تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: اموزش تصويري اتصال به اينترنت در كامپيوتر از طريق GPRS موبايل

داره خودمونی میشه spacoir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

10 اموزش تصويري اتصال به اينترنت در كامپيوتر از طريق GPRS موبايل

با سلام خدمت همه دوستان:

در اينجا آموزش اتصال به اينترنت از طريق مودم كردن گوشي را قرار مي دم. كه منبع اين آموزش در آخر مطلب ذكر گرديده.

خودم هر دو روش رو تست كردم و جواب داد.

سرعت اينترنت از دايل آپ بيشتر هست و اونايي كه ( مثل من كه مخابرات فيبر نوري كرده و ديگه دسترسي به adsl ندارن. كه اينم از بركات پيشرفت مخابراته كه الان 2 ساله ديگه نمي تونم adsl بگيرم!!!! ) به adsl و وايرلس دسترسي ندارند با اين تعرفه نامحدودي كه دو اپراتور گذاشتن بهترين روش براي اتصال به اينترنت هست.
    اميدوارم لذتشو ببريد !!!!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:: اموزش اتصال به اينترنت در كامپيوتر از طريق GPRS موبايل (ايرانسل) همراه با عکس

با توجه به گسترش سرويس GPRS در ايران و همچنين رايگن بودن اين سرويس از طرف اپراتور ايرانسل در روز هاي پنج شنبه و جمعه خيلي از كاربران مايلند كه از اين سوريس رايگان در كامپيوتر خود استفاده كنند و مانند يك كارت اينترنت از گوشي خود استفاده كنند.

آموزش كامل چگونگي اتصال به اينترنت با استفاده از كامپيوتر و گوشي رو در اين پست توضيح ميديم.

براي اين كار 2 روش وجود دار :
    1- با استفاده از برنامه Pc Suite
    2- با استفاده از كانكشن خود كامپيوتر( بدون نياز به Pc suite)

كه در هر 2 روش ما تنها به يك كانشكش Dial-up احتيج داريم. و به هر حال روش دوم بسيار آسان تر از روش اول است.

روش اول (برنامه Pc Suite) :

1-برنامه Pc suite را نصب كنيد ( اين برنامه در CD همراه گوشي وجود دارد و در صورتي كه اين برنامه را نداريد ميتوانيد آن را از اينجا دانلود كنيد).
    *با نصب اين برنامه ، بعد از اتصل گوشي به كامپيوتر خودكار درايور هاي گوشي نصب شده و گوشي شما در برنامه شناخته ميشود.

2-طبق تصوير زير روي گزينه ي Mobile Networking Wizard كليك كنيد.

3-طبق تصوير زير روي گزينه ي New Connection كليك كنيد.

4- طبق تصوير زير گزينه ي Packed Switch Data (پيش فرض) را انتخاب و سپس Next كنيد.

5-طبق تصوير زير از ليست گزينه آخر (يا گزينه ي سوم) را انتخاب و Next كنيد.

6- يك نام براي Connection خود انتخاب و سپس Next كنيد.

7-گزينه ي Automatic Mode را انتخاب و سپس Next كنيد.

8-روي Finish كليك كنيد.

9-حال كانكشن شما به همين راحتي ساخته شد. حالا شما بايد روي Connect كليك كنيد تا اتصال برقرار شود.

10-طبق تصوير زير كانكشن در حال اتصال ميباشد. شما در كادر پسورد ، پسوردي مشاهده ميكنيد كه اين پسورد پسورد پيش فرض برنامه است و تغيير آن نياز نيست.( پسورد در اين نوع كانكشن يعني GPRS معني ندارد).

************************************************** *******************************************

روش دوم : (ايجاد كانكشن بدون نياز به Pc Suite) :

*در اين روش نيز شما بايد دراور هاي گوشي را نصب كردي باشيد تا گوشي براي كامپيوتر شناخته شده باشد (با نصب برنامه Pc Suite و اتصال گوشي به كامپيوتر اين درايور ها خودكار نصب ميشوند اما ميتوانيد به صورت دستي نيز اين كار را انجام دهيد كه اگر نياز به توضيح نصب درايور به صورت دستي داشتيد در همين تاپيك اعلام كنيد تا آموزش كامل آن ارائه شود. اين برنامه در CD همراه گوشي وجود دارد و در صورتي كه اين برنامه را نداريد ميتوانيد آن را از اينجا دانلود كنيد).

1-در كامپيوتر و ار طريق Control Panel به قسمت network Connection برويد و در آنجا از منوي سمت چپ روي گزينه ي Create a New Connection كليك كنيد.

2-روي دكمه Next كليك كنيد.

3-گزينه ي اول Connect to the internet را انتخاب كنيد و سپس next كنيد.

4-گزينه ي Set up My Connection Manually را انتخاب و سپس next كنيد.

5-گزينه ي connect using adial-up modem را انتخاب و سپس next كنيد.

6-گزينه ي اول در اينجا (نام مودم گوشي خود) از ليست را تيك زيده و سپس next كنيد.

7-يك نام براي كانكشن خود انتخاب كرده و سپس next كنيد.

8-در اين قسمت بايد شماره تلفن اتصال به شبكه ايرانسل را وارد كنيد كه شماره آن #2***99* ميباشد

9-هر سه كادر را خالي گذاشته و next كنيد.

10-در پنجره بعدي روي finish كليك كرده و سپس در پنجره اتصال كانكشن روي Dial كليك كنيد تا به اينترنت متصل شويد(بدون وارد كردن يوزر نيم و پسورد.)

لينك سايت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by spacoir; 13-07-2010 at 13:07.

2. این کاربر از spacoir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز ممنون از مطلبت

با توجه به گسترش سرويس GPRS در ايران و همچنين رايگن بودن اين سرويس از طرف اپراتور ايرانسل در روز هاي پنج شنبه و جمعه خيلي از كاربران مايلند كه از اين سوريس رايگان در كامپيوتر خود استفاده كنند و مانند يك كارت اينترنت از گوشي خود استفاده كنند.
    کجاش رايگانه ؟

اگه سوالي داشته باشم در مورد اتصال اينترنت ، ميتوني کمکم کني ؟

داره خودمونی میشه spacoir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوست عزيز ممنون از مطلبت

کجاش رايگانه ؟

اگه سوالي داشته باشم در مورد اتصال اينترنت ، ميتوني کمکم کني ؟
    حتماً تا اونجايي كه بتونم كمكت مي كنم

اين مطلب برگرفته از يك وبلاگ بوده و احتمالاً مطلب يه خورده قديمي هست ولي با توجه به ارائه اينترنت نامحدود از طرف دو اپراتور اين روش استفاده خيلي به صرفه و خوب هست من الان با توجه به فيبر نوري بودن خط منزل و دسترسي نداشتن به وايرلس دارم از اين طريق اينترنت استفاده مي كنم

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

و اما سوال من :

با نوکیا N79 نمیتونم درست و حسابی به کامپیوتر وصل بشم و از اینترنت گوشی استفاده کنم ...

مشکل :

با برنامه پی سی سوییت ( همون برنامه one touch access ) نمیتونم وصل بشم و همه تنظیمات درسته و وقتی کانکت رو میزنم وصل نمیشه...

با شماره #1**99* هم که میرم دفعه اول وصل میشه و یکی دو دقیقه کار میکنه و بعد دوباره از کار میفته و هیچ سایتی بالا نمیاد ...

دیسکانکت هم که میکنم و دوباره میخام وصل بشم دیگه وصل نمیشه و ارور 678 میده ...

بعد میرم تو device manager و مودم مربوط به گوشی نوکیا رو اول disable میکنم و بعد enable و میرم دوباره وصل بشم .... دوباره وصل میشه و بعد از دو دقیقه دیگه هیچ سایتی لود نمیشه و این چرخه خسته کننده و بی فایده تکرار میشه ....

مشکلش چیه ؟ تازه ویندوز هم عوض کردم ولی هیچ فرقی نکرد ...

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

دوستان جواب سوال دوستمون رو نمیدین ؟ واسه منم این مشکل پیش اومده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    من از چی پی آر اس ایرانسل استفاده می کنم یعنی با وصل تلفن به کامپیوتر به اینترنت وصل می شوم
    ولی اگه روی همون گوشی همراه اول بگذارم دیگر نمی توانم استفاده کنم
    دلیل چیست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •