تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1118 از 1124 اولاول ... 118618101810681108111411151116111711181119112011211122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,171 به 11,180 از 11232

نام تاپيک: اینترنت استان كرمانشاه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سرعت هشت مگ گرفتم نزدیک 10 روز یا 15 روز سرعت دانلود رو 350 یا 400 بود زنگ زدم پشتیبانی برگشت گفت سیم های خط تلفن ما اشکال داره یا اینکه نویز داره خط
    در کل مثل اینکه سرعت دانلود 350 بیشتر نمیشه نهایتش 400 میره
    کلا میخوام بگم که حالا حالا ها اینترنت گنجایش هشت مگ نداره
    دنبالشم نیستم همین که پینگم پایین تر باشه راضیم حتی سرعت دانلودم مهم نیست برام فقط پینگ
    من که سیم کشی تلفن رو به کل عوض کردم. از کنار هیچ کابل برقی هم رد نشده. مستقیم هم آوردم به مودم وصل کردم. سر سیمی که مخابرات داده و وصل کردم به سیم تلفن برای مودم، با چسب حراراتی عایق کردم. با وجودی که فاصله ما از مخابرات هم خیلی زیاده بازم هشت مگابیت رو کشش داره (خط شاتل دارم). مبین نت هم دارم که سرعتش ثابت روی چهل مگابیت هست یعنی دانلودش پنج مگابایت بر ثانیه میزنه و پینگ داخلی اون هم همیشه 24 یا 25 هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من که سیم کشی تلفن رو به کل عوض کردم. از کنار هیچ کابل برقی هم رد نشده. مستقیم هم آوردم به مودم وصل کردم. سر سیمی که مخابرات داده و وصل کردم به سیم تلفن برای مودم، با چسب حراراتی عایق کردم. با وجودی که فاصله ما از مخابرات هم خیلی زیاده بازم هشت مگابیت رو کشش داره (خط شاتل دارم). مبین نت هم دارم که سرعتش ثابت روی چهل مگابیت هست یعنی دانلودش پنج مگابایت بر ثانیه میزنه و پینگ داخلی اون هم همیشه 24 یا 25 هست.
    شما هزینه کردی ولی من نه کلا کار اداری باید بیفتی دنبالش حوصله میخواد

حدود 2 ماه پیش اینجا سیم خط تلفن یک نفر میخواست بدزده حالا به هر صورت نتونست سیم فقط قطع کرده بود ما نزدیک یک هفته پیگیریی کردیم که سیم تلفن ما قطع شده بالاخره با هزارتا جنگ و درگیری فقط یه سیم نازک برا منزل ما وصل کردن بقیه همه پشم

تازه سیم تلفنم نبرده بودن روزه بعد خوده مخابرات اومده بود سیم تلفن برده بود فقط یک آدم بیکار قطع کرده بود سیم تلفنو

اینا تو ذهنشون این بود که یک سیم دیگه از تهران بیاد که بعدا بیان ماله همه وصل کنن

هدفم از گفتن این ............. این بود که بگم همه جا دارن دزدی میکنن

احتمالا تا هفته دیگه درخواست جمع آوری بدم

من زیادم ناراضی نیستم ولی راستش با بچه های دیگه بازی که میکنم آنلاین اونا پینگشون حول حوش 100 میچرخه ولی پینگه من 190 میزنه

خب زور بهم داره منم به اندازه اونا دارم هزینه میکنم ولی آی اس پی اونا وضعیت بهتری داره تا ماله من

یه جستجویی ام کردم دو سه روزه احتمالا همون صبانت بگیرم تنها شرکتیه که فکر کنم پینگ بهتری داره البته بستگی به منطقه زندگی داره و شانس من

انشالله خوش شانس باشم

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    بعد سه سال از اسیاتک می خوام کوچ کنم دیگه کیفیت نداره سرویس های جشنواره رو هم حذف کرده و گرون شده
    دوستان کدوم شرکت در کرمانشاه جشنواره یا حداقل سرویس بصرفه ای داره
    حجم بالا می خوام

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام
    بعد سه سال از اسیاتک می خوام کوچ کنم دیگه کیفیت نداره سرویس های جشنواره رو هم حذف کرده و گرون شده
    دوستان کدوم شرکت در کرمانشاه جشنواره یا حداقل سرویس بصرفه ای داره
    حجم بالا می خوام
    شاتل خوب هست از نظر سرعت و پایداری. ولی گرانه.
    های وب خوبه. مثلاً سرعت هشت مگ داره با حجم 210 گیگ بین الملل که با مالیات میشه 54500 تومن. تنها شرکتی هست که هنوز گران نکرده قیمت ها رو. البته این نظر منه و بستگی داره به مرکز مخابرات دور باشی یا نزدیک. وضعیت سیم کشی خانه و...

5. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

شاتل خوب هست از نظر سرعت و پایداری. ولی گرانه.
    های وب خوبه. مثلاً سرعت هشت مگ داره با حجم 210 گیگ بین الملل که با مالیات میشه 54500 تومن. تنها شرکتی هست که هنوز گران نکرده قیمت ها رو. البته این نظر منه و بستگی داره به مرکز مخابرات دور باشی یا نزدیک. وضعیت سیم کشی خانه و...
    سلام
    ممنونم
    بیشتر می خوام سرویس بلند مدت و به صرفه بگیرم
    مثلا سرویس سال گذشته ام 8 مگ حجم 4 ترابایت داخلی آسیاتک بود یکساله 370 تومن که می ارزید الان نصف این حجم میده800 تومن که دیگه نمی ارزه

ازفن اوا خبردارین؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

الان نگاه کردم
    پارس انلاین 8 مگ 720 گیگ بین المللی 12 ماهه 300 تومن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

الان نگاه کردم
    پارس انلاین 8 مگ 720 گیگ بین المللی 12 ماهه 300 تومن
    اینم مال مخابرات البته نمیدونم چه فازیه که مخابرات به صورت کلی نزده چقدر میشه
    به صورت ماهانه نوشتن حجم بسته هارو
    اینم بگم مخابرات اگه بخوای داخلی خرج کنی که هیچی ولی سرور خارجی دانلود بکنی 4 برابر از حجمت میخوره یعنی هر حجمی اونجا زده تقسیم بر 4 باید بشه که به ترافیک اصلی برسی

9. این کاربر از RU3H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام
    ممنونم
    بیشتر می خوام سرویس بلند مدت و به صرفه بگیرم
    مثلا سرویس سال گذشته ام 8 مگ حجم 4 ترابایت داخلی آسیاتک بود یکساله 370 تومن که می ارزید الان نصف این حجم میده800 تومن که دیگه نمی ارزه

ازفن اوا خبردارین؟
    چند سال پیش فن آوا داشتم افتضاح بود. همچنین پارس آنلاین که حتی یک مگابیت هم خطم نمیکشید با این شرکت. در حالی که رو همین خط از شاتل و های وب اینترنت گرفتم و هشت مگابیت رو با یکی دو بار قطعی در روز و شش مگابیت رو ثابت بهم دادن. من ماندم چطور خطی که هشت مگ و شش مگابیت رو به راحتی میکشه، پارس آنلاین حتی یک مگابیت کشش نداشت!
    این هم تعرفه های یکساله های وب:

11. 2 کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چند سال پیش فن آوا داشتم افتضاح بود. همچنین پارس آنلاین که حتی یک مگابیت هم خطم نمیکشید با این شرکت. در حالی که رو همین خط از شاتل و های وب اینترنت گرفتم و هشت مگابیت رو با یکی دو بار قطعی در روز و شش مگابیت رو ثابت بهم دادن. من ماندم چطور خطی که هشت مگ و شش مگابیت رو به راحتی میکشه، پارس آنلاین حتی یک مگابیت کشش نداشت!
    این هم تعرفه های یکساله های وب:

سلام ممنون دوست عزیز
    از کیفیت های وب اطلاعی دارین؟
    اگر مناسب باشه از همین های وب بگیرم یکساله

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام ممنون دوست عزیز
    از کیفیت های وب اطلاعی دارین؟
    اگر مناسب باشه از همین های وب بگیرم یکساله
    بسته های صبانتم بد نیست یه نگاهی بنداز اینا مال زمانیه که بخوای ثبت نام بکنی
    نمیدونم برای دفعه های بعدیم همین بسته هاست یا نه ولی قیمتاش که خوبه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •