تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 349 از 449 اولاول ... 249299339345346347348349350351352353359399 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,481 به 3,490 از 4487

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO - || آرشیو شماره 1 ||

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

داشتم تنظیمات Defense رو نگاه میکردم این گزینه رو دیدم گفتم Share کنم ...

اگر از برنامه های کرک شده استفاده میکنید تیک این گزینه رو بردارید ، اگه این گزینه تیک خورده باشه تمام فایل های ستاپ های مورد تایید میره جزو فایل های Trust که زیاد کار عاقلانه ای نیست . البته نمیدونم MD5 ها چک میشه یا نه ولی کلا برش دارید بهتره.

سلام

در عکس زیر:

اگر موردی که با شماره 1 نشون دادم تیک داشته باشه؛ کمودو بطور اتوماتیک فایلهای اینستالر که در لیست سفید کمودو نیست را در سندباکس اجرا نمیکند، بلکه از کاربر سوال میپرسد. مثل این:

اما اگر تیکش را بردارید و غیر فعال باشد، آنوقت برای این نوع فایلهای اینستالر که در لیست سفید کمودو نیست دیگه از کاربر سوال سندباکس شود یا نه، را نمیپرسه، بلکه مستقیم فایل را میبره توی سندباکس.

خواستم عکس پیغام اتوسندباکس را بگیره که> اینقدر این فایل را اجرا کردم که کمودو حوصلش سر رفته و میگه بابا من تسلیم این فایل سالمه

====

در مورد گزینه 2، اگر تیک داشته باشه، کمودو فایلهای ایجاد شده توسط فایلهای اینستالری که در لیست سفیدکمودو قرار دارند را میبره تو لیست سفید. یه چیزی مثل عکس زیر میشه:

در مورد برنامه های کرک شده باید بگم که: کمودو همیشه هش فایل را بررسی میکنه، بنابراین اگر برنامه را کرک بکنید اونوقت هش فایل تغییر میکنه و دیگه در لیست سفید کمودو جایی نداره...... ضمن اینکه تیک مورد دوم در مورد قبل از نصب است. ولی شما بعد از نصب، برنامه را کرک میکنید. یعنی اگر گزینه دوم تیک داشته باشه و بعد از نصب برنامه را کرک بکنید، باز فایلهاش میره توی سندباکس.

2. 12 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بابت توضیحات ممنون ، من رو حساب این دو موضوع این مورد رو بیان کردم :

1 . یک جا خونده بودم که جدیدا مشاهده شده تونستن در فایلهای Install تغییراتی ایجاد کنند و از امضا دیجیتال اون سو استفاده به عمل بیارند ... ( تو همین تایپیک هم فکر کنم اشاره ای شده بود ) ، همینطور که عرض کردم اگر MD5 چک بشه مشکلی نیست که ظاهرا چک میشه .

2 . نیازی نمیبینم تمام فایل های یک برنامه جزو Trust File ها قرار بگیرند . جز اینکه لیست رو شلوغ کنند و فکر کنم تا حدی باعث افزایش مصرف منابع بشند ! البته این افزایش رو دقیقا مطلع نیستم ولی درباره Rule ها صدق میکنه .

بازم بابت توضیحات ممنون .

4. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    با خوندن این پست ها منم علاقه مند به نصب COMODO شدم
    جدیدترین نسخه الان جیه ؟ از کجا میتونم دانلودش کنم
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

سلام
    با خوندن این پست ها منم علاقه مند به نصب COMODO شدم
    جدیدترین نسخه الان جیه ؟ از کجا میتونم دانلودش کنم
    ممنون
    سلام
    آخرین نسخه های آنتی ویروس و اینترنت سکیورتی رو اینجا میتونی دانلود کنی
    Comodo Internet Security
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Comodo Antivirus
    کد:

7. 2 کاربر از AMIR.KIK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

بابت توضیحات ممنون ، من رو حساب این دو موضوع این مورد رو بیان کردم :

1 . یک جا خونده بودم که جدیدا مشاهده شده تونستن در فایلهای Install تغییراتی ایجاد کنند و از امضا دیجیتال اون سو استفاده به عمل بیارند ... ( تو همین تایپیک هم فکر کنم اشاره ای شده بود ) ، همینطور که عرض کردم اگر MD5 چک بشه مشکلی نیست که ظاهرا چک میشه .

2 . نیازی نمیبینم تمام فایل های یک برنامه جزو Trust File ها قرار بگیرند . جز اینکه لیست رو شلوغ کنند و فکر کنم تا حدی باعث افزایش مصرف منابع بشند ! البته این افزایش رو دقیقا مطلع نیستم ولی درباره Rule ها صدق میکنه .

بازم بابت توضیحات ممنون .
    سلام

البته عکسهایی که من میزارم نشون دهنده تنظیمات من نیست، و سعی میکنم به تناسب پستی که میدم تنظیمات را هم تغییر بدم. . . در پست قبلیم هم سعی کردم شمایی کلی از اون گزینه ها را نشون بدم.

در مورد امضای دیجیتال هم باید بگم که>> اگر مخربی بتونه امضای دیجیتال یک کمپانی را ه.ک بکنه و از قضا اون کمپانی در لیست TVL کمودو باشه و مخرب بتونه از سیستم تشخیص کمودو رد بشه اونوقت باید بگم که اتفاقی که مییافته اینه>

9. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

پس با این حساب این تیک رو برداریم بهتره ! نهایتا اگر از فایل استفاده بشه اتوماتیک میره تو Trust Files ، ولی اگه تیک داشته باشه ممکنه فایل مخربی که تو ستاپ تزریق شده هم بره Trust Files ، برداشت من اینطوره :-؟؟

11. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

پس با این حساب این تیک رو برداریم بهتره ! نهایتا اگر از فایل استفاده بشه اتوماتیک میره تو Trust Files ، ولی اگه تیک داشته باشه ممکنه فایل مخربی که تو ستاپ تزریق شده هم بره Trust Files ، برداشت من اینطوره :-؟؟
    سلام

نظر من هم اینه که> برداشتنش خطر امنیتی ندارد. که گاهی اوقات شاید مفید هم باشه.... ولی شاید گاهی اوقات هم برای برنامه های سالم مشکل ایجاد بکنه که البته راه حل هم داره. کلا کاربری که داره این تنظیمات را تغییر میده باید بدونه داره چیکار میکنه.... تا مشکلی نداشته باشه.

13. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

سلام دوستان

من می دونم که کمودو خیلی برنامه خوب و قدرتمندی هستش. تا حالا دو بار هم ازش استفاده کردم ولی متاسفانه در هر دو بار بعد از حدود 20-25 روز دیگه هیچ سایتی قابل بازشدن نیست حتی وقتی فایروال و دیفنسش رو هم غیر فعال کردم بازم هیچ سایتی اجرا نمیشد ولی وقتی برنامه رو کلا آن اینستال کردم مشکل حل شد. البته اینم بگم که من از v p n استفاده می کنم. به خاطر همین مشکل هم دیگه از کمودو استفاده نمی کنم.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان
    خسته نباشید
    کسی میدونه این چیه دقیقا کارش ؟
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز امیر ممنون از راهنماییت

17. این کاربر از exzan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •