تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: درخواست طریقه مصرف پودر چاقی بومبا

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

قبا از مصرف اين پودرها اين مظلب رو بخونين:(افلاطون-بومبا-007-رستم-صاعقه)

فروشندگان اين پودرها برای اینگه بتوانند برای ادعای خود مبنی برای اینکه اين داروها سبب افزايش وزن ميشه دلیلی عوام پسند بیاورند و فریب خود را کامل کنند ، یک کورتون مانند هیدرو کورتیزن را به آن افزوده اند که دارای نقش بسیار حساس در غدد فوق کلیوی می باشد و با ورود آن به سیستم داخلی بدن تعادل متابولیسم قند ها بهم خورده و چنین اختلالاتی سبب می گردد مایع بین سلول ها جذب شده به زیر پوست انتقال یافته و سبب چاقی کاذب افرادی گردد که از روی ناآگاهی و جهل و به توصیه دیگران برای افزايش وزن رو به مصرف این ماده خطر ناک آورده اند و عاملی می شود برای فریب این افراد ، خانواده ، اطرافیان مبنی بر اینکه شخص چاق شده و به اصطلاح رو آمده است . غافل از اینکه مصرف توامان و تداخل داروئی کورتن ، سبب عوارضی مانند چاقی کاذب ، تجمع چربی پشت گردن ، فشار خون و تضعیف سیستم ایمنی بدن و اختلالات کبدی می گردد . تضعیف سیستم ایمنی یکی از خواص شایع کورتن هاست و به علت غیر استریل بودن آن به دلیل تهیه و ساخت آن در شرایط کاملاَ غیر مساعد و زیر زمینی باعث می گردد ، عفونت سریع در بدن شخص کسترش یافته و به نقاط دیگر بدن شخص سرایت کرده و به علت وجود نقص در سیستم ایمنی و عدم مراجعه به موقع به پزشک ، بافت ها دچار تخریب و آسیب جدی شدید می شود
    کشتیمون بابا ! من هیچ جای تاپیک از شما نخواستم که عوارضش رو به من بگید !!!

من پرسیدم چطوری مصرف کنم ؟؟؟
    تو آب ؟ خشک خشک ؟؟ با آبمیوه ؟؟؟ یا ...
    با چی بخورمش؟

و اینکه چقدر قبل ازغذا ؟؟؟

ضمنا این خودش چاق میکنه یا اشتها رو زیاد میکنه ؟؟؟

کسی نبود جواب بده /؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

13 کمک فوری

من 30 سالمه

قدم 180 وزنم بین 60 تا 61

هر کاری می کنم اشتهام زیاد نمی شه و چاق نمی شم
    هیچ قرصی هم مصرف نکردم حال و حوصله ورزش سنگین هم ندارم

متخصصین ، افراد با تجربه که واقعا واسه چاق شدن راه حل تظمینی و راحتی سراغ دارن و امتحان کردن کمکم کنند

بیشتر بالا تنه مد نظرم هست

می خوام وزنم 70 بشه بدون بازگشت تو رو خدا کمک کنید قصد ازدواج دارم و اینطوری خیلی ضایع ست

مشکل خواب و انزال زود رس ندارم - در طول 6 - 7 سال گذشته ماشالاء هیچ بیماری جز ( سرما خوردگی خفیف که 2 روزه خوب شدم ) نداشتم که به پزشک مراجعه کنم طوری شده که دیگه دفترچه بیمه هم نمیگیرم

فقط پارسال یکبار چکاب شدم که دکتر گفت همه چیزت عادی است فقط قرص ضد انگل تجویز کرد یه مدت مصرف کردم .

Last edited by Persianhb; 22-07-2010 at 23:15.

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

می خوام وزنم 70 بشه بدون بازگشت تو رو خدا کمک کنید قصد ازدواج دارم و اینطوری خیلی ضایع ست
    ازدواج کنی چاق میشی به طور طبیعی

نیازی به دارو نداری.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

14

ازدواج کنی چاق میشی به طور طبیعی

نیازی به دارو نداری.

بله اینو از بعضی ها شنیدم شما می شه دلیلشم توضیح بدی ؟
    Last edited by Persianhb; 22-07-2010 at 23:01.

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

استفاده نکنید. از نظر پزشکی اصلا علمی نیست. این پودرها کورتون دارن که هزاران عوارض از جمله ضعف عضلانی ، پوکی استخوان ، اختلال در توزیع چربی ، تغییرات ظاهری صورت ، اختلالات خونی ، قند خون و ... داره. به قول یه نفر : هنوزم بگم ؟ بگم ؟

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض سلام

کشتیمون بابا ! من هیچ جای تاپیک از شما نخواستم که عوارضش رو به من بگید !!!

من پرسیدم چطوری مصرف کنم ؟؟؟
    تو آب ؟ خشک خشک ؟؟ با آبمیوه ؟؟؟ یا ...
    با چی بخورمش؟

و اینکه چقدر قبل ازغذا ؟؟؟

ضمنا این خودش چاق میکنه یا اشتها رو زیاد میکنه ؟؟؟

کسی نبود جواب بده /؟؟
    خودم مصرف کردم 1 هفته گفتند عوارض داره و قطع کردم و دوست مربی بدنساز 2 تا دارم و مشاور تغذیه گفتند اگر می خوری 1 دوره بخور بخاطر عوارض قطع کن

دوست من منم قدم 175 وزنم 55 بود و اینقدر تحقیر می شدم و می شوم و حتی به جایی رسیدم که آرزوی مرگ کردم و الان به جایی رسیدم که حاظرم وزنم بشه 75 کیلو و شده 1 ماه زنده باشم ......... دوستانی که وزن نرمال دارند ما رو درک نمی کنند که چه زجری می کشیم و می گویند خوش بحال شما لاغرید ....... اگه تحقیر می شدند و با لاغری نمی شه لباس خرید اندازه شما نیست و ووووو من پارسال رفتم مشاور و پودر افزایش وزن خوردم وزنم از 55 شد 60 و الان باز 20 روزه باز رفتم زیر نظر دکتر تغذیه از 60 رسیده ام به 65 و خدا رو شکر و اگر کمکی خواستی به این صفحه سر بزن ...........................

و اگر پودری باشه باید توی آب یا آب میوه مخلوط کنی نیم ساعت قبل غذا بخوری و اگر معجون باشه 1 قاشق نیم ساعت قبل غذا بخورید ........... قبل ناهار و شام .............. از فروشنده بپرسید اگه شک داری هنوز ...............

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض سلام

استفاده نکنید. از نظر پزشکی اصلا علمی نیست. این پودرها کورتون دارن که هزاران عوارض از جمله ضعف عضلانی ، پوکی استخوان ، اختلال در توزیع چربی ، تغییرات ظاهری صورت ، اختلالات خونی ، قند خون و ... داره. به قول یه نفر : هنوزم بگم ؟ بگم ؟
    بله کورتون دارند ولی بعضی ها اصرار به مصرف دارند .............. مثل خودم .............

بله اینو از بعضی ها شنیدم شما می شه دلیلشم توضیح بدی ؟
    بله بعد ازدواج هر فرد مرد یا زن به آرامش میرسه از کنار جنس مخالف بودن و اشتها پیدا میکنه و وزنش بالا میره و انگیزه داره و هم چنین بعد ازدواج تغییراتی روی هورمون ها پیش میاد که باعث افزایش وزن توی اکثر زوج ها پیش میاد ولی برخی هم افرایشی ندارند .....

داره خودمونی میشه roozbahani13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

برای مصرف این پودر باید یک ساعت یا سه ربع قبل از صبحانه و نهار و شام یک پیمانه (داخل قوطی موجود است) از پودر را در یک لیوان شیر و یا آبمیوه ریخته و میل فرمایید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دستورش محلول در آب هست . ولی من هم به شما توصیه میکنم مصرف نکنید. چون این پودر پر از کورتون هست که باعث باد کردن بدن و چاقی کاذب میشه و عوارض بدی روی دستگاه گوارش و کبد داره. بعد از قطع مصرف بدن به حالت قبلی بر میگرده
    Last edited by raana; 08-10-2015 at 11:47. دليل: حذف لینک

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •