تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: پریدن 30GB از هارد 160 مکستور!

اگه نباشه جاش خالی می مونه f-secure's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran

8 پریدن 30GB از هارد 160 مکستور!

سلام بچه ها.اینی که میینویسم دقیق بخونین از عجایبه
    10 روز پیش یه هارد نو 160 pata مکستور واسه سیستم یکی از رفقا خریدم بعد انواع تستهای عجیب و غریب و مختلف که بخواب هم نیدیدن روی این هارده انجام دادم که حالا ربطی به این تاپیک نداره.خلاصه دو سه روز پیش دو تا ویندوز و برنامه های مورد نیاز و تنظیمات و همه کار انجام دادم و همه چی مرتب بود تا اینکه یه بار که ریستارت کرده بودم دیدم ویندوز اصلی بالا نمیاد ویندوز پشتیبانش هم وسط بالا اومدن BSOD میداد و ریست میشد
    بصورت Slave بستم دیدم توی ستاپ بایوس و مراحل post و داخل Device Manager شناسایی میشه ولی داخل Disk Management و My Computer هیچگونه اثری از آثارش نیست!!!! انگاری که اصلاً به سیستم وصل نیستش!! عجب!
    CD ویندوز میذارم نمیتونه ویندوز نصب کنه و ابتدایی ترین مراحل نصب بسیار کند طی میشه و آخر سر هم طی مراحل اولیه ی نصب اصلاً فضای خالی هارد درست حسابی شناسایی نمیشه که بتونی ویندوز نصب گنی.مثلاً اون قسمت که فضای نصب را انتخاب میکنی فقط نوشته 120 گیگ واصلا ننوشته Unpartitioned Space یا Partition فلان و... . و نمیشه فضایی انتخاب کرد
    Hiren Boot CD درست حسابی مثل قبل لود نمیشه و کاری عملاً ازش بر نمیاد!!!
    ERD Commander همینجور!!
    و...
    خلاصه با Maxtor powerMax که با یه سیستم دیگه ریختم روی فلاپی اومدم و Low Level Format کردمش بعد رفتم نصب ویندوز میبینم هارد 160 رو 120 میشناسه!!! داخل Disk Managment هم همینطور
    فعلاً که دارم دوباره ویندوزهاش را نصب میکنم و سریع و مرتب کار میکنه شاید بعداً دوباره با ابزارهای داخل Hiren یه وارسی واسه کنجکاوری کردم ولی مطمئنم که اون 30 گیگ که مربوط به ویندوز درایور D بود کلً به رحمت خدا رفته جوریکه با فرمت سطح پایینم برنگشت
    جالبه نه؟؟!!
    نتیجه ی اخلاقی: مکستور = Rubbish
    Last edited by f-secure; 06-07-2010 at 00:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سايز هارد به هم ريخته است . براي رفع مشكل ابتدا BIOS مادربرد را بروز نماييد . سپس جامپر هارد را روي master قرار دهيد و به آن كابل ، هارد يا درايو نوري ديگري متصل نكنيد و دستگاه را روشن كنيد . اگر باز هم مشكل برطرف نشد از برنامه Maxblast شركت Maxtor و يا Datalife guard شركت WD استفاده نماييد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه f-secure's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

فکر نکنم این برنامه بتونه کاری از پیش ببره چون اونجوری که من راهنمای کاریش را از سایت سیگیت گرفتم و نگاه کردم کارش پشتیبان گرفتن و این اموره و تعجبی نداره چون Maxblast کار آکرونیسه
    اگه منظور شما کارکرد خاصی هستش در کدوم بخش این برنامه چنین امکانی وجود داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •