تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 78 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 775

نام تاپيک: درمان لاغری - راه های افزایش وزن

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

بیش از حد نخور..معده باید کم کم جا باز کنه..سعی کن هر دفعه مثلا 4 قاشق بیشتر بخوری..اروم خوردن غذا باعث میشه زود سیر بشی ...فعالیتت رو کم کن..سعی کن تعداد دفعات غذا خوردنت رو زیاد کنی.. از غذاهایی که نشاسته دارن مثل برنج..نان..همون طور که دوستمون گفت سمنو توی وعده های غذاییت استفاده کن

2. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال tekno2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منم لاغر هستم و توصیه اrobert رو خواستم انجام بدم که ... چشمتون روز بد نبینه حالم بهم خورد هر چی خورده بودم گلاب به رو تون ریجکت کردم!!
    من نمیتونم بیش از حد بخورم اشتها ندارم
    چه کنم
    این دوست عزیز داشت با شما شوخی می کرد.شما که نمی خواهید سلامتییتون رو از دست بدید؟

داره خودمونی میشه technophile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

البته تنها خوردن نیست مثلا اونایی که خیلی حساس هستن لاغرترن باید سعی کنی ریلکس باشی
    گاهی وقتا هم خوردن زیادی درست اثر عکس داره

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

البته تنها خوردن نیست مثلا اونایی که خیلی حساس هستن لاغرترن باید سعی کنی ریلکس باشی
    گاهی وقتا هم خوردن زیادی درست اثر عکس داره
    معمولا افرادی که استرسی ترند لاغر ترند و بلعکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه می خواین اصولی وزن اضافه کنین و مشکلی هم برای سلامتی تون ایجاد نشده با متخصص تغذیه مشورت کنین اینطوری می تونین بهترین نتیجه رو بگیرین

(ا ز عمل به این توصیه های عامی هم دوری کنین(البته اینو گفتم چون بیشترش درس نیست من تغذیه می خونم)

داره خودمونی میشه sheko0o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    inja

9 قرص پری اکتین - چاق کننده

کسی تا حالا قرص پری اکتین (periactin) رو استفاده کرده؟ ؟
    Last edited by sheko0o; 28-12-2008 at 15:22.

داره خودمونی میشه sheko0o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    inja

پيش فرض

* خودم پیدا کردم دیگه شما هم بخونید

راه حلی سریع برای چاق شدن+ضمانت نامه+كتابچه راهنما
    قرص پری اكتینperiactin موثرترین و بهترین دارو برای چاقی است . این قرص با تنظیم متابولیسم و سوخت و ساز بدن و با بالا بردن جذب و اشتهای بسیار زیادی كه ایجاد می كند موجب چاقی عمومی و افزایش وزن می شود . بدون اغراق در زمینه داروهای چاقی قرص پری اكتین بسیار موثرتر و بهتر از تمام داروهای موجود است البته منكر پودرها , پروتئینها و داروهای گیاهی نیستیم ولی آنچه مسلم است این قرص بسیار موثرتر و بهتر از بقیه عمل می كند و دلیل این موضوع هم مصرف كنندگانی هستند كه آنرا استفاده كرده اند و بسیار راضی بوده اند. بنا به گفته بعضی از مصرف كنندگان در مدت پنج ماه 30 تا 35 كیلو گرم چاق شده اند. این قرص صورتهای لاغر را پر و چاق می كند و همچنین روی كسانی كه استعداد چاقی ندارند و ضعیف هستند تا ثیر فوق العاده دارد و مسلما تاثیر آن روی افراد مختلف متفاوت است . این قرص ساخت معروفترین كارخانه داروسازی انگلیس است و مورد تایید بهداشت اروپا GMP و بهداشت ایران می باشد و بعد از چاقی هیچگونه بازگشتی ندارد و كاملا بی ضرر است . عوارضی از قبیل تغییرات هورمونی , بی خوابی یا موارد دیگر ندارد . مصرف این قرص برای یك دوره كوتاه مدت پیش بینی شده و مقدار آن 6 بسته و 180 قرص می باشد .
    * ما آنرا تضمین می كنیم (ضمانت نامه : چنانچه بعد از مصرف حداكثر سه ماه به هر دلیل تا ثیر مثبت آنرا روی خود احساس نكردید می توانید باقیمانده آنرا به آدرس ما ارسال كنید و مبلغ آن با كمال میل برگردانده خواهد شد(.
    *ضمنا دوره و میزان مصرف این دارو توسط پزشك مورد اطمینان این دفتر تعیین شده است و هر گونه تغییر در آن نیاز به تایید دارد.
    ما این محصول را با حذف واسطه و مستقیما از كشور انگلیس در اختیار مصرف كننده گرامی قرار می دهیم . همچنین به همراه آن یك دفترچه راهنمای غذاهای رژیمی تحویل داده می شود . در شهرستان می توانید مبلغ 59800 تومان خریداری کنید.

9. 2 کاربر از sheko0o بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

متاسفانه این قرص هم عوارض زیادی داره که هیچ وقت در تبلیغاتش ذکر نمیشه چون به نفعشون نیست در ضمن چاقی که ایجاد میشه در صورت عدم مصرف مجددا به حالت اولیه برمی گرد که اون هم ذکر نکردند

11. 3 کاربر از tekno2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر حرفه اي Saeed_TnT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    South Park - Colorado

پيش فرض

به نظر من اصلا نباید از این قرص ها استفاده شه!!!
    الان مردم دارن کلی پول خرج میکنن که لاغر شن ، چرا؟؟ چون چاقی بسیار خطرناکه و زمینه ساز بیماری های مختلف ، هیچ وقت سعی نکن با این چیزا وزن زیاد کنی چون تنها چیزی که اضافه میشه چربیه! فرض کن 30 کیلوگرم چربی بهت اضافه شه!!! اون موقع هستش که کلی بیماری میگیری به خاطر چربی های اضافی و بی مورد ، اگه میخوای وزن زیاد کنی بهترین راه ورزش مستمر، به خصوص بدنسازی + تغذیه مناسب ، البته حتی ممکنه چند سال ورزش کنی تا به فرم ایده آل برسی ولی بدنی سالم و قوی خواهی داشت!!!

13. 3 کاربر از Saeed_TnT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Luxe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    LuXe LaNd

پيش فرض

چرا چاقی چیزه بدیه من که از لاغر شدن خودم پشیمونم.الانم دنبال یه راحی میگردم که صورت گردنم چاق بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •