تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 208 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 2073

نام تاپيک: Assassin's Creed: Brotherhood

اگه نباشه جاش خالی می مونه َalireza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من که خیلی مشتاق بازیم!
    دوستان نمیشه تریلر هارو دانلود کنیم؟
    آخه انلاین نگاه کردن برام سخته!!!!!!!

پروفشنال Khashayar King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    In the Hell

پيش فرض

بی صبرانه منتظرشم ! فک کنم میترکونه ! واقعا جذاب شده مخصوصا که تیرکمون هم داریم !

ولی فک کنم این شماره قسمت 3 نباشه یعنی باید منتظر آخرین اساسین هم باشیم یعنی Assassin's Creed III که اصلا بعید نیست !(البته فک کنم !!!!)

ولی شنیدم که توی E3 2010 یوبی گفت که BrotherhooD آخرین AC هست (شنیدم ، ندیدم!)

ولی امیدوارم این سری تموم نشه ! چون واقعا خیلی خیلی معروف شده ! یکی از معدود بازی هایی هست که خیلی زود معروف شد مخصوصا بعد از داستان و گیم پلی فوق العاده شماره 2 .

3. 2 کاربر از Khashayar King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

لینک های دانلود رو بچه ها گذاشتن
    واسه دانلود کردن برو به لینک های سایت گیم اسپات و اون پایین روی Download کلیک کن

5. این کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

Assassin's Creed: Brotherhood ادامه ي داستان Ezio Auditore da Firenze را به نمايش در مي آورد . بعد از بيدار شدن Ezio در كنار يك فرد چاق كه موهاي قرمز رنگ دارد و از او خواهش ميكند كه فرار كند ناگهان او خانه ي خود را در حالي ميبيند كه به توپ بسته شده است . قهرمان ما از روي پشت بام ها فرار ميكند و سوار بر اسب دور ميشود

فکر کنم یکم تغییر دادی اول اون تریلر game play رو چون من مرد چاغی ندیدم ، همون زنی بود که از نسخه ی 2 باهاش آشنا شده بود

اینم از کل داستان تیزر تریلر assassin's creed brother hood که متعلق به assassin's creed 2 هست و ( assassin's creed 3 چنانچه که پاتریک دلایس گفته توی سال 2011 بیشتر بهش رسیدگی میشه )
    اول تریلر میبینیم که نوشته 1503 ROME و یعنی اتفاقات توی دوره ی رنسانس توی قبل ایتالیا یعنی رم اتفاق میفته ( مکان : ایالت پاپال)
    عده ی زیادی از راهبه ها و مردم عادی توی مرکز شهر جمع شدن که به ورود پاپ 6 (الکساندر ) که یعنی همون رُدریگو بُرگیا هست (شخصیت منفی توی نسخه ی 2 که آخر بازی اتزیو ولش کرد و گفت کشتن تو خانوادمو بر نمیگردونه) خوش آمد گویی بگن
    پاپ کنار پسرشه یعنی سزار بُرگیا و اون توی نسخه ی brother hood شخصیت منفی اصلی هست و تکه ای از باغ عدن (سیب بهشتی ) کنار اونه و به مردم دست تکون میدن
    اتزیو آدیتوره دی فیرنزه از پشت مردم داره به اونا نگاه میکنه و از اعتماد به نفسش معلومه که تنهایی نیومده که بجنگه
    اتزیو به آرومی از کنار مردم رد میشه و یک نگه بان از بالا ی ساختمان اونو میبینه و میخوا د که شلیک کنه ولی یکی از یاران اتزیو! بهش حمله میکنه و میکشتش و 2 نگه بان دیگه راه اتزیو رو میگیرن ولی از بالا یکی بهشون تیر کمون میزنه
    و اتزیو به راهش ادامه میده و2 تا گارد اولیه رو به 2 تا hidden blade هاش میکشه و 2 تای دومی رو با پرت کردن 2 تا چاقو ی مخفی از پا در میاره بعد مردم میترسن و گارد های دیگه میان و اتزیو رو محاصره میکنن
    بعد سزار از درشکه میاد بیرون و با یک لحن مسخره و توهین آمیز و حقیر کننده ای میگه
    اتزیو آودیتوره خیلی با جراتی که تنهایی به مقابله با من اومدی اما به همون حدی که با جراتی احمق هم هستی و در این حال اتزیو یک پر رو از هوا میگیره و بهش نگاه میکنه وقتی جمله ی سزار تموم شد به سزار با یک تبسم (عاقل اندر سفیه ) نگاه میکنه
    بعد از بالا سرشون یک شاهین رد میشه و اتزیو بهش نگاه میکنه و بعد همه ی گارد هایی که اتزیو رو محاصره کرده بودن میمیرن ( چون تیر میخورن )
    سزار یکم شکه میشه و دو تا اسب سوار میفرسته به اتزیو که بکشنش ولی اتزیو با شمشیرش راحت اونارو از پا در میاره
    بعد سزار تعداد زیاد تری گارد صدا میزنه و همون لحضه چند تا assassin دیگه به کنار اتزیو میان و اتزیو و دوستاش شروع به حمله به طرف سزار و گارد ها میشن و اتزیو میپره رو هوا و میخواد شمشیرشو بکنه تو حلقوم سزار و تریلر تموم میشه
    اگه خواستید داستان اتفاقی که توی game play افتا د رو هم بگم و یه چیز دیگه هم اینه که تاحالا شهر هایی که توی این بازی وجود خواهند داشت معلوم نشده اما مثل اینکه Monteriggioni و ROME توی بازی هستند و شهر فلورنس هم توی تریلر مولتی پلیر دیده شده
    Last edited by A.M.D.D.E.V.I.L; 17-07-2010 at 19:59.

7. 2 کاربر از A.M.D.D.E.V.I.L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

بی صبرانه منتظرشم ! فک کنم میترکونه ! واقعا جذاب شده مخصوصا که تیرکمون هم داریم !

ولی فک کنم این شماره قسمت 3 نباشه یعنی باید منتظر آخرین اساسین هم باشیم یعنی Assassin's Creed III که اصلا بعید نیست !(البته فک کنم !!!!)

ولی امیدوارم این سری تموم نشه ! چون واقعا خیلی خیلی معروف شده ! یکی از معدود بازی هایی هست که خیلی زود معروف شد مخصوصا بعد از داستان و گیم پلی فوق العاده شماره 2 .
    اين بازي دقيقا با همين نام assassins creed brotherhood عرضه ميشه و شماره خاصي نداره.
    يوبيسافت هم در ابتدا اعلام کرده بود که بازي يک سه گانست اما خوب الان يسري بحثا شده که معلوم نيست چند شماره باشه اين بازي اما در مورد اين بازي ، بازي وقايع اتزيو رو دنبال مي کنه و بازي شماره سه محسوب نميشه.بازي شماره 3 اين سري احتمالا در تاريخي در سال 2012 عرضه بشه .(سازنده ها گفتن برنامه اي براي ساخت و عرضه بازي در سال 2011 ندارن و بازي بعد از اين نسخش به يک استراحت يک ساله ميره و بازي AC:Brotherhood انتهاي کار اتزيو در اين سري هستش و AC 3 از شخصيت محيط و بازه ي زماني ديگه اي بهره خواهد برد!)

9. 2 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لینک های دانلود رو بچه ها گذاشتن
    واسه دانلود کردن برو به لینک های سایت گیم اسپات و اون پایین روی Download کلیک کن
    کار نمیکنه!
    دوباره همون صفحه میاد!

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

فکر کنم یکم تغییر دادی اول اون تریلر game play رو چون من مرد چاغی ندیدم ، همون زنی بود که از نسخه ی 2 باهاش آشنا شده بود

اینم از کل داستان تیزر تریلر assassin's creed brother hood که متعلق به assassin's creed 2 هست و ( assassin's creed 3 چنانچه که پاتریک دلایس گفته توی سال 2011 بیشتر بهش رسیدگی میشه )
    اول تریلر میبینیم که نوشته 1503 ROME و یعنی اتفاقات توی دوره ی رنسانس توی قبل ایتالیا یعنی رم اتفاق میفته ( مکان : ایالت پاپال)
    عده ی زیادی از راهبه ها و مردم عادی توی مرکز شهر جمع شدن که به ورود پاپ 6 (الکساندر ) که یعنی همون رُدریگو بُرگیا هست (شخصیت منفی توی نسخه ی 2 که آخر بازی اتزیو ولش کرد و گفت کشتن تو خانوادمو بر نمیگردونه) خوش آمد گویی بگن
    پاپ کنار پسرشه یعنی سزار بُرگیا و اون توی نسخه ی brother hood شخصیت منفی اصلی هست و تکه ای از باغ عدن (سیب بهشتی ) کنار اونه و به مردم دست تکون میدن
    اتزیو آدیتوره دی فیرنزه از پشت مردم داره به اونا نگاه میکنه و از اعتماد به نفسش معلومه که تنهایی نیومده که بجنگه
    اتزیو به آرومی از کنار مردم رد میشه و یک نگه بان از بالا ی ساختمان اونو میبینه و میخوا د که شلیک کنه ولی یکی از یاران اتزیو! بهش حمله میکنه و میکشتش و 2 نگه بان دیگه راه اتزیو رو میگیرن ولی از بالا یکی بهشون تیر کمون میزنه
    و اتزیو به راهش ادامه میده و2 تا گارد اولیه رو به 2 تا hidden blade هاش میکشه و 2 تای دومی رو با پرت کردن 2 تا چاقو ی مخفی از پا در میاره بعد مردم میترسن و گارد های دیگه میان و اتزیو رو محاصره میکنن
    بعد سزار از درشکه میاد بیرون و با یک لحن مسخره و توهین آمیز و حقیر کننده ای میگه
    اتزیو آودیتوره خیلی با جراتی که تنهایی به مقابله با من اومدی اما به همون حدی که با جراتی احمق هم هستی و در این حال اتزیو یک پر رو از هوا میگیره و بهش نگاه میکنه وقتی جمله ی سزار تموم شد به سزار با یک تبسم (عاقل اندر سفیه ) نگاه میکنه
    بعد از بالا سرشون یک شاهین رد میشه و اتزیو بهش نگاه میکنه و بعد همه ی گارد هایی که اتزیو رو محاصره کرده بودن میمیرن ( چون تیر میخورن )
    سزار یکم شکه میشه و دو تا اسب سوار میفرسته به اتزیو که بکشنش ولی اتزیو با شمشیرش راحت اونارو از پا در میاره
    بعد سزار تعداد زیاد تری گارد صدا میزنه و همون لحضه چند تا assassin دیگه به کنار اتزیو میان و اتزیو و دوستاش شروع به حمله به طرف سزار و گارد ها میشن و اتزیو میپره رو هوا و میخواد شمشیرشو بکنه تو حلقوم سزار و تریلر تموم میشه
    اگه خواستید داستان اتفاقی که توی game play افتا د رو هم بگم و یه چیز دیگه هم اینه که تاحالا شهر هایی که توی این بازی وجود خواهند داشت معلوم نشده اما مثل اینکه Monteriggioni و ROME توی بازی هستند و شهر فلورنس هم توی تریلر مولتی پلیر دیده شده
    خب تقریبا همه نکاتت درست بود به جز اون کسی که دارن با کالسکه می برن کلریس بورجا پسر رودگریگو بورجاست اونی هم که جلوش نشسته فرمانده گارد سلطنتی پاپال استیتس
    طبق اعلام رسمی در E3 داستان اینطوریه که قدرت از پدر به پسر رسیده بعد از مرگ رودریگو قدرت به پسری کلریس رسیده

12. این کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

خب ردریگو که نمرده اونجا بود عصا ی پاپ هم دستش بود باهاش به طرف مردم علامت صلیب میکشید البته این اسم ها رو که من گفتم
    (سزار برجیا) از wiki pedia بر گرفته بودم

14. این کاربر از A.M.D.D.E.V.I.L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تاپیک بیا بالا
    میگم من تریلر هارو دیدم
    اون اتزیو خیلی خفن بود
    میدونم بازی خوبیه
    و اینکه
    تریلر بخش مولتی پلیر
    به نظرم جالب میومد
    مخصوصا اون قصمتی که اون یارو (قصابه چیه؟!همونی که پیشبند خونی داره!) رو میکشه
    خیلی باحال بود از نظر من

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این کارا از یوبی بعیده ایشا....مثل سری اسپیلینترسل که خیلی قشنگ بوداین بای هم چند سری بیاد تو بازار چون واقعاًطرفدارداره.
    به افتخار یوبی:
    ایول ایوله ایول یوبی تاج سره ایول.....

17. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •