تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 20 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 195

نام تاپيک: اخبار مربوط به مهـران مدیـری / سریال ها و فیلمهای سینمایی

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

[]

وقتی روی صحنه آمد تمام سالن به احترامش به پا خاستند . از جوان ها گرفته تا پیشکسوت ها . صحنه ی با شکوهی بود . خداوند هرکس را بخواهد عزیز می گرداند . به مردم تعظیم کرد و پشت میکروفون نشست . در صدایش آرامش خاصی جاری بود . سلام کرد . نگاهش کمی باران داشت . چند جمله ی به یاد ماندنی گفت :
    ” استاد مشایخی برای من بسیار قابل احترام است . آن دیالوگ زیبا در کمال الملک را هرگز فراموش نمی کنم وقتی استاد نقاش به ناصرالدین شاه گفت : در ممالک دیگر هنرمند چون من فراوان است و آنها همه را به غایت تکریم می کنند . اما در اینجا فقط من یک نفر هستم و شما با من چه کردید …… “
    با شنیدن این جمله ها حسی شبیه اندوه به دلم زخم زد . یاد خیلی ها افتادم . قلب های شکسته . چشم های بی سو . حرمت های تکه پاره …
    فضای احساسی مراسم بسیار سنگین بود و کمتر کسی به عمق حرف های مهران مدیری دقت کرد . او مثل همیشه کوتاه گفت و تلخ . شاید کمی آزرده بود . نه اشتباه کردم . حتما کمی آزرده بود . بهتر بگویم . حتما خیلی آزرده بود

منبع: وبلاگ رشیدپور
    http://rashidpour.com

واقعا تا کی می خوان همچین هنرمندایی رو برنجونن؟
    مگه تو این سینما و تلویزیون گند گرفته ی ما چنتا امثال مدیری و عطاران پیدا میشه؟
    واقعا متاسفم برای رسانه ی به اصطلاح ملی...

2. 3 کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

با سلام .
    دوستان این سریال قهوه تلخ از کی قراره شروع بشه ؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام .
    دوستان این سریال قهوه تلخ از کی قراره شروع بشه ؟
    «قهوه تلخ» مهران مديري از 20 شهريور در شبكه نمايش خانگي

فارس: مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» به كارگرداني «مهران مديري» از 20 شهريورماه در فروشگاه‌هاي معتبر عرضه مي‌شود.

سريال «قهوه تلخ» به كارگرداني مهران مديري و تهيه‌كنندگي مجيد و حميد آقاگليان همچنان در تهران تصوير‌برداري مي‌شود.

بنابراين گزارش، ساخت اين مجموعه با 34 بازيگر اصلي و گروهي شامل 200 نفر و با پيش توليد حدود 5 ماه براي طراحي و ساخت دكور و همچنين طراحي و دوخت لباس، از تيرماه سال 88 آغاز شده و حدود 6 ماه ديگر ادامه خواهد داشت.
    سريال «قهوه تلخ» از 20 شهريورماه و با برنامه هر هفته 3 قسمت در يك بسته، از طريق فروشگاه‌هاي معتبر سراسر كشور عرضه مي‌شود.

در خلاصه داستان اين سريال آمده است:

نيما زند كريمي، استاد تاريخ معاصر طي تحقيقاتي راجع به يك دوره تاريخي، با خوردن يك فنجان قهوه به شكلي عجيب، به همان دوره تاريخي بر مي‌گردد، يعني سال 1201 جهانگير شاه، حكومت مي‌كند و دربار او اتابك اعظم خوابگذار ـ اقبال السلطنه ـ لعبت الملوك ـ فخر‌التاج بانو ـ اختر الملوك ـ كاترين روسي ـ نازخاتون ـ بلد الملك ـ برزو خان سپهسالار ـ دامبول السلطنه ـ بيخودي الملك ديلمي و ... ونيما زند كريمي استاد تاريخ معاصر در ميان آنان!

عوامل اصلي سريال قهوه تلخ عبارتند از:

1 ـ نويسندگان: خشايار الوند ـ امير مهدي ژوله، 2 ـ دستيار اول كارگردان و برنامه‌ريز: شبنم وثوقي، 3 ـ نور: جمال شمس، 4 ـ تصوير: منوچهر مظفري، سعيد عباس اصفهاني، كامران جمشيديان، 5 ـ صدا: محمد حاتم‌نژاد، حميد گرمابدري، 6 ـ طراحي صحنه و لباس: فروزان جليلي‌فر،7 ـ طراحي گريم: مهرداد شكرابي، 8 ـ مدير فني: حسن مرداني، 9 ـ قطع تصوير: جواد اصلاني، 10 ـ تدوين:‌احسان مظفري، 11 ـ موسيقي تيتراژ اول: بهرام دهقانيار، 12 ـ خواننده: مهران مديري، 13 ـ ساخت و انتخاب موسيقي: فرهاد مديري، 14ـ منشي صحنه: سارا مطلق، 15 ـ روابط عمومي: وفا ملك‌زاده، 16 ـ مدير تداركات: محمود رضا جوانشير، ـ 17 ـ مدير توليد: علي لك پوريان، 18 ـ كارگردان : مهران مديري، 19 ـ تهيه‌كنندگان: مجيد و حميد آقاگليان.

بازيگران اصلي اين سريال نيز عبارتند از:

مهران مديري ـ سيامك انصاري ـ محمد رضا هدايتي ـ سحر زكريا ـ اليكا عبدالرزاقي ـ بروز ارجمند ـ رضا فيض نوروزي ـ سحر جعفري جوزاني ـ آرام جعفري ـ علي لك پوريان ـ عارف لرستان ـ بيژن بنفشه‌خواه ـ نادر سليماني ـ رضا نيكخواه ـ هادي كاظمي ـ جواد عزتي ـ فلامك جنيدي ـ مريم بخشي ـ رامين پورايمان ـ فاطمه هاشمي ـ سعيد پيردوست ـ بيوك ميرزايي ـ ساعد هدايتي ـ سام نوري ـ شايان احمدي‌فر‌ـ حميد كاشاني ـ بهشاد مختاري ـ مهدي ناطقي ـ امير فرزام دهنوي ـ شيما مومني ـ شقايق رحيمي‌راد ـ آزاده مهديزاده ـ دريا امينيان.

5. 13 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز bahador2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    شهر

پيش فرض

قضیه چیه که هر سریالی که قرار بوده توی شبکه ی سه پخش شه میاد تو نمایش خانگی ازجمله حرفه ای ها و همین یکی .
    شاید وقت شبکه ی 3 پر شده ویا ...

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

خيلي خوب شد كه از Tv پخش نميشه .

من عاشق مهرانم . اميدوارم روزي بشه كه واقعا به اندازه خودش بهش بها بدن .

اين حقش نيست

اگه نباشه جاش خالی می مونه NiKtA20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    InJa

پيش فرض

دلم يه ذره شده واسش...........
    واقعا نابغه است توي طنز....

9. این کاربر از NiKtA20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

دوستان خدمتتون عرض کنم که این اخبار ها فقط یه شایعه بیش نیست ، هنوز خبر گذاری آقای مهران مدیری خبری بر این موضوع ارائه ندادن و گزارش نکردن ، و اینکه آقای ساعد هدایتی توی یه مصاحبه تلوزیونی اعلام کرده که توی فیلم قهوه تلخ بازی کرده که توی زمستون آماده میشه و به روی آنتن میره ( از خوشحالی دارم بال در میارم ! ) .

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

قدیم دلمون خوش بود که چند سال یه بار تلویزیون یه طنزی، فیلمی برنامه ی بدرد بخوری می ذاره. ولی مثل اینکه کلا دیگه نمی خوان واسه اینجور برنامه ها هزینه کنن. پولش رو مستقیم باید مردم بدن. واقعا مسخرس. یعنی دیگه هرکی بخواد فیلم بسازه، اگه هزینه ش یه مقدار بره بالا می گن برو بده شبکه نمایش خانگی پخش کنه.
    دیگه باید کلا قید تلویزیون رو زد. خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو.

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

قهوه تلخ با حضور :

مهران مدیری (بلوتوس)، سیامک انصاری(نیما/ استاد تاریخ/ مستشارالملک)، محمدرضا هدایتی (پادشاه/ جهانگیر شاه دولو)، سحر جعفری جوزانی (رویا/ دختر صدراعظم/ ناز خاتون)، سحر ذکریا (لعبت الملوک/ دختر پادشاه)، رضا فیض‌نوروزی (اعتمادالملک دیلمی/ صدراعظم)، برزو ارجمند (برزو خان/ سپهسالار اداره پیشمرگان)، بیژن بنفشه‌خواه (بیخودی الملک/ پسر صدراعظم)، آرام جعفری (کاترین/ سوگلی)، الیکا عبدالرزاقی (فخرالتاج/ زن پادشاه)، تادر سلیمانی (رستم/ سرآشپز/ اداره امیال مبارکه)، فلامک جنیدی (کبوتر/ زن سرآشپز)

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

دوستان وبسایت رسمی قهوه تلخ رو توی پست اول گذاشتم ؛ حتما" یه سری بزنید !

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

دوستان وبسایت رسمی قهوه تلخ رو توی پست اول گذاشتم ؛ حتما" یه سری بزنید !

اگه نباشه جاش خالی می مونه errmii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان خدمتتون عرض کنم که این اخبار ها فقط یه شایعه بیش نیست ، هنوز خبر گذاری آقای مهران مدیری خبری بر این موضوع ارائه ندادن و گزارش نکردن ، و اینکه آقای ساعد هدایتی توی یه مصاحبه تلوزیونی اعلام کرده که توی فیلم قهوه تلخ بازی کرده که توی زمستون آماده میشه و به روی آنتن میره ( از خوشحالی دارم بال در میارم ! ) .
    تو خود سایت قهوه تلخ هم که آدرسشو گذاشتی روز شمار گذاشته تا 20 شهریور به عنوان آغاز قهوه تلخ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •