تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 208 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2073

نام تاپيک: Assassin's Creed: Brotherhood

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

عکس فرمانده دربار سلطنتی Papal Stats که اسمش رو نتونستم بفهمم اما وقتی بازی برسه از خجالتشون در میایم

اینم عکس جیگر خودمون ازیو اودیتوره
    این عکسو از تریلر گرفتن تو این صحنه اون یارو فرمانده به ازیو میگه با پاهای خودت اومدی به قتلگاهت
    بعد سربازا محاصره اش می کنن بعد ازیو این لبخند قشنگو میزنه و از آسمون تیر میباره و اونایی که محاصره اش کردن میمیرن بعد اون یارو فرمانده عصبانی میشه سربازهای ویژه رو صدا میزنه که در اون زمان به Swiss Guards معروف بودن بعدش خودش میاد وسط اونا قرار می گیره همین موقع دوستای ازیو هم میرسن و بعد دوربین پشت ازیو رو نشون میده که دوستاش رسیدن بعد ازیو نعره می کشه و حمله می کنه
    بعدش می نویسه نوامبر 2010 منتظر باشید راستی این پسر رودریگو چقدر شبیه هستش به خودش

2. 7 کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز matrix_3s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    IRAN - CKNDHI

پيش فرض

دوستان ممنون میشیم واسه ما dial up دارا بازم تریلرهای دیگرو توضیح بدید.................

4. 2 کاربر از matrix_3s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه PS2PS2PS2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان ممنون میشیم واسه ما dial up دارا بازم تریلرهای دیگرو توضیح بدید.................
    حالا که دیدم خیلی دوست داری صحنه قبل اون چیزی که دوستمون تعریف کردم رو میگم:
    اولش نشون میده که ،یه آدم مهمی رو(که به کلیسا و .... ربط داره) دارن با یه کالسکه میبرن و یکی دیگه هم همراه او هست ( همونیه که دوستمون گفتن...اون فرماندهه) ...بعد نشون میده که اساسین میانسال ما (اتزیو) از بین مردم(که بیشترشون از این مادام ها و...هستند) میخواد رد شه که یه تیر انداز مراقبی دشمن نشانه گیری برای کشتن اون میکنه و بعد یه سایه رو بالا سرش می بینه و .....(که از یاران اتزیو بود )
    و بعد اتزو جمعیت رو کنار میزنه و جلو تر میره وبعد دونفر با نیزه بهش حمله میکنن که اون ها هم با تیر دوستان اتزیو از بین میرن
    و بعد اتزیو باز هم جلو تر میره و با اون چاقو های دستیش() دونفر رو میکشه .....
    که تقریبا از اینجا به بعد رو اون دوستمون گفتند

6. 5 کاربر از PS2PS2PS2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اون کسی که دارن با کالسکه می برنش پسر رودریگو بورجا هستش که الان پاپ هستش و مثل پدرش رهبر گروه تمپلارها
    قدرت از پدر به پسر رسیده

8. 4 کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a.salireza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    :O

11

من تو صفحه ی 3 نکات مهم رو نوشته بودم نقل قول میشه از پست خودم =

اول اینکه همون قسمت اول تریلر ، اون نگهبان که روی پشت بومه اسلحه داره و به سمته اتزیو نشونه میره ! این یعنی دشمنان هم اسلحه دارن ! قسمت بعدی احتمالآ نارنجک و ... هم جزو اسلحه های بازیه !
    سوم اینکه تیرکمون تو بازی وجود داره ! دوتا سربازی که میان جلوی اتزیو با تیر تیرکمون میوفتن !
    چهارم اینکه چهره و لباس اتزیو به وضوح تغییر کرده !
    پنجم هم اینکه دشمنان جدید وجود دارند . همینطور اسلحه ها .
    و ششم اینکه میتونید از اسب در شهر هم استفاده کنید ! دشمنا اسب داشتن !
    و هفتم هم اینکه میشه از اسسین های دیگه کمک گرفت ! اسسین . نه دزد و ...
    و آخریش هم اینکه شاهکار بووووووووووووووووووود !

10. 3 کاربر از a.salireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه PS2PS2PS2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلامی دوباره..

من از تریلر زیر که کمی هم طولانی هم بود سه تا عکس گرفتم و براتون آپلود کردم....ببخشید که کیفیت پایینه، مشکل از تریلر هست
    آدرس تریلر:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکس های آپلودی من:

اتزیو در حال منفجر کردن دشمن با توپ:
    کد:
    فرمانده دربار سلطنتی Papal Stats
    کد:
    اتزیو و دوستان پس از چند سال:
    کد:
    با این چیزی که من دیدم خیلی چیز های جدیدی به بازی اضافه شده و گیم پلی هم خیلی جذاب تر شده...
    در این تریلر اتزیو رو نشون میده با....و بعد نشون میده که یه سری دشمن به شهر حمله میکنند(با توپ و ...)
    خلاصه.....
    در آخر دایی اتزیو به دست فرماندهه میمره و در همون حین کمی آن ور تر اتزیو هم تیر میخورد و از بالا پشت بوم میافتد پایین(!) و بعد چند سال بعد رو نشون میده که اتزیو و دوستانش اند(تصویر سومی)

اگه استقبال بشه بازم براتون میزارم....این دفعه دررابطه بخش مولتی پلیر و جذابیت های آن..
    Last edited by PS2PS2PS2; 04-07-2010 at 15:05.

12. 4 کاربر از PS2PS2PS2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تریلری که این دوستمون گفتن مربوط به بخش تک نفره بازیه که شروع داستان رو حکایت می کنه
    داستان از اونجا شروع میشه ه کاترینا اسفورزا و انزیو تو تخت خوابیدن و مشغول ... بگذریم فضولی نکنید تو کار مردم
    یهو کاترینا به انزیو میگه انگار بیرون یه خبراییه
    خلاصه داستان از این قراره که کلریس بورجا برای گرفتن انتقام پدرش دستور حمله به قلعه یا همون ویلا مونترجیونی رو میده جایی که انزیو زندگی می کنه اینا قلعه رو می کوبن و داغون می کنن
    انزیو به کاترینا میگه تو برو پایین و خودش از قسمت خراب شده میاد بیرون و اون موقع دوربین به سبک خود AC ویلا رو نشون میده که زیر حملات شدیده
    انزیو سوار اسبش میشه و میره تا یه جایی که اسبشو میزنن و بعد بالاخره میره بالای دیوار قلعه و دوتا توپو شلیک می کنه که یه دفعه سربازان بورجا موفق میشن وارد قلعه بشن
    خلاصه آخر سر عمو انزیو رو فرمانده می کشه و خود انزیو خاک بر سر هم ماتش برده واسه مردن عموش یه دفعه از پشت تیر میخوره و میفته
    اینجا میرسه من نزدیکه برم داخل تریلر و بگیرم اون فرمانده رو Assassinate کنم

14. این کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mosolim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام
    خیلی عالی شد . خیلی عالی از اینکه در کمتر از یک سال میتونیم دوباره اساسین رو تجربه کنیم. برای اومدن 2 خیلی صبر کردیم مخصوصا زمانی که اومده بودو نمیشد بازی کرد. اما حالا اگه بالافاصله هم کرک بشه بازم از یک سال کمتر میشه. خیلی عالی شد. ممنون از دوست عزیزی که این تاپیک و زد.

16. این کاربر از mosolim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز camry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مشتاقانه منتظر این بازیم

18. این کاربر از camry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

(پست هایم تو این تاپیک رو ویرایش کردم و از شماها یی که براتون بحث ایجاد کردم خواهش می کنم پستاتون رو ویرایش کنید و راستی ببخشید اگه فکرتون مشغول شد و از بحث خارج شدید )
    بی خیال همه چی....

فقط گرافیک رو نگاه کن!!!

(حالا ریش رو هم نگاه کردی ایرادی نداره)

سلام عزيز
    اين عكس از تريلر CG بازي هست تريلري كه معمولا با استفاده از نرم افزار هاي سه بعدي ( مثل Maya , Max , Zbrush ) مدلينگ ميشه و بعد از اون هم بهشون انيميشن داده ميشه و قطعا شما همچين كيفيتي رو توي بازي اصلي نخواهي ديد ...

20. 2 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •