تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: بسته های رویایی اینترنت پرسرعت همراه اول

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض بسته های رویایی اینترنت پرسرعت همراه اول

سلام دوستان.لطفا هرچی اطلاعات درباره این موضوع دارین،ارایه بدین.من نفهمیدم موقتیه یا دایمی/قیمتش می ارزه/میشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و از اینترنتش با کامپیوتر استفاده کرد/برای سفر چطوره-لطفا راهنماییم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دائمی یا موقتی بودنش مربوط به این میشه که کدوم بسته رو خریداری کنید.ولی در کل میشه گفت که تا مدت زمان اعتبار بسته ی خریداری شده،دائمیه!اگه تمام امکاناتش رو در اختیار داشته باشید،یعنی یه گوشی که بتونه به اینترنت وصل بشه و ضمنا کابل یو اس بی داشته باشه،و در صورتی که در منطقه ی شما EDGEفعال باشه،آره به نظر من میارزه.ولی اگه تو منطقه ی شما GPRS فعال باشه،سرعتش نزدیک همون دایال آپه و به نظر من خیلی به صرفه نیست.من گوشیم نوکیا هستش.و با استفاده از نرم افزار PC suit می تونم از گوشیم به عنوان مودم وایرلس استفاده کنم و به اینترنت کانکت شم.در مورد برند های غیر از نوکیا چیزی نمی دونم ولی می تونید از دوستان دیگه بپرسید.برای سفر هم اگه منظورتون استفاده در حال حرکته،خب مسلما کاراییش پایین میاد و بستگی داره که توی جاده ها اصلا سرویس جی پی آر اس فعال باشه یا نه.در مورد شهر های دیگه هم بستگی داره که EDGE فعال باشه یا GPRS.
    من تست سرعت اینترنت خودم که از طریق موبایله براتون میزارم.دیروز که روز تعطیل بود،خیلی افتضاح شده بود.حتی گوگل رو هم به سختی باز می کرد.البته در روز های دیگه به مراتب از این تست،نتیجه بهتری میشه گرفت و سرعت دانلود حتی تا 27 هم می رسه.

Last edited by Theoden; 03-07-2010 at 12:12.

داره خودمونی میشه ali1497's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

با سلام
    بسته هاي رويائي همراه اول همان طور كه از اسم آن معلوم است انسان را به يك روياي ظاهراً شيرين فرو ميبرد.
    اما بعد از مدتي كه صورتحساب ميان دوره و يا اعتبار خود را چك كرديد آنزمان است كه رويا تبديل به يك كابوس بسيار وحشتناك فراموش نشدني خواهد شد.
    چرا كه من بعد از مشاهده رقمهاي غير واقعي در صورتحساب ميان دوره براي هميشه از خواب و روياي همراه اول بيدار شدم. وهنوز نتوانسته ام پول اضافه در صورتحساب درج شده را با تمامي تلاش در قسمت بازرسي سايت، تماس با 09990 و حضور در مركز امور مشتركين باز گردانم.
    پس لطفاً قبل از اقدام به استفاده از GPRS همراه آخر مشكلات و رنجنامه هاي ديگران را به دقت بررسي فرمائيد.

با تشكر
    Last edited by ali1497; 03-07-2010 at 12:35.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

محبت کنید بحث رو بیارید در تاپیک مخصوص به خودش اینجور دیتا بیس سرور هم شلوغ نمیشه .
    از شما ممنونم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tenacious's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ظاهراً موقتیه.
    واسه ایرانسل که موقتیه. پرسیدم گفتن تا آخر تابستون بیشتر جواب نمی ده. ( بخشی از جشنواره تابستانیه )

آره تو سفر هم میتونی استفاده کنی به شرطی که آنتن داشته باشی!!! البته EDGE بودنت هم بستگی به این داره که جایی که می ری تحت پوشش باشه یا نه. ناگفته نماند یه لپ تاپ روشن هم می خوایی

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

فقط اینو بگم همچین زیاد رویایی نیست.. بیشتر شبیه کابوسه ! ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •