تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: »» بهترین ISP برای دانلود شبانه (رایگان)

داره خودمونی میشه RezaMagiclife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من این حرفا رو قبلا جای دیگه ای از سایت زدم ولی چون دلم پره اینجا هم می گم. اصلا همه جا میگم تا آبروی صبانت رو ببرم تو کوچه خیابون صف اتوبویس نونوایی قبل از اینکه نون بخرم این ها رو میگم چون دلم خیلی پره :
    من قبلا یعنی دو سال قبل از صبانت اینترنت داشتم همه چیزش عالی بود هم قیمت هاش به نسبت کیفیتش هم شبانه اش هم روزانه اش .بعد یه دفعه کیفیتش اومد پایین و من دیگه تمددید نکردم با سه چهار تا شرکت مثل اریانت و غیره و غیره قرداد بستم هرکدوم یک ماه پول رانژه دادم همشون افتضاح بود . قطعی روزانه سرویس شبانه افتضاح. طوری که سرعت دانلود به حدود 10k می رسید .دوباره خواستم از صبانت بگیرم ولی دیگه برای منطقه ما پورت خالی نداشت تا اینکه کلی تو نوبت خوابیدم و از فروردین 89 دوباره از صبانت اینترنت گرفتم نسبت به قبلی ها خیلی بهتر بود و سرعت شبانه با وجود افت شدید نسبت به دو سال قبل باز حدود 35k تا 40k بود ومن هم به همین سرعت راضی بودم تا ........ 31 شهریور 1389 که یکدفعه اینترنت شبانه کلا قطع شد و بعد هم که وصل شد سرعت رسید به حدود بیت بر ثانیه الان بعضی شبها سرعت ماکزیمم می رسه به 2k . خنده داره نه.....
    بیش از 10 بار هم از پشتیبانی گرفته تا قسمت فروش زنگ زدم هر بار یکی یه بهانه ای آورد .تا اینکه یکی گفت از این به بعد شبانه های ما همینه اگه می خواین چیزی دانلود کنین با یوزر پس خودتون کانکت شین .
    خلاصه شبانه صبانت هم که ادعا می کرد بیشترین میزان دانلود وبهترین سرویس شبانه رو تو ایران داره تموم شد....
    ومن الان منتظرم سرویس 3 ماهه ام تموم بشه تخلیه کنم دوباره پول رانژه بدم و برم دنبال سرویسی که حداقل 20k تا 30k سرعت شبانه داشته باشه.

2. 2 کاربر از RezaMagiclife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه RezaMagiclife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با پارس آنلاین 128 شبی 2.5 تا 3 گیگ دانلود میکردم (ماهی 12500) ولی الان سرعت رو اووردن پایین 600 مگم نمیگیره.

دلت خوشه ها من اینترنت 1M دارم وبابت سه ماهه اش 84500 تومان پول دادم اون موقع که تازه سرعت شبانه صبانت رو اوج بود به زحمت شبی 400M دانلود می کردم الان هم که سرعت رسیده به متوسط 3kB می تونید به راحتی حساب کنید از ساعت 3 تا 7 می شه 4 ساعت .هر یک ساعت یکبار هم که قطع می شه اتوماتیک .حالا همون 4 ساعت فول رو حساب کنیم میشه :

43.2=3600*3*4
    یعنی شبی ماکزیمم 45M . دیگه بیشتر چی می خواین برین حال کنین .

اگه نباشه جاش خالی می مونه عليرضا خان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هر كي دانلود شبانه مي خواد بره شاتل سرويس Eco 2 Mb بگيره. شبا با سرعت 2 مگابيت از ساعت 1 تا 7 بامداد دانلود رايگان داشته باشه!

شبي حداقل 3 گيگ!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من این حرفا رو قبلا جای دیگه ای از سایت زدم ولی چون دلم پره اینجا هم می گم. اصلا همه جا میگم تا آبروی صبانت رو ببرم تو کوچه خیابون صف اتوبویس نونوایی قبل از اینکه نون بخرم این ها رو میگم چون دلم خیلی پره :
    من قبلا یعنی دو سال قبل از صبانت اینترنت داشتم همه چیزش عالی بود هم قیمت هاش به نسبت کیفیتش هم شبانه اش هم روزانه اش .بعد یه دفعه کیفیتش اومد پایین و من دیگه تمددید نکردم با سه چهار تا شرکت مثل اریانت و غیره و غیره قرداد بستم هرکدوم یک ماه پول رانژه دادم همشون افتضاح بود . قطعی روزانه سرویس شبانه افتضاح. طوری که سرعت دانلود به حدود 10k می رسید .دوباره خواستم از صبانت بگیرم ولی دیگه برای منطقه ما پورت خالی نداشت تا اینکه کلی تو نوبت خوابیدم و از فروردین 89 دوباره از صبانت اینترنت گرفتم نسبت به قبلی ها خیلی بهتر بود و سرعت شبانه با وجود افت شدید نسبت به دو سال قبل باز حدود 35k تا 40k بود ومن هم به همین سرعت راضی بودم تا ........ 31 شهریور 1389 که یکدفعه اینترنت شبانه کلا قطع شد و بعد هم که وصل شد سرعت رسید به حدود بیت بر ثانیه الان بعضی شبها سرعت ماکزیمم می رسه به 2k . خنده داره نه.....
    بیش از 10 بار هم از پشتیبانی گرفته تا قسمت فروش زنگ زدم هر بار یکی یه بهانه ای آورد .تا اینکه یکی گفت از این به بعد شبانه های ما همینه اگه می خواین چیزی دانلود کنین با یوزر پس خودتون کانکت شین .
    خلاصه شبانه صبانت هم که ادعا می کرد بیشترین میزان دانلود وبهترین سرویس شبانه رو تو ایران داره تموم شد....
    ومن الان منتظرم سرویس 3 ماهه ام تموم بشه تخلیه کنم دوباره پول رانژه بدم و برم دنبال سرویسی که حداقل 20k تا 30k سرعت شبانه داشته باشه.

صبا که کاهش سرعت دانلود شبانه رو اولویت کارهاش قرارداده بود بالاخره امروز 11/7/89
    تو قم هم سرعت دانلود شبانه رو تا یکدهم کاهش داد این اتفاق در تهران از 4 روز پیش افتاده بود
    الان من هر شبا از1200 مگ به 125 مگ دانودم رسیده
    پس

خداحافظ صبا

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

من پارس 128 محدود دارم
    یه ماه 8 گیگ یه ماه 20 گیگ میگیرم

سرعت شبانه ام تا 3.4 حدود 35.40 ولی از 4 تا 6 نزدیک 100 به بالا
    میانگین شبی نزدیک 1 گیگ دانلود دارم الان

پروفشنال Hamed 360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من Asretelecom (عصر انتقال داده ها) دارم سرعت شبانه ام 140 هست

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بر اساس قوانین جدید بخش و همچنین پایدار نبودن سرویس دهی بیشتر شرکت های سرویس دهنده ها و عدم امکان تغییر در نظر سنجی توسط رای دهندگان در جهت کاهش یا افزایش خدمات و همچنین جلوگیری از درگیری بین کاربران تاپیک های نظر سنجی عمومی بین چند شرکت و تاپیک هایی که در اینده بدون هماهنگی نظر سنجی برای شرکت گذاشته بشود پاک خواهد شد.

این تاپیک هم به همین خاطر بسته شده است و بزودی به ترش منتقل خواهد شد.
    با احترام

9. 3 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •