تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1111 از 1124 اولاول ... 1116111011106111011107110811091110111111121113111411151121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,101 به 11,110 از 11232

نام تاپيک: اینترنت استان كرمانشاه

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

مثل اینکه چند وقتیه شاتل پاش به شهرستان ها هم باز شده
    الان کسی ازش نت داره؟ وضعیت پینگ و قطعی چطوره
    بیشتر سایت shatelland وسوسه میکنه ادمو وگرنه همین مخابرات میسازم باهاش

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

کس Td-lte ایرانسل گرفته؟؟؟سرعت چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

کس Td-lte ایرانسل گرفته؟؟؟سرعت چطوره؟
    من داشتم ولی چون محله ما پوشش نداشت دادم یکی از اقوام. بستگی داره. سرعت از یه مگ هست تا سه و چهار.
    هر جا آنتن دهی فورجی خوب باشه آنتن دهی اونم خوبه.

4. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyhan123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

مثل اینکه چند وقتیه شاتل پاش به شهرستان ها هم باز شده
    الان کسی ازش نت داره؟ وضعیت پینگ و قطعی چطوره
    بیشتر سایت shatelland وسوسه میکنه ادمو وگرنه همین مخابرات میسازم باهاش
    چند وقتیه؟
    من هفت ساله کرمانشاه شاتل دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

چند وقتیه؟
    من هفت ساله کرمانشاه شاتل دارم
    راضی هستی ازش ؟ شبانه ش چجوریه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    بچه ها الان چه اینترنتی از نظر سرویس دهی شبانه تو کرمانشاه خوبه ؟
    من حدود 9 ساله صبانت دارم از روز اول صبانت داشتم واقعا عالی بود خیلی خیلی ازش راضی بودم دو سه سال پیش سیستم شبانه رو عوض کردن دیگه رایگان نبود طوری شد که 2 برابر حجم خریداری شده برای شبانه به حساب میومد یا اینکه یک سوم حجم روزانه رو مصرف میکرد شبانه ش و چون من تو هر سرویس جدا از خودش حداقل یه 60 گیگی هم حجم اضافی میخریدم دیگه شبانه مشکلی نداشتم با 60 گیگی که توی سه ماه میگرفتم 120 گیگ شبانه برام حساب میشد که استفاده کنم دیگه به همین خاطر عوض نکردم همین چند سالم با صبانت سر کردیم تا اینکه پریروز خواستم سرویس بگیرم دیدم بدون هیچ اطلاعی و خبری دوباره شبانه رو عوض کردن به طوری که فقط 3 سرویس 2 مگ در بین تمام سرویسهای ممکن برای خرید شبانه دارن اونم فقط یه عکس ماه و ستاره روش گذاشتن هیچکی اول بار نمیفهمه و وقتی خریدم دیدم اینم باز محدود کردن که هر سرویس فقط فقط یه حجم مشخص شبانه داره یعنی من که این ماه یه 2 مگ 4 گیگ خریدم نوشته بود شبانه فقط 7 گیگ امکان دانلود بعد اون سرعت به 128 تغییر میکنه که الان سرعتش خداشاهده دقیقا عین دیال اپ 11 سال پیشه. یا اینکه تغییرش بدم به 1/3
    حالا به فکر عوض کردنش افتادم نمیدونم چی بخرم از سرویس دهندهای توی کرمانشاهم اطلاعاتی ندارم اینترنت وای فای ایرانسل هم که میگن عالیه ولی دورتادور ما رو پوشش میده بغیر از این نقطه محل ما.

واقعا اگه کسی کمک کنه بسیار ممنون میشم که چی بگیرم بجای صبانت که شبانه خوبی داشته باشه.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    بچه ها الان چه اینترنتی از نظر سرویس دهی شبانه تو کرمانشاه خوبه ؟
    من حدود 9 ساله صبانت دارم از روز اول صبانت داشتم واقعا عالی بود خیلی خیلی ازش راضی بودم دو سه سال پیش سیستم شبانه رو عوض کردن دیگه رایگان نبود طوری شد که 2 برابر حجم خریداری شده برای شبانه به حساب میومد یا اینکه یک سوم حجم روزانه رو مصرف میکرد شبانه ش و چون من تو هر سرویس جدا از خودش حداقل یه 60 گیگی هم حجم اضافی میخریدم دیگه شبانه مشکلی نداشتم با 60 گیگی که توی سه ماه میگرفتم 120 گیگ شبانه برام حساب میشد که استفاده کنم دیگه به همین خاطر عوض نکردم همین چند سالم با صبانت سر کردیم تا اینکه پریروز خواستم سرویس بگیرم دیدم بدون هیچ اطلاعی و خبری دوباره شبانه رو عوض کردن به طوری که فقط 3 سرویس 2 مگ در بین تمام سرویسهای ممکن برای خرید شبانه دارن اونم فقط یه عکس ماه و ستاره روش گذاشتن هیچکی اول بار نمیفهمه و وقتی خریدم دیدم اینم باز محدود کردن که هر سرویس فقط فقط یه حجم مشخص شبانه داره یعنی من که این ماه یه 2 مگ 4 گیگ خریدم نوشته بود شبانه فقط 7 گیگ امکان دانلود بعد اون سرعت به 128 تغییر میکنه که الان سرعتش خداشاهده دقیقا عین دیال اپ 11 سال پیشه. یا اینکه تغییرش بدم به 1/3
    حالا به فکر عوض کردنش افتادم نمیدونم چی بخرم از سرویس دهندهای توی کرمانشاهم اطلاعاتی ندارم اینترنت وای فای ایرانسل هم که میگن عالیه ولی دورتادور ما رو پوشش میده بغیر از این نقطه محل ما.

واقعا اگه کسی کمک کنه بسیار ممنون میشم که چی بگیرم بجای صبانت که شبانه خوبی داشته باشه.
    ممنون
    سلام. منم چند وقت پیش مشکل شما رو داشتم. چون خیلی دانلود میکنم. من آسیاتک گرفتم و خیلی هم راضیم. افت سرعت اصلا نداره. یعنی هشت مگ که بگیری، همون یه مگ رو سرعت میده و شبانه هم همون یه مگه. با توجه به امکان دانلود بدون کم شدن حجم از آسیا دی ال (برای بازی و نرم افزار) و تیوا و آیو( برای دیدن تلویزیون)، واقعا به صرفه است.

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اسیاتک هم سرعت تایم رایگان یا شبانه شو محدود کرده
    150 کیلوبایت یا 80 کیلوبایت

الان سرویس عصرانه اسیاتک دارم ساعت رایگان 4 تا 8 شب سرعت محدود می شه روی 150 کیلوبایت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

یه سری پرس و جو کردم اینجوری که معلومه بهترین نتی که میتونی بگیری همون نت 4 جی ایرانسل و همراه اوله درصورتی که محل خوبی بشینی که ما جهاد اخر مسکنیم اصلا رو پشت بومم 3 جی هم نمیاد چه برسه تو خونه بخام فورجی بیگیرم ولی خونه اقوام از پل چوبی امتحان کردیم هم ایرانسل هم همراه اول هم رایتل واقعا سرعتهاشون عالی و بینظیره.
    ولی از وای فای ها الان تو کرمانشاه حسابگر خوبه که البته رفته زیر اسم تک نت که سرویسهای شبانه دارش یه مقداری گرون تر میشه ولی افت سرعتش کمه و محدودیت هم نداره و اینکه یه اینترنت وایرلس جدید هم دارن که میگن واقعا محشره از کسایی که گرفتن پرسیدم میگن حرف نداره طوریه که یه انتن میان رو پشت بوم برات نصب میکنن و وایلرس بدون دخالت مخابرات بهت سرویس میدن و دیگه خط تلفن نمیخاد که حدودا 250 تا 300 برات خریدش تموم میشه و دیگه بعد اون شارژ سرویسهاش هم قیمت سرویسهای عادیه سرعتش یه 8 مگ دارن و یه 10 تا 50 مگ. اینایی که میگم از چند نفر که دارن پرسیدم که میگفتن اگه جات خوب باشه سرعت دانلود تا 30 مگ هم گرفتن. و اینکه سرعت اپلودش گویا خیلی خیلی زیاد وبرای کسایی که انلاین بازی میکنن عالیه چون کلا تمام اینترنتها از خود مخابرات سرعت اپلودشون کم میکنن گویا

خلاصه این چند روز که میخاستم صبانت رو عوض یکمی پرس و جو کردم از کسایی که ای اس پی های دیگه داشتن گفتم بگم شاید بدرد کسی بخوره اگه خواست اینترنت بگیره. بهترین اینترنت و مثی که حتی به صرفه ترین برای کسایی که زیاد دانلود میکنن ایرانسل و همراه اول هستن و وای فای هم الان حسابگر رو از هرکی پرسیدم راضی بوده مخصوصا اگه بخای سرعت خیلی خیلی بالا داشه باشی وایرلسشو بگیری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اسیاتک هم سرعت تایم رایگان یا شبانه شو محدود کرده
    150 کیلوبایت یا 80 کیلوبایت

الان سرویس عصرانه اسیاتک دارم ساعت رایگان 4 تا 8 شب سرعت محدود می شه روی 150 کیلوبایت

سرویس عصرانه رو محدود کرده. ولی ساعت رایگان 2 تا هشت رو محدود نکرده اصلا.

این مثلا عکس دانلود های دیشبمه. حجمشونو جمع بزنی یه چیز خیلی زیادی میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •