تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1117 از 1124 اولاول ... 117617101710671107111311141115111611171118111911201121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,161 به 11,170 از 11232

نام تاپيک: اینترنت استان كرمانشاه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

حاجی تو تانوما رو با adsl مقایسه نکن این یه چیز دیگه ایه اصلا
    شاید پینگش کمتر باشه و نویز نداشته باشه ولی همون اینترنت گند مخابرات هست. گول تبلیغات رو هم نخورید. همش سر تا به پا یه کرباس هستن. فقط شرکت های خصوصی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان

کسی میدونه نت مناسب برای گیم تو کرمانشاه کدوم شرکت بهتره؟ پینگ پایین تری بده

مخابرات دارم خودم که پینگش رو 150 الا 160 هست وی پی ان اک که بزنم پینگ میشه 180 که دیگه رسما نابوده کدوم شرکت پینگ پایین تری داره؟

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان

کسی میدونه نت مناسب برای گیم تو کرمانشاه کدوم شرکت بهتره؟ پینگ پایین تری بده

مخابرات دارم خودم که پینگش رو 150 الا 160 هست وی پی ان اک که بزنم پینگ میشه 180 که دیگه رسما نابوده کدوم شرکت پینگ پایین تری داره؟
    سلام
    من که اسیاتک دارم افتضاحه پینگش طرفش نیا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام
    من که اسیاتک دارم افتضاحه پینگش طرفش نیا
    آشنا نداری خوده شما که اینترنت از جایی گرفته باشه بدونی پینگ هر شرکت چنده؟

یکی از دوستام میگه پینگ صبانت رو 100 یا 110 میزانه نمیدونم یکم دو دلم دوست دارم بدونم پینگ پارس آنلاین و های وب چنده

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

آشنا نداری خوده شما که اینترنت از جایی گرفته باشه بدونی پینگ هر شرکت چنده؟

یکی از دوستام میگه پینگ صبانت رو 100 یا 110 میزانه نمیدونم یکم دو دلم دوست دارم بدونم پینگ پارس آنلاین و های وب چنده
    پینگ هر شرکتی چیز ثابتی نیست. برای هر کسی فرق داره. حتی اگر مثلاً روی دو تا خط در یک مرکر مخابراتی از یک شرکت اینترنت داشته باشی، پینگ های مختلفی به شما میدن.
    اگر پینگ پایین میخواید و هزینه ماهانه براتون مهم نیست برید سمت مبین نت که پینگ خوبی داره. من تقریباً در کل شبانه روز پینگم برای سرور داخلی روی 24 هست. البته باید تحت پوشش باشید و مودم شما TDD-LTE باشه نه FDD-LTE که همراه اول بهش آنتن میده و سرعتش کمه و پینگ بالا.

6. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

پینگ هر شرکتی چیز ثابتی نیست. برای هر کسی فرق داره. حتی اگر مثلاً روی دو تا خط در یک مرکر مخابراتی از یک شرکت اینترنت داشته باشی، پینگ های مختلفی به شما میدن.
    اگر پینگ پایین میخواید و هزینه ماهانه براتون مهم نیست برید سمت مبین نت که پینگ خوبی داره. من تقریباً در کل شبانه روز پینگم برای سرور داخلی روی 24 هست. البته باید تحت پوشش باشید و مودم شما TDD-LTE باشه نه FDD-LTE که همراه اول بهش آنتن میده و سرعتش کمه و پینگ بالا.
    درست میگید واقعا اتفاقا خونه ما دوتا خط داریم خط من که کلا جداست به کسی پسوردشو ندادم مگه اینکه ضروری باشه کارش پینگم اینه

خط دوم که ماله همه خانواده هست پینگش 10 تا از ماله من پایین تر میزنه دلیلشو نمیدونم چرا

هر دو خطم از مخابرات گرفتیم من 4 مگ گرفتم ماهانه 40 هزار خط دوم 2 مگ 25 هزار

در مورد مبین نتم تحقیق میکنم من این ماه 22 آبان حجم بستم تموم میشه برا تصفیه حساب کردن با مخابرات باید کجا رفت؟خدمات ارتباطی یا تو همون پنل کاربری بزنم رو جمع آوری کارم راه میفته یا اینکه باید برم به مرکز مخابراتی منطقه خودمون؟ کسی اگه تجربه داره بگه
    Last edited by RU3H; 25-10-2019 at 11:02.

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درست میگید واقعا اتفاقا خونه ما دوتا خط داریم خط من که کلا جداست به کسی پسوردشو ندادم مگه اینکه ضروری باشه کارش پینگم اینه

خط دوم که ماله همه خانواده هست پینگش 10 تا از ماله من پایین تر میزنه دلیلشو نمیدونم چرا

هر دو خطم از مخابرات گرفتیم من 4 مگ گرفتم ماهانه 40 هزار خط دوم 2 مگ 25 هزار

در مورد مبین نتم تحقیق میکنم من این ماه 22 آبان حجم بستم تموم میشه برا تصفیه حساب کردن با مخابرات باید کجا رفت؟خدمات ارتباطی یا تو همون پنل کاربری بزنم رو جمع آوری کارم راه میفته یا اینکه باید برم به مرکز مخابراتی منطقه خودمون؟ کسی اگه تجربه داره بگه
    شرایط هر خطی فرق میکنه با دیگری. سرعت بالاتر دلیل بر پینگ بهتر نیست.
    مبین نت هم نیازی به خط تلفن نداره. سیم کارت مخصوص خودش رو داره. میان خونه تست میکنن اگر آنتن دهی داشت مودم رو تحویل میدن و هزینه رو میگیرن. ولی توصیه میکنم حتما بگید من فقط سرویس TDD-LTE اون رو میخوام چون سرویس FDD-LTE اون روی همراه اول رومینگ میشه و سرعت خوبی نداره.
    برای تخلیه هم فکر کنم زنگ بزنید 2020 بگید میخوام تخلیه کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

شرایط هر خطی فرق میکنه با دیگری. سرعت بالاتر دلیل بر پینگ بهتر نیست.
    مبین نت هم نیازی به خط تلفن نداره. سیم کارت مخصوص خودش رو داره. میان خونه تست میکنن اگر آنتن دهی داشت مودم رو تحویل میدن و هزینه رو میگیرن. ولی توصیه میکنم حتما بگید من فقط سرویس TDD-LTE اون رو میخوام چون سرویس FDD-LTE اون روی همراه اول رومینگ میشه و سرعت خوبی نداره.
    برای تخلیه هم فکر کنم زنگ بزنید 2020 بگید میخوام تخلیه کنم.
    ظهری یه سر زدم سایت مبین نت جایی که ما هستیم تحت پوشش نیست قیمتا هم زیاد بود 100 گیگ 3 ماهه 500 هزار که زیاد بود از اونور بسته های یک ماهه هم دیدم 7 گیگ یک ماهه میشد 28 هزار
    بنظرم همون شرکت های اینترنتی بهتره
    چون من مصرفم بالاست با این 10 یا 20 گیگم کارم راه نمیفته ماهانه من 40 گیگ به بالا مصرف میکنم

مرسی از پیشنهادت

یه فکری به حال خودم میکنم احتمالا از همون صبانت بگیرم

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ظهری یه سر زدم سایت مبین نت جایی که ما هستیم تحت پوشش نیست قیمتا هم زیاد بود 100 گیگ 3 ماهه 500 هزار که زیاد بود از اونور بسته های یک ماهه هم دیدم 7 گیگ یک ماهه میشد 28 هزار
    بنظرم همون شرکت های اینترنتی بهتره
    چون من مصرفم بالاست با این 10 یا 20 گیگم کارم راه نمیفته ماهانه من 40 گیگ به بالا مصرف میکنم

مرسی از پیشنهادت

یه فکری به حال خودم میکنم احتمالا از همون صبانت بگیرم
    خوب دیگه مبین نت سرعت داره و قیمت بیشتر. ADSL سرعت کمتر قیمت کمتر. البته اگر نزدیک مرکز مخابرات باشید میتونید روی همون ADSL سرعت های بالای هشت مگابیت هم بگیرید.
    خواهش میکنم.

11. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

خوب دیگه مبین نت سرعت داره و قیمت بیشتر. ADSL سرعت کمتر قیمت کمتر. البته اگر نزدیک مرکز مخابرات باشید میتونید روی همون ADSL سرعت های بالای هشت مگابیت هم بگیرید.
    خواهش میکنم.
    سرعت هشت مگ گرفتم نزدیک 10 روز یا 15 روز سرعت دانلود رو 350 یا 400 بود زنگ زدم پشتیبانی برگشت گفت سیم های خط تلفن ما اشکال داره یا اینکه نویز داره خط
    در کل مثل اینکه سرعت دانلود 350 بیشتر نمیشه نهایتش 400 میره
    کلا میخوام بگم که حالا حالا ها اینترنت گنجایش هشت مگ نداره
    دنبالشم نیستم همین که پینگم پایین تر باشه راضیم حتی سرعت دانلودم مهم نیست برام فقط پینگ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •