تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: کاربر فعال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

دوستان مگه این کاربر فعالی چی داری آخه ... ؟!!!
    من خودم کاربر فعال انجمن ها هستم یعنی تو چند بخش فعالیت می کردم (نرم افزار - سخت افزار - اینترنت - اخبار - بازی های آنلاین - ... )
    این دو تا پست من رو ببینید که تو بخش اینترنت بود و رو هم 476 تا تشکر ازش شده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پس اگه واقعا فعالیت مفید داشته باشین (پستی که میدید به درد دیگران بخوره) شما رو کاربر فعال میکنن نه اینکه هر روز اسپم بدین و انتظار کاربر فعالی رو هم داشته باشین

بابا مگه میخوان جایزه نوبل بدن که این کارا رو میکنن؟!!!
    برای من شب خوابیدم صبح دیدم فعال شدم ... به همین راحتی ...

پس ما داریم گل لگد میکنیم دیگه؟!!!
    بابا ... فعال!!!
    یه دستی هم سر ما بکش شاید فعال تر شیم...
    آفرین... واقعا آفرین

درباره اون جایزه نوبل...!! آخه یه بندی خدایی رو می شناختم توی یکی از همین فاروم های چیز sat (!) مدیر یه بخش بود. خودش اینجوری کار می کرد. کاربر فعال یا همکاری رو که بهش معرفی می کردن می رفت و باهاشون دوست می شد تا از نظر شخصیت بررسیشون کنه. اگه خوب بودن تاییدشون می کرد... بعدها به من گفت که یه مدیر واقعی این جوری برای خودش همکار و فعال جور می کنه؛ چون هر کسی رو نمی شه فعال کرد... تنها اطلاعات کافی نیست؛ فرد باید با شخصیت هم باشه.

من هم توی این فاروم با این چند همکار و فعالی که برخورد داشتم دیدم واقعا شایسته این عنوان ها هستن؛ پس برام مسجل شد که شاید مدیران هم توی این فاروم شاید از این کارا می کنن که همکاران و فعالان به این خوبی دارن...

حالا اگه اینجوری نیست شرمنده! برای من اینجوری تعریف شده...

عیدتون هم مبارک شاد باشین
    Last edited by DariushGreat; 10-07-2010 at 13:31.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

حالا اگه مثلا کاربر فعال بشیم چی میشه ؟؟
    یعنی قابلیت جدیدی برامون اضافه میشه
    مثلا کارهایی رو میتونیم انجام بدیم که قبلش نمیتوستیم
    یا فرقی نمیکنه ؟؟؟؟

آخر فروم باز H a m e e d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

یا فرقی نمیکنه ؟؟؟؟
    فرقی نمی کنه
    فقط انتظارات ازتون بالاتر میره که بیشتر مراقب رفتارتون باشید بخصوص تو محدوده بخشی که توش فعال هستید

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

بنده با 500 تا پست کاربر فعال شدم. البته کسی نیومد قبلش بهمون بگه که داری کاربر فعال میشی. صبح که از خواب پا شدم دیدم نوشته کاربر فعال انجمن ریاضیات

هیچ قابلیت خاصی به جز همین نوشته که قرمزش کردم به شما اضافه نمیشه. حتی من با پیغام خصوصی از مدیر تاپیک ریاضیات خواستم که یک سری اختیارات رو برای من فعال کنه (از قبیل قفل کردن بعضی از تاپیکهای بیخودی در تالار حل تمرین ریاضیات، انتقال سوالها و تاپیکهایی که سر جای خودشون نیستن و قابلیت لینک دادن به برخی از سایتها و ...) که تا حالا هیچ جوابی بهش داده نشده. یعنی به نظرم اصلا مدیر محترم بعد از گذشت تقریبا 1 ماه پیغام رو ندیده که بخواد موافقت کنه یا مخالفت.

در کل کاربر فعال شدن آش دهن سوزی نیست. فقط مسئولیتتون رو بالاتر میبره.

موفق باشین.

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

یا فرقی نمیکنه ؟؟؟؟
    اگه تصمیم داشته باشین چند تا پست در چند تاپیک همزمان بدین یا به چند نفر همزمان پیام بفرستین، مدت زمان کوتاه تر می شه.
    پیش از کاربر فعال شدن می بایست برای همزمان انجام دادن این کار ها 30 ثانیه می ایستادم؛ اما الآن فقط 2 ثانیه شده...!

فقط همین + اون عبارت و یه نوار آبی؛ همین!

شاد باشین و نوکیایی

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اگه تصمیم داشته باشین چند تا پست در چند تاپیک همزمان بدین یا به چند نفر همزمان پیام بفرستین، مدت زمان کوتاه تر می شه.
    پیش از کاربر فعال شدن می بایست برای همزمان انجام دادن این کار ها 30 ثانیه می ایستادم؛ اما الآن فقط 2 ثانیه شده...!

فقط همین + اون عبارت و یه نوار آبی؛ همین!

شاد باشین و نوکیایی
    +

2500 تا شدن گنجایش پیغام های خصوصی

آخر فروم باز keb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ...رو به رو سراب ... پشت سر خراب..

پيش فرض

این کاربر فعال شدن کشکیه. خودم تعریف از خود نباشه چند دفعه بقیه گفتن باید کاربر فعال بشی ولی هیچی نشد. شما بیاید انجمن ساخت و ویرایش و -- بازی ها. ببینید دنیا رو کی داره میچرخونه. هرکی دو تا بازی بسازه میشه کاربر فعال اون جا سه تا بسازه میشه بازی سازه انجمن. منم سه تا بازی ساختم ولی هیچی.
    من هیچی ولی یه نفر هست اسمش رو نمیبرم. همه میگن باید مدیرش کنن اما انگار نه انگار. حتی بیچاره کاربر فعال هم نیست.

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

من که 100 بار شده به مدیران بخش های مربوطه پیغام خصوصی دادم که کمکم کنین راهنمایی کنین گویا کسی نیست جواب بده!!
    اینجا انجمنه. قرار نیست کسی توی پی ام به مشکلات رسیدگی کنه.

اگر به کنترل پنل ویبلتین نگاه کرده باشین که تاحالا نکردین مدیر نمی تونه کسی رو فعال کنه
    این حرف درسته و درست نیست. دسترسی مدیر نیست این. تا اینجا درست. اما ادمین با خواست مدیر این کار رو میکنه. این مدیره که کاربر فعال رو انتخاب میکنه پس.

حتی من با پیغام خصوصی از مدیر تاپیک ریاضیات خواستم که یک سری اختیارات رو برای من فعال کنه (از قبیل قفل کردن بعضی از تاپیکهای بیخودی در تالار حل تمرین ریاضیات، انتقال سوالها و تاپیکهایی که سر جای خودشون نیستن و قابلیت لینک دادن به برخی از سایتها و ...) که تا حالا هیچ جوابی بهش داده نشده. یعنی به نظرم اصلا مدیر محترم بعد از گذشت تقریبا 1 ماه پیغام رو ندیده که بخواد موافقت کنه یا مخالفت.
    این ها از اختیاراته همکار هم بالاتره. یکیش حتما دسترسی مدیر میخواد.
    شما خودت رو بزار جای اون مدیر . به این درخواست ( یه چیزی تو مایه های درخواست مدیر شدنه) چه جوابی بده. یه کاربر خوب انجمن یه درخواست عجیب کرده. بگه نه نمیشه، شما ناراحت میشی. امکانش هم نیست که همین جوری اختیارات رو اضافه کرد که بگه باشه. مجبوره بپیچونه. بعضی ها به جای اینکه شما رو بپیچونن ( یعنی آدم رو بزران سر کار ) سکوت میکنن. وقتی حرفی برای گفتن نداری سکوت کن.

---------------------------------
    در کل پی سی ورلد مدیریتش مشکل داره!خیلیا با من هم عقیده ان!!
    بر منکرش. اگه دیدی جایی که همه چیز وفق مراد بود همه داشتن حال میکردن خبرش رو به ما هم بده.
    اون فرد دینی تاریخیِ معروف به عدالت و درستی ، هم وقتی میاد اموال بیت المال رو تقسیم کنه متهم میشه به بی عدالتی. همیشه کسانی وجود دارن که معترض باشن یا احساس کنن حقضون ضایع شده. مخالف وجود داره همیشه در هر شرایطی.(جز تو حکومت های توتالیتر مثل کره شمالی و عراق قبل از جنگ) کسی هم ادعا نکرده عادل تر از اون فرده.
    و البته همیشه صدای مخالف ها بیشتر از موافق ها شنیده میشه. اخه موافق ها دلیلی برای اعتراض ندارن و نتیجتا صدایی ندارن که شنیده بشه. (یادآوری بود برای اینکه خیلی ها هم با مدیریت اینجا مشکلی ندارن و موافقن).

ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    البته توی این فروم پارتی بازی هم زیاد میشه!!
    فقط خواستم بگم که از این پارتی بازیا خیلی میشه
    اولا من نگفتم که همش پارتی بازیه!!یه چند نفری هستن که به دلیل دوستی فعال شدن!!98 درصد واقعا فعال بودن!
    من درک خودم از کلمات زیاد و خیلی رو از دست دادم با خوندن نوشته های شما. شایدم ریاضیم ضعیفه!

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

از همین رفتار مدیریت و ادمین متنفرم!!!که به پیغام ها جواب نمیدن..یعنی کاملا بی شخصیت تشریف دارن!!
    فکر کنم اخطار یا بن رو گرفتم! [/QUOTE]
    فرقی هم مگه میکنه؟ من دوره خودم جواب گو بودم. نتیجه اش چی بود؟ هی بیشتر و بیشتر یقه ام رو میگرفتن. به کارام نمیرسیدم .
    خب من الگوی مدیران فعلی. چرا باید پاسخ گو باشن؟ و در هر شرایطی باز هم دلایلی برای متنفر بودن باقی میمونه.

جامعه ای که هزار سال توی دیکتاتوری زندگی کرده سر و تهش میشه همین. درکی از حقوق اجتماعی نیست. افراد اجتماع فقط به زبون توهین بلدن حرف بزنن. هر وقت به مشکلی برخورد میکنن به خودشون اجازه میدن با هر روشی و هر ادبیاتی برخورد کنن. وقتی هم که به قدرت میرسن همون ادمن دیگه. اون بالا هم توهین میکنن. اون بالا هم متوقعن و حق ویژه برای خودشون میخوان. اون بالا هم به حقوق دیگرانی جز خودشون احترام نمیزارن.( معلومه کی رو میگم؟) اینها رفتار یک دیکتاتوره که بدلیل نبود امکانات هنوز به قدرت نرسیده.
    شما رو داشتم در قالب یک ادمین تصور میکردم. احتمالا موقع بن کردن چند تا فحش هم ضمیمه میکنید.

. ماجرای اون پدر و پسر که میرن الاغ شون رو بفروشن رو که یادتونه؟ این داستان برقراره. شما هر کاری بکنید عده ای ایرادی در کاتون میبینن.
    Last edited by Babak; 11-07-2010 at 11:18.

داره خودمونی میشه Scientific's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    گخ متير

پيش فرض

بچه ها من تا اين اواخر يكي از متنفران اين انجمن بودم كه تا هر جايي كه ميتونستم بر عليهش عمل ميكردم . اما روزي زد و ما خلافي كرديم كه براي هميشه بن شديم منتها براي يكبار هم كه شده اومدنم و رو راس حرفمو گفتم بچه ها خداييش قضيه طوري شد كه اشكمو در اوورد اصلا فكرشم نميكردم كه اينطوري بشه خواستم فقط 2000000 پست تشكر بنويسم بفرستم واسه همين مديرا با اينكه هم ميدونستن من كيم و همون بن شده هستم و قوانينو زير پا گذاشته بودم ، برخوردي كردن كه شرمندم كرد و پشت مانيتور سرخ شدم جدن اشكمو در اوورد فكرشو نميكردم دنياي مجازي يه همچين تاثيري روم بذاره
    واسه همين تصميم گرفتم ديگه عوض شم
    و شدم يكي از مدافعان سروپا بي قرص p30worldكه آواتارمم همينه
    بعضي طرز فكرامون اكيدا درست نيست و از رو بغض حرف ميزنيم

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما خودت رو بزار جای اون مدیر . به این درخواست ( یه چیزی تو مایه های درخواست مدیر شدنه) چه جوابی بده. یه کاربر خوب انجمن یه درخواست عجیب کرده. بگه نه نمیشه، شما ناراحت میشی. امکانش هم نیست که همین جوری اختیارات رو اضافه کرد که بگه باشه. مجبوره بپیچونه. بعضی ها به جای اینکه شما رو بپیچونن ( یعنی آدم رو بزران سر کار ) سکوت میکنن. وقتی حرفی برای گفتن نداری سکوت کن.
    میتونه بگه که توی اختیاراتش نیست و ادمین باید این کار رو بکنه.اگه سکوت کنه به آدم بیشتر توهین میشه تا بگه نه!!!

البته من تا حالا همچین پی امی به مدیری نزدم..

من درک خودم از کلمات زیاد و خیلی رو از دست دادم با خوندن نوشته های شما. شایدم ریاضیم ضعیفه!
    من گفتم از این پارتی بازیا زیاد میشه!! بعد گفتم 98 درصد واقعا فعال بودن

اینجا مرجع "این" فعال شدن نیست!یعنی نگفتم پارتی بازی تو فعال شدن زیاد میشه!! کلا در زمینه های مختلف!!

فرقی هم مگه میکنه؟ من دوره خودم جواب گو بودم. نتیجه اش چی بود؟ هی بیشتر و بیشتر یقه ام رو میگرفتن. به کارام نمیرسیدم .
    بله فرق میکنه!!کسی که سوالی پرسیده که درست بوده و به جا پرسیده جوابش باید داده بشه.

کلا من بحثی سر این موضوع زیاد ندارم چون مهم نیس و تغییری ایجاد نمیکنه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •