تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 88 از 88

نام تاپيک: »» کنکور سراسری ؟ یا دانشگاه آزاد ؟

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

به نظرتون یکی که کلا خیلی زیادی باهوشه و به همین دلیل درس نخونده بشینه سال دوم بخونه فایده داره یا نه ؟! با تلاش و پشتکار زیاد !! میتونه زیر 300 بیاره ؟!؟!

آخر فروم باز MohandesMCD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the world of MAGNETS & MIRACLES

پيش فرض

به نظرتون یکی که کلا خیلی زیادی باهوشه و به همین دلیل درس نخونده بشینه سال دوم بخونه فایده داره یا نه ؟! با تلاش و پشتکار زیاد !! میتونه زیر 300 بیاره ؟!؟!
    يكي از آشناها واسه اينكه پزشكي طهران قبول بشه 5سال عمرشو تلف كرد!
    به جاي اينكه يك سال خودتون رو عقب بندازيد از زندگي و بشينيد درسهاي مزخرف دبيرستان رو بخونيد وارد دانشگاه بشيد خيلي بهتره

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

يكي از آشناها واسه اينكه پزشكي طهران قبول بشه 5سال عمرشو تلف كرد!
    به جاي اينكه يك سال خودتون رو عقب بندازيد از زندگي و بشينيد درسهاي مزخرف دبيرستان رو بخونيد وارد دانشگاه بشيد خيلي بهتره
    آخه آزاد خیلی مسخرست .... خیلی خیلی ... من که این 4 سال دبیرستان رو همش حال کردم حالا یه سال هم درس بخونم ...
    تازه زشته همه میگن تیزهوشان بوده حالا میره آزاد .....
    سراسری خیلی امکانات بالاتری داره از همه لحاظ

اگه نباشه جاش خالی می مونه panizir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگه سال اول نخوندين سال دوم كه ديگه اصلا حوصله ندارين. مخصوصا اگه تيزهوشاني باشين!
    اما اگه ميبينين واقعا ميخونين آره بهتره بمونين.

5. این کاربر از panizir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنونم
    درسته که من به فیزیک خیلی علاقه دارم و نمیخواستم لیسانسم علوم پایه باشه میخواستم

لیسانسم رو مهندسی بگیریم برق یا مکانیک بعد از فوق یا برای دکتری انتقال بدم به فیزیک.

به اندازه ای فیزیک خوندم که از فیزیک در مقطع لیسانس لذت انچنانی نبرم. کتابای هالیدی و اینا میدونم تو ایران تدریس میشه....

از اونجایی که تمام هدفم اتمام تحصیلات در رشته ی فیزیک هست پس بعد از اون خوندن یه رشته ی دیگه سخت میشه

مخصوصا اینکه میخوام در رابطه با همین فیزیک و تدریسش وارد موسسات تحقیقاتی بشم هر جایی که بتونم اپلای کنم

واسه همین تنها فرجه ی مهندسی خوندم که خیلی خیلی خیلی هم بهم کمک میکنه هم از نظر اینده ش شغلی هم ابعاد بیشتری رو فرا گرفتن همین مقطع لیسانس هست.

پارسال برای من هیچ بود من نه زحمتی واسه کنکور کشیدیم نه استرسی کشیدم نه هیچی...
    این هیجانی که برای رسیدن به هدفت داری نشون میده که سال دیگه رتبه بهتر از 1400 انتظارت رو میکشه . من پارسال جای تو بودم. و بازم واسه کنکور خوندم و امسال اینجام درسته به اندازه کافی راضی نیستم ولی رتبم خیلی بهتر از سال قبل شد(البته همه چی به تلاشت ربط داره رتبه هارو بر اساس علاقه به کسی نمیدن بر اساس تلاش میدن)

7. این کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    بين پست ها نديدم كسي از رشته هاي علوم انساني باشه و شايد در اين تاپيك جايي براي علوم انساني نيست
    ولي من سوال دارم!
    من آزاد رشته فلسفه غرب دانشگاه تهران شمال قبول شدم با رتبه 56 و سراسري غيرانتفاعي همين رشته / ميخوام آزادو برم ولي نمي دونم مدركش با غيرانتفاعي چه فرقي داره ضمن اينكه نمي دونم مدركش بعدا براي ارشد دولتي مشكل ساز نمي شه چون واقعا ميخوام درس بخونم كه لااقل ارشد برم دولتي
    من سال دومي بود كه كنكور مي دادم و البته تغيير رشته دادم چون پارسال كنكور رياضي دادم!
    مرسي!

داره خودمونی میشه loren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط کسی که یه اتفاق بدی براش افتاده سال اول مثلا پدر ومادرش فوت کردن یا سر کنکور حالش بد شده سال دوم بخونه !
    وگرنه خودکشی هم کنید همینه که هستید !

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

فقط کسی که یه اتفاق بدی براش افتاده سال اول مثلا پدر ومادرش فوت کردن یا سر کنکور حالش بد شده سال دوم بخونه !
    وگرنه خودکشی هم کنید همینه که هستید !

11. 3 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •