تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: بنر!

آخر فروم باز mortezaon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ببخشید که اینقدر سوال میکنم.
    اگه ممکنه نظرتون رو راجع به اینجا هم بگین ممنون میشم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای چاپ عکسهای اون سایتی که گفتم کدوم کاغذ و اندازه بهتره از این لیست؟
    در مورد این شاسی هم اگه ممکنه یه توضیح بدین.
    با تشکر فراوان
    سلام
    قیمتاش که عاالیه
    به شرطی که کیفیتشون هم خوب باشه
    در مورد شاسی کشی
    یه عکس را رمی کاغذ برچسب چاپ می کنند و تونو می چسبونن روی یک تخته نازک mdf که می تونید اونو رو دیوار نصب کنید

.

2. این کاربر از mortezaon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

100 تا 150 تومین که خیلی بالا است ، اگه بخوای به پدر جد یه عکاس هم بدی ، بازم پرینت رنگی A4 1000 تومنه (( 6 رنگ با بهترین کیفیت )) و کاغذ کوتد هم تقریبا 600 تومن (( بازم سایز A4 ))

حالا دفاتر فنی که پلیت های عریض دارن ، میتونن بزرگ تر از A4 رو هم پرینت کنن ، شما A4 رو هر عدد 2000 تومن در نظر بگیر ، با یه درصد افزایش برات سایز های متوسط رو پرینت میگیرن

دوست عزیز Bobby Sands اون جایی که شما میبینی تابلو میفروشه ، کاغذ یا همون پوستر رو پرینت نمیگیره ، چاپ افست میکنه ، سایز 35 * 50 اون تابلو حدودا زیر 10 تومن قیمت داره

ملت همه جا گرون فروش شدن ها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

آهان در ضمن ، عکس برای چاپ (( فقط و فقط و فقط 300 DPI باید باشه )) و اگر پرینت میخواین بگیرین RGB هم میشه

برای اینکه بدونین عکس مورد نظرتون چه کیفیتی داره ، عکس رو ببرید توی PS ، یک سند با اندازه مورد نظر باز کنید در DPI 300 ، بعد والپپر مورد نظر رو Drop کنید توی اون سندی که باز کردید ، و ببینید چقدر میشه ، اگر والپپری که ازش خوشتون اومده سازی کمتر از 25% اون سند 300DPI داره ، بیخیال شید چون کیفیت نهایی چاپ در اون سایز جالب نیست ... یا یه والپپر دیگه انتخاب کنید که بزرگ تر باشه ، یا سایز چاپتون رو کوچک تر کنید

آهان در ضمن :

دوستان اگر میخواید روی شاسی لمینیت کنید (( بچسبونید )) این رو هم بدونید که شاسی ها یک سایز های استانداردی دارن ، و ممکنه سایزی که شما پرینت گرفتین ، شاسی براش نباشه ، قبلش از کسی که میخواید شاسی بگیرید سایز ها رو بپرسید ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

من دست و پا شکسته مطلب ها را خواندم خودم دفتر فنی دارم اینجور که پیداست این دوستمون یه چندتا عکس از خودشو بصورت پوستر توی اتاق خودش می خواهد بزنه که این چیز مهمی نیست ایشون باید عکسی را که می خواهد به یه دفتر فنی ببره با پلاتر با یه کاغذ گرم بالا و گلاسه چاپ کنه که خیلی دربیاد 6000 تومان
    درضمن بنر هم بدرد اتاق نمی خوره خیلی ضایعست؟!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •