تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 20 اولاول ... 101617181920
نمايش نتايج 191 به 195 از 195

نام تاپيک: اخبار مربوط به مهـران مدیـری / سریال ها و فیلمهای سینمایی

حـــــرفـه ای Sara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Sea

پيش فرض

تاپیک به دلیل تذکرات مکرر و رعایت نکردن دوستان که تاپیک فقط مخصوص اخباره فعلا بسته میشه !

2. 4 کاربر از Sara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بولتن نیوز: فکر کردید مهران مدیری حزب اللهی شده؟!

سایت بولتن نیوز نوشت:
    وقتی فکر کنیم دعوا بر سر لحاف ملا است، وقتی فکر کنیم مهران مدیری ناگهان حزب اللهی شده، وقتی فکر کنیم دعوای چهار عنصر دو ریالی اپوزیسیون، حقیقی است و دست جنگ زرگری را نخوانیم ،‌ آنگاه می شود که سایتهای فخیم .......و نخبه گرای الف ، تمام و کمال ، مجموعه ای از کلیپ های مبتذلی را پخش کنند که منجر به تبلیغ مجموعه ای مهوع از آلودگی فرهنگی می شود ، فقط و فقط با این محمل که چهارتا تکه ی غیر مستقیم ،‌به چند شبکه ی ماهواره ای انداخته می شود و در این میان ، آنچه که قربانی می شود اصل مبانی فرهنگی انقلاب اسلامی است.
    چیزهایی قبح زدایی شوند که تا عمر داشتید فکرش را نکرده بودید.
    رقص دائم یک بازیگر زردتر از زردچوبه مقابل دیدگان من و شما چطور از نظر شما موجه شد ؟
    حرف و ادبیات دائمی فحش و جالبتر سانسور نشدن رکیک ترین فحش در رسانه ی فخیم الف ، چگونه توجیه شد؟
    پخش پوچ ترین موسیقی های چندش آور بی آبرو چگونه مجاز شد ؟ ببینم آن لباسها و حرکات و حرفها چگونه مجوز دار شد ؟

عجب رکبی که نخوردید
    .
    فکر کرده اید نبرد نرم و بصیرتی که باید در آن داشت ، به یک حوزه ی محدود سیاسی منحصر می شود ؟ یعنی فکر نکردید مرد میدان نبرد نرم بودن فقط به نوشتن چهارکلمه در مذمت چهار نفر حقیقتا ورشکسته که دیگر چیزی از آنها باقی نمانده منحصر نمی شود ؟
    نبرد نرم چیست‌؟ میدان واقعی آن کجاست ؟ تازه آدم متوجه می شود چطور ممکن است که فردی بیاید و مطلقا مکتبی نباشد و مکتب را هم مسیر و مبنای حرکت در چهارچوب انسانی نداند و ادعای دفاع از انقلاب اسلامی را هم بکند.
    آخر این رکب خوردنهای مداوم شماها کجاست ؟ جایی جز براندازی ؟ جایی جز تهی شدن انقلاب اسلامی از مفاهیم بنیادین آن ؟ جایی جز پوچ شدن دعوا و بدل شدن آن به دعوا بر سر لحاف ملا ؟ مبانی انقلاب اسلامی کجا رفتند ؟ عدم جواز استفاده از هر وسیله ای در نبرد حق و باطل و انکار ماکیاولیزم کجا رفت ؟
    دست زدن به ابزارهای ماکیاولی در چهارچوب جمهوری اسلامی ، یا ناشی از بدفهمی و نفهمی است و یا نهایت خباثت و رذالت.
    اما به من بگو ، شما ، بله شما ، شمای رسانه ی مکتبی. شمای رسانه ی ارزشی. شما چرا گول خوردی ؟ چرا لینک دادی ؟ چرا تبلیغ کردی ؟
    چرا ؟
    چرا سایتهای بسیار مبتذلی که هر روز هزاران آلودگی را در فضای اینترنت فارسی منتشر می کنند و هیچ کس هم ککش گزیده نمی شود و این رسانه های فخیمه هم چیزی در مورد آن نمی نویسند ، این جور از این تبلیغ خوشحال شدند ؟ چرا آقای مهران مدیری که مخاطب را به جان عمه اش قسم می دهد که فیلمش را کپی نکنی امروز اصلا نگران تکثیر و توزیع چیزی نشده است‌؟
    از این استقبال و از آن سکوت چیزی متوجه نشدی ؟ آمدی چکار کنی ناگهان چه شد ؟ متوجه شدی ؟ این مجموعه فحشی که شماها مثلا جداکردید و منتشر کردید، آن باصطلاح تیزری که آن یکی تان منتشر کرد و ترانه های مبتذل و فحش ها و بزن و برقص ها را قاعدتا به موبایل احتمالا باصطلاح حزب اللهی ها سرازیر کرد ، به چه قیمتی بود ؟
    باز دوباره فراموش کردید که دعوا بر سر لحاف ملا نیست ؟ باز فراموش کردید که جمهوری اسلامی نیازی به رقص بابا کرم آن زرد قناری و فحش های چارواداری این مار خوش خط و خال ندارد‌؟ طنز و مطایبه با پرده دری و بی شرمی فرقش کجاست‌؟ فهمیدید آیا چرا حتی ابراهیم نبوی هم از مهران مدیری حمایت می کند و در کارش اشکالی نمی بیند و با استفاده از ان خود را فخیم و بدیع می نمایاند ؟
    محمدمهدی تهرانی
    ----------------------------------------------------
    بولتن نیوز: و تاسف آورتر از همه اینها اقدام رسانه ملی است. بخش خبری 20:30 که طبق عرف یکی از مهم ترین و پربیننده ترین بخش های خبری تلویزیون است نیز از این اقدام مهران مدیری شادمان گشته و چند دقیقه ای اندر پیامدهای کلیپ مهران مدیری و تاثیرات آن بر شبکه های ماهواره ای گزارش تهیه کرده است. که چی بشود؟ که بگوییم این عمل ما باعث خشمگین شدن دشمنان انقلاب شده است. اصلا این شبکه های ماهواره ای از خدای شان است که ما مبارزه را تا به این حد به ابتذال بکشانیم و این طور در میدان جنگ در جبهه نرم مبارزه کنیم. این کار، شبیه کار کودکان است. که اگر یکی موهایشان را بکشد فورا مقابله به مثل کرده و مو های طرف را می کشند.
    مبارزه در مصاف نرم بیش از هر چیزی طبق نظر رهبر انقلاب نیازمند بصیرت و هوشیاری است. ومبارز میدان نرم باید تا چندین حرکت بعدی خود و رقیب و کذا تاثیرات آن را تجزیه و تحلیل کند و بعد از آن اقدام به انجام عمل بنماید. و حال آن که کجای این کلیپ هجو با بصیرت و هوشیاری جور در نمی آید؟

4. 2 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض نکته ای کوتاه با مردم عزیزم...

به گزارش خبر آنلاین، مهران مدیری در این نامه که عنوان «نکته​ای کوتاه با مردم عزیزم » را برایش انتخاب کرده نوشته:«در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۷، یعنی حدوداً یک ماه پس از پخش سریال “مرد هزار چهره”، طراحی چند cd برای تولید در شبکه نمایش خانگی را شروع کردم که یکی از آنها موضوع ماهواره بود.»
    مدیری ادامه داده:« پس از مرحله نگارش، تصویربرداری را شروع کردیم که در شهریور سال ۸۷ به اتمام رسید. قبل از اینکه مونتاژ ساخت تیتراژ و موسیقی این آثار شروع شود، پیشنهاد ساخت سریال “مرد دوهزارچهره” به ما داده شد و ساخت این سریال را اغاز کردیم و کلاً از پخش این cdها منصرف شدیم تا اینکه چند هفته پیش یکی از همکاران، در پروژه قهوه تلخ cd ماهواره را برای من فرستاد و گفت از یک دستفروش خریداری کرده است.»
    به نوشته مدیری معلوم نیست، «چگونه این cd به بیرون راه پیدا کرده، به شبکه قاچاق رسیده و با این سرعت توانسته اند برای آن جلد بسازند، اسم بگذارند و حتی امضای من در قهوه تلخ را پشت آن چاپ کنند، این موضوع به شدت در حال پیگیری است که بزودی توسط مطبوعات به اطلاع شما خواهد رسید.»
    منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اصل نامه:
    کد:

6. 8 کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

سلام ، چند وقتی بود که خبر نذاشتم ، یعنی خبر درست حسابی نبود ، فقط اینکه مهران مدیری فلان کارو کرد و اینا :
    همین الان به یه خبر خیلی زیبا و تامل بر انگیز برخوردم ، حتما اونو کامل بخونید :

اظهار نظر صریح داریوش کاردان درباره مهران مدیری ، «قهوه تلخ» و طنز در تلویزیون

بعضی معتقدند که مهران مدیری کشف داریوش کاردان بوده ( مثل خود من ) اما گویا کاردان زیاد از کشف خودش راضی نیست .درباره مدیری و برنامه های طنز گفت و گویی با داریوش کاردان انجام شده است که اینجا متن کامل آن را می خوانید...

به طنز دهه 80 چه نمره‌ای می‌دهید به همه آنهایی که وارد این عرصه شدند و کارهایی که تا به حال انجام شده؟
    حقیقتش تاریخ‌ها را یادم نمی‌آید اینکه هر برنامه‌ای در چه تاریخی ساخته شده ولی بعد از برنامه کاکتوس و زیر آسمان شهر (1) من دیگر طنز ندیدم.

یعنی کار مهران غفوریان را قبول دارید؟
    ببینید مسئله سر غفوریان، مدیری یا کاردان نیست مسئله سر آن چیزی است که خواسته می‌شود بحث شخص نیست به نظر من زیر آسمان شهر طنز خوبی بود هم همه را می‌خنداند و پای تلویزیون می‌کشاند و هم شبی نبود که من آن‌را تماشا کنم و نکته‌ای در آن نباشد.

چرا امثال شمایی که این‌قدر در مورد طنز حساس هستید و در موردش این‌قدر حرفه‌ای حرف می‌زنید و معتقدید که مدت‌هاست طنزی ساخته نشده، آستین بالا نمی‌زنید برای ساختن طنز؟!
    یک نفر در رستورانی به صاحب رستوان گفت قورمه‌سبزی دارید گفت نه نیمرو بیاروم؟ طرف گفت کباب بیار، دوبارهصاحب رستوران گفت نیمرو بیاورم؟ و همین‌طور ادامه دادند یعنی چیز دیگری غیر از نیمرو نداشت من هم این‌را تبدیل کردم به این جمله که چی می‌خوری؟ برات نیمرو درست کنم یعنی وقتی هیچی نیست جز نیمرو بیاد بخوری دیگر!

پس ما باید با این نیمرو بسازیم؟ یعنی امثال شما باید بیرون گود بنشینید و بگویید لنگش کن؟!
    من که مسئول این قضیه نیستم کسی که به من نمی‌گوید بیا طنز بساز.

یعنی به مهران مدیری می‌گویند؟!

قطعاً می‌گویند که او هم می‌سازد قطعاً او آن چیز را می‌گوید که آنها دوست دارند وگرنه مگر این همه حمایت از کسی ممکن است؟!

کلا نظرتان در مورد کارهای ایشان چیست؟
    من کلا در مورد ایشان نظری ندارم چون یک بار نظر دادم و همه به ما حمله کردند که چرا نظر دادی احتمالاً نباید نظری داد من هم دیگر کاری به این چیزها ندارم یعنی طنز همان برره است و باغ مظفر و اینها یک بار یک طنز از رضا عطاران دیدم همان ترش و شیرین که خیلی خوشم آمد ولی بعدها رفت به سمت طنزهای مسخره که من حالم بد شد.

چرا الان خیلی‌ها به مدیری سلطان کمدی ایران می‌گویند؟
    من نمی‌دانم چه کسانی می‌گویند

اگر سلطان هم نگویند می‌گویند مرد خنده؟
    خب بگویند اصلا بگویند سلطان جهان

به نظر شما چرا چنین چیزی در بین مردم جا افتاده؟
    نمی‌دانم برای من که جا نیفتاده من این جمله را اصلا قبول ندارم نه در مورد خودم و نه در مورد ایشان و نه در مورد هیچ کس دیگری اگر قرار باشد اسم امثال ایشان و بنده سلطان شود پس چارلی چاپلین احتمالاً خداوند بوده.

کارهای مهران مدیری را دوست دارید؟

من شخصاً نه به عنوان صاحب‌نظر، مهران مدیری را وقتی بازی می‌کند دوست دارم ولی کارگردان نه.

الان مهران مدیری شده برنده برای برنامه‌های طنز، پس این یعنی کارهای مدیری قابل تأمل است و مردم با آن قهقهه می‌زنند و حداقلش می‌خندند درست است؟
    نمی‌دانم ولی من که تا به حال با برنامه‌های ایشان قهقهه نزده‌ام یکی از همین برنامه‌هایش که در اسمش چین داشت من گاهی با آن می‌خندیدم ولی من مسئول نظام خلقت نیستم و حتی مخترع ایران هم نیستم که بدانم چرا ملت با این سریال‌ها می‌خندند.

اینکه می‌گویند شما کاشف مهران مدیری هستید یعنی واقعا او را کشف کردید؟
    مهران مدیری کشف و خنثی شد مثل اینکه می‌گویند یک بمب کشف و خنثی شد.

از کی خنثی شده؟
    فقط همین را بگویم که طنز ما به بیراهه رفته و به نظر من مهران مدیری خیلی وقت است که تمام شده و دیگر حرفی برای گفتن ندارد.

آن چیزی که او را برند می‌کند چیست؟
    بی‌طنزی کشور این همان نیمروست که باید به آن اکتفا کنیم. چرا در کشورهای دیگر برای ساختن یک فیلم طنز این همه زمان می‌گذارند؟ خب بیایند مثل ما صبح بگیرند شب پخش کنند این چه کاری است که این‌ها انجام می‌دهند این قضیه‌اش می‌شود عین اینکه فرش ماشینی زیاد شده چون خیلی راحت‌تر قابل دسترس است یافتن فرش دستبافت سخت است ساختن طنز خوب است وقتی درست کردن غذا سخت است پس باید به فست‌فود اکتفا کرد!

قهوه تلخ را تماشا می‌کنید؟
    نه نخواستم تا به حال نگاه کنم.

منبع : همشهری جوان
    مورخ : 1390/01/15
    Last edited by Vallio; 04-04-2011 at 20:18.

8. 3 کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

به علت اعمال پاره‌اي اصلاحات
    پخش «قهوه تلخ» بيستم به تعويق افتاد

پر سر و صداترين محصول شبكه نمايش خانگي ايران «قهوه تلخ» همچنان خبرساز است. دست كم پنج روز است كه مخاطبان اين سريال وقتي به نزديك‌ترين فروشگاه براي تهيه اين سريال سر مي‌زنند دست خالي به خانه بر مي‌گردند و اين در حالي است كه شايعه توقيف اين مجموعه پرفروش شبكه نمايش خانگي حسابي دهان به دهان مي‌چرخد.
    ماجرا از آنجا آغاز شد كه تهيه‌كنندگان «قهوه تلخ» در اقدامي تصميم گرفتند توزيع اين سريال را در تعطيلات نوروزي متوقف كنند؛ اقدامي كه گروهي از مخاطبان اين مجموعه را پاي گيرنده‌هاي‌شان مي‌نشاند تا آمار مخاطبان صدا و سيما نيز كمي افزايش پيدا كند. همزمان با اين تصميم شايعه‌هايي مبني بر اينكه «مهران مديري» قرار است سريالي نوروزي براي صدا و سيما آماده پخش كند منتشر شد كه گويا توافقي با مسوولان صدا و سيما صورت نگرفت تا قطع همكاري «مهران مديري» با تلويزيون بعد از دلخوري اين كارگردان به بهانه پخش سريال «دارا و ندار» در نوروز 89 از صدا و سيما همچنان ادامه داشته باشد.
    اما از آنجايي كه آغاز انتشار بسته بيستم اين سريال پس از تعطيلات نوروزي به سه‌شنبه هفته گذشته موكول شده بود، اين سريال با اينكه آماده پخش بود توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با اصلاحيه‌هاي فراواني روبه‌رو شد و حتي شايعه توقيف اين سريال دهان به دهان چرخيد. اداره كل نظارت و ارزشيابي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اولين جايي است كه متن هر قسمت از اين سريال براي بررسي و اعمال اصلاحيه براي آن ارسال مي‌شود.
    عليرضا سجادپور، مدير اين اداره در گفت‌وگو با «شرق» درباره شايعه توقيف «قهوه تلخ» مي‌گويد: «اين ماجرا به حوزه كاري ما مربوط نيست و به حوزه شبكه نمايش خانگي مرتبط است، اجازه دهيد نظري ندهم تا خود آنها پاسخگو باشند.» حوزه شبكه نمايش خانگي كه «سجادپور» از آن مي‌گويد تحت نظارت مديركل همكاري‌هاي سمعي بصري و نمايش خانگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به مسووليت سعيد رجبي‌فروتن است.
    رجبي‌فروتن در گفت‌وگو با «شرق» با تاييد جلوگيري از انتشار نسخه‌اي از قسمت بيستم اين سريال كه براي بازبيني به اين اداره فرستاده شده بود، گفت: «توقيف عبارت مناسبي براي اين اتفاق نيست. در 19 قسمت گذشته نيز شاهد چنين اتفاق‌هايي بوديم و قسمت‌هايي مشمول اصلاحيه شد كه قسمت 20 نيز از اين قاعده استثنا نيست. براي من جاي تعجب دارد كه چرا از واژه توقيف براي اين اتفاق استفاده مي‌كنيد.» معمولا تصميم‌گيري براي اعمال اصلاحيه در سريال «قهوه تلخ» توسط يك شوراي هفت نفره صورت مي‌گيرد كه فروتن نامي از آنها نمي‌برد.
    فروتن درباره تعامل با گروه توليد «قهوه تلخ» در زمينه اعمال اصلاحيه اين سريال مي‌گويد:
    « اصلاحيه گاهي در متن اعمال مي‌شود و گاهي در نسخه توليد شده. به اين صورت كه متن هر قسمت از اين سريال به اداره كل نظارت و ارزشيابي ارسال مي‌شود و ممكن است اصلاحيه‌اي بر آن وارد شود، سپس بعد از تهيه نسخه نمايش براي ما فرستاده مي‌شود كه باز هم ممكن است شامل اصلاح برخي صحنه‌هاي فيلمبرداري شده باشد.
    گروه سازنده حتي از اين اتفاقات استقبال مي‌كنند و گاهي بعد از اصلاحيه اعمال‌شده ترجيح مي‌دهند داستان به شكل ديگري پيگيري شود كه خود ما هم از اين مساله متعجب هستيم.» البته اين تعامل بين سازندگان «قهوه تلخ» و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دو طرفه است. بعد از اين اظهارنظر ضرغامي، رييس سازمان صدا و سيما كه؛ «قهوه تلخ» را ما نساخته‌ايم و انگار مجوزش را از وزارت ارشاد گرفته است و مورد تاييد ما نيز نيست، روابط عمومي معاونت امور سينمايي و سمعي و بصري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي خبر از توزيع مجموعه سي‌دي‌هاي «قهوه تلخ» در جمع روحانيان داد و اعلام كرد: 700 نسخه از قسمت‌هاي اول تا ششم سريال «قهوه تلخ» به عنوان يكي از هداياي فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به دستور معاون امور سينمايي از سوي روابط عمومي وزارتخانه در اختيار روابط عمومي اجلاس اخير ائمه جمعه سراسر كشور جهت توزيع بين ميهمانان و اعضاي شركت‌كننده در اجلاس قرار گرفت. اين اقدام به عنوان يك رويه كاملا عادي و معمول كه معاونت سينمايي فرهيختگان و نخبگان كشور را در معرض آخرين توليدات سينمايي و سمعي بصري كشور قرار داده و نظرات آنها را جويا مي‌شود، صورت گرفته است.
    حال در ادامه اين تعامل هنوز مشخص نيست پخش اين قسمت به تعويق افتاده «قهوه تلخ» چه زماني امكان‌پذير خواهد شد. فروتن در اين‌باره نيز بدون اعلام زمان مشخصي به بيان پاسخي كلي بسنده مي‌كند: «منتظر هستيم تا نسخه جديد توسط گروه سازنده به اين اداره ارسال شود تا پس از تاييد منتشر شود.»

لینک خبر:
    کد:

10. 4 کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •