تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 449 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 4487

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO - || آرشیو شماره 1 ||

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

تو ویروسیابی هم ظاهرا خیلی قویه چند مورد تست کردم از آنتی های دیگه بیشتر پیدا کرده

آقا مهران لطفا :

1. نحوه گذاشتن فایلها تو وایت لیست رو از قسمت Antivirus Event

2. پاک کردن کامل log ها از قسمت log viewer

3. همینطور منوی view از قسمت antivirus Event رو توضیح جامع و کامل بدید

میبخشید سوالات زیاد شد

درکل راضی کننده است پیشنهاد میشه آخرین ورژن بچه ها امتحان کنند وبه قدرتش پی ببرند
    Last edited by 01110362; 23-09-2010 at 23:32.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اقایون کسی ورژن Comodo Internet Security Pro 2011 رو نداره ؟؟؟؟
    این Comodo Internet Security کرکی سریالی چیزی نمی خوادد؟؟؟؟
    انتی ویروسش چطوره ؟؟ ویروس میگیره یا نه ؟
    مقدار کند کردن سیستم چطوره ؟؟؟ مثل کسپره یا مثل ناد یا اواست ؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

اقایون کسی ورژن Comodo Internet Security Pro 2011 رو نداره ؟؟؟؟
    این Comodo Internet Security کرکی سریالی چیزی نمی خوادد؟؟؟؟
    انتی ویروسش چطوره ؟؟ ویروس میگیره یا نه ؟
    مقدار کند کردن سیستم چطوره ؟؟؟ مثل کسپره یا مثل ناد یا اواست ؟؟
    شما جایی این ورژن دیدی یا منظورتون آخرین ورژنه ؟

آخرین ورژن فکر کنم همینه که نصب کردم comodo internet security 5.0.162636.1135

خیر رایگانه فقط ورژن complete فکر کنم پولیه

با تستهایی که از آرشیو ویروسها انجام دادم بیشترین نتیجه روآورد حتی بالاتر از آنتی های معروف

بسیار سبک در حدnod -avira

از مزایای دیگه ای که من دیدم سرت اسکن بسیار بالایی که داره

قدرت فایروالش هم که مشخصه

البته یه 105 مگ آپدیت میخواد

در کل راضی کننده است

4. 2 کاربر از 01110362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شما جایی این ورژن دیدی یا منظورتون آخرین ورژنه ؟

آخرین ورژن فکر کنم همینه که نصب کردم comodo internet security 5.0.162636.1135

خیر رایگانه فقط ورژن complete فکر کنم پولیه

با تستهایی که از آرشیو ویروسها انجام دادم بیشترین نتیجه روآورد حتی بالاتر از آنتی های معروف

بسیار سبک در حدnod -avira

از مزایای دیگه ای که من دیدم سرت اسکن بسیار بالایی که داره

قدرت فایروالش هم که مشخصه

البته یه 105 مگ آپدیت میخواد

در کل راضی کننده است
    اخوی اپدیت افلاین نداره دانلود کنیم ؟

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

اخوی اپدیت افلاین نداره دانلود کنیم ؟
    اخوی خوبه این تاپیک هنوز 3 صفحه است و شما حتی صفحه اول رو هم نخوندی. اینجوری پیش بره هر کسی میاد و سوالای تکراری میپرسه بدون اینکه سعی کنه کمی پست های قبلی را مرور کنه.

مرسی از اینکه توجه میکنید.

7. 10 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

آقا مهران منتظر جواب پست 20 و 21 هستم

بنده ودوستان رو بی نصیب نذارید

بیشتر از اونی که فکر میکردم عالیه ممنون از معرفی این محصول

9. 2 کاربر از 01110362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

دوست عزیز با تشکر از اطلاعاتی که در این خصوص گذاشتی اگه امکانش هست بهترین تنظیمات cis 5.0.162636.1135

بزار

واقعا با این همه امکانات ارزش امتحان کردنش داره

سلام عزیز.

راستش رو بخوای بهترین تنظیمات در CIS مثل بقیه نرم افزاری های امنیتی نیست و CIS 2011 با تنظیمات پیشفرضی که داره میتونه بهترین امنیت را با کمترین پیغام براتون فراهم کنه. اما اگر بخواهید تنظیمات را از اینکه هست سختگیرانه تر بکنید اونوقت باید این مسئله رو بخوبی درک کنید که هر در تمام نرم افزار های امنیتی هر چقدر تنظیمات سخت گیرانه تر باشند به همان اندازه منابع سیستم بیشتر استفاده میشه. رم لپ تاپ من 8 گیگ هست و سی پی یو هم i7 پس منابع سیستم مثل رم اگر 5 مگ بیشتر استفاده بشه برام مهم نیست اما در عوض امنیت لپ تاپ را بهتر کردم.

پس اگر شما(منظور همه دوستان) هم امنیت بیشتر را ترجیح میدهید و براتون مهم نیست که CIS ممکنه 5 مگابایت بیشتر رم مصرف کنه و یا نه در این صورت ادامۀ مطلب را بخوانید و تا با هم بهترین تنظیمات را برای CIS 2011 انجام بدیم.

قبل از اینکه بریم سر تنظیمات این نکات را حتما رعایت کنید و اگر می بینید که یکی از این نکات با شما همانگی نداره از تغییر دادن تنظیمات CIS 2011 خوددالری کنید.

1. CIS 2011 به تنهای و بدون نیاز به نصب هیچ آنتی ویروس و فایروال دیگه ای قادره 99.99 درصد در مقابل تمامی ویروسهای شناخته شده و ناشناخته از سیستم شما محافظت بکنه. پس اگر در کنار CIS 2011 آنتی ویروس و یا فایروال دیگه ای استفاده میکنید باید بدونید که با این کار نه تنها امنیت سیستم خودتون رو بیشتر نکردید بلکه باعث کمتر کردن امنیت و ایجاد اختلال در کار کرد اصلی CIS شدید. فقط و فقط امنیت سیستم را با تنظمات گفته شده به CIS 2011 بسپارید و از نصب هر گونه آنتی ویروس و فایروال مجزا همزمان با CIS 2011 خودداری کنید.

2. فایروال خود ویندوز در زمان نصب CIS 2011 اتوماتیک غیر فعال نمیشه. پس قبل از هر چیز از غیر فعال بودن کامل فایروال ویندوز مطمئن بشید.

3. با انجام دادن این تنظیمات سیستم شما یک امنیت 99.99 درصدی را در مقابل تمامی ویروسها و تروجانهای ناشناخته خواهد داشت اما اگر شما از روی سهل انگاری ویروسی را به قسمت Trusted Program اضافه کنید و یا آن را به لیست سفید آنتی ویروس جهت تشخیص ندادنش و یا بقول بعضی ها گیر ندادن بهش اضافه کنید, مسئول در اختیار گذاشتن سیستم به دست ویروسها و تروجانها کسی جز خودتون نیست.

خب بریم سر تنظیمات...

بعد از نصب و آپدیت کردن CIS 2011 روی آیکون CIS 2011 کلیک راست کنید و با رفتن به قسمت Configuration حالت Proactive Security را انتخاب کنید.

حالا خود CIS2011 را باز کنید و از بالا برید به قسمت Antivirus. در این قسمت جهت بالا بردن حافظت سیستم توسط آنتی ویروس کمودو حالت آن را مطابق عکس زیر بر روی On Access قرار بدید.

بعد قسمت Automatically quarantine threats found during scanning را در صورتیکه میخواهید مثلا با دانلود کردن یک ویروس اتوماتیک آنرا پاک کند و به شما پیغامی نشون ندهد تیک بزنید. این قسمت چه تیک داشته باشد و چه نداشته باشد نقشی در امنیت سیستم برای کسانی که فقط خودشون استفاده کنندن از آن سیستم هستند ندارد اما برای کسانی که خانوادگی از بچه تا میانسال همه از آن سیستم استفاده میکنند بهتره تیک خورده باشه چونکه یک بچه و یا فرد میانسال ممکنه در صورت مشاهده پیغام زیر بهنگام پیدا کردن مخربی در سیستم ندونه که کدام گزینه را انتخاب کنه.

اما در صورت تیک زدن به قسمت Automatically quarantine threats found during scanning دیگه پیغامی از طرف Comodo Antivirus در صورت پیدا کردن فایل مخرب نشان داده نخواهد شد و اتوماتیک آنرا قرنطینه خواهد کرد. با قرنطینه کردن فایل آلوده آنرا از مسیر اصلی خودش پاک میکنید و اگر زمانی شما بخواهید که فایل پاک شده را به مسیری که از آنجا پاک شده برگردانید میتونید با وارد شدن به قسمت قرنطینه در Antivirus فایل مورد نظر خودتون را انتخاب کنید و کلیک کردن بر روی Restore آنرا برگردانید.

قسمت سومی که با فلش قرمز رنگ نشون دادم. قسمتی که نوشته Do not scan files larger than... یعنی فایل هایی را که بیشتر از فلان قدر حجم(مگابایت) دارند را اسکن نکن. این قسمت بر روی 20 قرار درد که من پیشنهاد میکنم آنرا به 100 تغییر دهید. یعنی هر فایل که کمتر از 100 مگابایت حجم داشته باشد در صورت دانلود و وارد شدن به سیستم شما از هر طریقی اتوماتیک اسکن خواهد شد اما فایل هایی که بیشتر از 100 مگابایت حجم دارند را بصورت دستی خودتون باید اسکن کنید. مثلا میتونید روی فایل کلیک راست کرده و Scan with COMODO Antivirus را انتخاب کنید.

COMODO Antivirus - Manual Scanning

در قسمت تنظیمات Manual Scanning یعنی اسکن دستی توسط آنتی ویروس اولین چیزی که توجه شما رو جلب میکنه فعال کردن قابلیت Cloud scanning است. فرض کنید آنتی ویروس شما کامل آپدیت شده و شما روی فایلی کلیک راست میکنید و آنتی ویروس با آخرین آپدیت اون فایل رو تشخیص نمیده. اگر Cloud Scanning را فعال کنید , فایل و یا فایل های اسکن شدۀ ناشناس که برای COMODO جدید باشند و تا بحال کسی آنرا را به COMODO نفرستاده باشد بصورت آنلاین اسکن خواهد شد. پس فعال کردن Cloud Scanning در هنگام اسکن دستی احتیاج به ارتباط اینترنتی دارد و از طرفی هم چون بصورت آنلاین قراره فایل ها اسکن بشند ممکنه مدت زمان فول اسکن را خیلی طولانی تر بکنه.

این قسمت را فعال کنید و در هنگام وصل بودن به اینترنت سعی کنید یک فایل 200 مگابایتی به بالا را با کلیک راست کردن و انتخاب Scan with COMODO Antivirus اسکن کنید. اگر دیدید که اسکن سریع انجام شد و تفاوتی را احساس نکردید در این صورت جهت داشتن امنیت بیشتر بهتره این قسمت را فعال بزارید. در غیر اینصورت آنرا غیر فعال کنید.

قسمت شماره 2 هوش مصنوعی آنتی ویروس است. این قسمت را بهتره بر روی Low و یا حداکثر Medium قرار بدید. من خودم Low را پیشنهاد میکنم چون با انتخای کردن این قسمت هم تشخیص های اشتباه از طرف آنتی ویروس کمودو کم میشه و هم هوش مصنوعی فعال در این آنتی ویروس را فعال کردید.

قسمت شماره 3 را هم قبلا توضیح دادم. این قسمت را هم بر روی 100 قرار بدید و برید به تنظیمات Schedule Scanning.

COMODO Antivirus - Schedued Scanning

این قسمت مربوط به اسکن برنامه ریزی شده میشه. تنظیمات این قسمت با تنظیمات قسمت Manual Scanning فرقی نداره و همان توضیحات رو داره. پس در صورت نیاز و با توجه به توضیحات میتونید آن چیزی را که میدانید براتون مناسب تره انتخاب کنید.

بعد بر روی OK در پایین کلیک کنید تا تنظیمات انجام بشند.

نکته:

Cloud Scanning برای Real Time Protection همیشه فعاله و تنظیماتی هم جهت تغییر دادنش وجود نداره.

COMODO - Firewall

برید رو سر برگ Firewall و Stealth Port Wizard را باز کنید.

توضیحات به ترتیب شماره ها...

1. با انتخاب شماره 1 پورتهای کامپیوتر شما برای همه به حالت مخفی در میاد اما برای کسانی که چند کامپیوتر را با هم شبکه کرده اند تنظیماتی نشان داده خواهد شد و اجازه باز بودن پورتها را به شبکه مورد نظر شما را خواهد داد.

2. این قسمت تمام پورتهای شما را مخفی خواهد کرد اما هر وقت کسی یا برنامه ای خواست به کامپیوتر شما از طریق پورتهای ورودی وارد بشه به شما پیغامی نشان داده خواهد شد تا خودتون تعیین کنید که کدام برنامه و یا کدام شخص اجازه ورود به کامپیوتر شما را خواهد داشت.

3. گزینۀ سوم گزینه ای است که من پیشنهاد میکنم آنرا جهت امنیت بیشتر انتخاب کنید. مخصوصا کسانی که از شبکه استفاده نمیکنند. این قسمت تمام درخواست های ورودی به کامپیوتر شما را اتوماتیک و بدون نشان دادن پیغامی میبندد و پورتهای سیستم شما را برای همه مخفی میکند. پس جهت امنیت بیشتر و برای اینکه با پیامهای کمتری از طرف فایروال روبرو بشید قسمت شماره 3 را انتخاب کنید.

با انتخاب کردن قسمت شماره 3 اختلالی در کار کرد برنامه های P2P مانند Utorrent بوجود نمیاد فقط امنیت سیستم شما بالاتر خواهد بود.

COMODO Firewall - Behavior Settings

بر روی Firewall Behavior Settings از سربرگ فایروال کلیک کنید تا باز بشه.

تنظیم این قسمت بصورت پیشفرض بر روی Safe Mode قرار داره. من پیشنهاد میکنم که این قسمت را بر روی Custom Policy قرار بدید.

Safe Mode: تمام برنامه هایی که در قسمت Trusted Application بعنوان یک برنامۀ سالم چه از طرف شما و چه از طرف کمودو ثبت شدند اجازه اتصال به اینترنت را بصورت اتوماتیک خواهند داشت و به شما پیغامی نشان داده نخواهد شد. تنها زمانی فایروال کمودو به شما حهت وصل شدن فلان برنامه یا فایل پیغام میده که برنامه و یا فایل اجرا شده امضای دیجیتالی نداشته باشه و یا حتی اگر امضای دیجیتالی هم داشته باشه از طرف کمودو به عنوان یک برنامه یا فایل سالم تشخیص داده نشده باشه.

Custom Policy: با انتخاب این حالت تمام برنامه ها و فایل هایی که بخواهند از هر طریقی به اینترنت وصل بشند پیغامی از طرف فایروال کمودو مشاهده خواهید کرد. فرقی هم نمیکنه فایل و یا برنامۀ اجرا شده امضای دیجیتالی داشته باشه یا خیر و در آخر شما هستید که تصمیم میگیرید اجازه وصل شده به برنامه و یا فایل مورد نظر را بدید یا خیر.

بطور مثال اگر با پیغامی مانند عکس بالا روبرو شدید و خواستید دسترسی برنامه به اینترنت را قطع کنید اول قسمت Block this request را انتخاب کنید و بعد مطمئن بشید که Remember my answer تیک خورده باشد و بعد OK را بزنید. با این کار برنامه اجازه دسترسی به اینترنت را نخواهد داشت و در آینده هم اگر همین برنامه خواست دوباره به اینترنت وصل بشه پیغامی را دریافت نخواهید کرد مگر اینکه فایل اجرایی برنامه توسط آپدیت و یا آپگرید تغییر کرده باشد.

حالا در همین پنجرۀ باز شده یعنی Firewall Behavior Settings برید به سربرگ Advanced و قسمت هایی را که مشخص کردم انتخاب کنید و در آخر روی OK کلیک کنید تا تنظیمات انجام بشه.

COMODO - Defense plus

از سربرگ کمودو وارد قسمت +Defense بشید و روی Defense+Settings کلیک کنید تا باز بشه. بعد برید به از بالای پنجرۀ باز شده برید به قسمت Executiion Control Settings. این قسمت مربوط به اجرا کردن تمام فایل های ناشناخته هست. پیشنهاد میکنم توضیحات صفحه اول در مورد Sandbox را بخونید تا تنظیمات این قسمت را بهتر متوجه بشید.

همه ما بخوبی میدونیم که مشکل امروز آنتی ویروس ها و برنامه های امنیتی بر سر فایل های آلودۀ شناخته شده توسط دیتابیس نیست بلکه مشکل بر سر فایل های آلوده ای است که هر روز هزاران نمونه ازش در اینترنت از طریق های مختلف پخش میشه و هیچ آنتی ویروسی نمیتونه تمام نمونه ها را در دیتابیس خودش ثبت کنه. البته آاین موضوع بخوبی مشخصه که بعضی آنتی ویروس ها در ثبت فایل های آلوده جدید بهتر از بقیه عمل میکنند اما سوال اینجاست که اگر بهترین آنتی ویروس که دیتابیس بهتری نسبت به بقیه داره نتونه ویروس و یا تروجان جدیدی را که هنوز قادر به تشخیص آن نیست را نتونه تشخیص بده چه اتفاقی برای سیستم کاربرانی که از اون آنتی ویروس استفاده میکنند خواهد افتاد. بطور مثال آنتی ویروسهایی مانند Avira, Avast, NOD32 که تمام تمرکز و قدرت خودشون رو بر روی ثبت نمونه های آلودۀ جدید و هوش مصنوعی دادند آیا میتونند در مقابل ویروس و یا تروجانی که هنوز قادر به تشخیص آن نیستند از سیستم کاربران محافظت کنند؟

جواب خیر هست. کافیه فایل ناشناخته در سیستم استفاده کنندگان از این قبیل آنتی ویروسها اجرا بشه تا سیستم کاربران آلوده بشه. اما وضعیت در Comodo Internet Security فرق میکنه. در CIS 2011 قسمتی وجود داره به اسم Automatic Sandbox که این قسمت تمام فایل های اجرایی و یا ستاپ آنتی ویروسهای تقلبی را که هنوز در دیتابیس آنتی ویروس کمودو ثبت نشده اند را در محیطی محافظت شده اجرا میکنه. فایل هایی که داخل Sandbox اجرا میشند از هیچ طریقی نمیتونند به سیستم شما آسیب وارد کنند.

فرض کنید که شما به هر دلیلی نتونستید که دیتابیس آنتی ویروس کمودو را در عرض 1 ماه و یا 1 هفته آپدیت کنید و از طرفی هم هر روز مجبورید که از فلش مموری دوستان و آشنایان استفاده کنید. این فلش مموری ها ممکنه حاوی کرم Autorun باشند. در این صورت جای نگرانی وجود نداره, شما میتونید راحت فلش مموری را به سیستم خودتون بزنید. اگر فلش مموری حاوی ویروس بود و اتوماتیک در سیستم شما بدون اطلاع شما اجرا شد بسته امنیتی CIS آنرا اتوماتیک به یک محیط محافظت شده به اسم Sandbox میفرسته و ویروس اجرا شده نمیتونه به سیستم شما آسیبی وارد کنه و سیستم شما رو آلوده کنه. این فایل ویروس ناشناخه ممکنه در کامپیوتر شما کپی بشه اما اجازۀ اچرا شدن, دستکاری در رجیستری و فایل های محافظت شده توسط کمودو را نخواهد داشت و زمانی که شما قادر به آپدیت دیتابیس آنتی ویروس کمودو بودید اونوقت میتونید سیستم خودتون را فول اسکن کنید تا فایلش هم در صورت شناسایی از کامپیوتر شما پاک بشه.

حالا که این قسمت را متوجه شدید برید به سر برگ Execution Control Settings و حالت Limited را انتخاب کنید.

توضیح در مورد حالت های مختلف این قسمت...

Partially Limited: برنامه سالم و یا ویروس اجرا شده با این حالت اجازۀ دسترسی به تمامی فایل های سیستمی و منابعی مانند کیبرد را خواهد داشت اما ایجاد تغییرات در فایل ها و فولدر های محافظت شده توسط کمودو و یا رجیستر را نخواهد داشت. همچنین اجازه اجرا کردن درایو های کامپیوتر و یا اشکال زدائی برنامه ها را نخواهد داشت.

Limited: فقط منابع اصلی سیستم قابل دسترسی توسط برنامه یا فایل اجرا شده است. برنامه یا فایل اجرا شده فقط قادر به اجرا کردن همزمان 10 پروسه همراه با خودش را خواهد شد و تمام پروسه های اجرا شده توسط برنامه یا فایل(ویروس) در حالتی مانند User اجرا خواهند شد و اجازۀ ادمین بدون در سیستم را نخواهند داشت.

نکته: فرض کنید یک Trojan Downloader را در سیستمی که محافظت آن دست CIS است اجرا کردید. این تروجان دانلودر همانطور که از اسمش پیداست تروجانها و یا ویروسهای دیگه ای همزان با اجرا شدنش دانلود میکنه و حتما هم بعد از دانلود کردن سعی در اجرا کردن تک تک فایل های آلودۀ دانلود شده میکنه. اما با انتخاب حالت Limited این تروجان دانلود حتی اگر 100 تا تروجان دیگه را هم دانلود کنه فقط میتونه 10 تا از اونها را اجرا کنه و اگر هم اجرا کنه همه اینها همراه خودش در محیط محافظت شده به اسم Sandbox قرار میگیرند و اجازه آسیب رساندن به سیستم شما را نخواهند داشت. البته نباید فراموش کنید که هر فایل و یا برنامه ای که وارد Sandbox بشه در صورتی که بخواد به اینترنت وصل بشه فایروال کمودو درخواست وصل شدن فایل یا برنامه را به شما نشان خواهد داد و شما میتونید به این درخواست جواب مثبت یا منفی بدید.

Resticted: فایل و یا برنامۀ اجرا شده با این حالت فقط اجازه دسترسی به قسمت های خیلی کمی از سیستم را خواهد شد و فقط اجازه اجرا کردن 10 پروسه و یا فایل را آن هم با دستورات بسیار سخت گیرانه خواهد داشت.

نکته: فرض کنید که شما یک فایل و یا برنامۀ سالم را اجرا کردید و چون این برنامه هنوز بعنوان یک برنامه سالم از طرف کمودو شناخته نشده بنابراین اتوماتیک در Sandbox اجرا میشه. بنابراین برنامه هایی که با حالت Resticted اجرا بشند ممکنه نتونند بخوبی کار کنند و به مشکل بر میخورید. به همین دلیل انتخاب این قسمت پیشنهاد نمیشه.

Untrusted: برنامه و یا فایل اجرا شده اجازۀ دسترسی به هیچ قسمت از سیستم را نخواهد داشت و همچنین فقط میتونه همراه با خودش 10 پروسه و یا فایل رو آن هم با محافظت بسیار سخت گیرانه اجرا کنه. این قسمت هم پیشنهاد نمیشه اما باز هم بستگی به خودتون داره.

در آخر پیشنهاد من انتخاب قسمت Limited است و نه بیشتر چون همین قسمت بخوبی میتونه در صورت اجرا کردن ویروس و یا تروجان ناشناخته از سیستم شما محافظت کنه.

Defense+Sandbox Settings

در این قسمت تنها تغییری که باید جهت امنیت بیشتر انجام بشه برداشتن تیک قسمت Automatically detect installers/updaters and run them outside the sandbox است. این قسمت میگه که تمام فایل های ستاپ و آپدیت را بصورت اتوماتیک خارج از محیط Sandbox اجرا کن.

البته ستاپ برنامه هایی که از طرف کمودو بعنوان برنامه های سالم شناخته شدند و هر روز هم از طریق آپدیت به لیست سفید فایل های سالم اضافه میشند چه این قسمت تیک داشته باشد و چه نداشته باشد اتوماتیک خارج از محیط Sandbox اجرا خواهند شد و شما راحت میتونید برنامه مورد نظر خودتون را نصب کنید. اما فرض کنید که یک آنتی ویروس تقلبی دانلود کردید با وجود اینکه امضای دیجیتالی داره در سیستم شما اجرا میشه اما چون از طرف کمودو بعنوان یک برنامۀ سالم شناخته نشده بنابراین نمیتونه خارج از محیط سند باکس اجرا بشه. اما اگر این قسمت تیک خورده باشه حتی فایل ستاپ یک ویروس و یا آنتی ویروس تقلبی خارج از محیط سند باکس اجرا خواهد شد.

این تنظیمات تمام تنظیمات مهمی بودند که میبایستی توضیخ داده میشدند. البته تنظیمات دیگه ای هم وجود داره اما به امنیت بیشتر مربطو نمیشه و بیشتر شخصی سازی هست. بعدا سعی میکنم اگر وقت کردم در مورد طرز کار سند باکس و خارج کردن فایل های سالم از سند باکس توضیح بدم و همچنین توضیحاتی را هم در مورد پیغامهای مختلف کمودو جهت آشنایی بیشتر قرار بدم.

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

هر چی فکر کردم دیدم زدن تشکر خشک خالی ارزش این اطلاعاتی که گذاشتی نداره

پس

منتظر راهنمایی های بعدی شما هستیم البته باضافه جواب پست 21.

2 روز که رو سیتمم نصبه وتنها مشکل من همین مواردی که تو پست 21 ذکر کردم .

بعد از عوض کردن 6-7 آنتی ویروس فکر کنم به یه انتخاب ایده آل نزدیک شدم. راستی internet security 2011 چه امکاناتی نسبت

به comodo internet security 2011 pro کم داره آی می صرفه نسخه تریال نصب کنم یا همین ورژن باشه.

مرسی

12. این کاربر از 01110362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

COMODO Internet Security 2011 v5 - Themes

تا کنون Theme های مختلفی در رنگهای گوناگون برای CIS 2011 ساخته شده. شما با استفاده کردن از این تم ها میتونید رنگی را که دوست دارید CIS شما داشته باشه را استفاده کنید.

پیش نمایشی از تم های مختلف CIS 2011 را میتونید در عکس زیر ببینید.

روش تغییر دادن و استفاده از این تم ها:

اول فایل زیر را که حاوی تم هایی است که در عکس بالا دیدید از طریق یکی از لینک های زیر دانلود کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک کمکی 1
    کد:
    لینک کمکی 2
    کد:
    پسورد: mehran

بعد از دانلود کردن محتوای فایل rar شده را در مسیری که CIS را نصب کردید داخل پوشۀ Theme کپی کنید. بطور مثال مسیر نصب شده در سیستم من درایو C است پس میشه مسیر زیر...

C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\Themes

بعد از کپی کردن تم ها به داخل پوشه Themes در مسیر نصب شده, CIS را باز کنید و از بالا برید به قسمت More و Preferences را باز کنید. در اینجا برید به تب Theme و اون تمی را که دوست دارید انتخاب کنید و بعد پنجرۀ باز شده را OK کنید.

حالا برای اینکه تم CIS عوض بشه کافیه CIS را یکبار Exit کنید و دوباره آنرا اجرا کنید. برای Exit کردنش روی آیکونش در سیستم ترای کلیک راست کنید و گزینه Exit را انتخاب کنید.

14. 14 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

درود
    من CIS رو نصب کردم ولی باهاش مشکل دارم.

1-نمیتونم به اینترنت وصل بشم
    2-فایرفاکس باز نمیشه
    3-آپدیت نمیشه

کسی تا حالا با این مشکل برخورد کرده؟
    مجبور شدم حذفش کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •