تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 411 از 421 اولاول ... 311361401407408409410411412413414415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,101 به 4,110 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

پروفشنال "R E Z A"'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

چجوریاست؟ چرا لپ تاپای ما با هم خراب شده، قضیه مشکوکه
    فکر کنم چیپ گرافیک این لپتاپا عمرشون فیکس چهار ساله !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

چجوریاست؟ چرا لپ تاپای ما با هم خراب شده، قضیه مشکوکه
    سری 5010 مشکل داغی بیش از حد پیدا کرده بود که حتی با وجود فن خود لپ تاپ با نهایت سرعت و کارکرد باز هم از لحاظ کلی دمای سیستم بالاتر از لپ تاپ های مشابه بود که این مسئله باعث کاهش عمر قطغات سیستم میشد. شرکت دل با ارائه نسخه جدید بایوس اومد این مسئله رو تا حدودی رفع کرد.بر و بچ که لپ تاپشون داغ میکنه حتما از کول پد استفاده کنید.حتی در حالت عادی و سردی لپ تاپ

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سری 5010 مشکل داغی بیش از حد پیدا کرده بود که حتی با وجود فن خود لپ تاپ با نهایت سرعت و کارکرد باز هم از لحاظ کلی دمای سیستم بالاتر از لپ تاپ های مشابه بود که این مسئله باعث کاهش عمر قطغات سیستم میشد. شرکت دل با ارائه نسخه جدید بایوس اومد این مسئله رو تا حدودی رفع کرد.
    به نظر من مشکل در سیستم خنک کننده این لپ تاپه
    اگه داخل لپ تاپ رو نگاه کنید اون قطعه که وظیفش رسوندن گرما به فن و در نهایت پایین آوردن قطعات هست (اسمش رو نمیدونم) اول از cpu شروع میشه و از روی گرافیک میگذره و به فن میرسه، یه نظر من با این روش علاوه بر گرمایی که خود گرافیک تولید میکنه گرمای cpu مقداری بهش منتقل میشه و اجازه نمیده خوب خنک شه
    در لپ تاپ جدیدی که گرفتم (lenovo z510) رسانای گرما برای cpu و گرافیک جدا هست و با اینکه cpuش i5 هست گرمای کمتری به نسبت cpuی i3 لپ تاپ 5010 تولید میکنه

.بر و بچ که لپ تاپشون داغ میکنه حتما از کول پد استفاده کنید.حتی در حالت عادی و سردی لپ تاپ
    دقیقا همینطوره، اون روزی که لپ تاپم سوخت من یادم رفته بود فن کول چد رو روشن کنم
    Last edited by sheytoon001; 24-05-2014 at 09:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

به نظر من مشکل در سیستم خنک کننده این لپ تاپه
    اگه داخل لپ تاپ رو نگاه کنید اون قطعه که وظیفش رسوندن گرما به فن و در نهایت پایین آوردن قطعات هست (اسمش رو نمیدونم) اول از cpu شروع میشه و از روی گرافیک میگذره و به فن میرسه، یه نظر من با این روش علاوه بر گرمایی که خود گرافیک تولید میکنه گرمای cpu مقداری بهش منتقل میشه و اجازه نمیده خوب خنک شه
    در لپ تاپ جدیدی که گرفتم (lenovo z510) رسانای گرما برای cpu و گرافیک جدا هست و با اینکه cpuش i5 هست گرمای کمتری به نسبت cpuی i3 لپ تاپ 5010 تولید میکنه

دقیقا همینطوره، اون روزی که لپ تاپم سوخت من یادم رفته بود فن کول چد رو روشن کنم
    حاجی تو هم اطلاعاتت خوبه ها.معلومه دل و روده لپ تاپ بهم ریختی.من تا حالا قاب پشت لپ تاپو باز نکردم. شیطون عزیز من از وقتی گرافیکم تعمیر شده وب کمم از کار افتاده بنظرت ممکنه تعمیرکاره زده داغونش کرده باشه یا سیمی سوکتی چیزی شل شده باشه؟کلا وب کم نمیشناسه درایوش نصبه اما برنامه وب گم باز میکنم میگه please plug in a supported device

اگه نباشه جاش خالی می مونه spirit's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

مراحل زیر رو مو به مو اجرا کن حتما نصب میشه:
    1- از روشن بودن وایرلس مطمئن شو
    2- داخل پوشه درایو نصب بلوتوث نسخه ویندوز 7
    3- بسته به نسخه 64 يا 32 بيتي داخل پوشه فايل BTWMM.EXE را دوبارکليک ميکنيم و کمي صبر ميکنيم لود شود
    4- سپس در همان پوشه فايل INST.EXE راکليک کرده و اقدام به نصب ميکنيم
    5- درايو بلوتوث نصب شده و آيکون آن ميبايست در کنار ساعت ويندوز روشن باشد حال ميتوانيم دستگاهاي مورد نظر را در محيط 8 با بلوتوث متصل کنيم.
    این روش طبق تجربه خودم بوده و همیشه از این روش استفاده کردم و جواب داده
    چه روش باحال راه افتاد
    ب و س

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

حاجی تو هم اطلاعاتت خوبه ها.معلومه دل و روده لپ تاپ بهم ریختی.من تا حالا قاب پشت لپ تاپو باز نکردم. شیطون عزیز من از وقتی گرافیکم تعمیر شده وب کمم از کار افتاده بنظرت ممکنه تعمیرکاره زده داغونش کرده باشه یا سیمی سوکتی چیزی شل شده باشه؟کلا وب کم نمیشناسه درایوش نصبه اما برنامه وب گم باز میکنم میگه please plug in a supported device
    ممنون، آره من هر وسیله ای میگیرم اگه خراب شه معمولا بار اول خودم بازش می کنم
    داخل لپ تاپ 2 تا سیم از طرف مانیتور به مین بورد متصل میشه که تاجایی که من یادمه یکیش گمونم به وایرلس ربط داشت و یکی هم به به مانیتور که از چند رشته تشکیل میشه
    البته شاید هم من اشتباه کنم پون زیاد دقت نکردم، شاید یکیش واسه وبکم باشه، فکر کنم این پیغام یکی از دلایلش قطع بودن سیم باشه(یا شاید یکی از پین های سوکت خراب شده یا خوب متصل نشده )
    حالا من احتمالا بازم لپ تاپم رو باز میکنم چون باید اطلاعات هاردمو ازش بردارم، اینبار دقت کنم ببینم شاید نوشته باشه کدوم به کدومه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون، آره من هر وسیله ای میگیرم اگه خراب شه معمولا بار اول خودم بازش می کنم
    داخل لپ تاپ 2 تا سیم از طرف مانیتور به مین بورد متصل میشه که تاجایی که من یادمه یکیش گمونم به وایرلس ربط داشت و یکی هم به به مانیتور که از چند رشته تشکیل میشه
    البته شاید هم من اشتباه کنم پون زیاد دقت نکردم، شاید یکیش واسه وبکم باشه، فکر کنم این پیغام یکی از دلایلش قطع بودن سیم باشه(یا شاید یکی از پین های سوکت خراب شده یا خوب متصل نشده )
    حالا من احتمالا بازم لپ تاپم رو باز میکنم چون باید اطلاعات هاردمو ازش بردارم، اینبار دقت کنم ببینم شاید نوشته باشه کدوم به کدومه
    که اینطور ممنون میشم تست کنی ببینی چجوریه یا یه عکسی چیزی ازش بذاری.حقیقتش جرات نمیکنم بدون اطلاعات پشت لپ تاپو بازکنم و واقعا هم حسش نیس ببرم بدم تعمیرکار درست کنه تا این حد که باخودم میگم یه وب کم جداگانه بگیرم جداگانه بهتره لذا عمق فاجعه شما داشته باش!!!هم اکنون نیازمند اطلاعات زی قیمت شما هستیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

چه روش باحال راه افتاد
    ب و س
    قربووووووووووونت

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

میشه روی این لب‌تاب هارد ssd گذاشت؟
    نیاز هست بایاس اپدیت بشه؟اگه اره چطور؟

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

میشه روی این لب‌تاب هارد ssd گذاشت؟
    نیاز هست بایاس اپدیت بشه؟اگه اره چطور؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •