تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: جمع آوری لپ تاپ F115 و F117 از بازار به دلیل داغ شدن بیش از حد

داره خودمونی میشه F_C_B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض جمع آوری لپ تاپ F115 و F117 از بازار به دلیل داغ شدن بیش از حد

دوستان من شنیدم شرکت سونی لپ تاپ F115 و F117 از بازار به دلیل داغ شدن بیش از حد چیپست از بازار جمع آوری کرده. آیا این خبر صحت دارد؟

لطفا دوستان نظراتشونو بگن

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

همیشه ازین اراجیف هست و خواهد بود...
    منبعی معتبری دارید؟
    به نظرم بیشتر به شایعه میخوره تا حقیقت

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

همیشه ازین اراجیف هست و خواهد بود...
    منبعی معتبری دارید؟
    به نظرم بیشتر به شایعه میخوره تا حقیقت
    نه منبعم اصلا معتبر نیست یه نفر تو یه فروم گفته بود و اینکه یه فروشنده که به قیافش میومد لپ تاپ رو نداره میخواد یه مدل دیگه بت بچپونه....
    Last edited by F_C_B; 30-06-2010 at 18:06.

4. این کاربر از F_C_B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان من شنیدم شرکت سونی لپ تاپ F115 و F117 از بازار به دلیل داغ شدن بیش از حد چیپست از بازار جمع آوری کرده. آیا این خبر صحت دارد؟

لطفا دوستان نظراتشونو بگن
    اصلا صحت نداره .
    شونی مشکل داغ کردن نداره و داغ شدنش تا این اندازه طبیعی هست برای این کانفیگ ها .
    اگر هم که بخواد جمع کنه برای تعمیر مادربورد جمع میکنه نه داغ کردن چون مادربورد یکم مشکل تامین برق قطعات رو داره و علت نویز درون سیستم هم همینه .
    موفق باشید .

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اصلا صحت نداره .
    شونی مشکل داغ کردن نداره و داغ شدنش تا این اندازه طبیعی هست برای این کانفیگ ها .
    اگر هم که بخواد جمع کنه برای تعمیر مادربورد جمع میکنه نه داغ کردن چون مادربورد یکم مشکل تامین برق قطعات رو داره و علت نویز درون سیستم هم همینه .
    موفق باشید .
    نویز درون سیستم؟ میشه یکم توضیح بدی؟

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

نویز درون سیستم؟ میشه یکم توضیح بدی؟
    آره .
    همونطور که می دونید سی پی یو های i7 مصرف زیادی دارند .
    البته این هایی که در نوت بوک مصرف میشه با اونایی که در دسکتاپ هست خیلی در مصرف منابع تفاوت دارند ولی هنوزم پر مصرف هستند .
    طبق گفته سایت سونی اینسایدر تعدا بسیار زیادی از سری F به سونی برگشت خورده و همه به خاطر نویز بوده .
    این صدا وقتی زیاد تر میشه که یه جسم که برق زیادی مصرف میکنه مثل هارد اکسترنال به سیستم وصل بشه به خاطر همین حدس زیده میشه که این نویز به دلیل ضعیف بودن مادربورد در تامین برق مورد نیاز سیستم هست .
    البته در بعضی جا ها نوشته شده که با خاموش کردن میکروفون داخلی سیستم این نویز کاهش پیدا میکنه .
    فیلم و مطالب زیادی از این مشکل در اینترنت موجود هست و می تونید در گوگل اطلاعات خوبی بدست بیارید .
    البته گفته میشه که در نوت بوک های که ساخت مارچ به بعد هستند این مشکل برطرف شده ولی جدید ترین نوت بوکی که در ایران هست مربوط به 6 ماه پیش هست .
    موفق باشید .

8. 3 کاربر از x-lichking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آره .
    همونطور که می دونید سی پی یو های i7 مصرف زیادی دارند .
    البته این هایی که در نوت بوک مصرف میشه با اونایی که در دسکتاپ هست خیلی در مصرف منابع تفاوت دارند ولی هنوزم پر مصرف هستند .
    طبق گفته سایت سونی اینسایدر تعدا بسیار زیادی از سری F به سونی برگشت خورده و همه به خاطر نویز بوده .
    این صدا وقتی زیاد تر میشه که یه جسم که برق زیادی مصرف میکنه مثل هارد اکسترنال به سیستم وصل بشه به خاطر همین حدس زیده میشه که این نویز به دلیل ضعیف بودن مادربورد در تامین برق مورد نیاز سیستم هست .
    البته در بعضی جا ها نوشته شده که با خاموش کردن میکروفون داخلی سیستم این نویز کاهش پیدا میکنه .
    فیلم و مطالب زیادی از این مشکل در اینترنت موجود هست و می تونید در گوگل اطلاعات خوبی بدست بیارید .
    البته گفته میشه که در نوت بوک های که ساخت مارچ به بعد هستند این مشکل برطرف شده ولی جدید ترین نوت بوکی که در ایران هست مربوط به 6 ماه پیش هست .
    موفق باشید .
    شما از یکور داری مصرف بالای پردازشگر رو مقصر میدونی! در حالیکه قویترین پردازشگر معمول Core i7 داره 45W مصرف میکنه که نسبت به سریهای قبلی آنچنان بیشتر نیست
    باز این مسآله که اسمش رو نویز گذاشتی به میکروفن ربط میدی!
    باز به ادوات پرمصرف ربط میدی!
    شما که میگی هارد اکسترنال پرمصرفه مگه نمیدونی اکثریت هاردهای اکسترنال((غیر از مدلهای پاسپورتی)) خودشون آداپتور دارند و حتی 1 درصد به برق مصرفی سیستم اضافه نمیکنند؟؟
    من کاری به معماری درست یا نادرست مادربوردهای وایو ندارم به اینم کاری ندارم که واقعاً برگشت خورده یا نه ولی میگم چرا در زمینه ای که اطلاعات کافی ندارین مطالب گمراه کننده برای کسانیکه نمیدونند ابراز میکنین؟؟

10. این کاربر از farhadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

این هم شده مثل امار خرابی هاس لپ تاپ های اچ پی !!!!

این امار از کجای ملت در میاد من نمی دونم !!!

12. 2 کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

شما از یکور داری مصرف بالای پردازشگر رو مقصر میدونی! در حالیکه قویترین پردازشگر معمول Core i7 داره 45W مصرف میکنه که نسبت به سریهای قبلی آنچنان بیشتر نیست
    باز این مسآله که اسمش رو نویز گذاشتی به میکروفن ربط میدی!
    باز به ادوات پرمصرف ربط میدی!
    شما که میگی هارد اکسترنال پرمصرفه مگه نمیدونی اکثریت هاردهای اکسترنال((غیر از مدلهای پاسپورتی)) خودشون آداپتور دارند و حتی 1 درصد به برق مصرفی سیستم اضافه نمیکنند؟؟
    من کاری به معماری درست یا نادرست مادربوردهای وایو ندارم به اینم کاری ندارم که واقعاً برگشت خورده یا نه ولی میگم چرا در زمینه ای که اطلاعات کافی ندارین مطالب گمراه کننده برای کسانیکه نمیدونند ابراز میکنین؟؟
    شما اول پست من رو درست بخون بعد نظر بده .
    من گفتم که مصرفشون بالاست ولی نگفتم که از بقیه بالا تره .
    نگفتم هم که حتما به میکروفون ربط داره .
    در ضمن وسایل پر مصرف هم بر میگرده به همون نداشتن قدرت برای تامین برق قطعات .
    گفتم احتمال میدن که به خاطر اون هم باشه و حتما به خاطر اون نیست و احتمال های زیادی در این مورد هست .
    من میخواستم یه چیز پر مصرف مثال بزنم چیزی به ذهنم نرسید هارد رو مثال زدم .
    حالا شما با بزرگی خودت ببخش .
    موس که اگر که خدا بخواد آداپتور اینا که نداره ؟
    ایشالا در پست بعد هم یه چند تا منبع میزارم تا اطلاعات شما افزایش پیدا کنه . .

14. این کاربر از x-lichking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ولی درباره سونی اینم منابع که قولش رو داده بودم هم برای شما و دوست قبلی که در پست قبلی ما رو مورد لطف قرار دادند :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم لینک فیلم ها در یو تیوب :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به تعداد بسیار زیادی هم مطلب در گوگل هست .
    Last edited by x-lichking; 30-06-2010 at 23:38.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •