تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: **خرید دسته بازی بی سیم یا موس و کیبرد بی سیم ؟**

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض **خرید دسته بازی بی سیم یا موس و کیبرد بی سیم ؟**

سلام
    مدتیه که میخوام دسته بازی بی سیم بخرم،اما یهو به ذهنم رسید که بجاش موس و کیبرد بی سیم بگیرم
    دسته های بازی یه سری مسائل خاص دارن،از جمله اینکه ممکنه با هر بازی مچ نشن و معمولا یه دسته بازی بی سیم با کیفیت خوب بین 35-70 قیمت داره
    با حدود 60-70 و حتی کمتر هم میشه یه موس و کیبرد بی سیم خرید که این مسائل رو هم نداره
    حالا خواستم ببینم نظر دوستان چیه؟ هرکدوم از این 2 انتخاب چه مزایا و چه معایبی نسبت به اون یکی دارن
    ممنون از راهنماییتون

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

کسی نبود ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    مدتیه که میخوام دسته بازی بی سیم بخرم،اما یهو به ذهنم رسید که بجاش موس و کیبرد بی سیم بگیرم
    دسته های بازی یه سری مسائل خاص دارن،از جمله اینکه ممکنه با هر بازی مچ نشن و معمولا یه دسته بازی بی سیم با کیفیت خوب بین 35-70 قیمت داره
    با حدود 60-70 و حتی کمتر هم میشه یه موس و کیبرد بی سیم خرید که این مسائل رو هم نداره
    حالا خواستم ببینم نظر دوستان چیه؟ هرکدوم از این 2 انتخاب چه مزایا و چه معایبی نسبت به اون یکی دارن
    ممنون از راهنماییتون
    سلام

دوست عزيز سوالتون يه ذره عجيبه ! شما ميخواين گيم پد بي سيم رو با موس و کيبرد بي سيم مقايسه کنين ؟

پسر خوب نميشه که ! هرکدوم يه استفاده اي داره .

موس و کيبورد خود من بي سيم هست از برند لاجيتک که ديگه همه ميشناسن ، ولي وقتي ميخوام با PC فوتبال بازي کنم به گيم پد احتياج دارم نه کيبورد بي سيم !

بازم ميگم هر کروم استفاده خودش رو داره .

گيم پد ها هم تا اونجايي که من ديدم و اطلاع دارم هيچ مشکلي با بازي ها ندارن .

اگه محدوديت مالي دارين هم ميتونين از گيم پد هاي فراسو تهيه کنيد که قيمت مناسب تري به نسبت ساير برند ها داره .

موفق باشيد .

4. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

عزیز من استفاده ی اصلیم برای بازیه
    منتها میگم وقتی قیمتاشون انقد هم نزدیک باشه خوب آدم میره موس و کیبرد بی سیم میگیره که در کنار بازی بتونه ازش برای سایر کارها هم استفاده کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

عزیز من استفاده ی اصلیم برای بازیه
    منتها میگم وقتی قیمتاشون انقد هم نزدیک باشه خوب آدم میره موس و کیبرد بی سیم میگیره که در کنار بازی بتونه ازش برای سایر کارها هم استفاده کنه

موس و کيبرد بي سيم استفاده خاصي نداره ، فقط از شر سيم هاي زائد خلاصت ميکنه .

7. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

خوب بازی هم میشه باهاش کرد دیگه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

متم شدیدا تایید می کنم .
    من یه موس و کیبورد meva گرفت ازش راضیم . ولی اون استفاده ای که فکر می کردمو ندارن . موس بی سیم خوبه ولی کیبورد زیاد استفاده نداره . چون بیشتر کیبورد ها حالت استندبای دارن که این تو بازی ها مشکل پیش میاره .
    اگه هم بخوای موس رو تکی بگیری قیمتش نمیصرفه ( 15 به بالا )
    البته بازم بستگی به نوع استفادت داره .
    ]من اینو گرفتم 38 تومن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از acc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    ممنون از راهنماییتون
    سلام.
    اینطور که مشخصه شما هم به گیم پد احتیاج داری و هم به موس و کیبورد.به نظر من گیم پد وایرلس کاربرد خاصی نداره.مثلا با موس مقایسه کن که هی این ور و اون ورش میکنی و سیم مزاحمه ولی گیم پدو ثابت میگیری دست و دیگه بالا پایینش نمیکنی که سیمش مزاحمت باشه.واسه همین نظر من اینه که گیم پدو وایرلس نگیری.باسیم ها هم دیگه بهترینشون 30-35 هست.درمورد موس و کیبورد هم از لحاظ وایرلس بودنشون خوب تحقیق کن.من یه ست موس و کیبورد kb-600 جنیوس دارم اصلا راضی نیستم.نه به درد بازی میخوره نه تایپ کم میاره و عمل نمیکنه.
    البته موس وایرلس خیلی حال میده به شرط اینکه یه چیز درست و درمون باشه.

12. این کاربر از r_liaghat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •