تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل رایت!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

14 مشکل رایت!!!

بسم الله الرحمن الرحیم
    با عرض سلام و خسته نباشید
    اول از همه اگر در جای نامناسبی تاپیک زدم،راهنمایی بفرمایید.
    اما مشکل من در رابطه با رایت کردن بدون استفاده از برنامه مربوطه(منظورم nero و ... هست)میباشد؛به این شرح که یک DVD را فرمت کردم،اطلاعاتی را هم که بایستی رایت میشدند انتقال دادم و فایلهای اصلی را نیز از هاردم پاک نمودم ولی DVD را رایت نکردم،کامپیوتر به حالت sleep رفت و بعد از اینکه از حالت sleep بیرون آمد از اطلاعات داخل DVD که خبری نیست هیچ!در قسمت properties دی وی دی هم حجم کل برابر با صفر هست!!؛اگر ممکن هست راه حلی ارائه دهید.آیا درست شدنی هست یا خیر؟
    با تشکر
    یا علی

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

منظور شما را خوب نفهمیدم!!!

شما دی وی دی فرمت کردین؟

یا میخواین یه سری اطلاعات رایت کنید بدون نرو؟

3. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام علیکم
    ببخشید منظور را خوب نرساندم،منظورم در واقع این بود که من بدون نرو یک سری اطلاعات را میخواستم رایت کنم،همان کپی کردن اطلاعات در دی وی دی .
    منظورم هم از اینکه گفتم دی وی دی را فرمت کردم برای زمانی هست که شما میخواهید یک دی وی دی را از قسمت مای کامپیوتر واردش بشید از شما میخواهد که یک اسم برای آن انتخاب کنید بعد هم بعد از چند ثانیه آنرا باز میکند،احتمالا اصطلاح دیگری دارد ولی من چیزی به جز فرمت کردن نمی توانم بگم،در حقیقت نمیدانم که شکل درست تر بیان آن چگونه هست.
    به هرحال عذرخواهی به دلیل توضیح اگر باز هم نامفهوم هست!
    با تشکر
    یا علی

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

اگر ويندوزتون ايکس پي ست و سی دی رايتر هم داريد ، برای کپی سی دی نياز به هيچ برنامه ای نداريد بلکه خود ايکس پی اين قابليت رو داره که با اون سی دی رايت کنيد اينطوری :
    1- يک سی دی خام توی رايتر بگذاريد
    2- در my computer پوشه يا فايل مورد نظرتون رو پيدا کنيد و روی اون يک کليک کنيد تا رنگش عوش بشه ، اگه تعداد پوشه ها يا فايلهاتون زياده می تونيد با گرفتن کليد Ctrl و کليک روی هر پوشه يا فايل اونايي رو که مايليد کپی بشن های لايت کنيد.
    3- روی يکی از فايل يا پوشه های انتخاب شده کليک راست کنيد و گزينه send to ... رو انتخاب و مقصد رو درايوی انتخاب کنيد که سی دی خام قرار داره.
    4- بعد از مدتی بسته به حجم فايلهای مورد نظر شما کار کپی موقت تموم ميشه و شما يک کپی موقت از مواردی رو که مايليد کپی بشن خواهيد داشت ، اين کپی موقت بعدا پاک ميشه.
    5- حالا در my computer روی همون درايوری که سی دی خام رو گذاشتيد کليک کنيد ، همه برنامه های مورد نظرتون رو خواهيد ديد. اگه مايليد اديت کنيد و هر کدوم رو می خوايد به آسونی حذف کنيد ، سپس در ستون چپ همين پوشه روی write these files to CD کليک کنيد تا رايت انجام بشه.

در ویستا هم همین جوری هست ...

6. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اگر ويندوزتون ايکس پي ست و سی دی رايتر هم داريد ، برای کپی سی دی نياز به هيچ برنامه ای نداريد بلکه خود ايکس پی اين قابليت رو داره که با اون سی دی رايت کنيد اينطوری :
    1- يک سی دی خام توی رايتر بگذاريد
    2- در my computer پوشه يا فايل مورد نظرتون رو پيدا کنيد و روی اون يک کليک کنيد تا رنگش عوش بشه ، اگه تعداد پوشه ها يا فايلهاتون زياده می تونيد با گرفتن کليد Ctrl و کليک روی هر پوشه يا فايل اونايي رو که مايليد کپی بشن های لايت کنيد.
    3- روی يکی از فايل يا پوشه های انتخاب شده کليک راست کنيد و گزينه send to ... رو انتخاب و مقصد رو درايوی انتخاب کنيد که سی دی خام قرار داره.
    4- بعد از مدتی بسته به حجم فايلهای مورد نظر شما کار کپی موقت تموم ميشه و شما يک کپی موقت از مواردی رو که مايليد کپی بشن خواهيد داشت ، اين کپی موقت بعدا پاک ميشه.
    5- حالا در my computer روی همون درايوری که سی دی خام رو گذاشتيد کليک کنيد ، همه برنامه های مورد نظرتون رو خواهيد ديد. اگه مايليد اديت کنيد و هر کدوم رو می خوايد به آسونی حذف کنيد ، سپس در ستون چپ همين پوشه روی write these files to CD کليک کنيد تا رايت انجام بشه.

در ویستا هم همین جوری هست ...
    نه نه نه!!من منظورم چگونگی کار نبود،من خودم اینکار را انجام دادم ولی همون طور که توضیح دادم،تمامی کارهایی را که شما اشاره کردید انجام دادم ولی اتفاقات زیر افتاد:
    1.یادم رفت رایت کنم و دی وی دی داخل رایتر موند.
    2.کامپیوتر خاموش وبعد از چند ساعت که روشن شد فایلها داخل دی وی دی بود.اما باز هم یادم رفت رایت کنم کامپیوتر به حالت اسلیپ رفت و بعد از ورود دوباره به ویندوز،مشاهده کردم که فایلهایی که داخل دی وی دی بودند نیستند هیچ!عدد مربوط به حجم کل دی وی دی هم که در properties هست برابر با صفر شده است.
    امیدوارم منظور بنده را متوجه شده باشید.مشکل بنده دقیقا همین چیزی هست که گفتم,چرا عدد مربوط به حجم کل دی وی دی صفر شده!!؟؟؟؟آیا ویندوز نمیتواند دی وی دی را بشناسد؟؟؟یا ....
    ضمنا ویندوزم هم ویستا هست.
    با تشکر
    یا علی
    Last edited by vazirdaftar; 01-07-2010 at 22:43.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

متوجه موضوعی شدم گفتم شاید به درک بهتر مشکل کمک کند،مقدار حجمی که در دی وی دی نشان داده میشود معادل 132 مگابایت هست که در واقع مقدار حجمی هست که بعد از ریختن اطلاعات بنده داخل دی وی دی(به همان روش ذکر شده در پست شماره 4)باقی مانده!!اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید،اطلاعات من چرا نیست؟؟؟؟؟
    با تشکر
    یا علی

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید
    من بعد از اینکه یک فایل 4 مگی را به DVD انتقال ددم ،DVD را رایت کردم و بعد از رایت همانطوری که در شکل مشاهده میکنید،مقدار کل حجم 4.3 گیگ هست ولی من فقط یک فایل 4 مگابایتی رایت کردم،و موقع رایت هم حالتی را اکه باز هم میشود فایل داخل DVD ریخت انتخاب کردم.

با تشکر
    یا علی
    Last edited by vazirdaftar; 27-07-2010 at 16:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •