تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 48

نام تاپيک: سوال در مورد Sapphire 5850 Toxic Edition

آخر فروم باز kourosh4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

منم با مدل مرجع بیشتر موافقم ضمن اینکه با نرم افزار MSI AFTER BURNER به راحتی تا هر مقداری که بخوای میشه کارت را اور کرد و حتی ولتاژ داد

ضمنا با حدود 80 تومن میشه یک خنک کننده PASSIVE قدرتمند برای کارت خرید که هم دماش پایین بیاد و هم از اور لذت برد

باز هم میگم که با خنک کننده مرجع به راحتی میشه فرکانس های کارت را تا مقداری که کارتهای اورشده هستند به راحتی تغییر داد
    احسان جان با MSI AFTER هم نمیشه بیشتر از 775/1125 اور کرد
    مگه شما این کارو کردید؟
    فکر کنم تنها راحش از طریق بایوس باشه!
    در کل چون این کارت راحت با اورکلاک به 5870 میرسه ATI نامرد کاری کرده که نشه بیشتر از این مقدار اورش کرد!

2. این کاربر از kourosh4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

احسان جان با MSI AFTER هم نمیشه بیشتر از 775/1125 اور کرد
    مگه شما این کارو کردید؟
    فکر کنم تنها راحش از طریق بایوس باشه!
    در کل چون این کارت راحت با اورکلاک به 5870 میرسه ATI نامرد کاری کرده که نشه بیشتر از این مقدار اورش کرد!
    میشه

البته من اینکار را نکردم ولی دوستان در بخش اورکلاک کارت گرافیک این کار را کردن

خوب در مورد بایاس هم باید بگم که فقط میشه تغییرات را در اون ذخیره کرد و کار خیلی سختی هم نیست

مثال میزنم : شما اورکلاک کارت گرافیک را با نرم افزار مربوطه انجام میدین و از سیستم تست میگیرید و همه چیز OK هست پس بجای اینکه با هر بار بالا آمدن سیستم عامل برنامه مربوطه اجرا بشه تغییرات را در بایاس اعمال می کنید تا برای همیشه کارت با همین تغییرات کار کنه (چه در محیط ویندوز و ....)

من فکر نمی کنم در بایاس گزینه ای برای اورکلاک کردن باشه و بهترین راه برای اینکار هنوز نرم افزار هست

پ.ن : قابل توجه صاحب تاپیک : این بحث هایی که طی این دو صفحه اخیر زده شده دلیلی بر نامناسب بودن کارت خریداری شده توسط شما و یا ایراد داشتن کارت شما نیست و اصلا هم نیازی به تعویض کارت مربوطه نیست.

4. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

احسان جان منظورم از طریق بایوس این بود که با نرم افزار فرکانسهای بایوس کارت یا همون فرکانسهای اصلی رو تغیر بدیم و فکر نکنم اصلا از تو بایوس مادربورد بشه همچین کاری کرد......

6. این کاربر از kourosh4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز * SadeGh *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

اما دما عادی کارت کمی بالاست ماله من که 42 هست فکر کنم کیستون تهویش نامناسبه .............
    کیس که Magnum 2 است !حالا نمیدانم مشکل کجاست!

پ.ن : قابل توجه صاحب تاپیک : این بحث هایی که طی این دو صفحه اخیر زده شده دلیلی بر نامناسب بودن کارت خریداری شده توسط شما و یا ایراد داشتن کارت شما نیست و اصلا هم نیازی به تعویض کارت مربوطه نیست.
    از شما و تمامی دوستان سپاسگذارم.
    راستی قیمت 5870 معمولی چند است؟
    فکر کنم تقریبا 450 باشه؟نه؟
    این و پس بدم به جاش 5870 بگیرم ؟

اصلا فرقشون چی هست؟چیپها که فکر کنم یکی باشه و فقط فرکانسشون فرق داره! درسته؟
    ممنونم
    Last edited by * SadeGh *; 04-07-2010 at 00:01.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

5870 با برند sapphire حدود 440 تومن هست .....
    راستی راه حل اورکلاک 5850 به صورت نا محدود رو پیدا کردم و تونستم 5850 خودم رو تا 850/1200 که همون فرکانسهای 5870 هست پایدار کنم اگه اهل اورکلاک باشی راحت میتونی کارتت رو به 5870 برسونی!
    فرق 5870 با 5850 بجز فرکانسها در واحد سایه زنی اوناست که 5870 160 تا بیشتره البته اگه فرکانسهای 5850 به مقدار 5870 اورکلاک بشه تقریبا یک کارایی رو میده شاید 2-3 درصد ضعیفتر عمل کنه که قابل توجه نیست!
    در کل کسی که اهل اورکلاک باشه با 300 تومن صاحب 5870 میشه .... ....................................

9. 2 کاربر از kourosh4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

5870 با برند sapphire حدود 440 تومن هست .....
    راستی راه حل اورکلاک 5850 به صورت نا محدود رو پیدا کردم و تونستم 5850 خودم رو تا 850/1200 که همون فرکانسهای 5870 هست پایدار کنم اگه اهل اورکلاک باشی راحت میتونی کارتت رو به 5870 برسونی!
    فرق 5870 با 5850 بجز فرکانسها در واحد سایه زنی اوناست که 5870 160 تا بیشتره البته اگه فرکانسهای 5850 به مقدار 5870 اورکلاک بشه تقریبا یک کارایی رو میده شاید 2-3 درصد ضعیفتر عمل کنه که قابل توجه نیست!
    در کل کسی که اهل اورکلاک باشه با 300 تومن صاحب 5870 میشه .... ....................................
    دوست عزیز میشه روشتون رو بگید؟

11. این کاربر از siamak5561 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خیلی راحته !
    با برنامه ی msi afterburner میشه این کارو کرد حتی بیشتر از اینا هم جا داره که من بدلیل پاور ضعیفم ادامه ندادم .....
    تو قسمت اورکلاک گرافیک گزاشتم میتونید ببینید ........
    تو محل نصب برنامه فایلی هست به نامه MSIAfterburner که با worldpad بازش میکنید وجلوی عبارت
    EnableUnofficialOverclocking=0
    که نوشته صفر رو تبدیل به یک میکنید اینجوری محدودیت از بین میره...........
    توی این تاپیک کامل توضیح داده شده.....
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by kourosh4; 04-07-2010 at 10:17.

13. 2 کاربر از kourosh4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز * SadeGh *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

اما شما تصمیمه خودتون رو بگیرید چون درسته با این کار 5850 رو به 5870 میرسونید اما 5870 هم همین مقدرا قابلیت اورکلاک داره که با اورکلا میشه قویترین کارت تک هسته ای دنیا!
    اما من اگه جای شما بودم کارت رو نگه میداشتم چون حالا حالا ها جوابگو هست و نیازی به ارتقا نیست حداقل تا دو ساله دیگه!
    فرمایش شما متین،اما وقتی نگاه میکنی میبینی میشه بر فرض با 50 یا 60 تومن بیشتر اون کارتو برداشت! آدم وسوسه میشه خوب! اصلا هم اهل اور نیستم و تازه اگه 5870 را بردارم 1 مشکل دیگه ای هم وجود خواهد داشت!جا نشدنش تو کیس!؟ چون کیسم Magnum 2 است!
    واقعا ماندم چه کنم؟
    راستی کیس شما چیست؟

ممنونم

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

احسان جان منظورم از طریق بایوس این بود که با نرم افزار فرکانسهای بایوس کارت یا همون فرکانسهای اصلی رو تغیر بدیم و فکر نکنم اصلا از تو بایوس مادربورد بشه همچین کاری کرد......

میدونم تو بایاس مادربرد گزینه ای برای اورکلاک کارت گرافیک نیست خوب اینکه معلومه!!

منظور من این هست که در بایاس کارت گرافیک هم گزینه ای برای تغییر نیست

دو تا برنامه هست باید از اینترنت گرفت ولی الان اسمش یادم نیست ولی اگر خواستید می تونم براتون پیدا کنم!!

برنامه اولی پارمترهای بایاس را درونش ست می کنند (فرکانس هسته و حافظه و ...) و با برنامه بعدی نسخه تغییر یافته را بارگذاری می کنند!!

اگر هم این وسط پارامتر ها را اشتباه وارد کنی کارت کاملا از کار می افته و احتمالا از دست گارانتی هم کاری بر نمیاد و به همین دلیل هست که میگم اول باید با نرم افزار پارامتر ها را ست کرد

فرمایش شما متین،اما وقتی نگاه میکنی میبینی میشه بر فرض با 50 یا 60 تومن بیشتر اون کارتو برداشت! آدم وسوسه میشه خوب! اصلا هم اهل اور نیستم و تازه اگه 5870 را بردارم 1 مشکل دیگه ای هم وجود خواهد داشت!جا نشدنش تو کیس!؟ چون کیسم Magnum 2 است!
    واقعا ماندم چه کنم؟
    راستی کیس شما چیست؟
    اگر مادربرد شما از قابلیت کراس فایر لینک 8X ساپورت می کنه پیشنهاد من این هست که دو تا 5770 را کراس فایر کنید که هم قیمتش از 5870 کمتر میشه و هم قدرتش به شدت بیشتر میشه

ضمن اینکه فکر می کنم طول 5870 حدود 29 سانت هست که در مگنوم 2 جا میشه

16. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

واقعا ماندم چه کنم؟
    راستی کیس شما چیست؟
    5870 حدود 27-28 سانت هست و Magnum 2 تا 29 سانت جا داره

18. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •