تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: خرید گوشی دو سیم کارته سامسونگ !!! لطفاً راهنمایی بفرمایید

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13 خرید گوشی دو سیم کارته سامسونگ !!! لطفاً راهنمایی بفرمایید

سلام خدمت دوستان عزیز

من دنبال یه گوشی دو سیم کارته سامسونگ هستم.

الان خودم یه دو سیم کارته سامسونگ مدل D880 دارم.

زیاد با گوشی سر و کار دارم. برای همین هر چند وقت یک بار بایستی فلت گوشی رو عوض کنم.

دنبال یه صفحه لمسی هستم.

قیمتش هم در حدود 250 تا 300 باشه.

یکی از دوستان گفته که D980 بگیرم. دو سیم کارته صفحه لمسی هست.

می‌خواستم نظر دوستان رو بدونم و ببینم چه چیز به من معرفی می‌کنند.

شاد باشید

آخر فروم باز mahroo_z1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    داروسازی

پيش فرض

سلام دوست عزیز.

علاوه بر گوشی D980 , گوشی زیر هم هست که جدیدتر هست:

B5722:

مشخصات:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از mahroo_z1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

پيش فرض

تشكر كه به سوالم پاسخ داديد.

قيمت اين گوشي چه قدري هست؟

بهتر از اين هم پيدا ميشه يا نه؟

شاد باشيد

آخر فروم باز mahroo_z1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    داروسازی

پيش فرض

تشكر كه به سوالم پاسخ داديد.

قيمت اين گوشي چه قدري هست؟

بهتر از اين هم پيدا ميشه يا نه؟

شاد باشيد
    سلام.
    قیمتش حدودای 200هزار تومان هست حالا یه مقدار شاید بیشتر یا کمتر.
    توی برندای معروف فکر کنم الجی هم گوشی دوسیم کارته داره و بقیه چینیند.

این مدل هم هست ولی فکر نکنم هنوز وارد ایران شده باشه:

Samsung B7722

مشخصات:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by mahroo_z1; 07-07-2010 at 13:09.

6. 2 کاربر از mahroo_z1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

پيش فرض

سلام
    از بچه هایی که b7722 دارن یه سوال داشتم :

وقتی داری با یکی از سیم کارت ها حرف میزنی یا اس ام اس میدی آیا اون یکی غیرفعال میشه ؟ یعنی اگه کسی به اون یکی زنگ بزنه میگه خاموش است ؟

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

پيش فرض

جالبه .. یعنی کسی نیست جواب سوال منو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض گوشي دو سيم كارته نوكيا

سلام دوست عزيز
    اگه يه كمي تو بازار يا تو اينتر نت تحقيق كني جواب همه سوالات رو پيدا ميكني
    من خودم يه گوشي c2-o3 خريدم كه همزمان از 2 خط پشتيباني ميكنه و اگه در حال صحبت با يه خط باشي اگه دومي زنگ بخوره ميره پشت خط مثل پشت خطي معمولي .... يه كمي تنظيمات داره زبانت خوب باشه ميتوني رديفش كني ... نتونستي به من زنگ بزن 09176288488 ... 09367096267

من گوشي رو 130.000 تومن خريدم ....از نظر من تنها ايرادش نداشتن lan و سيستم عامل سيمبين است...البته با خود گوشي ميتوني بري اينتر نت ولي به لب تاب وصل نمي شه

همه موبايل بانكها رو هم جواب ميده ....

هر سوالي داشتي نه فقط در مورد اين گوشي ميتو ني به من زنگ بزني
    اينم ايميل

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم عكسها و اطلاعات بيشتر خوش باشي

واحد خبر mobile.ir : کمپانی نوکیا در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در روز 21 ژوئن 2011 (31 خرداد 1390) در سنگاپور برگزار گردید علاوه بر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که یک گوشی هوشمند پرقابلیت مبتنی بر سیستم عامل MeeGo است سه گوشی دیگر را نیز برای آنهایی که می خواهند هزینه کمتری برای خرید گوشی خود پرداخت نمایند معرفی نمود - گوشی های دو سیمکارته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و گوشی تک سیمکارته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    هر سه این گوشی ها که مبتنی بر پلتفرم سری 40 (Series 40) نوکیا هستند فیچرفون (Feature Phone) بوده و گوشی هوشمند محسوب نمی شوند (فیچرفون ها فاقد یک سیستم عامل کامل نظیر اندروید یا ویندوز فون بوده اما قابلیت های نرم افزاری نسبتاً مناسبی را در اختیار کاربر قرار می دهند.)
    گوشی های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوشی های دو سیم کارته بوده و گوشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تک سیم کارته است. کاربران می توانند به راحتی ظرف تنها چند ثانیه بدون خاموش نمودن گوشی و یا خارج نمودن باطری، سیم کارت دوم را از طریق سوکت تعبیه شده در کناره گوشی تعویض نمایند. با تعویض سیم کارت احتیاجی به ریبوت نمودن گوشی وجود ندارد. علاوه بر این امکان شخصی سازی ظاهر گوشی (نظیر تغییر تصویر پس زمینه و ...) برای حداکثر 5 سیم کارت مختلف وجود دارد. از دیگر گوشی های دو سیم کارته نوکیا می توان به گوشی های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اشاره نمود. در گوشی های دو سیم کارته قبلی تعویض سیم کارت ها به سهولت گوشی های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نبوده است.
    تصویر بالا: گوشی دو سیم کارته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوکیا - به سوکت سیمکارت دوم در سمت چپ تصویر دقت نمائید
    گوشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویژگی هایی مشابه با دو گوشی دیگر دارد با این تفاوت که این گوشی تک سیمکارته است. تفاوت اصلی گوشی های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز در جلادار بودن گوشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و رنگ این گوشی است. رنگ اصلی گوشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوک مدادی است اما این گوشی در دو رنگ طلایی و یاسی نیز احتمالاً عرضه خواهد می شود.
    گوشی های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دو رنگ "سفید و طلایی" و مشکی به بازار عرضه می شوند.
    هر سه گوشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از صفحه نمایش لمسی 2.6 اینچی با رزولوشن 240 در 320 پیکسل همراه با صفحه کلید کشویی 12 کلیدی برخوردارند. دوربین این گوشی ها 2 مگاپیکسلی بوده و قابلیت فیلمبرداری با رزولوشن 176 در 144 پیکسل (QCIF) با سرعت 15 فریم در ثانیه را دارا است.
    حافظه داخلی این گوشی ها 10 مگابایت است و امکان استفاده از کارت حافظه microSD تا ظرفیت 32 گیگابایت در این گوشی ها وجود دارد. یک کارت حافظه 2 گیگابایتی به همراه گوشی به خریدار داده می شود.
    از دیگر ویژگی های این گوشی ها می توان به دارا بودن رادیو FM، مدیاپلیر و مجهز بودن به مرورگر جدید نوکیا برای گوشی های سری 40 اشاره نمود. این مرورگر داده ها را پیش از ارسال به گوشی با استفاده از سرورهای نوکیا فشرده کرده و بدین ترتیب پهنای باند کمتری مصرف می شود.
    گوشی های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با قیمتی در حدود 75 یورو (105 دلار) و گوشی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با قیمتی در حدود 80 یورو (112 دلار) در سه ماهه سوم سال 2011 به بازار عرضه می شوند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض دو سيم كارته سامسونگ

سلام

اينو يادم رفت بگم كه : گوشي دو سيم كارته سامسونگ اصلاً و اصلاً چيز خوبي از آب در نيومده....خيلي تحقيق كردم هيچكدوم خوب نيست
    اين آخري 2277 b به راحتي به اينتر نت وصل ميشه lan هم داره ولي اصلاٌ برنامه خور نيست . بسيار ضعيفه ،
    با نوكيا c2-03 . c2-o6 قابل مقايسه نيست ... يه چيزي شبيه گوشي هاي دو سيم كارته چيني است...
    سوالي داشتي....چي ...؟ آهان زنگ بزن 09176288488 ...09367096272

باي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •