تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 44 از 44

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی در رابطه با انجام انکدینگ بر روی فایل‏های ویدیویی

در آغاز فعالیت phontoms's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض هاردساب

سلام پوزش که تاپیک رو از زیر آوار در آوردم همینطور که از عنوان پستم معلومه می خواستم بدونم چطوری باید زیرنویس فارسی رو به نرم افزار معرفی کنم که هم بدون مشکل نمایش بده هم هارد ساب کنه نسخه ای که من استفاده می کنم 6.4.2 2018 هست تو قسمت زیرنویس، زیرنویس رو اافضافه میکنم و تیک اضافه کردن زیرنویس به فرم رو هم میزنم اما تو تب Base گزینه زینویس که زیر ویدئو و صدا قرار داره فعال نمیشه با اینکه تیک زیرنویس بالای همون گزینه ها رو هم زدم زیرنویس من از نوع ass هم با وجود چند زیرنویس در یک فریم و در نقاط مختلف فیلم به همراه حرکت من از Format Factory استفاده میکنم و ازش راضیم اما برای هاردساب نمیتونه زیرنویس هام رو ساپورت کنه و همشون به صورت ؟؟؟؟؟؟؟ نمایش داده میشن البته تمام گزینه های عربی مربوط به نوع زیرنویس رو هم امتحان کردم اما بازم کار نکرد کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو حل کرد حالا تو Hybrid یا Format factory ممنون البته با kmplayer این کار رو انجام دادم فقط چند تا مشکل داشت 1- تعداد فریم ریت نهایی 4 بود که فیلم من 12 هست 2- بعد از چند دقیقه زیرنویس عقب میموند 3- زمان خیلی زیادی که میبره بیشتر از 1 شبا روز برای 24 دقیقه البته از نوع Placebo استفاده کردم که فکر کنم طول کشیدنش به خاطر این بود با اینکه همین گزینه تو Hybride البته بدون هارد ساب فقط 2 ساعت طول کشید الان نزدیک به 1 ما هست که درگیر این موضوع هستم ممنون میشم راهمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام پوزش که تاپیک رو از زیر آوار در آوردم همینطور که از عنوان پستم معلومه می خواستم بدونم چطوری باید زیرنویس فارسی رو به نرم افزار معرفی کنم که هم بدون مشکل نمایش بده هم هارد ساب کنه نسخه ای که من استفاده می کنم 6.4.2 2018 هست تو قسمت زیرنویس، زیرنویس رو اافضافه میکنم و تیک اضافه کردن زیرنویس به فرم رو هم میزنم اما تو تب Base گزینه زینویس که زیر ویدئو و صدا قرار داره فعال نمیشه با اینکه تیک زیرنویس بالای همون گزینه ها رو هم زدم زیرنویس من از نوع ass هم با وجود چند زیرنویس در یک فریم و در نقاط مختلف فیلم به همراه حرکت من از Format Factory استفاده میکنم و ازش راضیم اما برای هاردساب نمیتونه زیرنویس هام رو ساپورت کنه و همشون به صورت ؟؟؟؟؟؟؟ نمایش داده میشن البته تمام گزینه های عربی مربوط به نوع زیرنویس رو هم امتحان کردم اما بازم کار نکرد کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو حل کرد حالا تو Hybrid یا Format factory ممنون البته با kmplayer این کار رو انجام دادم فقط چند تا مشکل داشت 1- تعداد فریم ریت نهایی 4 بود که فیلم من 12 هست 2- بعد از چند دقیقه زیرنویس عقب میموند 3- زمان خیلی زیادی که میبره بیشتر از 1 شبا روز برای 24 دقیقه البته از نوع Placebo استفاده کردم که فکر کنم طول کشیدنش به خاطر این بود با اینکه همین گزینه تو Hybride البته بدون هارد ساب فقط 2 ساعت طول کشید الان نزدیک به 1 ما هست که درگیر این موضوع هستم ممنون میشم راهمایی کنید
    سلام.
    من برای هاردساب کردن اول زیرنویس رو به فرمت sub/idx درمیارم و بعد با برنامه MeGUI زیرنویس رو به تصویر میچسبونم. آموزشش در آپارات هست:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت phontoms's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من یه راه خیلی بهتر پیدا کردم
    شما از kmplayer استفاده کن برو تو قسمت capture و بعد تب Crop فیلم و زیر نویس رو انتخاب کن و بعد اگه خواستی تنظیمات اضافی رو انجام بده طبق مشخصات فایل ویدئوییت
    و استارت رو بزن
    دقیقا با همون کیفیتی که داری تو kmplayer فیلم و زیرنویست رو میبینی بهت هارد ساب تحویل میده
    برای یه فیلم با بیت ریت 6171 و حجم 1.8gb برای من حدودا 1 ساعت و نیم طول کشید و حجم فایل خروجی هم اصلا تغییر نمیکنه و دقیقا همون کیفیت رو داره
    برام عالی بود
    امتحانش کن ضرر نمی کنی
    و استفاده از cpu هم برای من بین 60 و 80 متغیر بود پس زیاد رو cpu هم فشار نمیاد

4. این کاربر از phontoms بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI V8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان بین نرم افزارهای MEGUISTAXRIP, HANDBRAKE کدوم بهتره و خروجی بهتری داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •