مکمل اونو بدست بیاورید
    من الان حدود سه ساله بدنسازی کار میکنم (البته وقفه هم بینش زیاد افتاده)تو این مدت به این نتیجه رسیدم که فقط با مکمل میشه وزن و حجم رو اون چیز دلخواه رسوند.این که نوشتین یه کم شکم اوردید نشون میده که خوب کار نمی کنید ای کاش به هنگام مصرف مکمل روزی حداقل صد تا دراز و نشست و شکم میزدید چون در اون صورت شکم نمی اوردید البته مطمئنا با سه کیلو کسی شکم نمیاره و شما هم همینطور ولی منظور من همون خیلی کم هست.
    البته معمولا تابستان فصل خوبی برای وزن زیاد کردن نیست و بیشتر به فصل نگه داری معروف هست.
    اما پیشنهاد من اینه که شما یه گینر خوب بگیرین + کراتین +مولتی ویتامین مینرال

گینر چیست:گینر به مکملی گفته میشه که درصد کربو هیدرات اون از پروتئین بیشتر باشه
    اگه مکملی درصد کربو هیدرات اون بیشتر باشه(مثلا سه تا کربو هیدرات یکی پروتئین)که بهش گینر میگن ،بیشتر باعث بیشتر شدن وزن میشه تا حجم اما اگه مکملی درصد پروتئین اون نسبت به کربو هیدراتش بیشتر باشه ،بیشتر حجم به فرد میدهد.

اما شما چون فعلا بیشتر نیز به وزن دارید باید گینر مصرف کنید
    ببین من وزنم 61 کیلو بود و قدم 177 (سن 23)بود پس یه گینر 5 کیلویی + کراتین هر دو از شرکت دایماتیز گرفتم(گینر 80 تومن کراتین 20 تومن شد) وبعد از استفاده (بعد از یه ماه )وزنم رسید به 68 ولی از لحاظ حجم (سایز) خیلی تفاوتی نکردم چون اول باید کمبود وزنم جبران میشد بعد حجم میاوردم و دوره بعدی یه مکمل پروتئینی به نام مزو تچ meso tech از شرکت معروف ماسل تچ (که درصد پروتئینش خیلی بیشتر از کربو بود چون دیگه نیاز به حجم داشتم)+ یه کربو هیدرات خالص 2 کیلویی (اولی 50 تومن دومی 20 تومن)گرفتم و بعد از استفاده وزنم شد 72 ولی حجم خوبی بهم داد حتی اون تی شرتم برام تقریبا تنگ شده بود.و همه دوستام بهم میگفتم الان به تناسب رسیدم.البته اگه من باشگاه نمی رفتم مطمئنا بیشتر اطراف شکمم گنده میشد

این ها رو براتون نوشتم که حساب کار دستتون بیاد بدونید باید چیکار کنید.
    خب برای خرید گینر انتخاب با خودتون هست اما توی این صفحه میتونید انواع گینر های مرغوب رو ببینید تقریبا اکثر مکمل هایی که تو این صفحه معرفی شدند جزو معروف ترین ها و بهترین ها هستند
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بهر حال لیلا خانوم اینو هم در نظر بگیرید لاغر بودن عیب نیست ،بد هم نیست اما چاق بودن هم بد هست و هم
    خطرناک .مخصوصا برای دخترها لاغر بودن خیلی بیشتر طرفدار داره تا چاق بودن(شرمنده اگه اینقدر رک دارم میگم)
    خسته شدم بس که تایپ کردم امیدوارم که این مطالب بکارت بیاد.فقط یادت باشه خرید مکمل اصل یکی از سخت ترین کار های ممکنه در این کشور هست خیلی دقت کنید البته شهر شما رو نمیدونم کجاست ولی دقت کنید
    موفق باشید

6. این کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز کلا مصرف این پودر ها از نظر پزشکی مورد تایید نمی باشد و بهتره که با افزایش کالری دریافتی از طریق غذا و ورزش وزن خود را بالا ببرید .
    احتمال وجود مواد هورمونی در این پودر ها بسیار زیاد می باشد بنابر این می نوانند عارضه هم داشته باشند .

8. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست عزیز کلا مصرف این پودر ها از نظر پزشکی مورد تایید نمی باشد و بهتره که با افزایش کالری دریافتی از طریق غذا و ورزش وزن خود را بالا ببرید .
    احتمال وجود مواد هورمونی در این پودر ها بسیار زیاد می باشد بنابر این می نوانند عارضه هم داشته باشند .
    دوست عزیز
    حتی همین داروهایی هم که من و شما از داروخانه میگیرم و مصرف میکنیم هم ضرر داره
    پس همین مکمل ها هم به طبع دارای عارضه هستند اما چیزی که مشخصه اول اینکه خیلی از داروخانه ها هم همین مکمل ها رو می فروشند در ثانی تو اکثر کشورهای دنیا این مکمل ها تایید شده اند و توسط فدراسیون های پزشکیشون تایید شده است در نهایت اینکه میتونید همین فرمول بالا رو که نوشتید اثبات کنید
    نمیگم نمیشه اما بسیار سخته اضافه کردن وزن با روش های که شما نوشتید .

10. این کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    iranzamin

پيش فرض

اینکه نوشتین اماتور مهم نیست همینکه کار می کنید خیلی خوبه البته ننوشتید که تو خونه یا تو باشگاه..
    باشگاه
    بهر حال لیلا خانوم اینو هم در نظر بگیرید لاغر بودن عیب نیست ،بد هم نیست اما چاق بودن هم بد هست و هم
    خطرناک .مخصوصا برای دخترها لاغر بودن خیلی بیشتر طرفدار داره تا چاق بودن(شرمنده اگه اینقدر رک دارم میگم)
    خواهش میکنم
    من دیگه بیش ازحد لاغرم
    فقط درحد 5یا 6کیلو زیاد کنم خیلی خوب میشه
    خسته شدم بس که تایپ کردم امیدوارم که این مطالب بکارت بیاد.فقط یادت باشه خرید مکمل اصل یکی از سخت ترین کار های ممکنه در این کشور هست خیلی دقت کنید البته شهر شما رو نمیدونم کجاست ولی دقت کنید
    موفق باشید
    دستتون درد نکنه
    تهرانم
    ببخشید سوال داشتم
    اگه مورد تایید نیست پس چرا تو داروخونه میفروشن؟

در مورد کالری هم بگم که
    من خیلی بی اشتهام یه جورایی بی اشتهایی عصبی دارم. اگه همچین داروهای نباشه اصلا گرسنه نمیشم که بخوام کالری افزایش بدم
    ==============================
    منتظر راهنماییتون هستم
    مچکر

12. این کاربر از *atishparew* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز
    حتی همین داروهایی هم که من و شما از داروخانه میگیرم و مصرف میکنیم هم ضرر داره
    پس همین مکمل ها هم به طبع دارای عارضه هستند اما چیزی که مشخصه اول اینکه خیلی از داروخانه ها هم همین مکمل ها رو می فروشند در ثانی تو اکثر کشورهای دنیا این مکمل ها تایید شده اند و توسط فدراسیون های پزشکیشون تایید شده است در نهایت اینکه میتونید همین فرمول بالا رو که نوشتید اثبات کنید
    نمیگم نمیشه اما بسیار سخته اضافه کردن وزن با روش های که شما نوشتید .
    ببنید دوست عزیز درسته که هر دارویی هم می تونه عارضه داشته باشه ولی اینکه ببنیم آیا مصرف دارو به عارضه اش می ارزه یا نه و یا به عبارت دیگر اینکه فایده اش بیشتره یا عارضه اش توسط پزشک تعیین می شود . به این معنی که بر روی این داروها سالها بررسی انجام شده است و نهایتا تصمیم بر این شده است که در صورت اثبات وجود بیماری با صلاحدید پزشک دارو مصرف شود و ریسک عارضه اش در این شرایط بسیار بسیار کمتر از خطر خود بیماری است .
    در مورد این پودر ها باید عرض کنم که هیچکدام جزو رده داروهای ژنریک نیستند و فقط مواد تجاری می باشند . بنابر این خیلی منطقی می باشد که شرکت های تجاری برای افزایش تاثیر مواد خود و جلب مشتری کاری کنند که تاثیر موادشان زیاد شود و من و شما را به سوی خود جذب کنند . این کار تنها با افزایش میزان کالری موجود در این مواد امکان پذیر نبوده لذا به احتمال زیاد سراغ موادی می روند که بصورت کاذب وزن را بالا می برند و این مواد می توانند داروهای هورمونی باشند .
    از نظر علمی و بر اساس کتب مرجع علمی درمان کاهش وزن فقط و فقط افزایش کالری مصرفی می باشد و در هیچ جایی حرفی از مواد دارویی ( بجز مکمل ها و ویتامین ها و مواد معدنی مجاز ) به میان نیامده است .
    تایید فدراسیونهای پزشکی هم دلیل بر تایید علمی نیست . در ضمن ممکن است این مواد را در شرایط خاص و در افراد خاص و به میزان خاصی مجاز بدانند نه همه افراد .
    نهایتا در نظر داشته باشید که اکثر این اضافه وزنها باید همراه با ورزش باشد و معمولا موقت و ناپایدار می باشد .

14. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ببخشید سوال داشتم
    اگه مورد تایید نیست پس چرا تو داروخونه میفروشن؟
    در مورد کالری هم بگم که
    من خیلی بی اشتهام یه جورایی بی اشتهایی عصبی دارم. اگه همچین داروهای نباشه اصلا گرسنه نمیشم که بخوام کالری افزایش بدم
    ==============================
    خیلی چیزای دیگر هم در داروخانه می فروشند فقط مصرف هر کدام باید توسط پزشک تایید شود .
    در هر صورت تنها توصیه و درمان کاهش وزن افزایش کالری مصرفی می باشد . البته مکملها و موادی که بتونن اشتها را زیاد کنند مفید می باشند .
    بی اشتهایی عصبی یک بیماری می باشد که بهتره توسط روانپزشک تحت معالجه قرار گیرد . با این کار قطعا وزن رو به افزایش می گذارد .
    موفق باشید .

16. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    iranzamin

پيش فرض

خیلی چیزای دیگر هم در داروخانه می فروشند فقط مصرف هر کدام باید توسط پزشک تایید شود .
    این مکمل رو دکتر برام نوشته...
    بالاخره ما چیکار کنیم حرف دکتر کوش کنیم یا نه
    الان شما فکر میکردی من سرخود مصرف میکنم
    اگه لازم باشه اسم دکتر رو هم اینجا میارم
    فقط یه سوال:
    بالاخره حرف دکتر سنده یا نه؟
    ممنون

18. این کاربر از *atishparew* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این مکمل رو دکتر برام نوشته...
    بالاخره ما چیکار کنیم حرف دکتر کوش کنیم یا نه
    الان شما فکر میکردی من سرخود مصرف میکنم
    اگه لازم باشه اسم دکتر رو هم اینجا میارم
    فقط یه سوال:
    بالاخره حرف دکتر سنده یا نه؟
    ممنون
    دکتر براتون تجویز کرده بود؟
    خب این حرف شما دست منو برای جواب دادن به دوست عزیزمون باز کرد.
    اما به این نکته خیلی خیلی مهم هم توجه کنید حرف دکتر هیچ وقت سند نیست.
    یادمه دو سال قبل که برای اضافه کردن وزن پیش یه دکتر مثلا متخصص تغزیه (جون عمش)مراجعه کردم نسخه و پیشنهادی که به من داد برای منی که اون موقع ها اطلاعاتم هم بالا نبود واقعا تعجب اور بود همین که از مطب اومدم بیرون نسخشو جلو منشیش پاره کردم و ریختم تو سطل.
    دقیق اسم مکملی که برام به اصطلاح تجویز کرده بود یادم نیست ولی یکی از مزخرف ترین مکمل های اون زمان بود که همه به مضراتش واقف بودن یه چیزی در حد همین افلاطون .جالبه اون موقع ها من به خاطر گرمی هوا یه ماهی بود که باشگاه نمی رفتم به دکتره گفتم خب من که تمرین نمی کنم فقط با این مکمل شکم میارم گفت که نه این مکمل کارش درسته(!)تازه گفت که بعد از مصرف یه قرصی(کپسول)بهم میده برای نگه داری
    میبینید این دکتر حتی ابتدایی ترین مسائل رو هم نمیدونست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •