تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1115 از 1124 اولاول ... 115615101510651105111111121113111411151116111711181119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,141 به 11,150 از 11232

نام تاپيک: اینترنت استان كرمانشاه

داره خودمونی میشه abbas67set's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    بچه ها من این ماه مخابرات گرفتم از کجا میتونم حجم باقیمانده رو چک کنم؟؟؟
    این لینکو هر کاری میکنم نمیشه!!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستان من مودم TD-LTE ایرانسل گرفتم.متاسفانه سرعت 2 مگابیت هست.کارمندان هستم.آیا همه جای کرمانشاه همینطوره ؟ راهی برای افزایش سرعت هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان من مودم TD-LTE ایرانسل گرفتم.متاسفانه سرعت 2 مگابیت هست.کارمندان هستم.آیا همه جای کرمانشاه همینطوره ؟ راهی برای افزایش سرعت هست؟
    دو مگابیت یا مگابایت؟
    من شهرک نجفی هستم و تا هشت مگابایت در ثانیه هم میده و هیچ مشکلی ندارم. باید مودم رو تو خونه بچرخونی تا جایی که بهترین سیگنال میده رو پیدا کنی. البته مودم من از این موده های فضای باز هست که رو پشت بوم گذاشتم.

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

دوستان سلام.
    آقا رفیق ما یه سوله دامداری گرفته نزدیک هرسین. بعد تلفن ندارن. 5 کیلومتری هرسین روستای پریوه
    با گوشیم ایرانیل زیاد خوب نیست و فقط تو حیاط نت داری میای تو اتاق قطع میشه. و اصن رومینگ میشه میفته رو رایتل یه حرف Rمیفته کنار انتن. همراه اول 3جی باهام بود تست زدم نداد فقط e داد.
    ولی وقتی میفتاد رو رایتل انتن پر بود حتی تو اتاق.من مودمی میخوام که پورت لن بده بهم.به نظرتون چی کار کنم ؟ راستل مودم روتر داره ؟ یا سیم همراه اول 4 جی ببرم تست بزنم ممکنه 4 جی بده ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام
    کسی نمیدونه چه isp برای منطقه ولایت کرمانشاه خوبه؟؟؟
    مرکز مخابراتی رسالت هست
    الان اسیاتک دارم بسته ۲مگابیت. همش قطع وصل میشه که به خاطر خط افتضاح مخابراته و مشکلی با این ندارم اما همش سرعت میاد رو ۵۰ کیلوبایت و باید یه بار مودم رو خاموش روشن کنم تا سرعت درست بشه و چون من همش دانلود میکنم خیلی بده
    به نظرتون این افت سرعت عمدی هست یا به خاطر کیفیت خط؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

یه کرمانشاهی اینجا نبود؟

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام
    کسی نمیدونه چه isp برای منطقه ولایت کرمانشاه خوبه؟؟؟
    مرکز مخابراتی رسالت هست
    الان اسیاتک دارم بسته ۲مگابیت. همش قطع وصل میشه که به خاطر خط افتضاح مخابراته و مشکلی با این ندارم اما همش سرعت میاد رو ۵۰ کیلوبایت و باید یه بار مودم رو خاموش روشن کنم تا سرعت درست بشه و چون من همش دانلود میکنم خیلی بده
    به نظرتون این افت سرعت عمدی هست یا به خاطر کیفیت خط؟؟
    درود همشهری. من اول نجفی هستم. همه ی سرویس دهنده های اینترنت کرمانشاه رو تست کردم. همه دزد تشریف دارن جز شاتل. این بر اساس تجربه شخصی خودم هست. دقیقاً همون چیزی که بگیری رو بهت میدن البته در صورتی که خط تلفنت کشش لازم رو داشته باشه. هرچند شما دیگه در منتهی الیه محدوده هستید و هرچه از مرکز مخابرات دور بشی کیفیت نت میاد پایین.
    منم زمانی که آسیاتک داشتم اینطور بود. مدتی خوب بود بعد داغان شد.
    هر کمکی خواستی بگو در خدمتم.

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان سلام.
    آقا رفیق ما یه سوله دامداری گرفته نزدیک هرسین. بعد تلفن ندارن. 5 کیلومتری هرسین روستای پریوه
    با گوشیم ایرانیل زیاد خوب نیست و فقط تو حیاط نت داری میای تو اتاق قطع میشه. و اصن رومینگ میشه میفته رو رایتل یه حرف R میفته کنار انتن. همراه اول 3جی باهام بود تست زدم نداد فقط e داد.
    ولی وقتی میفتاد رو رایتل انتن پر بود حتی تو اتاق.من مودمی میخوام که پورت لن بده بهم.به نظرتون چی کار کنم ؟ راستل مودم روتر داره ؟ یا سیم همراه اول 4 جی ببرم تست بزنم ممکنه 4 جی بده ؟
    شما به نظرم یه گوشی که 4G داره با خودت ببر و سیم کارت های ایرانسل و همراه اول و رایتل هم ببر.
    دانه به دانه بنداز رو گوشی و تست کن ببین کدام آنتن دهی بهتری داره. گوشی حتماً رو 4G باشه.
    اون علامت R هم که کنار آنتن میاد مال رومینگ داخلی هست (رایتل نیست) که اگر مثلاً ایرانسل رو گوشیت باشه ولی آنتن نده، همراه اول بهش آنتن میده.
    درواقع آنتن دهی GSM اونجا خوبه ولی 3G و 4G مشکل داره و ضعیف هست.
    متاسفانه مودم های اینترنت خیلی خیلی گران شدن ولی آنتن دهی بهتری نسبت به گوشی دارن. من یه مدل هوآوی داشتم خریدم چهارصد و خورده ای الان شد یک و خورده ای
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی درکل مودم های رو میزی آنتن دهی بهتری دارن. شما تست کن هر کدام از سیم کارت ها آنتن دهی بیشتر و بهتری داشت بعد به فکر خرید مودم باش.
    این مدلی که نوشتم پورت لن هم داره و کامل هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

دمت گرم داداش کمک کردی
    مجبورم از نت سیم کارت استفاده کنم. تو کرمانشاه کدام سیم کارت سرعتش و ثبات سرعتش بهتره؟؟
    الان بسته های همراه اول دیدم شبانش خیلی خوبه. به نظرت یه مودم 4g بخرم( مثلا tp-link mr200 v2) سرعت بیشتری میده یا هی مثل گوشیه؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دمت گرم داداش کمک کردی
    مجبورم از نت سیم کارت استفاده کنم. تو کرمانشاه کدام سیم کارت سرعتش و ثبات سرعتش بهتره؟؟
    الان بسته های همراه اول دیدم شبانش خیلی خوبه. به نظرت یه مودم 4g بخرم( مثلا tp-link mr200 v2) سرعت بیشتری میده یا هی مثل گوشیه؟؟
    خواهش میکنم. بستگی به محله و نزدیکی و دوری آنتن موبایل و شلوغی و اینها داره.
    اینها با تجربه به دست میاد. مثلاً این جایی که ما هستیم ایرانسل بد هست. رایتل و همراه اول خوب آنتن میدن.
    من یه مودم فضای بیرون ایرانسل دارم که پشت بام نصب میشه. اونم چون فضای بیرون هست خوبه. سرعت دانلودش تا هشت مگابایت در ثانیه میرسه و تقریباً بین دو تا شش مگابایت در نوسان هست.
    مودم های همراه خیلی گران شدن. تو پست قبلی برای اون همشهری نوشتم که مودم خریدم حدود پونصد تومن الان شده یک میلیون و چهارصد!
    الان غصه میخورم که چرا فروختمش.
    مودم ها نسبت به گوشی کارایی و ثبات و آنتن دهی بیشتری دارن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •