تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 62

نام تاپيک: کاربر فعال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز H a m e e d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

ول کنید بابا! اینجا هر چی هم باشه آخرش یه محیط مجازیه! دیگه تا چه حد میتونه زندگی واقعیتون رو تحت تاثیر قرار بده مگه؟ البته شاید اگه یه کاربر امریکایی یا اروپایی بودین اوضاع فرق میکرد

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کپی کردن خبرهای سایتهای دیگه کار سختی نیست که ما کاربر فعال بخش خبر یا بخش اخبار بازی داریم!
    تازه اونم فقط 2 . 3 تا منبع که اگه نباشن اینا هیچ کاری نمیتونن بکنن.
    همونطور که از اسم این انجمنها _ که شما گفتید _ پیداست مربوط به اخبار هستند ، و بدون شک اخبار هم نیاز به منبع دارند ، و برای تهیه خبر دوراه بیشتر وجود ندارد :
    1- یا از اخبار سایر خبرگزاریها استفاده کنیم .
    2- یا به صورت میدانی کار خبرنگاری انجام دهیم ( که با توجه به اینکه خبرنگاری برای این فروم که فعالیت اصلیش در زمینه کامپیوتره هیچ نفعی _ حد اقل از نظر مالی _ برای کسی نداره بنابراین غیر عقلایی به نظر میرسه و تنها گزینه پیش رو گزینه یک هست)

حالا اگر از نظر شما ایرادی داره که این انجمنها هم کاربر فعال داشته باشند ( حداقل از لحاظ تایتل) میتونید با مدیریت مطرح کنید . ( کما اینکه در این انجمن حتی برخی تاپیکها هم کاربر فعال دارند ، به عنوان مثال برخی دوستان در بالای یوزرشون حک شده کاربر فعال خودروهای امریکایی _ که به حق شایسته این عنوان هستند _ که یک تاپیک از بخش خارجی انجمن اتومبیل هست )

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

ضریب مفید بودنتون، پست های مفید و آموزنده تون و بار علمی تون رو افزایش
    و تعداد ارسال اسپم، کل کل های بی مورد، توهین به هم دیگه و اطلاعات نادرست رو کاهش بدین.
    مطمئن باشین که زیر نظر مدیران بخش هایی که درش فعالیت می کنین هستین. اگر صلاح بدونن کاربر فعالتون می کنن؛ در غیر این صورت اعتراض بسیار بی مورده. بنده خودم مدت طولانی ای تحت نظر یکی از همکاران انجمن موبایل بودم تا بالاخره به طور غیر منتظره ای کاربر فعال شدم.

درباره اون دوستی که می گه پارتی بازی شده:
    1. مدیرها یا همکاران نخست با کاربر طرح دوستی می ریزن تا شخصیت اون رو پردازش کنن. اگه شخص مورد نظر از این آزمون سربلند بیرون بیاد بهش پیشنهاد فعال شدن رو می دن.
    2. احتمالا اون دوستی که 4 تا پست داده و کاربر فعال شده، پیشتر یک یوزر فعال دیگه داشته که حالا بنا به دلایلی از دستش داده ( مثلا Baned شده ). مطمئنا مدیر اون بخش لیاقتی در اون دیده که با همین 4 تا پست هم به اون اختیار کاربر فعال رو داده.

خواهشن یک جانبه قضاوت نکنین

شاد باشین

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

1. مدیرها یا همکاران نخست با کاربر طرح دوستی می ریزن تا شخصیت اون رو پردازش کنن. اگه شخص مورد نظر از این آزمون سربلند بیرون بیاد بهش پیشنهاد فعال شدن رو می دن.
    2. احتمالا اون دوستی که 4 تا پست داده و کاربر فعال شده، پیشتر یک یوزر فعال دیگه داشته که حالا بنا به دلایلی از دستش داده ( مثلا Baned شده ). مطمئنا مدیر اون بخش لیاقتی در اون دیده که با همین 4 تا پست هم به اون اختیار کاربر فعال رو داده.
    دوست عزیز شما قضیه رو خیلی جدی گرفتی!!!مدیران طرح دوستی میریزن که شخصیتش رو پردازش کنن! جوری که شما حرف

میزنی انگار در مورد استخدام تو ناسا میگی!!!

اولا من نگفتم که همش پارتی بازیه!!یه چند نفری هستن که به دلیل دوستی فعال شدن!!98 درصد واقعا فعال بودن!

دوما این مسئله اصلا مهم نیست چون کاربر فعال شدن مساله ی مهمی نیست که بخوایم سرش بحث کنیم نمیدونم چرا اینقدر

بحثش کش اومد!!!

سوما فکر نکنی من خودم چون فعال نشدم این حرفا رو میزنم من اصلا انتظار فعال شدن ندارم چون تو انجمن خاصی فعالیت

نکردم!

چهارما بی خیال شین بحث رو ببندین دیگه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabkard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

دوستان محترم وخوب من الان تو تمام فورومها کار همه شده...!

ctrl+c
    وبعد
    ctrl+v
    من هنوز تو هيچ فرومي نديدم که کاربري واقعا از ته دل براي ترويج علم کاري انجام بدهد البته يک انجمن هست که اسم اولش mobi
    بي خيال ...!
    مديرها جالبه وقتي مدير ميشن ديگه اصلا پست نميدن بيشتر گير ميدن؟

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان این بحث رو تمومش کنید ، حرف ها و نکته های لازم رو بارها در مورد کاربر فعالی زدیم و کشوندن بحث به حاشیه جز اخطار و تعلیق برای شما چیزی نخواهد داشت .
    لطفا دیگه ادامه ندید

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگه url رو برای کاربران فعال باز می کردند خوبه آخه اونوقت ارزشش رو داشت الان هم هر کی دوست داره کاربر فعال بشه فقط برای آواتورشه که قشنگ تر نشون بده!

تو این انجمن کاربر فعال مثل عضو عادی url نداره

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

بحث تکراری شده ولی من دوستی دارم که مدتهاست در بخش شبکه فعالیت داره. با حددودا 1600 تا پست. من اگه بودم اینو کاربر میکردم. چون هم اطلاعاتش بالاست هم تاپیک هایی خوبی رو ساخته و توش فعالیت میکنه!! میتونین خودتون برین ببینین.
    تازه خود مدیران اون بخشها وقتی نیستن چی رو میخوان ببینن؟
    من که 100 بار شده به مدیران بخش های مربوطه پیغام خصوصی دادم که کمکم کنین راهنمایی کنین گویا کسی نیست جواب بده!! منم بیخیال شدم.
    بیخال. بحث تکراری و خسته کننده شد.
    تاپیک بسته بشود بهتر میشود. جمع بندی ها به خودی خد نتیجه گیری میشود.

آخر فروم باز Hossein Adeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان مگه این کاربر فعالی چی داری آخه ... ؟!!!
    من خودم کاربر فعال انجمن ها هستم یعنی تو چند بخش فعالیت می کردم (نرم افزار - سخت افزار - اینترنت - اخبار - بازی های آنلاین - ... )
    این دو تا پست من رو ببینید که تو بخش اینترنت بود و رو هم 476 تا تشکر ازش شده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پس اگه واقعا فعالیت مفید داشته باشین (پستی که میدید به درد دیگران بخوره) شما رو کاربر فعال میکنن نه اینکه هر روز اسپم بدین و انتظار کاربر فعالی رو هم داشته باشین

ضریب مفید بودنتون، پست های مفید و آموزنده تون و بار علمی تون رو افزایش
    و تعداد ارسال اسپم، کل کل های بی مورد، توهین به هم دیگه و اطلاعات نادرست رو کاهش بدین.
    مطمئن باشین که زیر نظر مدیران بخش هایی که درش فعالیت می کنین هستین. اگر صلاح بدونن کاربر فعالتون می کنن؛ در غیر این صورت اعتراض بسیار بی مورده. بنده خودم مدت طولانی ای تحت نظر یکی از همکاران انجمن موبایل بودم تا بالاخره به طور غیر منتظره ای کاربر فعال شدم.

خواهشن یک جانبه قضاوت نکنین
    بابا مگه میخوان جایزه نوبل بدن که این کارا رو میکنن؟!!!
    برای من شب خوابیدم صبح دیدم فعال شدم ... به همین راحتی ...

من هنوز تو هيچ فرومي نديدم که کاربري واقعا از ته دل براي ترويج علم کاري انجام بدهد
    پس ما داریم گل لگد میکنیم دیگه؟!!!
    Last edited by Hossein Adeli; 10-07-2010 at 08:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •